X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW wrote:
    Witam
    dziekuje Wam za slowa wsparcia :-)
    Lucy no witaminki to lykam caly czas, dzis dolakam wiesiołka do owsianki i salatki na obiad wiec mam nadzieje ze taka ilosc wystarczy:-) wykres zaczelam takze prowadzic. M.juz ma przekazane ze za 2 i 3 tygodnie musi sie stawic w tygodniu w domu :-D wiec zobaczymy. No a ja wracam w koncu na właściwe tory jedzeniowo-cwiczeniowe bo ostatnio to roznie z tym bywalo...

    Kejt ja tez trzymam kciuki i kazde rozwiązanie będzie dobre:-)

    Tulisia ja chyba mialam ovu 3 tyg.po porobieniu i za kolejne 3 tyg. przyszla @ wiec cykl trwa 6 tygodnisle z tego co ssię orientuje to dosc standardowy czas. Na spokojnie. Wszystko w swoim czasie:-)

    Rachele i Lucy Wy chyba lada dzien ♡ co nie? :-)
    Lucy robisz jeszcze jakies badania?

    Majeczka jak samopoczucie? Robisz bete mimo wszystko?

    To dobrze :) Podstawa to zadbać o siebie i ukochanego.

    Ja teraz nie robię już żadnych dodatkowych badań, tarczyca jest w porządku, prolaktyna też, czuję się dobrze i wierzę że będzie dobrze :) 18 marca mam wizytę u nowego gin, ale nie oczekuję zbyt wiele, bo powinno być już po owu, może zbadam sobie progesteron. Zobaczę co on powie.
    Ja trochę za to zgłupiałam co do mojego obecnego cyklu, normalnie miałam 28 dni z owu w 16-17 dc. Wczoraj zrobiłam test na owu i wyszedł negatyw bo kreska testowa jaśniejsza od kontrolnej, a dziś widzę skok tempki... więc już sama nie wiem czy to znaczy że owu już była? Moim zdaniem za wcześnie, ale w 10 dc miałam taki piękny śluz że sama nie wiem. Na razie uzbrajam się w cierpliwość i prowadzę dalej obserwacje na spokojnie. Serduszkowanie było w niedzielę ;) więc szanse są, a jak owu przyjdzie tak jak mam zazwyczaj, to też będzie dobrze, bo teraz jesteśmy razem, a w piątek wyjeżdżamy na nasz romantyczny weekendzik do Positano :) już nie mogę się doczekać :) będzie dużo miłości i radości, a potem będzie co będie :)

    I u ciebie za chwilkę będzie to samo - czyli dużo miłości i radości :)

    Miłego dnia!!!

    DomiBW lubi tę wiadomość

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie los juz ma dla nas dobry scenariusz przygotowany:-)
    Aj ten romantyczny weekend. ..zazdroszczę:-) sama myslalam nad wypadem do Rzymu na kilka dni ale chyba trzeba będzie się wstrzymać:-( no ale Wam zycze duzo miłości ♡♡♡♡♡
    Co do ovu to chyba pozostaje obserwacja. Moja gin powiedziala ze po zakończeniu @ serduszkowac co drugi dzien az do chyba 24 dnia a potem jak chcemy:-D

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Slonce, Owu po wyznaczeniu owulacji dodaje 14 dni i tak zaznacza @. Gdzie wypatrzylas 22 kwietnia? jesli w kalendarzu prognoz, to wogole na to nie patrz. Owu mierzy tam serenai dlugosc cykli a jak doda ten ciazowy, to wychodza cudawianki. :) Glowka do gory :)

    Może nie chodzi mi o termin @, bo kiedy przyjdzie to będzie, w sumie jestem nastawiona, żeby na nią poczekać, tylko zastanawia mnie czy to możliwe, że owulacja wystąpiła? Pytam się teoretycznie, bo raczej ciężko w to uwierzyć i nie nastawiam się, czy to raczej był przypadkowy skok tempki? Musicie mi dziewczyny wybaczyć, nigdy nie obserwowałam swojego cyklu, bo nie miałam potrzeby i zastanawia mnie czy jest to możliwe żeby w 1 cyklu po stracie wystąpiła owulacja.

    DomiBW lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW wrote:
    Dokładnie los juz ma dla nas dobry scenariusz przygotowany:-)
    Aj ten romantyczny weekend. ..zazdroszczę:-) sama myslalam nad wypadem do Rzymu na kilka dni ale chyba trzeba będzie się wstrzymać:-( no ale Wam zycze duzo miłości ♡♡♡♡♡
    Co do ovu to chyba pozostaje obserwacja. Moja gin powiedziala ze po zakończeniu @ serduszkowac co drugi dzien az do chyba 24 dnia a potem jak chcemy:-D
    Domi, my też z mężem serduszkowaliśmy w grudniu co drugi dzień aż do 25dc i się udało :) Ale powiem szczerze że jeżeli mielibyśmy taki rytm utrzymać np. przez 2,3 miesiące to byśmy się wykończyli :) serduszkowanie zostałoby obdarte z romantyzmu i czułości i zostałoby sprowadzone do mechanicznego szuru-szuru, a tego za żadne skarby nie chcę.
    Sprostowanie do Rachele - pomyliłam się, @ przypada na 22 marca a nie kwietnia, pomyliły mi się miesiące :)

    DomiBW lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia ja mysle ze wszystko jest mozliwe. Kazdy organizm jest inny wiec nigdy nie wiadomo.
    Masz racje ze serduszkowac trzeba z milosci bo takie spinanie tylko wywoluje stres ale naturze trzeba troche pomoc :-D

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Ja pozwoliłam sobie pospać do późna ale zaraz muszę zrobić obiad bo mój mężul z głodu mi padnie jak wróci ;)
    Powiedzcie mi , bo ja już myśle o kolejnym cyklu w który dzień powinnam zrobic badanie prolaktyny ?

    DomiBW lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, moje Kochane, wierze ze serduszkowania z milosci przynosza najwieksze efekty :)
    U mnie testy na owu negatywne ale od dzis postaram sie co drugi dzien z milosci :) serduszkowac :) :) :)
    Milego popoludnia :)

    lucy1983, DomiBW lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    Może nie chodzi mi o termin @, bo kiedy przyjdzie to będzie, w sumie jestem nastawiona, żeby na nią poczekać, tylko zastanawia mnie czy to możliwe, że owulacja wystąpiła? Pytam się teoretycznie, bo raczej ciężko w to uwierzyć i nie nastawiam się, czy to raczej był przypadkowy skok tempki? Musicie mi dziewczyny wybaczyć, nigdy nie obserwowałam swojego cyklu, bo nie miałam potrzeby i zastanawia mnie czy jest to możliwe żeby w 1 cyklu po stracie wystąpiła owulacja.

    tak Slonce, jak najbardziej mozliwe i to znak ze wszystko jest dobrze :) :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Hej kochane :)
    Ja pozwoliłam sobie pospać do późna ale zaraz muszę zrobić obiad bo mój mężul z głodu mi padnie jak wróci ;)
    Powiedzcie mi , bo ja już myśle o kolejnym cyklu w który dzień powinnam zrobic badanie prolaktyny ?

    Z tego co ja się orientuję, to prolaktynę można wykonywać każdego dnia cyklu, tylko musi być robiona na czczo i 'na spokojnie' tzn. w dzień poprzedzający bez przytulania, nie stresować się i dobrze się wyspać. Ale poziom prolaktyny jest dość zmienny i niestabilny dlatego warto badać kilka razy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW wrote:
    Dokładnie los juz ma dla nas dobry scenariusz przygotowany:-)
    Aj ten romantyczny weekend. ..zazdroszczę:-) sama myslalam nad wypadem do Rzymu na kilka dni ale chyba trzeba będzie się wstrzymać:-( no ale Wam zycze duzo miłości ♡♡♡♡♡
    Co do ovu to chyba pozostaje obserwacja. Moja gin powiedziala ze po zakończeniu @ serduszkowac co drugi dzien az do chyba 24 dnia a potem jak chcemy:-D


    Oj to będzie się działo :) szkoda że twój mąż tylko w weekendy w domu. może weżmie sobie parę dni urlopu???

    DomiBW lubi tę wiadomość

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy czasem sie zdarzy ze w tygodniu wpadnie do domu. Moze pogada z szefowa i costam pomysla zeby mogl "przez dom przejechac" :-) czas pokaze. A jak do czerwca nic sie nie zmieni to chyba polecimy na jakąś rajska plaże :-D

    Rachele a dalej testujesz ovu? Udanego serduszkowania:-) no i moze owocnego :-D

    Kejt jakies nowosci, objawy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 15:19

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 - też myślę, że była 20 lub 21 dnia ... i mam nadzieję, że żołnierze jakieś dadzą rade :) . Z żołądkiem na razie spokój. Jeszcze antybiotyku nie brałam, ale jak pójdę do lekarza to się dowiem czy jest konieczność leczenia tego antybiotykami, czy istnieje jakaś inna możliwość :)

    DomiBW lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa macie dużą częstotliwość <3 ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starałam się jak mogłam ;)

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2a056eac25d3fb05med.jpg

    TO JEST MOJA CZĘSTOTLIWOŚĆ W OSTATNIM SZCZĘŚLIWYM CYKLU ;) jak robiliśmy to często - nic nie wychodziło ;) tu był jakis złoty strzał ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie sądze żeby moje wczorajsze jednorazowe krwawienie to była implantacja . Bo dziś to mam plamienia brudnej krwi :/ Nie wiem co jest , już się tyle naczytałam że to może dopiero krwawienie/plamienie owulacyjne albo co najgorsze torbiel pęknięta i już sama zgłupiałam naprawdę , jajnik prawy pobolewa , jak to dłużej potrwa to rejestrujee się do gin .. lepiej dmuchać na zimne także już cykl skreślam

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złoty strzał na prawdę :) no u mnie w szczęśliwym cyklu to było z 8 razy :D więc w miarę dużo :P

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia lepiej sprawdzić u gina co tam sie dzieje. Ja to juz jestem uczulona na każde dziwne zachowania mojej macicy ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia - czasem jak człowiek się naczyta to dopiero się martwi. Póki @ nie przyszła nie skreślaj jeszcze cyklu. Każdy organizm jest inny i inaczej może reagować... ja trzymam kciuki, żebyś jednak ujrzała 2 kreseczki :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa no właśnie a ja się naczytałam że chyba starczy mi do końca cyklu . Nie póki nie ma @ to nie skreślam , a jeżeli świadczą te moje plamienia o niedoborze progesteronu to po to mam lutke. Ale niepokój siedzieć będzie :)

    kierzynka biore luteine więc jeżeli na koniec brania się okaże że niestety ciaży nie ma a @ też nie bedzie pojde do niej

    W internecie człowiek się tyle głupot naczyta że głowa mała ale i tak sie przejmuje

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ