X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 23 października 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj,znacznie lepsze, i dla starań, i dla ciąży :)

    Kasieńko, a jak Antoś? I jak się czujesz po porodzie?

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 24 października 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana gratuluję :) rozchwytywana jesteś :) fajnie jak jest w czym wybierać, obyś wybrała najlepszy wariant dla siebie :)

    Kornelka rośnie jak na drożdżach,jestem w szoku. Co dzień musze brać nowe pajace bo nie może nóżek rozprostowac w takich które nosiła jeszcze kilka dni temu ;) i tak dużo ubranek na start poszło w odstawke bo mała się urodziła z 57 cm
    Aj te dzieciaczki, w brzuchu szybko rosną,potem jeszcze szybciej :)

    majeczka8, DomiBW, Mysia 15, kehlana_miyu, Tulisia, lucy1983, monilia84, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 24 października 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo sie was czyta i faktycznie pszczola dzieci rosna tak szybko ...nawet nie wiedzialam :-D
    Ja troszke sie stresuje ale powiem wam ze chcialabym to miec juz za soba ..byc po porodzie i zajmowac sie synusiem :-) moze uda mi sie przed term urodzic :-D chyba to ze jestem nastepna w kolejce tez mnie stresuje :D

    Kehlana to swietna wiadomosc i bardzo dowartosciowuje czlowieka bo gdy szuksz pracy a tu dwie fajne oferty przychodza to rewelacja :-) wybierz to co bardziej ci pasuje na dzis a potem kilka miesiecy i staranka :-D

    ja obudzilam sie po 4rano juz jestem po sniadaniu i kawie..nie przesypiam calych nocek..czuje sie jakas podekscytowana zblizajacym porodem :-D
    Aplikacja bbf pokazuje ze moja ciaza jest donoszona :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 07:57

    DomiBW, Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ja z problemem :/

    Infekcja... nigdy nie miałam, mam po raz pierwszy i zwariuje chyba... od wtorku używam gineintima (clotrimazolum) od czwartku tantum rosa 2x dziennie... piecze, boli, swędzi, pełno żółtej wydzieliny (fuj), najgorzej na wieczór jest... w poniedziałek idę do gina może mi coś przepisze innego bo zwariuje... może ma któraś jakieś doświadczenia związane z infekcja i poratuje jak długo to jeszcze będzie trwało i czy moje objawy są normalne? Najbardziej niepokoi mnie ta wydzielina :(

    PS. Czuje bąbla :) nie są to kopniaki ale czuje coś co trudno mi określić ♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ja nie pomoge niestety :/
    Mialam infekcje w wakajcje, bylam wtedy nad morzem i lekarz stamtad przepisal mi lek na recepte (gynalgin????). Bralam go 10 dni i pomoglo. Od tamtej pory infekcja nie powrocila.
    Pozniej kilka razy zapobiegawczo kupowalam zwykle probiotyki ginekologiczne i odpukac jest ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Anka ja nie pomoge niestety :/
    Mialam infekcje w wakajcje, bylam wtedy nad morzem i lekarz stamtad przepisal mi lek na recepte (gynalgin????). Bralam go 10 dni i pomoglo. Od tamtej pory infekcja nie powrocila.
    Pozniej kilka razy zapobiegawczo kupowalam zwykle probiotyki ginekologiczne i odpukac jest ok.

    Ja tez nigdy nie miałam problemów a teraz nagle infekcja... :( mam nadzieje ze to bąblowi nie zaszkodzi :)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 24 października 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infekcje niestety są powszechne w ciąży. Ja też miałam raz, też dostałam receptę na globulki dopochwowe i jednodniowe coś do wypicia (chyba antybiotyk) i pomogło. Bez tego masakra...

    anka418 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 24 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nigdy nie miałam infekcji a w ciazy raz mi się zdarzyła, chcociaz jakis szczegolnych objawow nie zauwazylam i tak jak Jangwa dostałam jednodniowy antybiotyk i globulki dopochwowe na tydzień.

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 24 października 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Światełko dla Majeczki [*]

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 24 października 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana tak się cieszę, z twojej nowej propozycji pracy! Gratuluję! Wszystko zaczyna układać się tak jak powinno!

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 24 października 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nie wiem co poradzić. W ciąży tak wielu rzeczy nie można stosować na infekcję, że nie wiadomo co brać. Lili stosowała rumianek do mycia. Ja gdy miałam infekcję za jej radę również go stosowałam i przyniosło mi to ulgę. Ale pewnie bez antybiotyku się nie obejdzie.

    Gratuluję czucia Bąbelka!! szybciutko! :D

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 24 października 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła wspaniale, że Kornelka tak rośnie! Nie obejrzysz się, a zacznie biegać ;) A wtedy to dopiero się zacznie :D

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 24 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się żegnam na kilka dni. Jedziemy z Julą na badania- ortopeda i reumatolog.

    Miłego weekendu Wam życzę!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 24 października 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, uważaj, nie wszystko na infekcję można brać w ciąży. Sprawdzaj ulotki. Infekcje w ciąży są niezwykle powszechne, ja miałam w obu i ginka mi wytłumaczyła, że ciąża nieraz zmienia florę bakteryjną i tak się kończy, u niektórych to wręcz objaw ciążowy :( Ale Twoja brzmi strasznie, nie da rady pójść do ginekologa jeszcze dzisiaj? Namęczysz się do poniedziałku :(

    Mi ginka przepisała w ciąży maść i globulki pimafucin, one mają dość szerokie spektrum działania, ale nie powinny zaszkodzić dziecku. Dziewczyny polecały też produkty MultiGyn, o ile pamiętam.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez syndrom wicia gniazda mi sie wlaczyl!!!!!! Wysprzatalam szafe, zaczelam pakowac siebie do szpitala, wyprasowalam mlodemu czesc ciuszkow i ogarniam dalej nasz pokoik ;) zrobilam pranie i jeszcze mam milion rzeczy do zrobienia :)

    Za to Wojtek dzis leniuszkuje :/ i rano jakos byl dziwnie wypiety, mam nadzieje ze nie fiknal dupka w dol

    majeczka8 lubi tę wiadomość

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 26 października 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu jak po weekendzie jak Julka sie czuje?

    Aniu ja nie mialam infekcji ale tu gdzie mieszkam nie robia badania ginekologicznego bo uwazaja ze to powoduje czeste infekcje u kobiet.. szyjke macicy sprawdza sie rzadko i przez usg..takze nie pomoge..najlepiej idz do gina..

    Mamo Mai podziwiam cie :-) fajnie ze tak sie ogarniasz ja ciagle mam prasowanie..
    ale ja jestem teraz pooowolnaaa ;-) wiec jak nie poprasuje wszystkiego to potem maz mi pomoze :-D

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny
    Ostatnio nie zaglądałam bo mjałam trochę różnych zajęć do tego córci urodzinki robiłam. Dzisiaj mam USG, te ostatnie po 32 tygodniu, na NFZ już mi nie zrobią więcej, jestem ciekawa jak tam u Małego co słychać. Wizyt mam koło 11 więc trochę ogarnę i będę jechać.

    Ja też na szczęście nie miałam infekcji w tej ciąży, rumianek powinien pomóc na pewno, a z takich rzeczy z apteki to Tantum Rosa ale nie wiem czy można w ciąży.

    Mamo_Mai - bardzo smutną mieliście rocznicę, ale dobrze że wszyscy pamiętali o urodzinach Majki. :(

    Kehlana gratuluję kolejnej propozycji pracy i fajnie że ta lepiej Ci odpowiada. :)

    Majeczka, Jangwa jak tam u Was? Myślicie już o porodzie czy na razie na luzaka? torby spakowane?

    Mamo_Mai, Lucy, jak dziewczyny się rozpakują to my kolejne :)

    KkasienkaA - udało Wam się załatwić te L4 ze szpitala żeby Twój mąż wziął na Ciebie po porodzie czy nie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande ja to juz nie moge sie doczekac, kiedy przyjdzie na nas kolej :)
    Na szczescie ja rodzic zamierzam jeszcze w listopadzie ;) mam nadzieje, ze Wojtek bedzie wspolpracowac i wyjdzie z brzucha szybko. A jak nie to lekarz pomoze mi go stamtad wyciagnac.
    Powiem wam, ze ciesze sie na ten szpital, ze bede tam ciagle monitorowana. Ostatnio Wojtek jest leniwy, jak spi to wogole go nie czuc, a jak sie obudzi to brzusz faluje az strach. Tez tak macie??? Wiem ze ma juz malo miejsca, ale mnie stresuja te jego przerwy

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 26 października 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - też tak mam ;)

    Azande - no ja się jeszcze nie wybieram :) Myślę, że Maja posiedzi spokojnie do tego 24.11 :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie chlopcow mam pytanie :)
    Wczoraj moj maz sam z siebie zaczal ogladac filmiki o pielegnacji noworodka. I przy zmianie piekuszki zatrzymalismy sie na chwile. Jak to jest z napletkiem??? Sciaga sie ta skorke czy nie??? Bo nie chodzilismy na szkole rodzenia, moja mama miala same corki a tesciowej pytac sie nie bede ;)
    Nie chce zrobic malemu krzywdy i wole sie was podpytac ;) juz doswiadczonych :)

‹‹ 514 515 516 517 518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ