X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 13 października 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie! Stres jak zwykle ogromny. Maluszek urósł, serduszko pięknie bije. Chyba wyczuł, że się denerwuję, ponieważ zaczął podskakiwać i machać łapką :D :D :D

    Jestem taka szczęśliwa!!!!!

    Dostałam skierowanie na badania prenatalne. Usg oraz ten cholerny test pappa. Zrobię go, ale na żadną amniopunkcję nie wyrażę zgodny.

    jangwa_maua, Mama_Mai, lucy1983, Tulisia, DomiBW, anka418, kehlana_miyu, majeczka8, monilia84 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu na pewno nie będzie żadnych wskazań do amniopunkcji i test wyjdzie bardzo dobrze. :) Gratuluję udanej wizyty, to zawsze takie miłe słyszeć że wszystko jest super. :) Ja już odliczam do mojego usg, już niecałe dwa tygodnie. :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 października 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu - super wieści :) i będzie wszystko dobrze na pewno na prenatalnych badaniach ;)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu kochana zrob ten test Pappa dla swietego spokoju, ale sugeruj sie bardziej wynikiem z samego usg :) ja tak zrobilam ;)
    tak poza tym to ciesze sie, ze wizyta udana :) a twoj maluszek jaki domyslny :D

    Majeczko co u was??? Czekam ciagle na wiadomosc od ciebie :*:*:*

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 13 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande, wiem już o Kasience :)

    Mysiu, to cudownie że maluszek rośnie i fika koziołki :) Rozczuliłam się :) a co do testu pappa, to jestem pewna że wyjdzie wszystko ok!

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 13 października 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po wizycie jest dobrze :-)
    Potem poszlam na zakupy, wrocilam i spalam chyba stres mnie zmeczyl..

    co u kasi jakie wiesci?





    kehlana_miyu, lucy1983, Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antek jest juz na swiecie :)
    Urodzil sie dzis o 12.15 :) duzy z niego chlopak, wazy 3870 i mierzy 56 cm <3

    Majeczko ciesze sie ze u Was wszystko jest w porzadku :* bardzo trzymalam za to kciuki :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 października 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka -super, że wszystko dobrze :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 października 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu i Majeczko gratuluje udanych wizyt :) niech Maluszki zdrowo sobie rosną, bo forumowe rodzeństwo czeka :)

    majeczka8, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 14 października 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, Majeczko bardzo się ciesze ze u Was wszystko dobrze :) niech rosną zdrowo kochane maleństwa :*

    majeczka8, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 14 października 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w tym tygodniu są jakieś wizyty? :P Ja mam jutro... dziś byłam na badaniach. Ciekawe jak tam moja anemia :/ na dodatek jestem przeziębiona to wyniki też pewno gorsze będą ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA - czekamy na relację z porodówki. :)
    Mamo_Mai - pytałaś o zamówienie z apteki Gemin, dzisiaj ma być u mnie już.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizyte dokladnie za tydzien :) juz sie nie moge doczekac :)

    Dzieki za wiadomosc Azande :) tez u nich zamowie, ceny nie sa duzo wyzsze od tych z mojej apteki stacjonarnej ale tu przywioza wszystko do domu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 09:10

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 14 października 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczko, no i świetnie że z wami wszystko w porządku :) bardzo się cieszę :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 14 października 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc relacja z porodówki :)
    Tak jak Wam pisałam, skurcze były już nawet regularne i się wszystko wyciszyło. Parę minut przed 00:00 zaczęły się znowu i jedno spore krwawienie z szyjki, liczyłam je do 3 ale ciągle były nieregularne, aż przyszło kolejne krwawienie.zadzwoniłam do położnej i kazała przyjechać. Po badaniu okazało się, że wchodzimy w poród. Na sali skakalam na piłce, leżałam w wodzie i ciągle masowalam brodawki, bo bez tego skurcze były rzadsze. Okazało się, że poród średnio postępuje. Zdecydowałyśmy że przebojem pęcherz. Jak się wody zaczęły lać to położna krzyczała, gdzie się to wszystko zmieściło :) skurcze rozpętały se jak szalone, było masakrycznie... Po 7 godzinach było tylko 4 cm rozwarcia, położna powiedziała że idzie 1 cm na godzinę. Więc jak usłyszałam, że jeszcze 6 godzin to poprosiłam o znieczulenie. Teraz myślę że mogłam nie brać, bo za godzinę się wszystko skończyło Podobno super doktor dał, no akcja się nie spowolnila, skurcze nadal bardzo bolały, ale już nie wybieralam się na tamten świat :) ja niestety miałam tego pecha, że miałam te krzyżowe. Okazało się, że zaraz mogłam przeć. Tutaj już było wyjątkowo szybko i Antek wyskoczył :) niestety wyszła pierwsza główka, a potem rączka i zrobił jakieś salto podobno, więc mam dwa szwy. Ale przed chwilą była kontrola krocza i powiedziały, że nigdy nie rodziłam :) oczywiście od razu po wyjęciu dostałam Antka na brzuch, mąż przecial pepowine :) polezelismy razem, położna skontrolwala moje mycie, żebym nie zemdlala i juz sobie lezymy z Antosiem od tego czasu :) jutro pewnie wychodzimy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 10:15

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No KkasienkaA to Ty prawdziwa Matka Polka nic tylko dzieci rodzić :) możecie i z piątkę machnąć :) Ale fajnie że w miarę oki i dobrze wspominasz poród. :) Jak już będziecie w domu to będzie super, a mąż jak zniósł, był dzielny? Z położnej jesteś zadowolona?

    Mi coś dzisiaj fb nie działa. :(

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 14 października 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Kasienka bardzo udany porod lekki i przyjemny ;-) Gratuluje i witamy Antosia :-D

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 14 października 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co to nie życzę nikomu rodzić w nocy, ja spałam niecałe dwie godziny 22-00 i byłam nad ranem już tak piekielnie zmęczona, że przysypialam na parę sekund między skurczami i błagałam o 5 min przerwy na drzemkę.
    Oj mąż dzielny, mówię że miał nie patrzeć, a to on do mnie krzyczał że już główka jest :) a potem dumnie powiedział Mój Syn :) chodzi i mówi, że wszystkie dzieci są opuchniete i brzydkie po porodzie, ale nie Antek :) zakochał się facet :)
    Z położnej bardzo! Doradzała, co ważne to słuchała mnie, czasem poglaskała. Bardzo dbała o nas, ale nie była przy tym zupełnie nachalna. Czasem nas zostawiała na chwilkę oddechu, proponowala różne aktywności, w tym ten tens. Ogólnie super sprawa :)

    Tulisia, Mysia 15, Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 14 października 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu gratuluje super udanej wizyty oby tak dalej!! :-D

    Azande wyslalam ci wiadomosc bo nie umiem dolaczyc do grupy a moze to fb nawala..nie wiem..prosze sprawdz wiadomosci :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 11:25

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 14 października 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuś... jak pomyślę, że niedługo mnie to czeka to jestem przerażona ... :P ale dam radę :D innej opcji nie ma :P

    lucy1983, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 505 506 507 508 509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ