X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj gotowa jestem jak najbardziej :D po poludniu odbieram go z dworca :) moj maz tez jest gotowy, codziennie mi przypomina ze bedziemy robic bobo hahaha :D jest niemozliwy i chyba ma wieksze parcie na dziecko niz ja!!!
    tobie rachele zycze samych pozytywnych testow ;) no i wynikow jak najlepszych oczywiscie :*

    jangwa_maua, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Oj gotowa jestem jak najbardziej :D po poludniu odbieram go z dworca :) moj maz tez jest gotowy, codziennie mi przypomina ze bedziemy robic bobo hahaha :D jest niemozliwy i chyba ma wieksze parcie na dziecko niz ja!!!
    tobie rachele zycze samych pozytywnych testow ;) no i wynikow jak najlepszych oczywiscie :*

    Kochana, ale super Twoj maz! Swietnie!!

    Dziekuje Ci! I kochana ....zabieramy sie do pracy!! :) :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to dzis mam tyle energii ze szok!!! Slucham koncertu Alici Keys (mojej ukochanej zreszta az wracaja wspomnienia z Poznania) sprzatam w domku i czekam :) sluz sie powoli zmienia w bardziej plodny :D i chyba jajnik sie zaczyna odzywac wiec chyba trafimy czasowo idealnie w ta wymarzona owulacje ;) oby sie udalo w tm cyklu....

    lucy1983, anka418, Mysia 15, Kitaja, meeegi1771 lubią tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai trzymam więc mocno kciuki!!! I serduszkujcie ile się da <3

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 - super wiadomości ! Gratuluję i oby wszystko było dobrze :)

    Mama_Mai - Twój mąż jest niemożliwy :D tylko się cieszyć,że tak ma ...

    U mnie trochę gorzej... nie powiedział niby nie, tylko, że wolałby abym miała prace ... ech...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Ja to dzis mam tyle energii ze szok!!! Slucham koncertu Alici Keys (mojej ukochanej zreszta az wracaja wspomnienia z Poznania) sprzatam w domku i czekam :) sluz sie powoli zmienia w bardziej plodny :D i chyba jajnik sie zaczyna odzywac wiec chyba trafimy czasowo idealnie w ta wymarzona owulacje ;) oby sie udalo w tm cyklu....

    Trzymam kciuki kochana i zazdroszczę... ja tam muszę jeszcze swoje odczekać... oby wszystko się zgrało i za dwa tygodnie były dwie kreski na teście :) życzę Ci z załego serca :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Trzymam kciuki kochana i zazdroszczę... ja tam muszę jeszcze swoje odczekać... oby wszystko się zgrało i za dwa tygodnie były dwie kreski na teście :) życzę Ci z załego serca :)

    Zobaczysz, ze szybciutko zleci!! :) .... i dolaczysz do grona aktywnych starajacych sie przyszlych Mam! :)
    Trzymaj sie cieplutko :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    :) :) Pamietaj, spokojnie! Bo Cie wirtualnie pociagne za ucho! :) Trzymam caly czas kciuki za Ciebie!
    A jak sie czujesz? Bol ustapil?

    ps. Dziekuje Ci ze trzymasz kciuki :) Buziak wielki!

    Dzięki ze pytasz:) brzuch nie boli, w nocy miałam tylko chwilowy ból ale zaraz przeszło. Dziś idę do lekarza ale nic się na pewno dziś nie dowiem, dostane skierowanko na badanko i jutro je zrobię :)
    No a Tobie Kochana życzę dziś bardzo miłego wieczoru

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai powodzenia :) i oczywiście życzę baaardzo milegooo wieczoru ;)
    Owocnych starań dziewczynki!

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Dzięki ze pytasz:) brzuch nie boli, w nocy miałam tylko chwilowy ból ale zaraz przeszło. Dziś idę do lekarza ale nic się na pewno dziś nie dowiem, dostane skierowanko na badanko i jutro je zrobię :)
    No a Tobie Kochana życzę dziś bardzo miłego wieczoru

    Dziekuje Ci bardzo :) Napisz jak bylo u lekarza! Zobaczysz, ze bedziesz duzo spokojniejsza po wizycie!! :) Buziaki!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 - napisz koniecznie jak po wizycie :) Trzymam kciuki, aby wszystko było w jak najlepszym porządku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 13:14

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobilam tescick. Blada ta druga kreska chyba... jak patrze na wykresy testow owu dodatnich, to widze, ze niektorzy zaznaczaja jako pozytyw... ale pisze wszedzie, ze maja byc 2 tlusciutkie! Oj dluga przede mna droga zanim sie naucze :)

     

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 14:21

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczola koniecznie daj znać :)

    Rachele ja podchodziłam do testów bardzo surowo i myślę, że to jest dobre podejście. Ja zazwyczaj zawsze bym sobie plusika wstawiła, ale zawsze jak miałam cień wątpliwości to wstawiałam -. Aż do momentu kiedy ich nie miałam, a u mnie zawsze było to proste bo nie dość że obie kreski były tłuste to ta ważniejsza zawsze była ciemniejsza i wtedy + :)

    A mnie jakoś boli brzuch... tak dziwnie... Zabierzcie mi internet, bo już w głowie mam pozamaciczną, mimo że dobrze nie wiem czy się udało! Co za baba ze mnie :(

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 5 lutego 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie. Nic konkretnego nie wiem. Stwierdził że to za wcześnie na jakiekolwiek badania. Mam przyjść na usg za 2 tygodnie i wtedy da mi skierowanie na wszystkie badania i zrobi cytologie. Kazał brać dalej kwas foliowy i duphaston zapobiegawczo. W sumie wiedziałam że nic się nie dowiem ale myślałam że chociaż porobie sobie badania wszystkie a on powiedział ze teraz to nie ma sensu ze on zleca takie badania jak juz na usg jest zarodek i serduszko i ze i tak bym musiała robić znowu za te 2 tyg.

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 lutego 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby wszystko było dobrze :) niech fasolka zdrowo rośnie :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 lutego 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi, jak przeczytałam że jesteś w ciąży to aż mi łezki poplynely... :) tak się cieszę że kolejna z nas znów może cieszyć się ciąża! Oby był to piękny okres i abyś nie miała żadnych zmartwień!

    No a z drugiej strony dopadł mnie jakiś smutek i żal do losu :( wróciły te uczucia które towarzyszyły mi zaraz po powrocie ze szpitala. Wrażenie że straciłam coś bezpowrotnie... I jakieś poczucie niesprawiedliwości, że nie zasłużyłam. Ale przecież nikt nie zasłużył na to... :( to jak zły sen,a ja ciągle mam nadzieję że za chwilę się obudze :( a moje dziecko będzie ze mną

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze cie rozumiem kejt, co jakis czas tez dopadaja mnie takie mysli...
    A ze wszystkich ciaz bardzo sie ciesze :) zblizamy sie coraz bardziej do otwarcia naszego wspolnego fioletowego watku :D

    *Kejt* lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To każda z nas pewno ma czasem takie myśli i gorsze dni ... bo tak na prawdę nic już nie jest takie samo ... takie wydarzenie jednak trochę zmienia myślenie ...

    Mam nadzieję, że co raz więcej z nas będzie już niedługo w upragnionej ciąży :)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi gratulujeeee:) oby wszystko bylo dobrze!

    Ja czuje sie zle, wczoraj fatalnie bylo -mam wszystkie objawy na okres plus jajniki mnie bola a okresu nie ma :/
    wczoraj tez mnie dol dopadl i taka rozdrazniona chodze jakby zaraz mial okres przyjsc..

    niezmiernie ciesze sie rowniez z newsow o ciazy bo to swiatelka dla nas starajacych sie :)

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, nazwałaś dokładnie to co sama przeżywam... słowo w słowo.

    Ale patrzę na kolejne dobre newsy na tym wątku i powtarzam sobie, że nasz czas też nadejdzie:)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ