X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to wszyscy chyba chorzy ...ja dalej też się leczę. Czuje, że mam zatoki tak zawalone,że masakra ... Zdrówka życzę dziewczyny tym co chore i przeziębione :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam sie do zyczen! Duzo duzo zdrowka!

    Jangwa-Maua, a co u Ciebie? W ktorej jestes teraz fazie cyklu?

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już raczej po owulacji ... więc teraz czekanie na @, która mam nadzieję, że nie przyjdzie :D ale myślę,że raczej w tym cyklu nic nie wyszło :(

    A dziś byłam na wolontariacie pierwszy dzień :). Całkiem ciekawie się zapowiada, chociaż będę się z czasem stresować jak dostane pod opiekę pacjenta :P ale to w marcu dopiero jakoś :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Już raczej po owulacji ... więc teraz czekanie na @, która mam nadzieję, że nie przyjdzie :D ale myślę,że raczej w tym cyklu nic nie wyszło :(

    A dziś byłam na wolontariacie pierwszy dzień :). Całkiem ciekawie się zapowiada, chociaż będę się z czasem stresować jak dostane pod opiekę pacjenta :P ale to w marcu dopiero jakoś :)

    Trzymam bardzo mocno kciuki!!! Ile dni brakuje do ewentualnego @?
    Zycze z calego serca aby @ nie bylo przez najblizsze 9 m-cy!

    Gratuluje 1 dnia na wolontariacie! Do marca jeszcze duzo czasu, powoli wszystkiego sie nauczysz! Jestem pewna,ze sprawdzisz sie w 100%!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jeszcze troszkę :P jak planowo się zjawi to jeszcze 13 dni :P Chyba,że po tym łyżeczkowaniu coś mi się zmieniło ... zobaczymy :P Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • ola25@ Znajoma
    Postów: 19 13

    Wysłany: 4 lutego 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Ola witaj na naszym gronie i tak mi przykro z powodu twojej straty. :( ja też niestety nie znam się na interpretacji wyników twoich badań i nie mogę ci w tym pomóc. Z tego co wiem pozytywne IgM świadczy o niedawno przebytej infekcji. Powiem ci tylko to co już pewnie słyszałaś wiele razy... Przeważnie trudno jest ustalić przyczynę poronienia zwłaszcza na tak wczesnym etapie :( oczywiście infekcja może bymć przyczyną ale równie dobrze poważny błąd genetyczny albo odruch immunologiczny organizmu albo jakieś zaburzenia hormonalne... Powiem tobie że ja tak samo jak ty zadawałam sobie to pytanie a straciłam ciąże podobnie jak ty w 6 tyg... Bo może to przez infekcję którą miałam krótko przed owulacją albo za krótko czekałam po szczepionce (dostałam mmr) albo to przez za dużo stresu i pracę... Pytanie tylko takie czy to myślenie pomaga tobie dojść do równowagi psychicznej i fizycznej. Najlepiej pogadaj o tym z lekarzem choć wiem że po pierwszym poronieniu na ogół nie chcą robić jakichkolwiek badań.

    A najbardziej pomaga pozytywne myślenie i wsparcie :) my tu wszystkie rozumiemy twój ból i strach bo każda przeszła przez to samo. Ja mam nadzieję że przy następnej ciąży w którą będę próbować zajsc tak szybko jak się da bedzie wszystko dobrze :) i w tym będziemy też ciebie wspierać :) przytulam cię z całego serca i życzę dużo siły i spokoju.

    Bardzo Wam dziękuję kochane kobiety za takie miłe przyjęcie.
    Ja mam fazę że szukam różnych chorób ale lekarze nie chcę mi w tym pomóc a robić nie trafione badania i wydawać pieniądze to nie jest najlepszy pomysł :( Oczywiście chętnie zrobię jakieś badania i za nie zapłacę ale żebym chociaż wiedziała jakie. Celowałam w infekcje, coś tam wyszło ale do gina dopiero w przyszłym tygodniu mogę się wybrać żeby się dowiedzieć.

  • ola25@ Znajoma
    Postów: 19 13

    Wysłany: 4 lutego 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Witaj Ola,
    bardzo mi przykro, ze dolaczylas do nas. Nie pomoge z wynikami badan ale z pewnoscia ktoras z dziewczyn bedzie wiedziala!
    Jak sie czujesz? Rozpoczeliscie juz starania?

    Czuję się średnio, raz lepiej, raz gorzej. Jeżeli chodzi o starania lekarz zalecał poczekać 3 miesiące więc czekamy.

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 lutego 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola25@ wrote:
    Czuję się średnio, raz lepiej, raz gorzej. Jeżeli chodzi o starania lekarz zalecał poczekać 3 miesiące więc czekamy.

    A jak sie czujesz psychicznie? Jakie masz nastawienie do staran? Jestes gotowa? Zapytalas sie czemu masz czekac?? Jesli nie pytalas, to pytaj!!!!
    Ja tez stracilam malenstwo w 6 tyg, wykryto w 8tyg, zabieg koncem 9tyg.

    Jesli chodzi o badania... z pewnoscia tarczyca! Pierwsza rzecz i wg mnie najwazniejsza! Ja mam problemy od 15 lat i od tego czasu zawsze mi powtarza kazdy lekarz jak wazne sa wyniki hormonow w trakcie staran i w czasie ciazy. Jesli nie robilas, rob TSh, T3, T4.
    Dzis moj lekarz rodzinny kazal zrobic IgG, IgA, IgM oraz Lac.Moze i za wiele to nie powie ale jak cos wyjdzie to mozna od razu dzialac, zeby wykluczyc ewentulany negatywny wplyw juz na poczatku kolejnej ciazy.

    Glowka do gory! Wszystko bedzie dobrze! Buziaki!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 lutego 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Oj jeszcze troszkę :P jak planowo się zjawi to jeszcze 13 dni :P Chyba,że po tym łyżeczkowaniu coś mi się zmieniło ... zobaczymy :P Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;)

    Nie dziekuj! :) Ja trzymam caly czas!!!! :)

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 lutego 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Mai, gotowa na prace domowe?? :) Jutro Kochana ruzzammo ze zdwojona sila!!!
    Trzymam kciuki za Ciebie!!!!

    Mama_Mai lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki
    Ja po dzisiejszej wizycie jestem trochę spokojniejsza. Mój lekarz powiedział że takie rzeczy się zdarzają, ale nie nazywamy tego ciąża, co mi w sumie odpowiada. Zrobił bardzo dokładne usg, mówi że wszystko pięknie wygląda. Endometrium 4mm trojliniowe (nie mam pojęcia co to oznacza) no i oczywiście bardzo grzecznie zasugerował żeby nie robić tak wcześnie testów ciazowych wstrzymać się 7 a najlepiej 10 dni bo tylko nerwów szkoda chociaż powiedział też ze znając moją historię to się nie dziwi że tak się pospieszylam
    no i cytologia wyszła pięknie co mnie bardzo cieszy :)

    lucy1983, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 4 lutego 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dzis zmeczona i nie w humorze czuje jakby okres juz sie zaczynal choc nic nie widac..w tych dnach powinnam dostac normalnie ale w tym przypadku jak pisza wszyscy moze byc opozniony..choc jajnik mnie boli ehh..mam wszstkiego dosc.moze odpoczne..

    Milego wieczorku wszystkim :)

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się !!!! Kochane dziś rano zrobiłam test dwie kreski poleciałam na betę 600 .. kurcze ciesze się i Mam takiego stracha, że masakra jakaś. W sobotę wizyta u gina 21.30 ... ;)

    kehlana_miyu, jangwa_maua, Kitaja, majeczka8, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Udało się !!!! Kochane dziś rano zrobiłam test dwie kreski poleciałam na betę 600 .. kurcze ciesze się i Mam takiego stracha, że masakra jakaś. W sobotę wizyta u gina 21.30 ... ;)

    Kolejna wspaniała wiadomość!!! :D Tak bardzo się cieszę i życzę Ci tego co życzyłam Pszczole- żeby Maleństwo mocno trzymało się mamusi i rosło zdrowo!!!

    Kochana postaraj się nie denerwować- chociaż to trudne, wiem, ale to szkodzi Dzidziusiowi. Czekam na sobotnie, dobre wiadomości!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 19:25

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeegi1771 gratuluje :) zycze ci duuuzo spokoju i zdrowka :) niech dzidziuś rosnie duzy i silny :)

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia15 dziękuję Kochana :* :* będę informowała na bieżąco;) trudne nie myśleć nie martwić się ale jakoś się staram ,buziaki.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai ;*;*;*;* tak się ciesze ,se jesteście ze Mam się z kim cieszyć ... bo nikogo nie informuje do końca 3 msc. Oby wszystko było dobrze.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana napewno bedzie dobrze !!!!! a teraz odpoczywaj i ciesz sie ze niedlugo zostaniesz Mamą :)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi wielkie GRATULACJE!
    Teraz się ciesz na maxa i dużo odpoczywaj, a my jesteśmy z Tobą!!!

    I prześlij dużo wirusków nam :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi :) gratulacje kochana.... Boże jak się cieszę że kolejnej z nas się udało ... I trzymam kciuki za ciebie i dziecinkę co by rosła zdrowiutko :) dbaj o siebie i myśl pozytywnie :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ