X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z progesteronem miałam problem od poprzedniego poronienia brałam lutke i po niej miałam w normie. Lekarze mówią że tak bywa we wczesnych ciażach że nawet jeżeli by, brała od początku luteine. Tak chyba być musiało bo nawet żadna luteina nie przyklei mi zarodka. To był 5 tc więc lekarze nic by nie mogli zrobić za wcześnie , według nich to biochemiczna jednak ja czuje co innego

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobieta zawsze wie. Tak juz z nami jest.

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kibicuje Wszystkim i nie martwcie się :) <3 do woli by kolejne fasolki się pojawily a ja wracam do starań i do was po @

    KkasienkaA, lucy1983, kierzynka, majeczka8 lubią tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja, tak mi przykro :( Ale cieszę się, że jesteś zdeterminowana działać dalej i trzymam kciuki, że tym razem będzie dobrze!

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja JESTEŚ WIELKA ! :*

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja bardzo bardzo mi przykro...
    Może jednak warto poszukać przyczyny poronien przed kolejnymi staraniami? Wiem jak silne jest pragnienie posiadania maleństwa, ale szkoda narażać siebie i partnera na taką traumę. Czasem trzeba pomóc ciąży, ponieważ inaczej się nie rozwinie. Kochana dwa poronienia to już wyraźny sygnał, wiem że to dla Ciebie bardzo trudny czas,ale proszę przemysl to raz jeszcze. Życzę dużo wiary, nadziej i sił dla Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 20:24

    Rachele lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja
    Współczuje i przytulam, trzymaj się kochana!

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja - przytulam i wierze, że kolejny Kropeczek zostanie z Wami na zawsze! A za siłe walki podziwiam!!! <3

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The Baja, strasznie mi przykro, bardzo wierzylam, ze zadnej z nas to nie spotka już :( przytulam cie mocno i trzymam kciuki zeby szybko wszystko wrocilo do normy, aby zdrowie ci dopisywało i abys szybko mogła wrocic do staran.

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam liste badań do wykonania od mojej gin napewno je zrobie bo martwi ją to że nie mogę utrzymać ciaży i ronie we wczesnym jej etapie..

    Dziewczyny dziekuje wam za wszystko jesteście wspaniałe i warte swojego szczęścia :)

    DomiBW, KkasienkaA, lucy1983, Lili30, kierzynka, *Kejt* lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja jestes mega silna babka!!! Twoj optymizm i chcec do walki o malenstwo sa poprostu zarazliwe :) zycze ci z calego serca zeby nastepnym razem ci sie udalo :*:*:*

    lucy1983, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 marca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    Dziewczyny znowu poroniłam :(

    ......Kochana,,,,,tak bardzo mi przykro.........nie wiem co napisac......Przytulam Cie mocno....

    ....siedze i patrze w ekran.... Kochana, .... wspieram Cie ... i caluje mocno....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 07:29

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dzis zaczynam pozniej wiec jestem jeszcze w domku.
    TheBaja bardzo dobre podejscie nie mozemy sie poddawac tak trzymaj!
    Ale tez racja zrob sobie wszystkie potrzebna badania jak wszystko bedzie wyjasnione to podejmiesz decyzje kiedy chcesz zaczac itd.. trzymam kciuki za Ciebie ;-)

    ja w ciagu dnia jestem troche rozdrazniona a pod wieczor to juz mam zly humor wszystko mnie wkurza i chce mi sie spac. Wiec sie na razie nie udzielam za duzo..zastabawiam sie czy isc wczesniej do lekarza termin mam poczatek kwietnia i sama nie wiem, powiem wam ze troche sie boje tego wszystkiego jednak po poronieniu jest inaczej jakas jestem bardziej cierpliwa i stonowana moze po prostu nie chce kolejnego rozczarowania..

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć, w zeszły Piątek miałam zabieg łyżeczkowania to był 7 tc, im dłużej od zabiegu tym gorzej się czuje psychicznie

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande- Witamy Cię serdecznie :) niestety, każda z nas psychicznie źle to zniosła i pewno znosi nadal... czasem jest dalej ciężko mimo, że u mnie już trochę minęło... tego niestety nie da się wymazać z pamięci, ale to forum na prawdę przywraca wiarę, a dziewczyny wspierają i kibicują :)

    mjeczka8 - ten strach w kolejnej ciąży będzie towarzyszył pewno każdej z nas :( zawsze w głowie będziemy miały, że coś może być nie tak ... ale całkiem źle też nie można się nastawiać. Wierze, że tym razem wszystko u Ciebie będzie przebiegać prawidłowo i ujrzysz wkrótce swoje Maleństwo :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande witam u nas. Nawet nie wiesz jak mi jest przykro!! Minelo niewiele czasu wiec i ból jest ogromny. Wiemy tu wszystkie przez co przechodzisz. Kochana z mojego doświadczenia powiem Ci jedno. Daj sobie czas. Wyplacz sie. Lzy naprawde oczyszczaja i pomagaja w ukojeniu smutku i żalu. Aby potem stac sie silna, pelna nadziei kobieta na przyjecie nowego Lokatora. Na wszystkie pytania znajdziesz na pewno odpowiedz na naszym watku a Dziewczyny ofiaruja morze wsparcia, nadziei i cieplych slow ze powrót do formy przyjdzie szybciej niż myślisz mimo iz teraz pewnie wydaje Ci się to niemożliwe. Prztulam cieplutko ♡

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Azande :) ciesze sie ze do nas dolaczylas ;)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande kochana witaj wśród nas i zostań z nami! To forum jest dla takich dziewuszek jak my. Bardzo ci współczuję tej ogromnej straty. My wszystkie doskonale wiemy przez co przechodzisz i co teraz czujesz. Ja też całkiem niedawno dołączyłam do tego wątku i przekonałam się, że dziewczyny są wspaniałe, bez nich byłoby mi ciężko. Wszystkie razem siebie wspieramy.
    Miałam podobnie ja ty Azande. Zaraz po zabiegu czułam się lepiej niż tydzień po. Wszystko we mnie narastało, aż w końcu trafiłam tutaj. To miejsce jest moją terapią, mam nadzieję że zostanie i Twoją.

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW, dziękuję za wsparcie, niestety nie mogę płakać, przepłakałam cały Poniedziałek i Wtorek gdy już wiedziałam że będę musiała iść na zabieg ale jeszcze czekałam na konsultację z innym lekarzem, po wizycie u niego i ostatecznej diagnozie nie uroniłam ani łzy, mąż i rodzina uważają że dobrze to zniosłam i dobrze się trzymam, jedyne co czuję to ból w sercu, taki fizyczny ból

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia - założyłam sobie konto właśnie po to by porozmawiać z innymi kobietami które to spotkało, niestety nie mam powrotu do pracy, jak skończy mi się zwolnienie dostanę wypowiedzenie :(

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ