X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynko będzie wszystko dobrze! Już mamy tyle forumowych Maleństw, że to po prostu nie do uwierzenia! :D :D :D

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Tulisia ma zdjęcie z usg przezierności. Teraz była na połówkowym. Na kolejnych usg nie potwierdzali Ci już płci?

    Na pewno to nie była pomyłka! Gratuluję Synusia!
    No właśnie usg miałam w czwartek ale płci nie potwierdzali w ogóle. Wiem tylko że maleństwo ma 2600 i tyle... Ale wiadomo to NFZ :)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli koło 20.11 będą wywoaływać? tak wyliczyłam, to już TYLKO 14 dni :) wow :)

    Tulisia - czyli akurat w grudniu możesz zacząć szaleństwo zakupowe :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Kierzynko będzie wszystko dobrze! Już mamy tyle forumowych Maleństw, że to po prostu nie do uwierzenia! :D :D :D
    Nooo na prawdę dużo już :) cudownie :)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeżeli chodzi o wątek Ciąża po poronieniu to kiedyś był to faktycznie fajny wątek. Sama go czytałam gdy byłam świeżo po stracie Mai. Miałam wtedy ogromne parcie na bycie w ciąży. Szukałam pocieszenia, potwierdzenia, że innym po stracie się udało. I wątek dał mi tę nadzieję. Dlatego taka szkoda i żal, że teraz jest jaki jest. To już nie tamta atmosfera.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście za zaproszeniem Mamy_Mai od razu trafiłam tu do Was. :) Za 40 dni już będę siedziała jak na szpilkach i czekała aż się zacznie poród mojego kochanego synka, nie wiem kiedy to zleciało. :)

    kierzynka, Mysia 15, Tulisia lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też żałuję że wątek się zepsuł ale niestety na wszystko wpływu nie mamy :) na szczęście jak wchodzi się tu to od razu jest cieplej :)

    Mi do terminu zostało 30 dni! :)

    Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 6 listopada 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana piękna sypialnia! Pozazdrościć :)

    Tulisia ale niespodzianka :) dobrze, niech się wyrównuje ilość dziewczynek i chłopców :) ciekawa jestem jakie wybierzecie imię dla malutkiej :)

    Mama_Mai oj jak to już niedługo :) nie mogę się doczekać kolejnego maleństwa :) wszystko będzie dobrze, pamiętaj o tym :)

    Kierzynka, Azande u Was też już to lada moment. Zleca te dni niewiadomo kiedy i powitamy Wasze dzieciaczki :) jeju jakie to cudowne :) niedawno cieszylysmy się z pozytywnych testów i bety a tu już mamy pięcioro maluchów na świecie, zaraz będą pojawiać się kolejne :) cudownie!

    Tulisia, Mysia 15, kierzynka, kehlana_miyu, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 listopada 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia - ale niespodzianka :) ale najważniejsze, że wszystko jest dobrze i dzidzia jest zdrowa :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey :)
    Ale dzisiaj sobie poleniuchowałam :) Codziennie wstaję przed 7 tak jak moja córcia ale dzisiaj jest u dziadków na weekend więc pospałam sobie uwaga do 10. Tzn spałam do 8 ale potem sobie leniuchowałam w łóżku, oj dawno już tak nie było u nas. :) Teraz jestem po śniadanku i biorę się za porządki jak to przy sobocie. :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :)

    Mamo Mai, to już naprawdę niedługo i Wojtuś będzie na świecie :)

    Kierzynko widzę że jesteś w lekkim stresie przed porodem :) nie będę się wymądrzać bo jeszcze nie rodziłam, ale życzę aby wszystko przebiegło pomyślnie i bez problemów. Na pewno będzie dobrze! :)

    Jeżeli na następnej wizycie płeć się potwierdzi to ruszamy z mężem na zakupy dla malucha :)

    Jangwa masz rację - najważniejsze że maluszek jest zdrowy i rośnie chyba jak na drożdżach skoro wymiarami jest starszy o tydzień? :) cieszę się przeogromnie :D

    Pszczoła, wczoraj myśleliśmy z mężem o imieniu dla dziewczynki, bo wcześniej nawet się nie zastanawialiśmy :) i wybraliśmy imię Zofia :) nie ma u nas w rodzinie Zosi, w okolicy również i nam się podoba :) zawsze chciałam mieć Karolinę, ale w sierpniu u sąsiadów urodziła się dziewczynka i dali jej na imię właśnie Karolinka, a nie chcę żeby obok siebie w jednym wieku mieszkały dwie Karolcie :)

    Mysia 15, kierzynka, lucy1983 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!

    Proszę napiszcie mi czy w II trymestrze czułyście się jak "zwłoki"? Ja od 3 dni jestem nie do życia. Nie mam kompletnie na nic siły. Miałam przez kilka dni taki mega przypływ energii i już się cieszyłam, że dolegliwości I trymestru mi minęły, a tutaj nagle zrobiła się jakaś masakra. Jestem cały czas potwornie zmęczona. Przerastają mnie rzeczy, które muszę zrobić w domu. I zaczęłam się martwić czy z Maluszkiem jest wszystko w porządku jeżeli ja czuję się tak źle. Na dodatek Jula znowu przeziębiona, więc ja od niej oczywiście złapałam choróbsko i tym razem mam ogromny ból gardła.

    Żałuję, że do tej pory nie kupiłam sobie detektora, bo teraz tylko mam głupie myśli w głowie.

    I na dodatek kompletnie nie mogę sobie przypomnieć jak w tym okresie czułam się gdy byłam w ciąży z Julą i Maja.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    hey :)
    Ale dzisiaj sobie poleniuchowałam :) Codziennie wstaję przed 7 tak jak moja córcia ale dzisiaj jest u dziadków na weekend więc pospałam sobie uwaga do 10. Tzn spałam do 8 ale potem sobie leniuchowałam w łóżku, oj dawno już tak nie było u nas. :) Teraz jestem po śniadanku i biorę się za porządki jak to przy sobocie. :)
    Kochana to ja jestem lepsza bo wstałam o 11 :) ale to dlatego że chyba z wrażenia że jednak będzie dziewczyna obudziłam się o 2.30, dalej nie mogłam zasnąć :/ przetłukłam się do 5.00, wstałam przekąsiłam lekkie śniadanko i z powrotem do łóżka. Zasnęłam kamiennym snem i tak oto obudziłam się o 11 :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu Zosia to bardzo ładne imię!! :D

    Mnie też bardzo podoba się Zuzia.

    Ale muszę się Wam przyznać do mojego małego bzika- zawsze wybieram imię pasujące do znaku zodiaku. I Zuzia w ogóle nie pasowała do znaku byka- a Jula jest z tego znaku i Maja miała być też z tego znaku. Małe uparciuchy!

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne imię Tulisiu :)

    Mysiu - ja też miałam takie dni że czułam się jak zwłoki. Czasem tygodniami czułam się super i robiłam wszystko, prałam i sprzątałam. A miałam takie tygodnie że przeleżałam w łóżku. U mnie jeśli chodzi o samopoczucie dużo od pogody też zależało i od ciśnienia.

    Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu myślę że nie masz się czym martwić. Początek drugiego trymestru jest tylko datą, a dolegliwości z pierwszego mogą się przeciągnąć. Na przeziębienie polecam witaminkę c w naturalnych postaciach :)
    Ja w drugim trym czuję się znakomicie fizycznie choć wiadomo że przydarzają się różne dni :) ale za to mam wrażenie że jestem nierozgarnięta jak kupka siana. Zauważyłam że wolniej myślę, wolniej kojarzę fakty, zapominam o wielu rzeczach. W czwartek wieczorem mówię do męża: nie kupuj jutro pieczywa, ja będę w mieście jutro to kupię. I oczywiście co? Zapomniałam. Są to drobne rzeczy, ale wkurzające :)
    Mysiu - maluszek jest na pewno zdrowy, a moim zdaniem detektor by cię tylko stresował gdybyś nie mogła znaleźć serduszka. Ja wczoraj po raz pierwszy zostałam zbadana detektorem dwukrotnie przez dwie różne położne i każda z nich nastękała się nade mną z 5 minut bo nie mogły znaleźć serduszka. A co dopiero ja? Ja bym tylko wpadła w popłoch bo mojemu dziecku serce nie bije. Kochana nie martw się :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 listopada 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie na pewno rację. Niepotrzebnie się denerwuję.

    Po prostu mam pewnie gorsze dni teraz. Pogoda u nas nieszczególna, jeszcze to przeziębienie. I to też jest fakt, że nie mam kiedy wypocząć, wyspać się. Pewnie organizm ma dość i się buntuję. I nie mogę oczekiwać, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki objawy I trymestru minął w II.

    Azande pocieszyłaś mnie, że też miałaś dni gdy czułaś się jak zwłoki.

    Tulisiu ja właśnie cały czas myślę nad tym detektorem. I nie wiem kupić go czy nie? Tego się boję, że nie będę umiała znaleźć serduszka.
    Dziękuję za słowa otuchy. Już wybijam sobie głupie myślenie z głowy!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 7 listopada 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu - na pewno z Maluszkiem wszystko dobrze ;) ja też miałam gorsze dni w II trymestrze, a jak Ty jesteś na dodatek przeziębiona to masz prawo tak się czuć.

    Co do detektora, ja nie mam - myślałam o zakupie, ale w końcu się nie zdecydowałam. Pewno bym się stresowała jakbym nie mogła znaleźć serduszka. Wierzę mocno, że z moją Córcią wszystko jest dobrze. Jak nie daje znaku dłuższy czas to staram się jakoś muzyką ją "obudzić" żeby się do mnie odezwała i na ogół pomaga :) albo położenie się i wtedy też się zazwyczaj odzywa. Ty też już niedługo zaczniesz czuć ruchy i będziesz spokojniejsza ;)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 7 listopada 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 2 trym czułam się dobrze :)
    Dziś siedzę i mnie mdli bo się miodu najadlam... Bleeee no ale muszę się czymś ratować jak mnie zaziebienie bierze

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 listopada 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że detektor jest super rozwiązaniem w późniejszym etapie ciąży. Mówiłyście że zdarzało się wam, że maluch miał ,,ciche" dni i wtedy pojawia się strach czy wszystko jest w porządku. Wtedy taki detektor może uspokoić, a nawet uratować życie maluszka, gdyby tfu tfu okazało się coś nie tak. Może to jest trochę brutalne, ale uważam że zakup detektora przed czasem, w który dzidziuś ma szansę przeżyć poza brzuchem mamy, jest bez sensu. ale rozumiem, ze każda kobietka postępuje wg własnych przekonań i nie mnie kogokolwiek krytykować :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
‹‹ 528 529 530 531 532 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ