X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny juz sie gubię.... niby sluz sie zmienil a dzis przed poludniem pokazala sie krew i to nie jak malutkie plamienie tylko jakby @ sie zaczynal.... nie wiem juz sama co mam o tym myslec...
    a jeszcze wlasnie dostalismy tel ze najlepszemu kumplowi meza urodzila sie corka dzis rano ..... tak bym chciała juz byc w ciazy

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w pracy no ale swietnie sie was czyta:-) bardzo pozytywne nastawienie na naszym forum :-) ja dzis mAm okres ciesze sie bo od tego miesiaca bede mogla do was przylaczyc sie ze staraniami :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 13:46

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - hmm... to trochę dziwne... może lepiej zadzwonić do ginka? I nie martw się, bo już niedługo wszystkie będziemy w ciąży ! Trzeba w to głęboko wierzyć :)

    majeczka8, meeegi1771 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, jaki miło zobaczyć, że szczęśliwych przyszłych mam jest coraz więcej. Przynosze Wam dzisiaj promyk nadzieji :) Termin @ mam na 10.02 ale nie wytrzymałam i w poniedziałek zrobiłam bete, wynik 1,26. Nic nie stwierdził, ale tez nie przekreślił, miałam dać sobie spokój i czekać cierpliwie do @, ale mąż dzisiaj zagonił mnie na badanie i robiłam. Wynik 38,89 :) Cieszę się strasznie, ale nadal nie mogę w to uwierzyć. Mam nadzieje,że tym razem nam sie uda :)

    meeegi1771, Mysia 15, kehlana_miyu, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci Jangwa_maua ze po poronieniu mialam podobnie w sensie ze mialam krwawienie, po 2 tygodniach znowu a potem zaszlam w ciaze z Majka nie wiem moze to skutek tego pozytywnego testu styczniowego?? Nie dzwonie do gina bo juz naprawde weźmie mnie za histeryczke ;)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ... to kolejne dobre wieści ! :) oby dalej beta pięknie rosła ! :) trzymam kciuki ! :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow mama Martynki wspaniale wiesci :) kolejnej z nas sie udalo :) jak milo czytac takie posty :) duuuzo zdrowka i pieknego wzrostu bety :D

  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki za Wasze starania, i wysyłam fasolkowe wiruski :)

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Martynki gratulacje ! Super :) no nie ma bata wszystkie zostaniemy mamusiami w 2015 to jest szczęśliwe forum :)
    Mama_Mai może to po przytulanku ta krew?

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai albo plamienie około owulacyjne.. :)
    Ja tez w żadnej ciąży nie miałam plamien implantacyjnych. Pierwsze co wzbudziło u mnie nadzieje to ból piersi i śluz po owulacji. Dosyć sporo go było. Ale każda kobieta ma inaczej.

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wydaje mi sie pszczola, bo przytulanie bylo wieczorem a krew ok poludnia dopiero ..... juz nie czaje :( na usg w srode nie bylo widac zblizajacej sie @, wskazywalo raczej na 1 czesc cyklu
    A nasze forum jest najlepsze :) bez dwoch zdan :)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moim pierwszym objawem był ból piersi przed terminem spodziewanej @, a nigdy przedtem właśnie mnie nie bolały ;) mam nadzieję, że teraz też na dniach będą takie bóle :P hehe :) Ale się nakręcam ... jak w totka nie wygrałam to może tu mi się udało :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 14:13

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai to może faktycznie plamienie owulacyjne. Zdarzyło mi się parę razy i wyglądało właśnie jak początek @
    Jangwa_maua to życzę w takim razie boli piersi zwiastujacych dobra nowinę :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai juz niedługo uda się ;) uda się uda
    Ja to wiem. My jesteśmy zakręcone wszystkie mocno pozytywne nastawienie nie może Nas opuszczać. Mnóstwo wirusków dla Was Kochane. Zaraz idę po wynik dzisiejszej bety ale Mam stracha,a śluz taki woooodnisty, że ciągle zaglądam ze strachem ,że to może być krew.

    Rachele lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła, który to tydz u Ciebie ?

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 5 tc 2 d. Tez mam ze tak powiem mokro ciągle ;) a u Ciebie który?

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Rachele, Mamo Mai ja nadal oczywiście trzymam za Was kciuki i za to aby <3 przyniosły rezultat. Tutaj potrzebujemy jak najwięcej takich wspaniałych wiadomości o nowych dzidziusiach!! Więc teraz kolej na Was!! Nie zawiedźcie mnie!! ;)

    Ja też trzymam za was kciuki! I mam nadzieje że niedługo dołączycie do pszczoły, meegi i mamy Martynki... Tylko macie nas nie zostawiać bo potrzebujemy ciążowych wirusów.

    Mama Mai jak tam to twoje krwawienie? Ustało?

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 6 lutego 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama Martynki wrote:
    Witajcie kochane, jaki miło zobaczyć, że szczęśliwych przyszłych mam jest coraz więcej. Przynosze Wam dzisiaj promyk nadzieji :) Termin @ mam na 10.02 ale nie wytrzymałam i w poniedziałek zrobiłam bete, wynik 1,26. Nic nie stwierdził, ale tez nie przekreślił, miałam dać sobie spokój i czekać cierpliwie do @, ale mąż dzisiaj zagonił mnie na badanie i robiłam. Wynik 38,89 :) Cieszę się strasznie, ale nadal nie mogę w to uwierzyć. Mam nadzieje,że tym razem nam sie uda :)

    Wspaniała wiadomość!!! Oby pięknie beta przyrastała!!!Teraz musi być dobrze!! Czekam na dalsze dobre wieści! One bardzo podnoszą na duchu! :D

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama Martynki wrote:
    Witajcie kochane, jaki miło zobaczyć, że szczęśliwych przyszłych mam jest coraz więcej. Przynosze Wam dzisiaj promyk nadzieji :) Termin @ mam na 10.02 ale nie wytrzymałam i w poniedziałek zrobiłam bete, wynik 1,26. Nic nie stwierdził, ale tez nie przekreślił, miałam dać sobie spokój i czekać cierpliwie do @, ale mąż dzisiaj zagonił mnie na badanie i robiłam. Wynik 38,89 :) Cieszę się strasznie, ale nadal nie mogę w to uwierzyć. Mam nadzieje,że tym razem nam sie uda :)

    Gratulacje kochana!!! Cieszę się niezmiernie i życzę ci dużo spokoju :) musi teraz być dobrze :)
    To naprawdę niesamowite i podnoszące na duchu że jednej po drugiej się udaje :) mam nadzieję niedługo dołączyć do tego grona ale starania zacznę pewnie dopiero od marca po badaniach...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy krwawienie nadal jest chociaz moze zmalalo, brzuch czuje jak w @, zglupialam poprostu... a jezeli to owulacja tak mi sie objawia to jestem w szoku!!! Nigdy tak nie mialam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 16:45

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ