X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu rozumiem twojego meza, ale wydaje mi sie, ze w tej pierwszej czesci porodu powinien brac udzial. Pomoze ci w liczeniu skurczy, a przeciez nie musi sie do ciebie dotykac czy sie do ciebie odzywac. Moj tak wlasnie robil, siedzial z kompem na kolanach, nie zblizal sie do mnie bo wiedzial, ze moglby za to oberwac ;) mimo wszystko sama jego obecnosc mi tak strasznie pomogla, a i wolal polozne jak cos sie dzialo.
    Oczywiscie decyzja jest wasza :) ale na taki kompromis moglby sie zgodzic ;)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 października 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie... oczywiście znów mi nie zrobiła USG :/ ech... ale wszystko dobrze, wyniki lepsze niż ostatnio. Pobrała mi wymaz na te paciorkowce i zobaczymy jaki wynik będzie. Ogólnie lekarz i położna stwierdziły, że dobrze w ciąży chodzę, bo żadnych żylaków, puchnięć itd :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa ciesze sie, ze wyniki sa dobre. Szkoda, ze nie udalo sie malutkiej podejrzec. Dobrze ze poszlas na te targi ostatnio:)

    A moj Wojtus sie jakis taki leniwy zrobil ostatnio. Kopie, rusza sie ale tylko wtedy, kiedy ma na to ochote. Juz sie boje, jak to bedzie, jak zacznie ten swoj charakterek testowac na mnie ;) niby ma "stale" pory pobudek ale nimi tez nie zawsze sie przejmuje

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 października 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No całe szczęście, że na tych targach byłam.

    Maja ma różne dni...raz leniwo i mało co się rusza, a czasami tak brzuch mi się wypycha , że doliny i pagórki same widać :P ostatnio jak mnie podbrzusze pobolewało to delikatnie "podnosiłam" brzuch do góry, tak mnie okopała,że hohoh :P nie spodobało jej się, a za chwilę czkawkę miała. Śmiałam się, że się dziewczyna zdenerwowała, że aż czkawki dostała :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 12:49

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Michaś też różnie się aktywuje, najbardziej rozrabia wieczorem jak chcę iść spać.
    Jangwa dobrze że na wizycie oki, teraz za 2 czy za 4 tyg?

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 października 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety za 4 tygodnie... :( Ech ten NFZ. No chyba, że by coś się działo to pewno szybciej.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niby jest napisane że od 32 tyg co dwa tygodnie wizyta, a od 36 co tydzień, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

    Mamo_Mai - kiedy masz teraz wizytę? ja mam w Czwartek za tydzień, ale to sama wizyta bez usg, no ale powie mi jak szyjka, zobaczymy jak badania wyszły i posłuchamy serduszka. Usg mam już 26.10, więc niedługo. Dzisiaj rano miałam skurcze to chyba te B-H, ale nie długo jakieś 2-3.

    Jangwa - a Ty masz już skurcze przepowiadające?

    Kehlana - jak kiedy zaczynasz nową pracę?

    Dzisiaj przygotowałam komodę dla Małego, córcia ponosiła wszystkie ubranka i inne rzeczy a ja je poukładałam. Rzeczy do szpitala mam już w jednym miejscy, schowane do półki, w razie czego tylko je wrzucę do torby i gotowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wizyte mam juz srode :) poprosze lekarza, zeby pomierzyl Wojtka bo sie martwie, ze ostatnio byl taki malutki.

    U mnie od kilku dni coraz czesciej pojawiaja sie twardnienia brzucha. Dzis to wogole mialam okropny dzien :/ bylam kompletnie nie do zycia, przelezalam w lozku calutki dzien. W poludnie poczulam jakis dziwny niby bol w dole brzucha, wzielam nospe i przeszlo. Wydaje mi sie ze to Wojtek tam cos ucisnal, ale zapobiegawczo nospa nie zaszkodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja taki dzień miałam we Wtorek właśnie, aż mi się słabo robiło w kościele na różańcu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz juz lepiej sie czuje, zdrzemnelam sie godzinke po poludniu no i maz wrocil z pracy to sie humor poprawil :)

    A w sobote wesele :) mam nadzieje, ze akurat wtedy bede dobrze sie czuc i wytrzymam chociaz do oczepin do polnocy ;)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 października 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande - ja żadnych skurczów nie czuję :P czasem brzuch się napnie, ale nie jest to jakieś mocne... ostatnio bardziej boli mnie krzyż i coś czuję, że podczas porodu bóle krzyżowe mnie nie ominą :/

    Mama_Mai - to się pobawisz na weselu :) fajnie :) a do północy na pewno wytrzymasz ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey
    U mnie znowu dzisiaj rano skurcze B-H, podobno w drugiej ciąży są bardzie odczuwalne, ale tak jak wczoraj, chwilę tylko trwały i przeszło.

    Dzisiaj rano tak fajnie czułam Michasia, przebudziłam się gdy mąż wstawał i położyłam się na plecach i poczułam takie dwie kulki jak mi się przesuwają w te i z powrotem po brzuchu, to pewnie były stópki albo kolanka. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    63 dni do porodu, już tak nie wiele :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande u mnie do grudniowego terminu zostalo tylko 50 dni :) :) :)
    Moj Wojtek tak fajnie przesuwa lapkami juz od 2-3tygodni :) super uczucie i widok :D
    Mi wczoraj wieczorem bardzo twardnial brzuch, doslownie co chwilke, a miedzy twardnieniami jeszcze maly sie mocno ruszal :/ chyba sobie juz cwiczy porod ;)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 16 października 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:

    Kehlana - jak kiedy zaczynasz nową pracę?

    W poniedziałek zamierzam pogadać z managerem o tym, czekam na zrobienie testu :) Jeżeli jedna kreska, to spróbuję tak ustawić, żeby zacząć pracę 9 listopada, jeżeli dwie... no cóż, wtedy będę kombinować ;)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana ja czekam w napieciu na twoje testowanie :) sciskam kciuki za fasolke :*

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 16 października 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana - mam nadzieję, że będzie zielony finał :) czekamy na kolejną fasolke :)

    Mi pozostało 39 dni ... ojjj...malutko :P a ja daleko w polu :P ale dziś zacznę ogarniać ten bałagan po malowaniu i powoli zacznę pranie i prasowanie... po drodze torbe jeszcze spakuje :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa - już niedługo będziemy się stresować Twoim porodem :)
    Kehlana - 17 to już jutro :) od rana będę zaglądać więc nie zapomnij o nas :)

    Jak mi się dzisiaj nic nie chce :(

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 16 października 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    W poniedziałek zamierzam pogadać z managerem o tym, czekam na zrobienie testu :) Jeżeli jedna kreska, to spróbuję tak ustawić, żeby zacząć pracę 9 listopada, jeżeli dwie... no cóż, wtedy będę kombinować ;)

    Kochana trzymam kciuki za Zielonego Kropka!!!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 16 października 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande - jeszcze przede mną majeczka, lili i kto wie czy Mam_Mai mnie nie wyprzedzi ;) także jeszcze trochę :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 507 508 509 510 511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ