X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Mama-Mai, gotowa na prace domowe?? :) Jutro Kochana ruzzammo ze zdwojona sila!!!
    Trzymam kciuki za Ciebie!!!!

    Trzymam za Was obie kciuki! Miłych chwil w objęciach mężów :) bo radosne serduszkowanie działa cuda :)

    U mnie przeziębienie hula na całego... :( Ale się nie daję... Kejt zaraz idę parzyć ten majeranek ... Mam nadzieję że pomoże... I spanko bo to najlepiej pomaga...

    Mama_Mai, *Kejt* lubią tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy oj spanko to cud lekarstwo praktycznie na wszystko :) nawet na smuteczki :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meegi witaj w klubie ! Gratulacje !!! :) ja też się stresuje ale dziewczyny tu nas wspierają i nie pozwalają myśleć negatywnie :) który to tc?
    Teraz czekamy na Was dziewczyny! Już niedługo do nas dolaczycie! :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeegi, gratulacje! Spokojnej i nudnej ciąży życzę! Informuj nas na bieżąco, wspaniale słyszeć, że kolejnej z nas się udało zrobić krok do przodu na drodze do maleństwa:) Trzymam kciuki z całych sił za Ciebie i za Pszczołę, no i za nas wszystkie żebyśmy jak najszybciej poszły w wasze ślady:)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu dziękuję :) a my trzymamy za Was kciuki! UDA SIĘ!

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • mala2456 Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam czy moglybyscie wejsc na moj watek " poronienie samoistne" czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek odpowiedzi.

    mala2456
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy dziekuje za kciuki :) oby tylko byly skuteczne :D a tobie zycze zdrowka :* i masz racje sen to najlepsze lekarstwo
    Milego wieczoru :)

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 5 lutego 2015, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki trzymam za Was wszystkie kciuki Mam nadzieje ,ze juz niedługo spotkamy się wszystkie po zielonej stronie ,serduszkujcie serduszkujcie;) czekam teraz Ja na dobre wieści mnóstwo wirusków dla wszystkich starczy ;) ps. Nie mogę spać z tego wszystkiego ;p pozdrawiam i wszystkim Wam Moje drogie Miłego dnia. Dziękuję za wsparcie ;*;*

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Lucy dziekuje za kciuki :) oby tylko byly skuteczne :D a tobie zycze zdrowka :* i masz racje sen to najlepsze lekarstwo
    Milego wieczoru :)

    Dzięki kochana. Dziś mi na razie trochę lepiej.... Majeranek od Kejt się sprawdza...obrzydlistwo ale pomaga... No i już się cieszę na weekend, żeby się porządnie wyspać. Mąż niestety pojechał dziś na szkolenie i wraca dopiero w sobotę wieczór :( ale mam nadzieję że do tego czasu będę zdrowa i ochota na serduszkowanie wróci. ;)

    Rachele jak tam prace domowe? I jak testy na owu? Mam nadzieję że timing się udał :)

    Pozdrowienia i miłego dnia dziewczynki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    lucy oj spanko to cud lekarstwo praktycznie na wszystko :) nawet na smuteczki :)

    Oj pomaga pomaga... Tylko ja niestety muszę dość wcześnie wstawać jak jadę do pracy... Muszę się znowu przestawić :( ale w weekend się za to wyśpię :)

    Jak u Ciebie? Mam nadzieję że trzymasz się dzielnie :)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    mi dziś tempka spadła, ale że miałam tyle ciążowych dodanych do owulacyjnych to zrobiłam... I pojawiła się blada druga kreseczka! To dopiero (prawdopodobnie bo ja tą owulacje tak mało wierzę) 9 dzień po owulacji, więc trochę wcześnie na test.. Tempka spadła, więc równie dobrze może przyjść @.

    Ale błagam trzymajcie za nas kciuki! Żeby się udało!
    Kurczaki, ale się cieszę, że Was mam i mogę powiedzieć <3

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA trzymam kciuki z całego serca, żeby się udało! Tylko spokojnie kochana!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka ja tez trzymam kciuki :)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 5 lutego 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka trzymam mocno kciuki !!! Mam nadzieje ze ta blada kreska zwiastuje dobra nowinę :) mi w 10 dpo tez wyszła bladziocha :) oby oby!

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Udało się !!!! Kochane dziś rano zrobiłam test dwie kreski poleciałam na betę 600 .. kurcze ciesze się i Mam takiego stracha, że masakra jakaś. W sobotę wizyta u gina 21.30 ... ;)

    GRATULUJE z calego serca!! Swietna wiadomosc!!! Super! Spokojnie kochana bedzie wszystko dobrze! Napisz jak poszlo na wizycie!

    I prosimy o wiruski!!!!!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Meegi witaj w klubie ! Gratulacje !!! :) ja też się stresuje ale dziewczyny tu nas wspierają i nie pozwalają myśleć negatywnie :) który to tc?
    Teraz czekamy na Was dziewczyny! Już niedługo do nas dolaczycie! :)

    :) :) Pamietaj, spokojnie! Bo Cie wirtualnie pociagne za ucho! :) Trzymam caly czas kciuki za Ciebie!
    A jak sie czujesz? Bol ustapil?

    ps. Dziekuje Ci ze trzymasz kciuki :) Buziak wielki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 10:28

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Dzięki kochana. Dziś mi na razie trochę lepiej.... Majeranek od Kejt się sprawdza...obrzydlistwo ale pomaga... No i już się cieszę na weekend, żeby się porządnie wyspać. Mąż niestety pojechał dziś na szkolenie i wraca dopiero w sobotę wieczór :( ale mam nadzieję że do tego czasu będę zdrowa i ochota na serduszkowanie wróci. ;)

    Rachele jak tam prace domowe? I jak testy na owu? Mam nadzieję że timing się udał :)

    Pozdrowienia i miłego dnia dziewczynki :)

    Kochana! Dbaj o siebie, zeby do sobbolli byc w pelnej formie! :)

    Ja dzis rano zrobilam badanie. Wynik za 10 dni. Dzis popoludniu testuje i zaczynam maraton prac domowych :) hihihi :) Mam nadzieje, ze uda sie z owulka! :)

    Milego dnia :) Buziaki!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Hej Dziewczyny,
    mi dziś tempka spadła, ale że miałam tyle ciążowych dodanych do owulacyjnych to zrobiłam... I pojawiła się blada druga kreseczka! To dopiero (prawdopodobnie bo ja tą owulacje tak mało wierzę) 9 dzień po owulacji, więc trochę wcześnie na test.. Tempka spadła, więc równie dobrze może przyjść @.

    Ale błagam trzymajcie za nas kciuki! Żeby się udało!
    Kurczaki, ale się cieszę, że Was mam i mogę powiedzieć <3

    Kochana, trzymam bardzo mocno!!!!!!!! Jutro powtorz test! I zycze zeby kreseczka byla mega tlusciutka!!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai,
    kochana gratuluje cytologii! Ja dzis rano bylam na badaniu. Za 10 dni wyniki. Dzis zaczynam testowanie i do dziela!
    Jestes gotowa na powrot meza do domku? :) :)
    Trzymam mocno kciuki za owocny wieczor!


    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Hej Dziewczyny,
    mi dziś tempka spadła, ale że miałam tyle ciążowych dodanych do owulacyjnych to zrobiłam... I pojawiła się blada druga kreseczka! To dopiero (prawdopodobnie bo ja tą owulacje tak mało wierzę) 9 dzień po owulacji, więc trochę wcześnie na test.. Tempka spadła, więc równie dobrze może przyjść @.

    Ale błagam trzymajcie za nas kciuki! Żeby się udało!
    Kurczaki, ale się cieszę, że Was mam i mogę powiedzieć <3

    Mocno zaciskam kciuki!!!!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ