X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 1 października 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach same dobre newsy :-D

    nowym fasolkom zycze lekkiej i nudnej ciazy! :-)
    Kehlana i Truskaweczka trzymam kciuki uda wam sie i to w najmniej spodziewanym momencie ;-)
    Pszczola i Kasia hihiii ktora pierwsza? :-D

    probowalam dodac azande i iasie ale nie wyswietla mi opcji dodaj do przyjaciolek?? Czy ktos moze mi po kolei podac jak to zrobic bo moze ja cos klikam zle? :-/

    monilia84, Truskaweczka83 lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 1 października 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aby zdrowe :) to najważniejsze :) to będziemy czekać i zobaczymy czy dalej będą chłopcy rządzić czy może nowe wiruski to i dziewczynki się pojawią :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 1 października 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko być może wysłałaś im już wiadomość (zaproszenie) wcześniej i dlatego nie ma opcji przyjaciółek. Napisze do nich na fb żeby przeczytały twoją wiadomość i zaakceptowały Cię jako przyjaciółkę :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 1 października 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Kasienka nie strasz :D :D teraz niech mała czeka do poniedziałku chociaż ;)

    No ciekawe jak to będzie z ilością ksieciuniow i księżniczek ;) oczywiście ze najważniejsze aby maleństwo było zdrowe :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 1 października 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka a ode mnie doszło do Ciebie zaproszenie?

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 1 października 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu a my Ciebie kochana zapraszamy do Majówek 2016 :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey

    Majeczko a wejdź w wiadomości i tam powinno być zaproszenie ode mnie i musisz je akceptować i wtedy będziemy mogły się skontaktować co do grupy na fb.

    Mamo_Mai - nie martw się na zapas, te pomiary są orientacyjne po pierwsze a po drugie też trzeba wziąć pod uwagę że tylko na początku dzieci rozwijają się tak samo a potem to już sprawa indywidualna.

    Moja urodziła się z wagą 3680 g i 56 cm, ubranka 56 nosiła na początku i to nie jakoś mega krótko. Ja też się stresuję że Michaś mały, ale ostatnio ładnie wyrównał do średniej wiec myślę że będzie taki jak i Marysia na wielkość. Koleżanka moja urodziła synka 2800g, normalnie w terminie, żaden wcześniak ani nic, córkę też coś koło tego i w obu ciążach przytyła po 7-8 kg, dzieci zdrowe jak rydze.

    Pszczoła - także czekamy do 11.10, co się będzie działo.
    KkasienkaA - a Ty 9.10 masz wizytę teraz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam z córcią silne przeczucie że będzie dziewczynka, na usg w 20 tyg usłyszałam ze będzie chłopak ale nie uwierzyłam i na kolejnym okazało się że jednak dziewczynka, teraz miałam silne przeczucie że chłopczyk i jest chłopczyk. :) No to w sumie jeszcze się okaże :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 1 października 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy was też bolały więzadła macicy ? Chyba to będą więzadła, bo mnie coś od kilku dni pobolewa jak chodzę i nie wiem czy to normalne czy nie ...jak usiądę czy leże to jest spokój.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 1 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa a to w którym miejscu czujesz ten ból?

    Ja np od wczoraj wieczorem czuje ból w pachwinach i udach tak wysoko zaraz pod pośladkami. Boli jak chodzę i jak chce się przekrecic z boku na bok. Czytałam ze to objaw przed porodowy ale też zastanawiam się czy to nie po wczorajszych zakupach no ale tak od razu by chyba zakwasy nie wyszły ;) a ból jest właśnie podobny do zakwasow.

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 1 października 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w okolicach pachwin i bardziej z lewej strony ... myślę, że się wszystko rozciąga po prostu... nie chce panikować. Żadnych skurczy nie mam, brzuch czasem lekko twardy, ale nic nie boli ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 1 października 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne nie ma co panikować. Zobaczysz jak będzie później. Ja na Twoim miejscu jeszcze bym poczekał. A jeśli ból będzie silny to wtedy skontaktuj się z lekarzem. Ja wcześniej nie czulam takiego bólu jak ten co mam teraz. Teraz to serio ledwo chodzę no jak przy zakwasach tylko ze boli właśnie przy pośladkach i w pachwinach. Az stawiam nogi szeroko jak chodzę
    Czy rodzące juz kobietki przypominają sobie coś takiego?

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola ja nic takiego nie czulam, wogole ja to nie mialam chyba rzadnych objawow przedporodowych... oczywiscie pod koniec bylo mi troche ciezej chodzic bo sie meczylam i brzuch ciazyl ale nic wiecej

    Jangwa a moze twoja Maja ci tam na cos cisnie?? Ja wiezadla jak odczuwam to takie ciagniecie jakby od srodka ktos wypinal mi skore, takie dziwne uczucie, ciezko opisac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczółko - ja sobie takiego czegoś nie przypominam, mnie bolał brzuch/jajniki jak na okres tak typowo jak bym miała pierwszy dzień okresu, to tak na początek. :) No i brak apetytu plus biegunka, potem miałam bóle placów na samym dole ale to jak już praktycznie Mała na świat wychodziła. :)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 1 października 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko, zrób tak jak mówi Azande: wejdź w wiadomości, potem w zakładkę zaproszenia, potem przyjmij zaproszenie od Azande, napisz jej w wiadomości link do twojego fb, a ona już cię zaprosi do grupy :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 1 października 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodalam Azande, mialam w sumie trzy zaprosz dzis :-)

    mnie brzuch boli jak na okres od dwoch tygodni juz..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 12:14

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 1 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No całkiem możliwe też,że Majeczka gdzieś się tam usadowiła i uciska :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko - wysłałam Ci wiadomość spr jak będziesz miała chwilkę :)

    Od Poniedziałku 5.10 będą w Lidlu dresiki, body, bluzeczki dla dzieci, spodenki.

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 1 października 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko to mam nadzieję, że szybko do nas dołączysz na fb :D

    Ja bóli w pachwinach nie miałam, choć czytałam że na początku są normą. A ostatnimi czasy boli mnie, ale tyłek! Właśnie tak jakbym miała zakwasy, ale podejrzewam, że to przez spacery codzienne. :)

    Pszczoła ja też się właśnie wystraszyłam Twoim porodem, bo przecież jeszcze szpital zamknięty! Ehhh te sny :D
    Dziś półprzytomna chciałam powiedzieć do męża jak wychodził do pracy (ledwo się powstrzymałam), żeby nie szedł do pracy bo ja przecież dziś będę rodzić :D

    Azande dzięki za cynka! Śliczne są te sweterki- zakochałam się! Tylko u mnie w okolicy z tym Lidlem jest tak, że trzeba o 7 rano się ustawić, bo ludzie się zabijają! Ale ogólnie bardzo lubię zakupy tam :) Moja koleżanka kupowała dla dziecka i mówiła, że są dobrej jakości.
    Wstawię Wam linka do tych ciuszków:
    http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=841

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, jakościowo są bardzo dobre rzeczy w Lidlu. A ja się urządziłm, uderzylam się dużym palcem u stopy w schodek z płytek,podeszło krwią i paznokieć na brzegu w dwóch miejscach pękł, boli dość mocno, masakra :(

‹‹ 489 490 491 492 493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ