X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 5 października 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do brzucha, to chcę się was o coś zapytać: wam też tak rosną włosy na brzuchu? Bo mój mąż, gdy gada do Wojtka to śmieje się że futrem obrosłam :) dobrze że jestem blondynką, więc ten puszek jest jasny i nie rzuca się w oczy ale jest go naprawdę sporo. :) Też tak macie?

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 października 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi urosły :P nie jakoś mega, ale są bardziej widoczne i jest ich więcej niż przed ciążą :P ale po porodzie pewno znikną :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojego tez nie zmuszam, ale widze roznice jak zachowywal sie na poczatku tej ciazy a teraz. Im Wojtek wiekszy i im blizej porodu tym bardziej odczuwamy obydwoje presje i strach, a u niego objawia sie to odsunieciem od malego :/

    Tulisiu u mnie tez pojawil sie ten meszek :) po ciazy znika na szczescie :) mialam to w poprzedniej ciazy i teraz :) mi tez urosl taki meszek na twarzy kolo uszu, widac go pod slonce i czuc pod palcami, ale on tez znika po ciazy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey
    u nas tak samo, jest troszkę meszku na brzuszku ale nie martwcie się zniknie po porodzie :)
    mój też nie gada do brzucha, w pierwszej ciąży też nie nawiązywał jakiegoś szczególnego kontaktu z córcią jak była w brzuchu :)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 października 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety każdy Pan jest inny i inaczej podchodzi do tematu ciąży... ale nie ukrywam, że marzył mi się facet, który będzie wciągnięty w ciąże, będzie rozmawiał do brzuszka itd., a z moim to tak różnie. Czasem dotknie, napisze mi w SMSie że nas kocha, albo że mamy spać dobrze, a czasem mam wrażenie, że mało go to interesuje jak się czuje itd.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 5 października 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) u mnie mąż na początku ciazy nie za bardzo mógł się wczuć i mówić do brzucha ale odkad czuje ruchy i widać je na brzuchu to mówi, głaszcze, patrzy :) także nie mogę narzekać. Widać ze on tez juz nie może doczekać się córci. Pozdrawiamy oczywiście w dwupaku :*

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 5 października 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wrocilismy do domu I nawet czuje sie dobrze, dziekuje wszystkim za wsparcie :-)
    jakos stresuje sie mniej..mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

    Powiem wam ze moj maz wczesniej tez mowil do brzuszka I glaskal I patrzyl a teraz im blizej tym mniej.. mysle ze troche stres jest wiekszy bo im blizej tym bardziej czlowiek mysli jak to bedzie I wogole..
    A porod to tez duze przezycie dla faceta ;-)
    ja staram sie nie przekonywac go ze musi duzo gadac do brzucha bo mysle ze jak sie dziecko urodzi to kazdy facet rozplywa sie I ten caly stres dopiero wtedy schodzi z niego..
    choc wiem ze sa tacy tez ze od poczatku sa zwiazani emocjonalnie z brzuszkiem :-)

    Na listopadowkach jedna dziewczyna urodzila corke wczoraj :-)
    ide kupic rzeczy do szpitalnej torby tak w razie potrzeby zeby meza dodatkowo nie stresowac ;-)

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 października 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko mocno trzymam kciuki za jutrzejszy dzień! I czekam na pomyślne wiadomości!

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 października 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro chyba mamy sporo wizyt? Również mocno, mocno trzymam kciuki i czekam na wiadomości!!!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczynki :)
    trzymajcie kciuki za moja jutrzejsza wizyte :)

    lucy1983, majeczka8, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 października 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki za wszystkie wizyty :)

    pelna_nadziei -jutro usłyszysz serduszko :)

    lucy1983, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Ja Was ciągle podczytuję bo czekam na wieści o Antku i Kornelce, ale jakoś ciągle nie mogę zabrać się żeby coś naskrobać... Mam dużo stresu w pracy i muszę jeszcze w tym tygodniu skończyć wniosek o przedłużenie... Już miałam to rzucać w kąt bo stres i brak sił mnie dopadły ale szef mnie przekonał że warto spróbować i mieć plan b. Tylko od tego siedzenia i pisania plecy mi wysiadają... Ale pozbierałam się i robię na ile mogę... Do czwartku muszę oddać więc trzymajcie kciuki :)

    Majeczka - trzymam kciuki żeby z synusiem było dobrze :) jakby było coś nie tak to zawsze mogą już wywołać poród i będziesz mieć synusia przy sobie... Nie załamuj się i myśl pozytywnie :)

    Tulisia - mi też rosną włoski na brzuszku ale na szczęście jasne :)



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka na mojej grupie styczniówek dziewczyna urodziła w niedzielę bliźniaki w 25 tc i mimo wszystko maluchy mają się dobrze :) wszystkie trzymamy za nie kciuki żeby walczyły i walczą dzielnie :) Wszystko może się zdarzyć ale trzeba wierzyć że nawet z najtrudniejszej sytuacji można wyjść obronną ręką :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 6 października 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Majeczko cieszę się że u Was wszystko ok:)
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekamy na kolejnego maluszka na świecie :)

    Ja się wczoraj nie odzywałam bo odebrałam wyniki z tarczycy i wyszły tragicznie. Moje TSH 0,005 FT3 6,4, FT4 2,2. Po prostu masakra. Boję się teraz o moje dzieciątko. W kwietniu sprawdzałam TSH to wynosiło 1,8 a teraz taki spadek. Mam do siebie zazłe że nie sprawdziłam TSH w czerwcu, sierpniu.
    W czwartek wizyta i powiem Wam że bardzo się boję, boję się że coś może się stać mojemu maluszkowi, oczywiście nie bijace serce a szkoda gadać. Humor zapowiada mi się zajeb... od rana. A jeszcze wczoraj zadzwonili od gina żeby przesunąć mi wizytę z 15:40 na 18:20 czyli wykorkuje na 100% do tej godziny.
    Czy ja zawsze muszę mieć pod górkę ???
    Po pierwszym porodzie przez 1,5 roku leczyłam się właśnie na nadczynność tarczycy, później lekarz w ciaży z Wiki stwierdził że mam Hashimoto, ale bez leczenia bo wyniki książkowe były a teraz dupa znowu :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 6 października 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj, w tym również za siebie! :) Musi być dobrze! :)

    Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia - problemy z tarczycą to nic aż takiego groźnego i niespotykanego, musisz iść do endokrynologa żeby dał Ci tabletki, będziesz się badać regularnie i będzie oki. :)

    monilia84, Tulisia lubią tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 6 października 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 Twój gin prowadzi Cię też endokrynologicznie? Bo ja musiałam chodzić osobno... Kochana z tego co ja słyszałam, bo gorsza jest niedoczynność, niż nadczynność, więc z Maluchem na pewno wszystko jest dobrze! A może udało by Ci się zdobyć wizytę do endo jakiegoś szybciej???

    Dziewczynki trzymam kciuki za wizyty i czekam na wieści!!

    Ja nadal z Antosiem. Nie będę Wam na razie narzekać, bo aż mi głupio, no i nie chcę Was straszyć, ale później napiszę co było zwiastunem porodu, może się przyda :D Bo niby mam ich wiele, ale co z tego... :(

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 6 października 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu gin nie prowadzi mnie endokrynologicznie. Muszę sobie znaleźć jakiegoś lekarza. Miałam tu w Jastrzębiu do którego z WIki chodziłam ale wtedy nic mi nie dawał i mówił że jest ok, a teraz nie wiem czy iść do niego czy szukać innego :(

    Mam nadzieje że moja niunia się trzyma dobrze i rośnie <3

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 6 października 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilla Kasieńka dobrze napisała- gorsza jest niedoczynność, ponieważ Dzidziusiowi brakuje hormonów. Ty masz nadczynność więc myślę, że jest z Maluszkiem wszystko dobrze! Pamiętasz jaką Lili miała niedoczynność- ogromną i Maluszek zdrowy czeka u mamusi na przyjście na świat. Mój endo zawsze mi powtarza, że w ciąży trzeba szczególnie dbać o to aby tsh nie szybowało w górę. Kochana na pewno jest z Kropeczkiem wszystko dobrze!!

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 października 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 - będzie dobrze :) nie martw się na zapas. Lekarz wyśle Cię do endo i wszystko tam pewno endo ustal;i co i jak.

    Ja odstałam właśnie plan podyplomówki :/ ech...mam kumulacje zajęć w listopadzie... i to wszystko praktycznie pod koniec ... coś czuję, ze dużo razy mnie nie będzie :/ a kasa zapłacona :( nie wiem jak to teraz rozwiązać ...

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 492 493 494 495 496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ