X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 5 marca 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka nie chce sie nakrecac choc juz mam humor i spiewam jakies glupie piosenki..
    Udanego dnia jutro i napisz nam jak tam twoja fasolka :-)

    Kejt wiesz jeden dobry snajper moze zdzialac cuda ;-)


    dobranoc!

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 6 marca 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-)
    Juz po teście. Niestety negatywny... czekam dalej na @ i mam nadzieje że w miarę szybko to nastąpi :-) szalony cykl.
    Majeczka a jak u ciebie? Mam nadzieje że lepsze wieści?

    Milego dnia dla wszystkich.

    Kejt owocnego odpoczynku na Mazurach:-)

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 6 marca 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry ;-)

    Domi ja wlasnie zrobilam I tak samo jak wczoraj druga kreska blada ale nawet moj M. stwierdzil ze faktycznie cos widac..
    mysle ze jak cos to bede testowac jutro rano bo jutro jest dzien @ wiec moze bardziej sie wyklaruje

    Domi teraz najwazniejsze zebys dostala pierwsza @ potem juz bedzie z gorki..ja pierwsza@ przy cyklch 28dni dostalam po 5 tygodniach a ta druga poki co nie przychodzi wiec trzeba byc dobrej mysli ;-)
    caluje cie mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 06:37

    DomiBW lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 6 marca 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka8 myślę że mogę powoli gratulowac :) u mnie też była blada kreska ledwo widoczna ale jeśli ma choć lekkie zabarwienie różem to to! :) powtórz test jutro albo betę zrób ale jestem Pewna że to dzidzi :-)
    DomiBW, póki nie ma @ to jeszcze czekamy :) niektóre testy są gorsze i nie wykrywają ciąży. Ja np w poprzedniej ciąży jednego dnia miałam dosyć mocna kreskę a następnego dnia zrobiłam drugi test i nie było nawet bladziochy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 07:01

    majeczka8, DomiBW lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 6 marca 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki pszczola za mile slowa :-)
    wiesz oczywiscie ze bym chciala zeby tak bylo ale staram sie jeszcze nie nakrecac choc usmiecham sie caly czas sama do siebie
    ten test z dzis mam z innego sklepu I nigdy nie testowalam na nich wczesniej, ale dzis po pracy kupie moje sprawdzone I jutro powtorka

    zbieram sie do pracy, raczej nie bede miala czasu na forum ale odezwe sie wieczorkiem

    milego piatku wszystkim to juz weekend! ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 07:19

    DomiBW lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 6 marca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka, Kochana, po cichutku juz gratuluje i niech 2ga kreseczka slicznie urosnie jutro!!!! Trzymam mocno kciuki!!!! Bardzo sie ciesze!!!!

    Domi, pamietaj poki nie ma @, jest nadzieja!!!!! Trzymam kciuki Kochana.!!!!


    Moje Drogie, zycze fantastycznego dnia wszystkim :) Buziaki!!

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 6 marca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA, wszystko bedzie dobrze!!! nie denerwuj sie! Gleboki oddech i napisz prosze jak wrocisz!! Buziaki

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 6 marca 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi ja nadal trzymam kciuki!

    Majeczka ja miałam 3 bladziochy na przestrzeni 4 dni, wcale nie doczekałam się normalnego testu więc poszłam na betę i była wysoka :)
    Ja już Ci po cichu gratuluję!!!!!! <3
    Uciekam na USG dam znać jak wyjadę! O ile przeżyję..

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 marca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę,że powoli można gratulować :) jutro pewno już bardziej będzie widać ;)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 6 marca 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa, a jak Twoj zoladeczek? Jak sie czujesz????

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi BW - to prawda, jeszcze wszystko moze się zdarzyć. ale tez faktem jest, że nie warto się nakręcać - masz chyba dobre podejscie moim zdaniem :) pierwsze cykle to jedna wielka zagadka. czekamy więc na dalsze newsy ! :)

    Majeczka, no moja droga, chyba czas zacząć się nieśmiało i delikatnie usmiechac :) ja bym chyba powtorzyla test i jesli druga bedzie widoczna (nie ważne ciemna czy jasniutka) to zrobiłabym betę :)

    Kasienka - oczywiscie, że przezyjesz ! trzymam kciuki zebys wyszla z gabinetu z bananem na buzi ! :D

    Lili, odezwij się do nas! czekasz na planowaną wizytę czy jakos szybciej sie wybierasz do gina? a moze zrobilas betę ponownie? trzymam kciuki zeby bylo wszystko w porządku!

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, Kochana, kiedy wyjezdzacie? prosto po pracy?
    Zycze Ci cudownego weekendu, duzo duzo relaksu! .... i milosci oczywiscie!!! Zycze calym sercem aby @ nie przyszla :) Spakuj tescik razem z tampaxami!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele - z moim żołądkiem jest na razie dobrze, nie dokucza :) ale i tak muszę iść do lekarza rodzinnego ;)

    KkasienkaA - daj znać koniecznie po wizycie ;) . Na pewno wszystko jest dobrze ! a dzidzia zdrowo rośnie :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Kejt, Kochana, kiedy wyjezdzacie? prosto po pracy?
    Zycze Ci cudownego weekendu, duzo duzo relaksu! .... i milosci oczywiscie!!! Zycze calym sercem aby @ nie przyszla :) Spakuj tescik razem z tampaxami!!

    Rachele, moja droga, tak od razu z pracy azymut mazury :) właśnie spojrzałam na mój wykres i owu wyznaczył mi @ kilka dni później. To pewnie przez późna owulke i tak myślę że ten cykl może być dłuższy- jak u ciebie. No zobaczymy :)

    Miłego piątku dla wszystkich obecnych i przyszłych mam :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj raz na usg i lekarz kazał czekać. Idę na kolejna decydująca wizytę 14 marca. Nie dawał zludnych nadziei ani nie przekreślił, ja osobiście wielkich nadziei nie mam, będzie to zdecydowanie najdłuższy tydzień w moim życiu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 08:57

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka nieśmiało i ja gratuluje :)
    Kejt zycze ci wspanialego czasu z mezem :) mam nadzieje ze sie odstresujecie no i ze @ nie przyjdzie ;)
    Kasienka daj znac po wizycie :* dzidzius napewno ma sie dobrze :)
    Lili przytulam :* ja wierze ze wszystko bedzie dobrze.
    A dzis juz piatek :) maz wraca wieczorem :) juz nie moge sie doczekac :) :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 09:00

    *Kejt* lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 - jej... może jeszcze będzie dobrze ... domyślam się, że to będzie ciężki tydzień dla Ciebie. Trzeba mieć nadzieję, skoro lekarz jeszcze nie przekreślił ciąży ...Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko się ułożyło ... Przytulam :*

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, przytulam mocno i wspieram....zycze Ci abys 14go uslyszala cudnie bijace serduszko Twojego Malenstwa.... trzymaj sie dzielnie!

    Mama_Mai, :) :) zycze juz teraz owocnego weekendu pelnego milosci :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wszystko musi być dobrze! Lekarz niczego nie przekreslil. Wiem ze ciężki tydzień przed Tobą ale trzeba wierzyć w tego Szkraba. Dzielny jest, da rade! Jesteśmy z Toba:*

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, i test owulacyjny, i mierzenie tempki potwierdziły, że w 16 dc była u mnie owulacja :) Jak wcześniej pisałam, w tym cyklu się jeszcze zabezpieczamy więc nic z tego nie będzie, ale cudownie jest wiedzieć, że mój organizm najwyraźniej wraca do normy, w cyklu w którym zaszłam w ciążę owulacja była w 17 dc, więc wygląda na razie, że pod tym względem ciąża i poronienie nic mi nie poprzestawiało :) Teraz obserwuję, czy faza lutealna będzie w porządku i czy okres przyjdzie w terminie.

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ