X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje Kochane :)
    Przypadkiem znalazłam: http://www.naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/132001,nowenna-do-swietego-jozefa-o-uproszenie-potomstwa.html
    Mam nadzieję, że Wam pomoże.

    Ja bardzo mocno wierzę, że pasek Św. Dominika który otrzymałam nam pomógł i noszę go non stop! (Choć już wygląda gorzej niż źle :) )

    Mama Martynki Kochana co u Ciebie?? Bardzo długo Cię nie ma! :(

    Całuję Was wszystkie i nieustannie trzymam kciuki!!! :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka, Twój ostatni post nadal jest smutny i pełen goryczy, ale tak między wierszami zobaczyłam taki promyczek :) czuję, że wszystko wam się jeszcze ułoży tylko potrzeba jednego o co najtrudniej- czasu.
    kkasienka, mój stosunek do Pana Boga jest skomplikowany. Bardzo chcę wierzyć w jego dobroć, gdy byłam w ciąży codziennie modliłam się o zdrowie nie moje a mojego Frędzelka. Stało się jednak jak się stało. Nie chcę Boga obwiniać, bo to trochę dziecinne, ale czuję się oszukana, mam wrażenie że Bóg mnie zawiódł. Obarcza mnie cierpieniem na które nie zasłużyłam. Mam nadzieję że sobie to wszystko z czasem poukładam w głowie, ale na razie nie mogę się przemóc do modlitwy. I tylko wierzę, że duszyczka mojego Frędzelka czeka na odpowiedni moment, aby wskoczyć w ciałko, które ja z mężem stworzę. :)

    Właśnie przeczytałam co napisałam i czasem mam wrażenie, że przydałby mi się dobry psychiatra, do którego zresztą idę w środę za tydzień. Może być ciekawie.

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 11 marca 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Dziewczyny ! :)

    U mnie chyba program się zepsuł i owu nie chce mi wyznaczyć :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 07:20

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 marca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 11 marca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisua cierpienie trzeba przyjmowac z pokora Bog jest dobry i wynagrodzi nam wszystkim to w czasie ja tak to sobie tlumacze pomodl sie i wierz ze twoje mysli zostana wysluchane.
    Trzeba byc z wszystkim pogodzonym wtedy jest latwiej ..to taka moja teoria ale wiem zdarzaja sie gorsze chwile..

    milego dnia wszystkim!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 07:29

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 11 marca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka poszukam ta modlitwe wieczorem a co to pasek Sw Dominika?

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 marca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, co slychac???? Pisz szybciutko!!!

    Mama_Mai,wierze ze uda sie Wam duzo duzo wczesniej!! Zolnierzyki beda w super formie w piatek :) Juz trzymam kciuki!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,

    ja nie jestem osoba wierzącą. ale kiedyś przeczytałam gdzieś, że bóg daje nam tylko to co jesteśmy w stanie udźwignać. może coś w tym jest...

    u mnie nadal cisza, aczkolwiek tempka w dół (co prawda nie zmierzona znow o zwyklej porze, bo musialam wczesniej w pracy być), więc chyba pojde dziś po tampony :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Szczerość mojego mężula powala . Stoje przy oknie i patrze co tam się dzieje na zewnatrz :
    M- Co tak stoisz przy tym oknie ? Czekasz na coś ? Ja - No na bociana M- I co widać ? Ja- Ja jeszcze nie , ale myślisz że mogę być w ciąży ? M- No , spożywczej :|

    Czasem się zastanawiam czy bardziej go kocham czy nie nawidze :D
    hehe tak to juz z tymi facetami jest ;) kocha się i jednocześnie nienawidzi ;) Mój tez czesto takie rożne teksty mi rzuca po których oboje sie śmiejemy do łez ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka super że zostałaś ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, doradźcie mi. Ovu wykrył w moim cyklu owulację (co prawda zaznaczył ją linią przerywaną, bo śluzu płodnego to na 100% nie miałam). Zaznaczam, że jest to mój pierwszy cykl po stracie. Co o tym sądzić? Mój wykres jest udostępniony (tak mi się zdaje :p) więc jeśli spojrzycie i powiecie co myślicie to będę wdzięczna. Najśmieszniejsze jest to, że termin @ przesunął mi się na 22 kwietnia- normalnie się wykończę :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Miłego dnia Dziewczyny ! :)

    U mnie chyba program się zepsuł i owu nie chce mi wyznaczyć :P

    Jangwa nic sie nie martw kochana :) moim skromnym zdaniem owu juz bylo pewnie 20 albo 21 dc a że skok tempki taki płaski i miałaś duże wahania tempki wcześniej to owu głupieje :) w końcu to tylko program ;) poza tym tyle serduszek było że na pewno nie przegapiłaś dobrego momentu :) już trzymam kciuki :) a jak twój żołądek? Bakterie wyleczone? Mam tylko nadzieję że dostałaś właściwe antybiotyki które nie szkodzą ewentualnej ciąży :)

    Miłego dnia!!!

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia, owu wyznaczył ci owulację na podstawie skoku temperatury moim zdaniem.

    u mnie na początku wyznaczony był termin @ na podstawie deklaratywnych danych dotyczacych długości cyklu, a potem jak już było owiu to ten termin ulegał zmianie. np. w tym cyklu owulacja była pozniej niz w poprzednim to i data @ się przesunęła automatycznie.

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia ja też myślę że owu wyznaczona jest na podstawie skoku tempki a że opis śluzu nie do końca odpowiada dobremu płodnemu śluzowi owu robi linię przerywaną bo wyznacza owu tylko na podstawie tempki :) i dodaje statystyczne 14 dni fazy lutealnej dlatego jest 22 marca. Ale to w pierwszym cyklu różnie może być , trzeba uzbroić się w cierpliwość :) ja w 1 cyklu po dostałam @ w 36 dc a cykle mam na ogół 28 dniowe. Głowa do góry kochana :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 09:29

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt ja nadal trzymam kciuki za Ciebie :) dopóki nie ma @ trzeba myśleć pozytywnie :) a będzie co będzie ale będzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW wrote:
    Donosze iz @ właśnie przyplynela... A wiec wiesiolek i termometr ida w ruch :-) Rachele poki co kolejne powinnien byc 7 kwietnia póki co :-) ehh... Kejt trzymam kciuki za Ciebie♡

    Kochana to dobre wieści :) mimo tego że u ciebie wszystko było ok to ja jestem zdania że jeden cykl warto odczekać :) a teraz dbaj o siebie, łykaj kwas foliowy i wiesiołka bo już tuż tuż czeka was przyjemna praca nad tworzeniem bobaska :)

    Miłego dnia kochana !!!

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, no pewnie :) ja codziennie sobie mówię, że z każdym dniem jestem bliżej realizacji swojego marzenia - bo tak jest :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    dziekuje Wam za slowa wsparcia :-)
    Lucy no witaminki to lykam caly czas, dzis dolakam wiesiołka do owsianki i salatki na obiad wiec mam nadzieje ze taka ilosc wystarczy:-) wykres zaczelam takze prowadzic. M.juz ma przekazane ze za 2 i 3 tygodnie musi sie stawic w tygodniu w domu :-D wiec zobaczymy. No a ja wracam w koncu na właściwe tory jedzeniowo-cwiczeniowe bo ostatnio to roznie z tym bywalo...

    Kejt ja tez trzymam kciuki i kazde rozwiązanie będzie dobre:-)

    Tulisia ja chyba mialam ovu 3 tyg.po porobieniu i za kolejne 3 tyg. przyszla @ wiec cykl trwa 6 tygodnisle z tego co ssię orientuje to dosc standardowy czas. Na spokojnie. Wszystko w swoim czasie:-)

    Rachele i Lucy Wy chyba lada dzien ♡ co nie? :-)
    Lucy robisz jeszcze jakies badania?

    Majeczka jak samopoczucie? Robisz bete mimo wszystko?

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    Dziewczynki, doradźcie mi. Ovu wykrył w moim cyklu owulację (co prawda zaznaczył ją linią przerywaną, bo śluzu płodnego to na 100% nie miałam). Zaznaczam, że jest to mój pierwszy cykl po stracie. Co o tym sądzić? Mój wykres jest udostępniony (tak mi się zdaje :p) więc jeśli spojrzycie i powiecie co myślicie to będę wdzięczna. Najśmieszniejsze jest to, że termin @ przesunął mi się na 22 kwietnia- normalnie się wykończę :)

    Slonce, Owu po wyznaczeniu owulacji dodaje 14 dni i tak zaznacza @. Gdzie wypatrzylas 22 kwietnia? jesli w kalendarzu prognoz, to wogole na to nie patrz. Owu mierzy tam serenai dlugosc cykli a jak doda ten ciazowy, to wychodza cudawianki. :) Glowka do gory :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, u mnie owu to nie wiadomo kiedy bedzie :) Wg 'starych' cykli' powinna byc za pare dni ale po utracie mialam kolo 23 dc.... Dzis planuje serduszkowanie po 2 dniach regeneracji zolnierzykow :) hihihihi

    DomiBW lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ