X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2015, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ten detektor ale powiem Wam szczerze że nie używam go wcale. Mam takie szczęście że Michałek dużo się rusza, wcześnie poczułam ruchy bo od 16 tyg, a z córcią czułam dopiero koło 25 więc widzicie jaka różnica. Ostatnio używałam detektora jak była moja siostra i chciała posłuchać małego. :) Może przyda mi się jeszcze, a jak urodzę to siostra dostanie w spadku :) razem z termometrem owulacyjnym hehehehe (żarcik z tym termometrem)

Mysia 15 lubi tę wiadomość

• Mysia 15 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2015, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie detektor uspokoił by o tyle, że od czasu do czasu przychodzą mi takie myśli do głowy, że coś jest nie tak. I wtedy jestem niespokojna aż do wizyty. I gdybym posłuchała serduszka to bym się uspokoiła. Widzicie ja przez trzy tygodnie nie wiedziałam, że Maja nie żyje. :( Nie miałam żadnych objawów, żadnych przeczuć. I chyba przez to teraz biorą się te wszystkie moje głupie myśli.

Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2015, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię Misiu, musimy być dobrej myśli. :) Wiem że to trudne, ale wierzę że uda nam się. Powiedziałaś może rodzicom? A Julci kiedy planujesz powiedzieć o braciszku? Macie już imię?

• Mysia 15 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2015, 16:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nikt nie wie- tylko siostra. Julii też nie możemy powiedzieć, ponieważ zaraz wygada dziadkom. Nie wiem kiedy im powiedzieć? Chciałabym doczekać do wizyty 23.11. i może wtedy. Coraz ciężej jest mi się ukrywać, ponieważ brzuszek rośnie :)

Myślimy nad imieniem. Podobają nam się: Michał, Dominik, Mikołaj. Muszę pomyśleć jeszcze nad imieniem dla dziewczynki, ponieważ jeszcze wszystko może się zdarzyć ;)

Tulisia lubi tę wiadomość

zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

• Tulisia Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2015, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, bardzo ładne imiona :)

10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2015, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu bardzo ładne imiona, wszystkie mi się podobają, sama je rozważałam :) ale mój mąż nie chciał ani Dominika ani Mikołaja :(

• monilia84 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2015, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu gratuluje córeczki :)

Mysiu ja tez ostatnio chodze na polprzytomna, wszedzie zasypiam takze smetnie zaczal mi sie ten 2 trymestr ale mysle ze za niedlugo bedzie lepiej :)

Tulisia lubi tę wiadomość

f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Mysia 15 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2015, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Tulisiu gratuluje córeczki :)

Mysiu ja tez ostatnio chodze na polprzytomna, wszedzie zasypiam takze smetnie zaczal mi sie ten 2 trymestr ale mysle ze za niedlugo bedzie lepiej :)

Wiem, że to nieładnie, ale ucieszyło mnie to co napisałaś. To pocieszające, ponieważ to oznacza, że może coś w powietrzu jest niekorzystnego, a nie akurat u mnie.
    Monillko życzę nam abyśmy szybciutko poczuły się lepiej!

Kochane jesteście! Zawsze potraficie mnie pocieszyć!

monilia84, Tulisia lubią tę wiadomość

zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2015, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu ja mam detektor i nie wyobrazam sobie ciazy bez niego. Sluchalam maluszka codziennie od 12tc az do momentu, kiedy poczulam wyrazne ruchy Wojtka. Ja tez nosilam conajmniej kilka dni martwa Majke w brzuchu i nic nie poczulam, dlatego nawet teraz jak maly leniuchuje to wlaczam detektor.
    Zrobisz jak uwazasz kochana :)

Tulisiu sliczne imie :) ja chodze za moim mezem i mu uswiadamiam, ze w ciagu najblizszego roku bierzemy sie za zrobienie Zochy :D nawet Wojtek mial miec tak na imie, gdyby byl dziewczynka ;) a jesli uda nam sie miec jeszcze jedna corcie to nazwiemy ja Zofia Barbara po moich babciach :)

Mysia 15, kehlana_miyu, Tulisia lubią tę wiadomość

• monilia84 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2015, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai ja tez myslalam o derektorze ze moze czulabym sie pewniej ze slysze bicie serduszka, sama nie wiem

f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2015, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Tulisiu, ale niespodzianka :) no to mamy kolejną forumową dziewczynkę :) No i cudownie :) A Zofia to przepiekne imię :)

Kehlana - piękna sypialnia :) nic tylko trochę odsapnąć, wstawić wygodne łoże i za chwilkę się uda zrobić dzieciątko :)

Mysiu - ja detektora nie używałam za często, ale w chwilach niepewności bardzo mnie uspokajało słuchanie serduszka ;) Teraz jak Beni jest czasem bardziej leniwy to mu mówię, że go sobie posłucham, to wtedy daje mi kopniaki i jest ok, ale wcześniej jak go nie czułam to mi słuchanie serduszka bardzo pomagało...
    Ładne imiona masz na liście :) mi osobiście najbardziej podoba się Dominik, mam chrześniaka Dominika i to taki mądry i fajny dzieciak, że go uwielbiam po prostu...

Mamo Mai - o to ty już zaraz rodzisz :)

Ale chyba najpierw Jangwa, co nie? Jestem ciekawa jak to się z Wami ułoży dziewczyny :) Bo teraz mamy Jangwę, Mamę mai i kierzynkę w zbliżonym czasie...

My nadal ogarniamy ostatnie wyprawkowe rzeczy, ale teraz bardziej w sensie urządzania pokoiku. Czekamy na nowy pokrowiec na sofę, fotel do karmienia dostaniemy od teściów, no i kupiliśmy jeszcze jedną szafkę z Ikei na różne rzeczy dziecięce, żebym nie musiała wszystkiego upychać do komody albo biegać i szukać po różnych szafach. Jeszcze chcę zmienić firanki i myślę nad dekoracją... Kupiłam trochę kolorowego filcu i będziemy sami wycinać :)

Ja wizytę mam teraz w piątek 13-tego :) Ale nie jestem przesądna i mam nadzieję, że wszystko jest ok i Beni się już nie przekręcił i jest nadal główką do dołu. Musze też zapytać czy już teraz zrobią wymaz na GBS czy za 2 tyg. czyli koło 36 tc.

Ostatnio byliśmy też zobaczyć drugi szpital gdzie mogę rodzić i w zależności od sytuacji mamy plan A i B na poród ;) ale wierzę że wszystko będzie dobrze. Mój mąż się tylko panicznie boi że zacznę rodzić jak będzie miał dyżur w pracy i nie będzie mógł szybko przyjechać. No ale wtedy dzwonię po teścia albo po koleżankę i mnie też zawiozą bo przecież kilka godzin to potrwa.

Ja ostatnio mam problemy ze spaniem, w sensie że wieczorem nie mogę trafić do łóżka a rano nie mogę wstać... Ehhh zatem próbuję się dziś wcześniej położyć :)

kehlana_miyu, Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

• Tulisia Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2015, 07:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, na wizycie na pewno wszystko będzie w porządeczku :)
    a co do spania to mi też chyba coś się poprzestawiało. Dziś w nocy wstawałam co dwie godziny na siku, a jak się obudziłam o 5.00 tak już nie zasnęłam. Teraz szykuję się do kościoła.

Miłego i spokojnego dzionka wam życzę :)

lucy1983 lubi tę wiadomość

relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • KkasienkaA Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2015, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana sypialnia super!!! Jeszcze tylko meble i koniec dzieła :D

Azande ja tu Cię o cc pytam, a Ty będziesz sn rodzić- super!!! Jak moje było przodujące to robił mi na każdej wizycie i USG przez brzuch i dopochwowo, żeby właśnie sprawdzić jak tam łożysko :)

Tulisiu a to niespodzianka!!! Wspaniale, będzie Księżniczka :D 8 grudnia??? Ojej strasznie daleko... Ale Kochana akurat będziesz po wizycie i wyprzedaże przed Tobą!!! :D Zosia- ślicznie :D

Mama Mai kurcze to już zupełnie niedługo!!! Aż mi się w żołądku ścisnęło... Będzie Wojtuś z nami! :) :) :) Fajny ten Twój doktorek :D

Mysiu Kochana na pewno z Maleństwem jest wszystko dobrze!!! Ja w II trymestrze mogłam góry przenosić, ale nie od razu. Dopiero gdzieś po 4 miesiącu, wcześniej tak jak mówisz-byłam zwłoki, a dodatkowo wtedy miałam te krwiaki, więc jeszcze głowa była mocno obciążona. Poczekaj Kochana zaraz i dla Ciebie przyjdzie tzw. złoty okres i będziesz fruwać :D

Lucy urządzanie pokoju to super sprawa :D Jeśli mogę Ci coś tylko doradzić- nie zostawiaj nic na później :D Ja też np nakupiłam filcu żeby zrobić Antowi karuzelę (bo mamy zabawki kolorowe, a dzieci z początku potrzebują kontrastów), czy książeczki i filc leży co tej pory bo nie mam czasu :( Oj tak przyszykuj sobie plan, ja na kartce wypisałam co mamy zabrać i co zrobić przed wyjściem (jak np zdjąć biżuterię, czy zrobić kanapki dla męża, czy napisać do Was :D ) i faktycznie się przydała ta lista w stresie :D

Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

Antoś <3
    201510131762.png
  • Tulisia Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2015, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co z Majeczką? Ma termin na 14 listopada i skoro nie daje znaku już od kilku dni to myślę, ze Oskarek już się wykluł :) Oby tylko wszystko było dobrze, ufff!

relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2015, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, że majeczka już niedługo napisze z samymi dobrymi wiadomościami :)

Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 listopada 2015, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez musle, ze Majeczka juz tuli sie z synkiem :) tylko nie ma czasu sie do nas odezwac.

Dziewczyny mam pytanie :) co mam spakowac na pierwsze ubranko dla Wojtka??? Czapeczke, niedrapki, skarpetki, pajacyk i body??? Jak body tez to na dlugi czy krotki rekawek?? Bo bedzie lezec w rozku a nie chce zeby sie zagotowal :/ polozna mi mowila jak mialam ktg ze maja bardzo cieplo na salach

• Mysia 15 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2015, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę o Majeczce często i trochę się martwię tym milczeniem. Mam nadzieję, że niedługo do nas się odezwie.

Mamo Mai ja nie pomogę niestety. Jak rodziłam Julę to w szpitalu dawali dzieciom szaro- bure ubranka. Nie można było mieć swoich- dopiero na wypis. Ale fakt- w szpitalu było bardzo ciepło i Julę ubierali w kaftanik śpiochy, pielucha i rożek. Tyle. Nie zakładali pajacyków, body, czapeczek.

zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

• Mysia 15 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2015, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy Kochana dla mnie piątek 13-ego to zawsze najszczęśliwszy dzień w miesiącu!! Trzymam kciuki za wizytę!!

A urządzanie pokoiku dla Maleństwa to super sprawa! Ja na ścianie miałam dekoracje: na jednej królową motyli i motylki, a na drugiej wróżki. Kupiłam już gotowe elementy, trzeba je tylko było poskładać i przykleić, ale efekt był naprawdę fajny. Były właśnie z takiego trochę włochatego materiału w kolorze granatowym na żółtej ścianie.

zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

• jangwa_maua Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2015, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszy raz mam pajaca, czapeczkę i niedrapki. Z tego co wiem jak kuzynka mi mówiła to na oddziałach jest ciepło.

Ja już torbę mam spakowaną i mam nadzieję, że mam wszystko i o niczym nie zapomniałam :P

Mysia 15, lucy1983, Tulisia lubią tę wiadomość

Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2015, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A detektor jednak kupię tylko poczekam, aż przyjdzie to nieszczęsne pappa. Szkoda moich nerwów gdy przychodzą mi głupie myśli do głowy.

zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 529 530 531 532 533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ