X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miniaturka przykro mi ze do nas dolaczylas, ale jestem pewna, ze znajdziesz u nas wsparcie :)

    Jangwa strach przed porodem jest calkiem normalny. W koncu nie wiemy za pierwszym razem co nas czeka ;) ale dasz rade kochana :) tatus Mai planuje uczestniczyc w porodzie??? Bo pomoc partnera jest nieoceniona

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planuje być :P i mam nadzieję, że akurat w pracy nie będzie :P bo nie wiadomo czy szef go w razie co puści :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak samo jak moj ;) moj P zmienil prace, teraz mam go na miejscu, ale znowu o wolne ciezko bardzo :/ mam nadzieje, ze na porod i odebranie nas ze szpitala dostanie urlop, bo inaczej sobie tego nie wyobrazam

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miniaturka witaj! I bardzo mi przykro z powodu Twojej straty! Wiem jak boli utrata Dziecka!
    Nie piszę nic więcej, ponieważ Dziewczyny napisały już wszystko co mogłabym napisać. Ale historie, które tutaj przeczytasz dają nadzieję. Każda z nas doświadczyła straty i każda się podniosła i zaczęła walczyć o swój Skarb.
    A teraz mamy już kilka forumowych Maluszków, a następne są w drodze. <3 To naprawdę napawa optymizmem.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka buziaczki dla Synusia!

    Muszę pomyśleć o takiej dużej podusi, rogalu- przydaje się chyba też aby odciążyć kręgosłup, a ja mam od zawsze z nim problemy. To jest taki duży rogal?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilla ja również poszłabym do lekarza. Z takiej infekcji to nie wiadomo co się może przyplątać. Ja jak już dostanę infekcji to tylko antybiotyk mi pomaga. Nigdy nie udało mi się do końca wyleczyć lekami bez recepty :(

    I cieszę się, że w pracy przyjęli wiadomość o ciąży dobrze. To miłe. U mnie się na mnie obrazili gdy zaszłam z Mają. Ale oczywiście nie obeszło mnie to wcale. Tacy ludzie. Nie zmienisz ich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 11:35

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam mocno kciuki za jutrzejsze wizyty!!

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu rogal do spania taki duzy jest swietny :) ja jestem w moim zakochana, uzywam go juz 2 ciaze i niestety sie zuzyl :/ zrobil sie plaski ale nadal spelnia swoja funkcje.
    Ja mam taki:
    http://motherhood.pl/sklep/kojec-motherhood-2

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - no mój właśnie też zmienił prace i różnie może być. Jednak mam nadzieję, że akurat będzie :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey

    Ja byłam rano na pobraniu krwi, wieczorem chcę przejechać się na prywatną wizytę ale nie wiem czy mi się uda dostać.

    Na infekcje intymne jeszcze może pomóc Tantum Rosa ale nie wiem czy to można w ciąży trzeba by poczytać w necie.

    Jangwa to normalne że boisz się nieznanego. Ja też bałam się porodu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym wolała żeby poród zaczął się gdy mąż będzie już po pracy, bo jak będzie w pracy to mogą robić problem. Plusem planowanego cc jest to że wtedy mógł by sobie wcześniej zaplanować wolne, chociaż też będzie problem, ale mam nadzieję że jak powie o co chodzi to zrozumieją.

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Mysiu rogal do spania taki duzy jest swietny :) ja jestem w moim zakochana, uzywam go juz 2 ciaze i niestety sie zuzyl :/ zrobil sie plaski ale nadal spelnia swoja funkcje.
    Ja mam taki:
    http://motherhood.pl/sklep/kojec-motherhood-2

    Dziękuję za link. Chyba też taki sobie kupię- szczególnie, że wypróbowałyście go i polecacie :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana Kochana co u Ciebie? Remont skończyłaś? Na pewno mieszkanko wyszło prześliczne. Jeszcze w kamienicy to są pewnie wysokie pokoje? Bardzo mi się takie podobają! Kiedy zaczynasz nową pracę?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż dzisiaj wrócił wcześniej i pojechał po Julkę do szkoły. A najważniejsze, że pojedzie z nią na angielski. Trochę męczą mnie te wyjazdy. Zajęcia są późno- zaczynają się o 17.45, więc teraz jak wyjeżdżam z domu jest już ciemno, a ja nie lubię prowadzić w nocy. Bardzo się cieszę, że nie muszę dzisiaj jechać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 12:59

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu dziękujmy- buziak przekazany w czółko :D Dobrze, że masz trochę luzu. Wcale Ci się nie dziwię, że męczą Cię te wyjścia, ja tam nie lubię jak mnie coś jeszcze czeka na koniec dnia, bo człowiek nie może odetchnąć...
    http://archiwum.allegro.pl/oferta/poduszka-ciazowa-kojec-kocyk-minki-sensorek-i5225747303.html Ja mam taki i jestem zachwycona!!! :) Nawet mąż w nocy kładł się obok mnie na nim :) Teraz właśnie do Was piszę dzieki tej poduszce, bo Antek leży sobie na niej przy cycuchu :)

    Azande nie wiem, czy już pytałam, czy mąż bedzie mógł i chciał być przy cesarce jeżeli będzie postanowiona?

    Kehlana dołączam do pytania Mysi! Może podzielisz się z nami zdjęciem sypialni?? Jestem mega ciekawa :D

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa to dobrze, że masz jeszcze przygotowania, to nie będziesz myślała :D
    No dobrze, żeby Wasi mężowie dostali jednak te wolne, lub buli w domu, bo to faktycznie nieocenione wsparcie... :) Mój mąż po porodzie wziął L4 na mnie 14 dni, to podobno jego szef się wkurzył i powiedział do innych pracowników "a co on ***** rodził, że na zwolnieniu siedzi?" Całe szczęście już mu przeszło, a za opiekę płaci ZUS :D

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 5 listopada 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka śliczna ta poduszka- kupię sobie taką. Dziękuję za podpowiedź!!

    A szef cham! Teraz bardzo dużo tatusiów bierze L4, a potem tacierzyńskie. On chyba nie zdaje sobie sprawę jak to ciężko zostać od razu samej z takim Maluszkiem. Ale cóż takie mamy czasy, że pracodawcy nie mają za grosz zrozumienia.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande i jak tam? Dostałaś się na usg?

    Monilia, a ty kochana? Byłaś u gina z tą infekcją?

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niedawno wróciliśmy do domu z mężem, jeszcze zajechaliśmy sobie po kebaba,a co :) niedługo już nie będę mogła takich rzeczy jadać. Misio mój malutki siedzi sobie główko do dołu :))), waży wg dzisiejszych pomiarów 2200 gram więc już kawał chłopa z niego. Pani dr powiedziała że już raczej nie przekręci się bo głowa waży sporo więcej od reszty ciała. Co do łożyska to faktycznie jak mi robiła usg przez brzuch to tak wyglądało jak by zakrywało szyjkę, ale zrobiła mi też usg dopochwowe i tam było fajnie widać że jest 2,5 cm nad ujściem szyjki i można spokojnie rodzić sn. Więc jestem zadowolona.

    KkasienkaA - mój mąż by pewnie chciał być przy cc ale u nas w szpitalu nie ma takiej możliwości.

    lucy1983, Mysia 15, kehlana_miyu, Tulisia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande super wiadomości kochana :)

‹‹ 525 526 527 528 529 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ