X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 21 października 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    Mysiu, a jak się dziś czujesz? Lepiej coś?

    Dziękuję Tulisiu. Zmasowany atak na choróbsko zdecydowanie pomógł. Dzisiaj już dużo lepiej. Wracam do żywych. Chyba ten znienawidzony przeze mnie czosnek pomógł. Gdyby nie Maluszek to nikt by mnie nie nakłonił do picia tego paskudztwa.

    Mnie też co rusz zadziwia Tulusiu Twój suwaczek! Po prostu tygodnie zmieniają się z ogromną szybkością. Jak Ty to robisz Kochana?

    lucy1983, Tulisia lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 21 października 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Zapisałam się na badania prenatalne na 29.10. na 13-ą. Już czuję stres. Z Mają te badania to był początek końca :(

    Dawno na forum do Was nie zaglądałam. Mysiu widzę że 29.10 będzie stresujący nie tylko dla mnie :) Ja też mam USG Prenatalne z tym feralnym testem pappa 29.10 ale o godzinie 15 <3 Wierzę kochana że tym razem będzie dobrze i żadna z Nas nie będzie musiała robić żadnej amnio. Zaciskam mocno kciuki za Was <3

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia, Monilia nie ma nawet takiej opcji, ze cos mogloby byc nie tak!!!!! Prosze o pozytywne myslenie :) pamietajcie, usg jest najwazniejsze ;) ach Mysiu twoja choroba moze miec jakis tam wplyw na wynik testu Pappa, tak mi mowil moj gin jak ja robilam to badanie, dlatego prosze cie, nie bierz tego wyniku za bardzo na powaznie

    A u nas rzeczywiscie te 3 tygodnie to tak niewiele, a wypralam dopiero tylko kocyki!!!! Nie mam prawie nic do szpitala, oprocz kilku pizam ;) musze spakowac torbe z rzeczami dla mlodego, bo maz sam tego nie ogarnie :D dzis dokupilam 3 pajace na 56cm i z malutkich ubranek to na tyle, musi wystarczyc ;)

    monilia84, Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 21 października 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai gratuluje udanej wizytki :)
    Strasznie szybko Wam ten czas leci naprawdę, jeszcze troszkę i zostanie Nas parę jako brzuchatki a reszta to już będą mammusie z maluszkami na świecie <3

    Azande trzymam kciukasy za jutrzejsza wizytę :)

    Ja też sie ciągle zastanawiam nad detektorem ale z drugiej strony myślę czy oby na pewno on mi pomoże może troszkę by mnie uspokoiło, sama nie wiem :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 21 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Dawno na forum do Was nie zaglądałam. Mysiu widzę że 29.10 będzie stresujący nie tylko dla mnie :) Ja też mam USG Prenatalne z tym feralnym testem pappa 29.10 ale o godzinie 15 <3 Wierzę kochana że tym razem będzie dobrze i żadna z Nas nie będzie musiała robić żadnej amnio. Zaciskam mocno kciuki za Was <3

    Ja też mocno trzymam kciuki za Was!! I też mocno wierze, że tym razem będzie dobrze!! Musi być dobrze! Raźniej mi będzie gdy będę myśleć, że Ty też masz wtedy to badanie. Nabrałam otuchy, że nie jestem sama w tym dniu. Przepraszam- może to głupie, ale tak czuję.

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 21 października 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai dziękuję za sugestie. Będę musiała powiedzieć, że miałam silne przeziębienie. Właśnie w tym cholernym teście pappa wszystko może zaburzyć wynik. Nie cierpię go.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 21 października 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro Ania ma prenatalne.

    Aniu trzyma mocno zaciśnięte kciuki! Będzie dobrze!!!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 21 października 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilka jak się czujesz? Brzuszek już Ci widać? Mnie się wydaje, że u mnie nic, a nic. Tylko tłuszczyk :( Do pracy nadal chodzisz? Powiedziałaś już szefostwu?

    U mnie nikt nadal nie wie- tylko mąż. I oczywiście szef, ponieważ otrzymuje chorobowe z kodem B i nie jest zachwycony. Wolałby mnie już zwolnić.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 21 października 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai, cieszę się że wizyta przebiegła pomyślnie :)

    Lucy, następną wizytę mam 6.11 (wtedy gdy Mama Mai) i będzie to już 20 tc, więc pewnie dr zrobi szczegółowe usg. Może w końcu się upewnię czy Wojtuś to faktycznie Wojtuś :)

    Mysiu, ja nic z czasem nie robię, sam tak ucieka :) i cieszę się, że się już trochę lepiej czujesz :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 21 października 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Monilka jak się czujesz? Brzuszek już Ci widać? Mnie się wydaje, że u mnie nic, a nic. Tylko tłuszczyk :( Do pracy nadal chodzisz? Powiedziałaś już szefostwu?

    U mnie nikt nadal nie wie- tylko mąż. I oczywiście szef, ponieważ otrzymuje chorobowe z kodem B i nie jest zachwycony. Wolałby mnie już zwolnić.

    Mysiu czuje się dość dobrze, nie mam żadnych objawów, czasem piersi pobolewają, wzdęcie czasem też się pojawi także czuje się troszkę słabiej ale to jak każdy :)
    Brzuszek mam dość spory chociaż wiele osób myśli że to mój tłuszczyk :)

    710a25ece5662de9med.jpg

    Do pracy nadal chodzę, ciągle się zastanawiam kiedy wziąć to L4 a lekarz co wizytę pyta czy chce a ja ciągle odmawiam ale będę musiała go wziąć dla samej siebie, bo nie widzi mi się zimą wstawanie o 4:30 rano :)
    W pracy nadal nie wiedzą, ale ze względu na to że mam coraz większy brzuszek będę musiała powiedzieć :)
    O mojej ciąży wie mąż, moi rodzice, przyjaciółka i koleżanki z forum <3
    Fajnie że razem będziemy przechodziły ten dzień badań prenatalnych bo wiele Nas łączy i tym razem w obu przypadkach na pewno będzie happy end <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 19:12

    Mysia 15, Tulisia lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 21 października 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale masz śliczny brzuszek!!!! :D

    A L4 w zimie to niezły pomysł. Wstawać o 4.30- koszmar. Musisz pomyśleć o sobie i troszkę wyhamować. Ja z Julą tak pracowałam do końca, a teraz żałuję.

    Bardzo dziękuję Ci za słowa otuchy. Naprawdę wiele one dla mnie znaczą.
    Wierzę, że tym razem utulimy w maju nasze Maluszki <3

    Maj 2016 będzie szczęśliwy!

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 21 października 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne że bedzie szczesliwy ja to bym wolała nawet kwiecien bo termin mam 8 maj 2016 czyli Dzień Komunii Klaudusi <3

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 21 października 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - super, że z Wojtusiem wszystko dobrze :)

    Dziewczyny, maj będzie dla Was cudowny :) Wasze Kruszynki na pewno są zdrowe jak rybki :)

    monilia84, Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 22 października 2015, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane rok 2016 będzie szczęśliwy! Na pewno ueodzicie zdrowe, śliczne bobaski :)

    Monilia ale masz już super brzusio! :) myślę że powoli wszyscy będą się domyślać wiec trzeba powiedzieć :)

    monilia84, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 22 października 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia, brzuszek jest śliczny :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 22 października 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana szkoda ze test nie pokazal dwoch kresek ale mysle ze wszystko jest gdzies tam zapisane..
    na pewno twoje marzenia spelnia sie i rozwiniesz sie w nowej pracy i zostaniesz mama :-)
    Wiesz wiek to moze jest problem gdy sie ma 40lat i stara sie o puerwsze dziecko..mam w pracy kolezanke ma 40lat i od dwoch lat sie staraja i nic..nie sugeruje jej niczego bo to nie mojasprawa ale napomnknelam ze moze trzeba by bylo wspolpracowac z lekarzem bo medycyna moze pomoc a ona ze nie..ona chce tak naturalnie..no to w tym przypadku nie wiem chyba wiek ma znaczenie..
    ale 30lat to jest w porzadku.. najwazniejsze to czuc sie szczesliwym i nie stresowac sie za duzo..Kehlana bedziemy tu czekac na twoje wiesci za kilka miesiecy bo czas leci szybko i nim sie obejrzysz bedzie wiosna :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 10:34

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 22 października 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu wracaj do zdrowia kochana ja zawsze jem czosnek przy przeziebieniu, tez nie lubie ale niestety pomaga ;-) a czy musisz miec test pappa? Jak to wyglada to jest krew wysylana do badania?

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 22 października 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylismy na zakupach mamy wozek i lozeczko..w sklepie bylo mi bardzo ciezko wogole wszystko robie na raty i mam zgage najchetniej lezalabym w lozku..wszystko robie powoli..jeszcze mam prasowanie i w przyszlym tyg spotk z polozna plan porodu..
    zakupy nie sa skonczone ale juz nieduzo zostalo..

    dziewczyny trzymam kciuki za wizyty :-)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 22 października 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka8 wrote:
    Mysiu wracaj do zdrowia kochana ja zawsze jem czosnek przy przeziebieniu, tez nie lubie ale niestety pomaga ;-) a czy musisz miec test pappa? Jak to wyglada to jest krew wysylana do badania?

    Majeczko pytałam lekarza o ten test. Czy muszę go mieć. Powiedział, że raczej tak. Wypisał skierowanie. Ale badanie mam u bardzo dobrego doktora- mój lekarz mi go polecił- który przede wszystkim zwraca uwagę na usg. Wszystko dokładnie sprawdza, a nie sugeruje się tylko testem pappa. Ten test to usg oraz z pobranej krwi wolna podjednostka bhcg. I oczywiście wywiad. I tutaj wszystko, dosłownie wszystko obniża statystykę. Np nadwaga, poprzednie poronienia, wiek matki itd. I z tego wszystkiego program oblicza statystyczne ryzyko.Czysta matematyka, a nie indywidualne podejście.

    Więc tym razem nie będę zwracać uwagę na całość testu. Najbardziej istotne będzie dla mnie usg. I tak bardzo modlę się żeby usg wyszło dobrze. Żeby nt było prawidłowe, kość nosowa. Żeby było dobrze.

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 22 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka8 wrote:
    bylismy na zakupach mamy wozek i lozeczko..w sklepie bylo mi bardzo ciezko wogole wszystko robie na raty i mam zgage najchetniej lezalabym w lozku..wszystko robie powoli..jeszcze mam prasowanie i w przyszlym tyg spotk z polozna plan porodu..
    zakupy nie sa skonczone ale juz nieduzo zostalo..

    dziewczyny trzymam kciuki za wizyty :-)

    Majeczko to już taki etap ciąży, że jest ciężko cokolwiek zrobić. Dobrze, że już niedużo Ci zostało. A potem już odpoczywaj. I będziemy czekać na nowe Maleństwo! <3

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 512 513 514 515 516 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ