X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przypomnijcie mi, kiedy trzeba zrobić test na progesteron? Dobrze pamiętam, że w 21dc? A kiedy prolaktynę?

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to z abstynencja nie ma problemow :D po 5 dniach rozlaki moj P ma wieeeeelki zapas plemnikow :D zeby tylko owu wypadlo w weekend ;)
    Domi oby @ sie juz nie pojawil u ciebie :) trzymam kciuki za 2 tluste krechy :)

    DomiBW, *Kejt* lubią tę wiadomość

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza beta tylko 7948 beta z poniedziałku 6750 wszystko jasne powinno być 3 razy tyle... Ciąża po prostu znowu obumiera...

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, przytulam Cię z całych sił. Tak mi przykro kochanie.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili bądź dobrej myśli beta to nie wyrocznia moja beta w 12 tyg rewelacyjna 42 tyś a ciąża obumarła . Będzie dobrze musi być !!! Odpoczywaj niemysl negatywnie oglądnij piękny film idź na spacer posłuchaj muzyki a My trzymamy kciuki :)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 - jeszcze nic nie wiadomo... matylda08 ma rację. Beta nie wyrocznia... czasem może lepiej jej nie badać, żeby się nie martwić. Zobaczysz co lekarz powie Ci na wizycie. Wierzę, że już serduszko będzie :)

    Rachele - ooo to w 50% jesteś gdańszczanką :P hehe :)

    Wy o tej abstynencji, a mi coś ona nie wychodzi :P libido szaleje jak chyba nigdy :P .

    Ja w swoich 1 staraniach o maluszka,ani temperatury nie mierzyłam, ani nie badałam śluzu...nic... jedyne to prowadzenie kalendarzyka w telefonie, który mniej więcej pokazywał dni płodne... i w 3 cyklu wyszło :) jak tak na prawdę sobie trochę odpuściłam "w głowie". Nie doszukiwałam się objawów jak przy pierwszych 2 cyklach i po piersiach czułam, że coś jest na rzeczy, bo bolały jak nigdy :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez szalejemy co ma byc to będzie i żadnej bety robic nie mam zamiaru . Ja w 30 % też Gdańszczanka tzn. z pomorskiego :)

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mija równy miesiąc od kiedy niebo zabrało Naszego Aniołka :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ciezko ci w to uwierzyc ale musi byc dobrze :* kochana wierze ze wszystko sie ulozy i na wizycie zobaczysz serduszko :*
    A ja w 2 poprzednie ciaze zaszlam bez zadnego sprawdzania, jedynie w polowie cyklu czesciej pracowalismy nad dzidziusiem :) nigdy nie wiedzialam kiedy mam owu, zadnych objawow nie mialam ;) i zawsze szybko sie udawalo. W tym cyklu tez nie bede niczego badac, wspomagam sie infolikiem i licze ze dzieki niemu zafasolkuje :) zeby tylko owu przyszla w odpowiednim momencie

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai musi się udać ;) w końcu trzeba zwiększyć listę zafasolkowanych ;)

    Rachele, Mama_Mai lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Dzisiejsza beta tylko 7948 beta z poniedziałku 6750 wszystko jasne powinno być 3 razy tyle... Ciąża po prostu znowu obumiera...
    Lili- nawet tak nie myśl! beta nie zawsze o wszystkim decyduje, nasze organizmy są różne i nie każdy organizm reaguje książkowo na poszczególne sytuacje, co wcale nie musi oznaczać, że coś się dzieje złego. Lily, a konsultowałaś te wyniki z lekarzem na przykład?

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    Dzis mija równy miesiąc od kiedy niebo zabrało Naszego Aniołka :(
    matylda08 w moim przypadku mija właśnie 3 tydzień, też jest ciężko, ale pobyt tutaj na forum sprawia, że na razie daleko ale widzę wschodzące dla mnie słoneczko. Bo wiem, że jeszcze będziemy szczęśliwe, i do ciebie również szczęście się uśmiechnie. Nigdy nie zapomnimy o naszych Frędzelkach, ale nadzieja, że kiedyś przyjdą na świat, sprawia, że teraz przetrwamy najcięższe trudy. Trzymaj się!

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili. bardzo mi przykro.... byloby lepiej aby beta przyrastala wiecej ale tak jak pisza dziewczyny, to nie jest wyrocznia. Ja na Twoim miejscu, powtorzylabym ja za 48 godz. Wtedy bedziesz dokladnie wiedziec ile przyrasta! Trzymam mocno kciuki Kochana, przytulam Cie mocno i wspieram!!

    Jangwa, moj tato byl z Gdanska wiec plynie we mnie Trojmiejska krew!

    Mama_Mai, obiecalam sobie, ze to ostatni cykl kiedy mierze, sprawdzam itd.....nie wiem ile mam jeszcze sily.... bo czuje, ze zaczyna mnie opuszczac optymizm...

    Matylda, bardzo mi przykro.... Caluje w czolko mocno!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Mama_Mai musi się udać ;) w końcu trzeba zwiększyć listę zafasolkowanych ;)

    Kochana, musi sie nam udac.....

    jangwa_maua, *Kejt* lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Dzisiejsza beta tylko 7948 beta z poniedziałku 6750 wszystko jasne powinno być 3 razy tyle... Ciąża po prostu znowu obumiera...

    Lili, zgadzam się z dziewczynami. ja jak najszybciej poszlabym do lekarza, pokazała wyniki i powiedziała o obawach.

    kurcze, ja miałam zrobioną bete tylko 2 razy w poprzedniej ciązy, na samym jej początku. ale może to i lepiej, bo można się zamartwić na smierc... :( ja bym ciągle siedziala w internecie i szukała norm...

    cokolwiek sie wydarzy jesteśmy tu z tobą!
    i oczywiście trzymamy mocno kciuki, żeby twoje obawy okazały się bezpodstawne!

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Mama_Mai, obiecalam sobie, ze to ostatni cykl kiedy mierze, sprawdzam itd.....nie wiem ile mam jeszcze sily.... bo czuje, ze zaczyna mnie opuszczac optymizm...

    QUOTE]

    Rachele, są lepsze i gorsze dni. nikt nie powiedzial, że zawsze musimy być silne i optymistycznie nastawione do wszystkiego. ale wierze, że to chwilowe.
    w koncu sredni czas zajscia w ciaze dla statystycznej pary to chyba pol roku.
    mysle ze w koncu trochę zapomnimy o tym naszym "owulacyjno-ciazowym" amoku, zaczniemy żyć codziennością, może nawet mniej bedziemy udzielać się na forum (ta....jasne:) ) i pewnie wtedy się to wydarzy :)
    nie ma innej opcji ! :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, Kochana moja, po pierwsze wierze, ze za pare dni zalozysz NASZ watek na fioletowej stronie i bedziesz przesylac wiruski co godzine :)

    Wiem, tak sie mowi.... im wiecej czasu mija, tym wiecej dokladamy obserwacji, witamin, suplementow i czego tam jeszcze nie wymyslili :) Musi sie nam udac i koniec!!!!! Powiedzialam sobie, ze od jutra do pracy i koniec kropka!! Musi byc dobrze!!!!!
    Ja bete robilam 2 dni po pozytywnym tescie, potem za 48 godzin, potem za tydzien..... mnozylam i dzielilam i pieknie wychodzilo wszystko. Potem jak juz dowiedzilam sie, ze serduszko nic a nic, 2 razy w odstepie co 48 godzin... i dalej slicznie wychodzilo!!! Az sie moj krwiozerczy ginekolog zdziwil, ze tak ladnie rosnie... dlatego uwazam, ze beta nie jest jedynym wskaznikiem! Bardzo dobrze jak ladnie przyrasta ale tak naprawde..... Naczytalam sie wtedy o becie, ze zalezy od poczatkowego pomiaru, ze kazdy ma swoj przyrost, ze sie podwaja albo i nie u kazdego inaczej.... Ja ruszylam z bardzo wysoka beta, niektorzy takiej nie maja nawet w 5 -6 tyg... moje koleznaki z duzo duzo nizsza i patrzac na moja byly zmartwione, ze mi tak dalej rosnie powolutku i malo a mnie nie,,,, i ja dzis jestem jak jestem a one ciesza sie, dzieki Bogu, Maluszkami ktore ladnie rosna :)
    Moja mama mowi, ze dawniej bety nie bylo, usg... tez bylo jakie bylo... a jest biologiem genetykiem ze specjalnoscia cytologii i tych wszystkich rzeczy, ktore nas teraz dotykaja,.... nawet nie wiem jak to wszystko sie zwie po naszemu....:) :) Musze czesciej do domku jezdzic, bo mi zabraknie praktycznej wiedzy dla mojego Malenstwa dwujezycznego :)

    Od jutra zbieram sie w calosc i do walki!!! :) :) :) Zeby tylko mi moje Slonko nie wyjechalo z wiadomoscia, ze musi jechac na pare dni bo zatluke normalnie!!! :) :) :).... a szykuja sie wyjazdy.....ahjjjjjjj

    Kochana, trzymam mocno mocno mocno mocno mocno kciuki za Ciebie!!!!!!!! Chcemy Twoje wiruski!!!!!!!!Buziaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 16:20

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    matylda08 w moim przypadku mija właśnie 3 tydzień, też jest ciężko, ale pobyt tutaj na forum sprawia, że na razie daleko ale widzę wschodzące dla mnie słoneczko. Bo wiem, że jeszcze będziemy szczęśliwe, i do ciebie również szczęście się uśmiechnie. Nigdy nie zapomnimy o naszych Frędzelkach, ale nadzieja, że kiedyś przyjdą na świat, sprawia, że teraz przetrwamy najcięższe trudy. Trzymaj się!

    Tulisa, pewnie, ze bedziemy szczesliwe!! A jakby inaczej!!! Trzymam mocno kciuki za @ :) ... i potem do pracy moja Droga!!!!! :) :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa_maua mam takie malenkie kielkujace przeczucie ze w tym miesiacu kilka z nas przeniesie sie na fioletowa strone ;)

    Rachele kochana nie ma nic zlego w takim testowaniu, mierzeniu tempki i wspomaganiu sie czym tylko sie da ale wedlug mnie to blokuje glowe przd zafasolkowaniem. Ja bym tak nie mogla, nie jestem zbyt systematyczna, czasem nawet zapominam o tabletkach ;) z jednej strony fajnie jest znac swoj organizm, ale z drugiej spontaniczny seks z ukochanym jest o wiele lepszy niz dostosowywanie calego zycia pod owu. Moze mowie tak dlatego ze to dopiero 3 cykl staran, i licze ze w tym cyklu sie nam uda :) jak za 2-3 cykle nadal nic nie bedzie to sama bede stawac na glowie i chwytac sie wszystkiego byle tylko miec dzidziusia w brzuchu :) ale nie chcialabym dac sie zwariowac w tych staraniach

    *Kejt* lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili kochana nie trać nadzieji . Tule

    Owulka już za rogiem :D
    Czuje że dzisiaj moje życie po nieprzespanej nocy gdzie wszystko mnie bolało/boli to egzystencja. A z tym brak bóli typowo zwiastujących owulacje które byly (przed wczoraj) i wczoraj dziś rano nic żaden jajnicor się nie objawił więc test owu był zrobiony z wielką fustracją . Spojrzałam że kolor kreski kontrolnej a testowej nie jest taki sam i jep rzuciłam w kąt i już nie chciałam wiecej robic testów. Wkurzona chodziłam dopóki mnie coś nie tkneło by zobaczyć dokładnie test a tam kreska już dziś mocniejsza no ale jeszcze nie tak jak powinna . Więc zrobię jeszcze jutro i powinny być obie tłuściutkie i wolny dzień męża spędzimy na <3
    Więc trzymajcie kciuki za pozytywne owu i żołnierzyki mężula

    jajnicory i cycuchy bolą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 17:05

    *Kejt* lubi tę wiadomość

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ