X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 2 października 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mam link do fb po weekendzie sie zamelduje :-) bo jutro wyjezdzamy na 3dni poza miasto musze odpoczac psychicznie :-)

    to by bylo na tyle milych spraw..teraz troche mniej fajne..mialam dzis wizyte i synek duzo nie urosl bo na 34tydz ciazy wychodz 32tydz..lekarz byl troche zaniepokojony i we wtorek ide na caly dzien do szpitala bede mnie badac i sprawdzac wszystko..moze to nic takiego a moze jest jakis powod..usg dzis pokazalo ze jest dobrze ale ten spowolniony przyrost jest troche niepokojacy..
    nie musze wam pisac jak sie poczulam..zaczelam plakac i tak juz do teraz.. jakos nie moge sie pozbierac nie wiem co myslec o tym wszystkim..
    wiecie juz niech mi nawet zrobia szybka cesarka byleby synek byl bezpieczny..

    wasze torby do szpitala..faktycznie jak wyjazd na wycieczke :-D ja tez musze sobie w tym tyg spakowac torbe bo nigdy nie wiadomo..

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko odpocznij sobie i nie mysl za duzo :* jestem pewna ze z twoim synkiem wszystko jest w porzadku :*:*:* trzymam za was kciuki kochana :*

    majeczka8 lubi tę wiadomość

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 2 października 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka Kochana na pewno z Twoim syniem wszystko w porzadku, po prostu moze byc drobniejszym noworodkiem. Teraz na pewno się denerwujesz ale zobaczysz że wszystko skończy się dobrze :* odpocznij sobie przez weekend i się nie stresuj. Dzidziuś jest zdrowy, zobaczysz! :*

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 2 października 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ale mnie martwi to ze wczesniej bylo dobrze i nawet z usg bylismy do przodu a teraz jak to nagle przyrost wagi tak spowolnial? Martwie sie naprawde bo nie rozumiem tych obliczen..niby jest ok ale nie jest bo by mnie nie brali na caly dzien do szpitala..musze czekac 3dni to beda dlugie dni..

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 2 października 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko Kochana będzie dobrze! Położą Cię, sprawdzą pewnie łożysko, pępowinę, te wszystkie przepływy itd. Kochana trzymaj się, ja pomodlę się za Was i o spokój dla Was, bo wierzę, że wszystko będzie dobrze. Mają jakieś sposoby, żeby trochę utuczyć dziecko u mamy, bo robili tak mojej koleżance. Trzymaj się!!! :*

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 3 października 2015, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko, dobrze, że lekarze trzymają rękę na pulsie i wszystko sprawdzą, to najważniejsze. Nawet jak coś jest nie tak z tym przyrostem wagi, to tak jak pisze KkasieńkaA, są sposoby, żeby poprawić masę dziecka, a jeżeli faktycznie coś bardzo nie gra, to wywołają poród albo zrobią cesarkę, ale na Twoim etapie ciąży powinno z maleństwem wszystko być dobrze nawet w takim przypadku, w końcu zaraz kończysz 34tc :) Ściskam kciuki, żeby okazało się, że to jednak tylko fałszywy alarm!

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 3 października 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko, trzymam kciuki, aby to był tylko fałszywy alarm i aby maluszek był zdrowy. Jedź, odpocznij sobie i bądź kochana dobrej myśli, bo my tu wszystkie modlimy się za was :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 3 października 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka8 - wszystko będzie na pewno dobrze :) Może Maluszek faktycznie będzie mniejszy ... albo tak jak mówi Kasia utuczą troszkę w szpitalu i będzie ok :) najważniejsze, że będziesz pod opieką. I nie denerwuj się, bo to nie sprzyja Maluszkowi.

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 3 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko Kochana moja mocno trzymam kciuki i modlę się za Was! Nie piszę nic więcej, ponieważ dziewczyny napisały już wszystko co chciałam powiedzieć! Tylko tyle, że dobrze, że idziesz do szpitala. Lekarz szybko zareagował. Tak wiem, że zdarzają się sytuację, że Dzidziuś przestaje rosnąć i wtedy wywołują poród lub robią cesarkę. Mam nadzieje, że u Ciebie nie będzie to konieczne. Oczywiście zrozumiałe jest to, że się niepokoisz, ponieważ to jest powód do niepokoju, ale pomyśl sobie, że jesteś już na końcowym etapie ciąży i jeżeli okaże się, że faktycznie z jakiegoś powodu Maluszek przestał przybierać to lepiej teraz niż gdyby to miało się stać np w 25 tc. Jest już na tyle duży i dobrze wykształcony, że nawet w razie szybszego przyjścia na świat poradzi sobie.
    Kochana wierzę, że będzie dobrze!

    Tulisia, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 3 października 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj również się melduje, również z córcią w brzuchu :)
    Życzę wszystkim miłego weekendu :*

    Mysia 15, Tulisia lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 3 października 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko ściskam Cię mocno!!!

    Ja też melduję z Antkiem w brzuchu :) Ale już na wykończeniu psychicznym i fizycznym... Skurcze i ból w spojeniu są już okropne. Aż się płakać już chce... Ehhh dobrze, że dziś idziemy na imieniny to trochę psychicznie odsapnę może. :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey,

    Majeczko rozumiem że się denerwujesz ale pomyśl że gdyby na prawdę coś by było nie tak to by Cię od razu wzięli do szpitala. Ja myślę że może lekarz zrobił niedokładnie pomiary i stąd ta różnica.

    KkasiniekaA, Pszczoła - będzie dzisiaj meldunek?

    U nas dzisiaj po prostu przepiękna pogoda, oby to nie ostatni taki piękny dzień tej jesieni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2015, 10:56

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 4 października 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak, ja się melduje :) ale miałam sen ze rodziłam ;) i to w domu bo nie zdążyłam do szpitala a mąż miał odbierać poród :D tak to jest jak w glowie ciągle myśli krążą wokół tego :)

    U nas tez super pogoda, słońce, ciepło. Oby tak jak Azande piszesz, nie był to ostatni taki dzień tej jesieni.

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 4 października 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie po spacerze w taką piękną pogodę :) Oj cudnie jest :)

    Nadal w dwupaku :D

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 4 października 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj nie wytrzymałam w domu w taką piękną pogodę, pojechałam do rodziców za miasto i wyciągnęłam mamę na spacer :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 5 października 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko trzymam za Was mocno kciuki <3 W szpitalu jesteście bezpieczni i wszystko będzie dobrze. Już jesteście w 36tc także bliżej końca, a jak dojdzie do tego że maleństwo już będzie chciało przyjść na świat to na pewno sobie poradzi, buziaki :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 5 października 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się Kochane...

    Jak tam po weekendzie się macie? I po takiej pięknej pogodzie?

    Majeczko odpoczęłaś trochę?

    Ja tylko napiszę, że nadal z Antkiem w brzuchu, bo już głupio mi tak narzekać... :/

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 października 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA -narzekaj :) my wysłuchamy :)

    U mnie pogoda dalej taka w miarę ładna :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kasia ale uparciuch z tego Antka, moglby juz sie wykluc bo ciotki czekaja na fotke ;) ta koncowka jest ciezka, wiem cos o tym, ale pierwsze dzieciaki lubia czekac do terminu niestety. Ja np do samego porodu nie poczulam ani jednego skurczu, a ciebie mecza juz od jakiegos czasu :/ musisz byc dzielna i cierpliwa, chociaz wiem, ze latwo sie tak mowi. Juz sobie wyobrazam, jak ja bede narzekac jak bede czekac w szpitalu na wywolanie...

    a wczoraj korzystalam z pieknego sloneczka :) zbieralismy z mezem orzechy z naszego drzewka i mielismy potem zabawe w ich obieranie :D takie swieze sa po prostu pyszne :)

    Powiem wam, ze moj P ostatnio wogole przestal dotykac brzucha, rzadko zagadywal do Wojtusia, nie chcial <3 i juz troche zaczelo mnie to wkurzac... mielismy powazniejsza rozmowe i przyznal, ze sie boi, ze zrobi mu krzywde. Ile musialam sie natlumaczyc, ze musi mu okazywac czulosc juz teraz, zeby maly go pamietal po porodzie, ze bedzie rozpoznawal jego dotyk i glos i troche pomoglo. Juz go czesciej glaszcze, znow caluje jak wychodzi z domu. Martwi mnie tylko, ze dopadl go taki kryzys :(

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 października 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój w ogóle nie umie mówić do brzucha :( ... mówi, ze już by chciał aby Mała była na świecie, że tak w brzuchu to on tego nie odczuwa... A ja na siłe nie chcę go zmuszać, aby mówił czy czytał bajki...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ