X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 6 listopada 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande super wiadomość :) a jaki juz duży Michałek :) dobrze ze niunio jest juz ułożony główka w dol i ze z tym łożyskiem jest ok ale najważniejsze że z syniem jest wszystko w porządku :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 6 listopada 2015, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    Azande i jak tam? Dostałaś się na usg?

    Monilia, a ty kochana? Byłaś u gina z tą infekcją?

    Dzień Doberek :)

    Tulisiu nie poszłam jednak do lekarza, dałam sobie parę dni żeby zobaczyć czy pomoże mi ten MULTIGYN i powiem Wam że normalnie jak ręką odjął, zastosowałam go wczoraj późnym wieczorem bo mężusia do apteki wysłałam, i po paru minutach nie czułam żadnego swędzenia, dzisiaj rano popawiłam i czuje się wyśmienicie. Wczoraj popołudniu już przed zastosowaniem było lepiej nie odczuwałam takiego typowego swędzenia. Zobaczę czy przez weekend mi przejdzie, Jeśli nie to w poniedziałek lecę do gina, ale wydaje mi się że to spokojnie przejdzie, zobaczymy. Dziękuje za pamięć :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 6 listopada 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    My niedawno wróciliśmy do domu z mężem, jeszcze zajechaliśmy sobie po kebaba,a co :) niedługo już nie będę mogła takich rzeczy jadać. Misio mój malutki siedzi sobie główko do dołu :))), waży wg dzisiejszych pomiarów 2200 gram więc już kawał chłopa z niego. Pani dr powiedziała że już raczej nie przekręci się bo głowa waży sporo więcej od reszty ciała. Co do łożyska to faktycznie jak mi robiła usg przez brzuch to tak wyglądało jak by zakrywało szyjkę, ale zrobiła mi też usg dopochwowe i tam było fajnie widać że jest 2,5 cm nad ujściem szyjki i można spokojnie rodzić sn. Więc jestem zadowolona.

    KkasienkaA - mój mąż by pewnie chciał być przy cc ale u nas w szpitalu nie ma takiej możliwości.

    Azande gratuluje super wiadomości, synuś rośnie jak na droźdźach :) super.
    Masz już może wyznaczony termin cc ????

    Z ostatniego mojego USG wyszło że kruszynka jest starsza i teraz termin mam na 4.05 ciekawe czy uda mi się urodzić w kwietniu, żeby nie zawalić tej komunii. Bliżej porodu będę potrzebowała waszych rad jak maleństwu pomóc przyspieszyć przyjście na świat :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande = super wiadomości :)

    monilia84 - dobrze, że ten lek pomaga, bo jak tak swędzi to jest straszny dyskomfort.

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia to super ze infekcja przeszła :) a jeśli chodzi o porod to nie martw się, będziemy doradzac tak żeby udało się przyjść dzidzi na świat w kwietniu :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ślicznie, odetchnęłam z ulgą po tej wizycie, znowu mam nadzieję że jednak będzie wszystko dobrze. :)
    Widzicie jaka różnica w pomiarach, dwa tyg temu ważył 1700 gram niecałe, a wczoraj ponad 2200, wątpię żeby przybrał 500 gram przez dwa tygodnie, myślę że to różnica ze względu na osobę która robiła badanie i na sprzęt. Ja bardziej ufam tym wczorajszym pomiarom bo tak Pani dr z córcią wyliczyła mi wagę idealnie do porodu.

    Dzisiaj mnie coś dziwnie w krzyżu boli, chyba Misio na jakiś nerw tam uciska.

    Monilla -fajnie że infekcja przechodzi, na pewno możesz odetchnąć z ulgą teraz. Ja nie mam terminu na cc, mam nadzieję że uda mi się urodzić sn. :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande - u mnie w przeciągu 5 dni różnica 500 -prawie 600 gram. Wszystko zależy od sprzętu i od lekarza jak wykonuje badanie. Michaś na pewno waży już ponad 2 kg ;) więc duży chłopak z niego :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande gratuluję Kochana wizyty!!!! Same dobre wiadomości!!! :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu, Mamo Mai mocno trzymam kciuki!!!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam na chwilę na wątek: Ciąża po poronieniu- co za straszne miejsce! Jakie okropne wpisy, ile nieżyczliwości, obrażanie drugich osób. Nie mieści mi się to w głowie. Tylko żal mi dziewczyn, które po swojej stracie tam wejdą, aby znaleźć pocieszenie, a przeczytają wyzwiska, wyśmiewanie się z kogoś kto boi się o swoją ciążę i jest nazwany głupkiem. Nie rozumiem tego.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja praktycznie nie zaglądam na inne wątki, bo tylko ten jest wyjątkowy :) no ludzie niestety potrafią być bezduszni ... a jeszcze to takie miejsce, że dziewczyny są po stratach i same powinny zrozumieć drugą ... ech...

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 6 listopada 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Kehlana Kochana co u Ciebie? Remont skończyłaś? Na pewno mieszkanko wyszło prześliczne. Jeszcze w kamienicy to są pewnie wysokie pokoje? Bardzo mi się takie podobają! Kiedy zaczynasz nową pracę?

    Mysiu, dziękuję za pamięć! :* Pracę zaczynam w poniedziałek, zobaczymy jak będzie :) A remont, alleluja, skończyliśmy wczoraj!!! Teraz jeszcze tylko ustawianie mebli, dokupienie paru drobiazgów, no i niestety sprzątnie po remoncie i układanie wszystkiego w szafach.

    A tu zdjęcie sypialni po remoncie, ale jeszcze bez mebli (pokój ma 3 metry wysokości):


    eb72f049a1975a7emed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 16:48

    Mysia 15, jangwa_maua, KkasienkaA, Tulisia, Mama_Mai, DomiBW, pszczoła10, lucy1983 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 6 listopada 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande, super, że jednak jest szansa na sn! :) Trzymam kciuki, żeby tak zostało :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 6 listopada 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do innych wątków to mi się jeszcze podoba na wrześnióweczkach i na aniołkowych mamach, ale na ciąży po poronieniu bywa strasznie... Bardzo się cieszę, że to tutaj trafiłam :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana, ale piękna sypialnia!!!!! I taka wysoka- ale zazdroszczę!!! Namęczyliście się z remontem, ale efekt oszałamiający- sypialnia prześliczna to i reszta mieszkania musi być równie piękna. Jeszcze jak przyjdą meble efekt będzie wspaniały.
    Ale sprzątania po remoncie nie zazdroszczę- tej części remontów nie lubię najbardziej.

    Trzymam kciuki za poniedziałek. Napisz koniecznie, proszę, jak Ci minął pierwszy dzień w pracy.

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    A co do innych wątków to mi się jeszcze podoba na wrześnióweczkach i na aniołkowych mamach, ale na ciąży po poronieniu bywa strasznie... Bardzo się cieszę, że to tutaj trafiłam :)

    Tak czasami czytam te obydwa wątki i faktycznie nie ma tam zawiści, obrażania, a jest autentyczne wsparcie. Czytam też czasami fioletową stronę, ale nie udzielam się tam. Może i jest tam fajnie, ale mnie zraził brak wyczucia, autentycznego współczucia i takiej głębszej refleksji niektórych dziewczyn. Kilka dziewczyn straciło tam swoje maleństwa i mnie razi ogromnie gdy ktoś pisze na wieść o starcie w jednej linijce: "Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty" i w tym samym poście linijkę niżej: "Jadłam dzisiaj na obiad schabowego z kapustą. Ale mam wzdęcia." Lub pisze coś w tym rodzaju o sobie, ciąży, zakupach itd. Dla mnie to nie do przyjęcia. To pokazanie dobitne, że nic nie obchodzi mnie ta strata piszę wyrazy współczucia ponieważ tak wypada. A powinno się trochę wątek wyciszyć- chociaż na chwilę, żeby osobie, która przeżywa ogromną stratę dać wsparcie, pokazać, że naprawdę o niej myślimy.
    Nie wiem może jestem przewrażliwiona, ale tak myślę. Tak według mnie jest w porządku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 18:47

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu - ale cudowna sypialnia !! Teraz macie gdzie pracować nad Maluszkiem :D Hihi :) oby owocnie :) . To teraz weekend na porządkowaniu i ustawianiu mebli, a w poniedziałek do nowej pracy. Może to będzie taki nowy etap w Twoim życiu i pojawi się w nim malutki człowieczek ;) . Daj znac koniecznie jak minął pierwszy dzień :)

    kehlana_miyu, Tulisia lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jak wizyty? Czekam, czekam na wiadomości i się niepokoję!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia, fajnie że infekcja przechodzi :) wiem jaka to ulga.

    Azande, od razu widać że się podbudowałaś :) i naprawdę się cieszę że jest ogromna szansa na poród fizjologiczny :)

    Kehlana, powiem jedno na widok twojej sypialni: wow, ale czad :D jest taka przestrzenna :)

    Ja już jestem po połówkowym usg. Wszystko jest w porządku, maluszek jest zdrowy i z usg wychodzi że jest o tydzień starszy niż wynika to z daty OM. Nie zapytałam jednak o wagę itd. ponieważ pan doktor zakomunikował mi że będzie DZIEWUSZKA! :) :) :) byłam tak zaskoczona, że na początku mi mowę odjęło, a resztę wizyty i całą drogę powrotną się prześmiałam :) tak jak mówiłam jest mi obojętna płeć dziecka, bo starałam się o dziecko a nie o chłopca lub dziewczynkę i jestem szczęśliwa :) i mąż też. :) najważniejsze że jest zdrowe. Mam już tylko nadzieję, że na następnej wizycie za miesiąc już naprawdę płeć się nie zmieni :) do tej pory jak o tym myślę, to się śmieję :)
    Zastanawiam się teraz jak my jej damy na imię? :)

    Mysia 15, kehlana_miyu, DomiBW, monilia84, lucy1983, anka418 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepsze jest to, że mam zdjęcie siusiaka z usg genetycznego :) nie pytajcie mnie co to w takim razie było skoro nie siusiak :)

    Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
‹‹ 526 527 528 529 530 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ