X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 października 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak Szymuś już na świecie to teraz majeczka Twoja kolej :) Mi też już powoli co raz ciężej, ale aż takiej tragedii nie ma :) Dziś czeka mnie prasowanie kolejnej partii ubrań :P Wczoraj od koleżanki znów dostałam wielki wór ciuchów... za dużo już tego wszystkiego mam ... ech...

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 22 października 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, przepraszam że cię pytam, ale gdy byłaś w ciąży z Mają to jak ci wyszło badanie usg genetyczne? Bo rozumiem że wtedy właśnie test pappa (ten z krwi) wyszedł ci fatalnie, co było przyczyną zrobienia amniopunkcji.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 22 października 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    Mysiu, przepraszam że cię pytam, ale gdy byłaś w ciąży z Mają to jak ci wyszło badanie usg genetyczne? Bo rozumiem że wtedy właśnie test pappa (ten z krwi) wyszedł ci fatalnie, co było przyczyną zrobienia amniopunkcji.

    Usg wyszło mi świetnie. Tylko całość krew, wywiad i usg w sumie dały zły wynik. Byłam na tym teście u jakiejś kretynki wielkiej pani doktor, która nie potrafiła mi nic na usg powiedzieć. Nt Maja miała 1,6 więc idealne. Wszystkie narządy w porządku. A ona na każde moje pytanie na usg odpowiadała- nie wiem, test wykaże czy jest dobrze. Nawet nie potrafiła mi odpowiedzieć czy nt 1,6 jest prawidłowe. Idiotka po prostu. Sama później szukałam odpowiedzi na swoje pytania. Mój obecny lekarz gdy oglądał usg Mai powiedział, że idealne. Zresztą amnio też wyszło prawidłowo. I po tym teście wszystko potoczyło się błyskawicznie. Lekarz prowadzący zasugerował amniopunkcję.Zgodziłam się- chciałam dobrze. I to był początek końca. Gdyby nie amniopunkcja miałabym Maję teraz przy sobie. Nie mogę sobie darować mojej głupoty. I pewnie nigdy tego sobie nie wybaczę :(

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 - nie obwiniaj się ... lekarze źle Cię pokierowali. Niestety my medycyny nie kończyłyśmy i ufamy lekarzom... a czasem niestety i oni błędy popełniają... trafiłaś na nieodpowiednich lekarzy, ale teraz jest inaczej i wszystko będzie dobrze! Twoja Kruszyna jest zdrowa na pewno.

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu nie mozesz sie obwiniac!!! Zrobilas dla Mai wszystko, co tylko moglas. Tak jak kazda matka, chcialas dla swojej corci jak najlepiej :*

    A teraz mysl pozytywnie kochana, usg wyjdzie ksiazkowo, jestem tego pewna :) juz za kilka dni bedzie po wszystkim :*

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 22 października 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach Mysiu, no to faktycznie trafiłaś na panią doktor :/ Mama Mai ma rację, chciałaś dobrze i nawet nie myśl że cokolwiek stało się z twojej winy! Teraz mały Frędzelek na pewno urodzi się zdrowy i w terminie! :)

    Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey
    Mysiu nie możesz się za to obwiniać, nigdy nie wiadomo co by było gdybyś nie robiła tej amniopunkcji i nigdy tego już się nie dowiedz. Myśl o swoim bobasku. :)

    Ja po wizycie, u nas wszystko oki, szyjka długa i twarda, nie wiem ile cm, badania też w normie, nadal muszę brać żelazo. Posłuchałyśmy serduszka, moja Pani dr powiedziała że po 30 tyg napinanie brzucha i skurcze są normalne, szczególnie u kobiet które już rodziły. Kolejna wizyta za 4 tyg i wtedy będę miała pobierany ten GBS, tak bym chciała żeby był ujemny.

    Mysia 15, Tulisia, majeczka8 lubią tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 22 października 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam Kochane!

    Azande gratuluję udanej wizyty!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 22 października 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande, fajnie że wizyta udana :) same dobre wiadomości dzisiaj :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 22 października 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Mysiu, dolaczam do tego co mowia dziewczyny kazda z nas chce jak najlepiej..
    jak lekarz cos radzi to czlowiek slucha sie a dopiero zle doswiadczenie daje nam do myslenia..
    nie moglas tego wszystkiego przewidziec wiec nie obwiniaj sie a lekarze to czasem osly sa fakt ale ja i tak przewaznie wierze lekarzowi choc wiem ze to tylko ludzie i tez moga sie mylic..teraz skup sie na fasolce jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 15:37

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 22 października 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana bardzo mi przykro, że tym razem się nie udało, ale taka jak pisały dziewczyny, nic nie dzieje się bez przyczyny :) Mam nadzieję, że nowa praca Cię zachwyci i zapewni spełnienie i bezpieczeństwo ekonomiczne, bo przecież już na wiosnę będziesz miała Fasolkę!!! :D :D :D

    Mysiu Kochana nie myśl tak! Lekarze są, albo chociaż być powinni profesjonalistami, my nie musimy znać się na wszystkim. To jest jasne, że im ufamy, bo co mamy robić. Więc to żadna Twoja wina! Niestety czasu nie da się cofnąć, Twój Aniołek zawsze będzie przy Tobie! Teraz musisz zająć się swoim Goszkiem, który na pewno będzie zdrowiutki :)

    Trzymam mocno kciuki za wizyty i wszelkie testy :D

    Mama Mai super, że na wizycie wszystko ok :) Musisz Kochana brać się za fatałaszki, bo zegar tyka!!! :D

    Majeczko no już taki etap, że coraz ciężej będzie... :/ Ja końcówkę bardzo źle znosiłam i kilka razy dziennie modliłam się o poród :D

    Jangwa teraz Majeczka w kolejce a raza potem Ty! :D

    Azande dobrze, że wszystko ładnie wyszło :) No brzuszek się przygotowuje przygotowuje do godziny zero! Już całkiem niedługo. No oby paciorkowce wyszły ujemne, ale nawet jak będą pozytywne to nie musi się Maluch zarazić. U nas antybiotyk był podany dwa razy i wszystko ok :) Choć raz też wystarczy :)

    Mysia 15, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 22 października 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande gratuluje udanej wizyty :)

    Mysiu to nie jest Twoja wina co się stało, teraz na pewno będzie dobrze <3

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia no wzielam sie za pranie ubranek dzis :) schna juz biale ciuszki, a reszta partiami przez nastepne dni bedzie prana ;)
    Coraz blizej do spotkania z Wojtkiem :) :) :)

    monilia84, Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 23 października 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - widzę, że praca wre :P u mnie dwie partie ubrań już wyprane i wyprasowane, dziś kolejną wstawiam :)

    Kasieńka - no wychodzi na to, że wg terminów jestem druga :P już się boję :P

    Dziewczyny, zastanawiam się czy nie iść jeszcze prywatnie na USG tak jakoś na początku listopada. Myślicie, że warto? Bo wiem że z tego USG na nfz nic za bardzo się nie dowiem, a tak to będę widziała mniej więcej wagę, zmierzy mi zapewne szyjkę itp.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis z moim P swietujemy pierwsze urodziny Majeczki :*:*:*
    O 20.40 minie dokladnie rok, od kiedy przyszla na swiat <3 <3 <3
    Na cmentarzu odwiedzilo ja sporo osob, dostala kwiatki i nowe swieczuszki :)
    Serce boli, ale nie pozwalam sobie zatracac sie w tesknocie. Dzisiejszy dzien traktuje jak urodziny mojej corci, bo mysle, ze ona wlasnie tego by chciala :)
    Nawet Wojtus byl zywszy, jak jechalismy do Majusi na cmentarz :*:*:*

    jangwa_maua, Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 23 października 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamoMai sciskam cie mocno..na pewno Aniolki w niebie przygotowaly Majeczce
    piekne urodzinki :-* :-*
    zawsze bedziesz pamietac ale musisz byc silna dla meza i Wojtusia :-)

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 23 października 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno z nieba patrzy na Was i cieszy się, że jest w pamięci i sercach tylu ludzi, a szczególnie rodziców i teraz czuwa nad młodszym bratem :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 23 października 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo_Mai, światełko dla Majeczki na urodziny (*)! Dobrze, że masz Wojtusia, na pewno ułatwił Ci tą rocznicę, ale jestem pewna, że Maja zawsze będzie w Waszych sercach i nigdy nie zostanie zapomniana. Wierzę głęboko, że ona wie, jak bardzo jest tu na ziemi ciągle kochana.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 23 października 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja dostałam kolejną propozycję pracy :) Teraz to klęska urodzaju :) Pewnie zaakceptuję raczej tą, bo wynagrodzenie to samo, ale bez ciągłych podróży służbowych, które byłyby konieczne w tej pierwszej, a to, jak wiecie, nie do końca współgra z moimi planami ;) Pierwsza umowa na okres próbny na 3 miesiące, ale jak się sprawdzę, od razu potem na czas nieokreślony, więc faktycznie za parę miesięcy, tak jak planowaliśmy, będziemy mogli wrócić do gry :)

    majeczka8, DomiBW, anka418, Mysia 15, lucy1983, monilia84 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 23 października 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai uściski z okazji urodzin Majeczki!!! :* :* :*

    Jangwa ja pod koniec już nie miałam usg szyjki, sprawdzał tylko na fotelu, bo jej długość już i tak się mogła skracać, co mogło iść tylko ku dobremu. A i po badaniu mówił mi w przybliżeniu ile ma. Co do wagi to mnie ona tylko stresowała... :/ wiedziałam, że Antek dużo przybiera i bałam się, że nie dadzą mi rodzić naturalnie, jak szybko nie urodzę. Ale ja usg miałam co 2/3 tygodnie i zawsze każde było dla mnie równie ważne, więc jeżeli miałabym sobie jakiegoś odmówić to chyba bym nie dała rady :) Więc na Twoim miejscu- poszłabym :)

    Kehlana kurczaki wspaniałe wieśći! Ale Kochana jesteś rozchwytywana!!! :D Zdecydowanie lepsze warunki i dla Ciebie i dla przyszłej Fasolki :D

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
‹‹ 513 514 515 516 517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ