X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ten detektor ale powiem Wam szczerze że nie używam go wcale. Mam takie szczęście że Michałek dużo się rusza, wcześnie poczułam ruchy bo od 16 tyg, a z córcią czułam dopiero koło 25 więc widzicie jaka różnica. Ostatnio używałam detektora jak była moja siostra i chciała posłuchać małego. :) Może przyda mi się jeszcze, a jak urodzę to siostra dostanie w spadku :) razem z termometrem owulacyjnym hehehehe (żarcik z tym termometrem)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 listopada 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie detektor uspokoił by o tyle, że od czasu do czasu przychodzą mi takie myśli do głowy, że coś jest nie tak. I wtedy jestem niespokojna aż do wizyty. I gdybym posłuchała serduszka to bym się uspokoiła. Widzicie ja przez trzy tygodnie nie wiedziałam, że Maja nie żyje. :( Nie miałam żadnych objawów, żadnych przeczuć. I chyba przez to teraz biorą się te wszystkie moje głupie myśli.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię Misiu, musimy być dobrej myśli. :) Wiem że to trudne, ale wierzę że uda nam się. Powiedziałaś może rodzicom? A Julci kiedy planujesz powiedzieć o braciszku? Macie już imię?

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 listopada 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nikt nie wie- tylko siostra. Julii też nie możemy powiedzieć, ponieważ zaraz wygada dziadkom. Nie wiem kiedy im powiedzieć? Chciałabym doczekać do wizyty 23.11. i może wtedy. Coraz ciężej jest mi się ukrywać, ponieważ brzuszek rośnie :)


    Myślimy nad imieniem. Podobają nam się: Michał, Dominik, Mikołaj. Muszę pomyśleć jeszcze nad imieniem dla dziewczynki, ponieważ jeszcze wszystko może się zdarzyć ;)

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 listopada 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, bardzo ładne imiona :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu bardzo ładne imiona, wszystkie mi się podobają, sama je rozważałam :) ale mój mąż nie chciał ani Dominika ani Mikołaja :(

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 7 listopada 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu gratuluje córeczki :)

    Mysiu ja tez ostatnio chodze na polprzytomna, wszedzie zasypiam takze smetnie zaczal mi sie ten 2 trymestr ale mysle ze za niedlugo bedzie lepiej :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 listopada 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Tulisiu gratuluje córeczki :)

    Mysiu ja tez ostatnio chodze na polprzytomna, wszedzie zasypiam takze smetnie zaczal mi sie ten 2 trymestr ale mysle ze za niedlugo bedzie lepiej :)

    Wiem, że to nieładnie, ale ucieszyło mnie to co napisałaś. To pocieszające, ponieważ to oznacza, że może coś w powietrzu jest niekorzystnego, a nie akurat u mnie.
    Monillko życzę nam abyśmy szybciutko poczuły się lepiej!

    Kochane jesteście! Zawsze potraficie mnie pocieszyć!

    monilia84, Tulisia lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu ja mam detektor i nie wyobrazam sobie ciazy bez niego. Sluchalam maluszka codziennie od 12tc az do momentu, kiedy poczulam wyrazne ruchy Wojtka. Ja tez nosilam conajmniej kilka dni martwa Majke w brzuchu i nic nie poczulam, dlatego nawet teraz jak maly leniuchuje to wlaczam detektor.
    Zrobisz jak uwazasz kochana :)

    Tulisiu sliczne imie :) ja chodze za moim mezem i mu uswiadamiam, ze w ciagu najblizszego roku bierzemy sie za zrobienie Zochy :D nawet Wojtek mial miec tak na imie, gdyby byl dziewczynka ;) a jesli uda nam sie miec jeszcze jedna corcie to nazwiemy ja Zofia Barbara po moich babciach :)

    Mysia 15, kehlana_miyu, Tulisia lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai ja tez myslalam o derektorze ze moze czulabym sie pewniej ze slysze bicie serduszka, sama nie wiem

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Tulisiu, ale niespodzianka :) no to mamy kolejną forumową dziewczynkę :) No i cudownie :) A Zofia to przepiekne imię :)

    Kehlana - piękna sypialnia :) nic tylko trochę odsapnąć, wstawić wygodne łoże i za chwilkę się uda zrobić dzieciątko :)

    Mysiu - ja detektora nie używałam za często, ale w chwilach niepewności bardzo mnie uspokajało słuchanie serduszka ;) Teraz jak Beni jest czasem bardziej leniwy to mu mówię, że go sobie posłucham, to wtedy daje mi kopniaki i jest ok, ale wcześniej jak go nie czułam to mi słuchanie serduszka bardzo pomagało...
    Ładne imiona masz na liście :) mi osobiście najbardziej podoba się Dominik, mam chrześniaka Dominika i to taki mądry i fajny dzieciak, że go uwielbiam po prostu...

    Mamo Mai - o to ty już zaraz rodzisz :)

    Ale chyba najpierw Jangwa, co nie? Jestem ciekawa jak to się z Wami ułoży dziewczyny :) Bo teraz mamy Jangwę, Mamę mai i kierzynkę w zbliżonym czasie...

    My nadal ogarniamy ostatnie wyprawkowe rzeczy, ale teraz bardziej w sensie urządzania pokoiku. Czekamy na nowy pokrowiec na sofę, fotel do karmienia dostaniemy od teściów, no i kupiliśmy jeszcze jedną szafkę z Ikei na różne rzeczy dziecięce, żebym nie musiała wszystkiego upychać do komody albo biegać i szukać po różnych szafach. Jeszcze chcę zmienić firanki i myślę nad dekoracją... Kupiłam trochę kolorowego filcu i będziemy sami wycinać :)

    Ja wizytę mam teraz w piątek 13-tego :) Ale nie jestem przesądna i mam nadzieję, że wszystko jest ok i Beni się już nie przekręcił i jest nadal główką do dołu. Musze też zapytać czy już teraz zrobią wymaz na GBS czy za 2 tyg. czyli koło 36 tc.

    Ostatnio byliśmy też zobaczyć drugi szpital gdzie mogę rodzić i w zależności od sytuacji mamy plan A i B na poród ;) ale wierzę że wszystko będzie dobrze. Mój mąż się tylko panicznie boi że zacznę rodzić jak będzie miał dyżur w pracy i nie będzie mógł szybko przyjechać. No ale wtedy dzwonię po teścia albo po koleżankę i mnie też zawiozą bo przecież kilka godzin to potrwa.

    Ja ostatnio mam problemy ze spaniem, w sensie że wieczorem nie mogę trafić do łóżka a rano nie mogę wstać... Ehhh zatem próbuję się dziś wcześniej położyć :)

    kehlana_miyu, Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 8 listopada 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, na wizycie na pewno wszystko będzie w porządeczku :)
    a co do spania to mi też chyba coś się poprzestawiało. Dziś w nocy wstawałam co dwie godziny na siku, a jak się obudziłam o 5.00 tak już nie zasnęłam. Teraz szykuję się do kościoła.

    Miłego i spokojnego dzionka wam życzę :)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 8 listopada 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana sypialnia super!!! Jeszcze tylko meble i koniec dzieła :D

    Azande ja tu Cię o cc pytam, a Ty będziesz sn rodzić- super!!! Jak moje było przodujące to robił mi na każdej wizycie i USG przez brzuch i dopochwowo, żeby właśnie sprawdzić jak tam łożysko :)

    Tulisiu a to niespodzianka!!! Wspaniale, będzie Księżniczka :D 8 grudnia??? Ojej strasznie daleko... Ale Kochana akurat będziesz po wizycie i wyprzedaże przed Tobą!!! :D Zosia- ślicznie :D

    Mama Mai kurcze to już zupełnie niedługo!!! Aż mi się w żołądku ścisnęło... Będzie Wojtuś z nami! :) :) :) Fajny ten Twój doktorek :D

    Mysiu Kochana na pewno z Maleństwem jest wszystko dobrze!!! Ja w II trymestrze mogłam góry przenosić, ale nie od razu. Dopiero gdzieś po 4 miesiącu, wcześniej tak jak mówisz-byłam zwłoki, a dodatkowo wtedy miałam te krwiaki, więc jeszcze głowa była mocno obciążona. Poczekaj Kochana zaraz i dla Ciebie przyjdzie tzw. złoty okres i będziesz fruwać :D

    Lucy urządzanie pokoju to super sprawa :D Jeśli mogę Ci coś tylko doradzić- nie zostawiaj nic na później :D Ja też np nakupiłam filcu żeby zrobić Antowi karuzelę (bo mamy zabawki kolorowe, a dzieci z początku potrzebują kontrastów), czy książeczki i filc leży co tej pory bo nie mam czasu :( Oj tak przyszykuj sobie plan, ja na kartce wypisałam co mamy zabrać i co zrobić przed wyjściem (jak np zdjąć biżuterię, czy zrobić kanapki dla męża, czy napisać do Was :D ) i faktycznie się przydała ta lista w stresie :D

    Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 8 listopada 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co z Majeczką? Ma termin na 14 listopada i skoro nie daje znaku już od kilku dni to myślę, ze Oskarek już się wykluł :) Oby tylko wszystko było dobrze, ufff!

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 8 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, że majeczka już niedługo napisze z samymi dobrymi wiadomościami :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez musle, ze Majeczka juz tuli sie z synkiem :) tylko nie ma czasu sie do nas odezwac.

    Dziewczyny mam pytanie :) co mam spakowac na pierwsze ubranko dla Wojtka??? Czapeczke, niedrapki, skarpetki, pajacyk i body??? Jak body tez to na dlugi czy krotki rekawek?? Bo bedzie lezec w rozku a nie chce zeby sie zagotowal :/ polozna mi mowila jak mialam ktg ze maja bardzo cieplo na salach

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę o Majeczce często i trochę się martwię tym milczeniem. Mam nadzieję, że niedługo do nas się odezwie.

    Mamo Mai ja nie pomogę niestety. Jak rodziłam Julę to w szpitalu dawali dzieciom szaro- bure ubranka. Nie można było mieć swoich- dopiero na wypis. Ale fakt- w szpitalu było bardzo ciepło i Julę ubierali w kaftanik śpiochy, pielucha i rożek. Tyle. Nie zakładali pajacyków, body, czapeczek.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy Kochana dla mnie piątek 13-ego to zawsze najszczęśliwszy dzień w miesiącu!! Trzymam kciuki za wizytę!!

    A urządzanie pokoiku dla Maleństwa to super sprawa! Ja na ścianie miałam dekoracje: na jednej królową motyli i motylki, a na drugiej wróżki. Kupiłam już gotowe elementy, trzeba je tylko było poskładać i przykleić, ale efekt był naprawdę fajny. Były właśnie z takiego trochę włochatego materiału w kolorze granatowym na żółtej ścianie.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszy raz mam pajaca, czapeczkę i niedrapki. Z tego co wiem jak kuzynka mi mówiła to na oddziałach jest ciepło.

    Ja już torbę mam spakowaną i mam nadzieję, że mam wszystko i o niczym nie zapomniałam :P

    Mysia 15, lucy1983, Tulisia lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A detektor jednak kupię tylko poczekam, aż przyjdzie to nieszczęsne pappa. Szkoda moich nerwów gdy przychodzą mi głupie myśli do głowy.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 529 530 531 532 533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ