X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za rady, na pewno wypróbuje ten czosnek, te plasterki też sobie kupiłam ale u mnie na wiosce miała tylko dwa w aptece, jutro będę w mieście to dokupię więcej.

    Poprasowałam trochę i posprzątałam i strasznie się spociłam, nie wiem czy to z osłabienia czy to jakaś oznaka porodu może :).

    Kehlana ale by była niespodzianka, strasznie Wam kibicuję i trzymam kciuki. Ja po poronieniu też powiedziałam sobie że muszę schudnąć i mimo że trzymałam dietę i ćwiczyłam na orbim to zaszłam w ciążę. :) Zachodząc w ciążę ważył 78kg przy wzroście 172 więc też mam nadwagę, będzie co zrzucać po porodzie :).

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie już tylko 11 dni :))))) jeszcze jutro i będę odliczać od 10 :)

    Tulisia, Mysia 15, kehlana_miyu, lucy1983, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Tulisiu Kochana właśnie Ty jesteś następna w kolejce! :D

    Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Ależ jestem ciekawa czy nadal będzie dziewczynka czy jednak chłopczyk?!
    Wreszcie ruszy u ciebie pewnie szał zakupowy gdy płeć się potwierdzi!! :)
    O Kochana ja też jestem bardzo ciekawa! :) Wprost nie mogę się tej wizyty doczekać. Jak tylko dziś otworzyłam oczy rano to pierwszą myślą było: juhuuuu jutro wizyta! :) no i nie ukrywam że nie mogę się doczekać szykowania wyprawki. I tak chyba dosyć późno się za to biorę, bo nie mam praktycznie nic.

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande, trzymam kciuki żeby jak najprędzej u ciebie się zaczęło. Ciąża jest donoszona, Michałek duży i zdrowy, więc niech nie czeka tylko wychodzi i Święta niech spędza z siostrzyczką i z rodzicami :)

    Kehlana, już to mówiłam ale twoje obecne podejście 100 razy bardziej mi się podoba niż to wcześniejsze :D och, trzymam kciuki aby się udało, byłoby cudownie :) a co do nadwagi to niestety ja też zaszłam w ciążą z naprawdę sporą nadwagą, no ale cóż zrobić. Zawsze byłam przy kości, w dodatku po stracie trochę mnie poniosło i znowu przytyłam. Za to teraz w ciąży kilogramy bardzo wolno na mnie wchodzą. :D jak do tej pory przybyło 2,5 kg więc tragedii nie ma :) oby u ciebie było tak samo.

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia - oj bardzo przyjemne obowiązki na Ciebie czekają, kupowanie tych wszystkich rzeczy dla dziecka to prawdziwa radość. Ja mogła bym wydać na swoje dzieci ostatnią złotówkę :) nie mam opamiętania :)

    Tulisia, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o ubranka to wiadomo że do szpitala czy na wyjścia, na gości to trzeba mieć coś nowego ale tak przy domu to na prawdę warto popatrzeć w ciucholandach jak masz jakieś fajne w okolicy bo ubranka są naprawdę w super stanie, dobrych firm i ceny bardzo przystępne.

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande, moja siostra pracuje w ciuchach więc co i raz wynajduje mi naprawdę super ubranka :) moja osobista garderoba też w połowie składa się z ubrań z takich sklepów :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciucholandach można nieraz znaleźć fantastyczne rzeczy :) Ja zamierzam tam sporo polować, bo szkoda mi wydawać za dużo pieniędzy na ubranka, które dziecko będzie miało na sobie dwa razy, bo zaraz wyrośnie. Wiadomo, parę nowych "wyjściowych" strojów na pewno będę miała, bo trudno się oprzeć, jak się wejdzie do niektórych sklepów, takie cuda tam są :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia, umieram z ciekawości, czy to synek czy córeczka u Ciebie :) Mam nadzieję, że młode będzie współpracować i ustawi się ładnie do zdjęcia :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Tulisia, umieram z ciekawości, czy to synek czy córeczka u Ciebie :) Mam nadzieję, że młode będzie współpracować i ustawi się ładnie do zdjęcia :)
    No ja obstawiam że jednak już córa pozostanie :) aczkolwiek jestem przygotowana na wszystko :)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu o której masz wizytę?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu o 15. Ale zanim do was napiszę to będzie gdzieś koło 18 :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna urodziła już? Chyba przegapiłam wpis...

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzuciła tylko informacje na facebooka. Mała Maja jest już na świecie :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana ale super :) podoba mi sie wasze nastawienie na starania ;) widze, ze zmiana pracy podzialala na ciebie baaaaardzo pozytywnie :) cieszy mnie to :)

    Tulisiu trzymam kciuki za wizyte i czekam na relacje :)

    Ostatnio mniej sie udzielam, bo i czasu dla siebie mam malenko :) Wojtus coraz dluzej nie spi w dzien, troszke nadal marudzi na brzuszek, chociaz robi kupki codziennie :) jest coraz wiekszy i coraz cudowniejszy <3
    Maz wyjechal wczoraj na tygodniowa delegacje i troche mi ciezko samej, ale mam rodzicow w domu do pomocy ;) takze jakos sobie radzimy :)

    kehlana_miyu, Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu, czekamy na wieści :)

    Mamo Mai na pewno jak jest maleństwo w domku to jest dużo więcej pracy a jeszcze jak jesteś sama bez męża to wogóle :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie. Dzidziuś jest zdrowy i wszystko jest w porządku. Waży około 770 g, ale dr powiedział że jest to waga orientacyjna bo bobas nie dał sobie zmierzyć porządnie obwodu główki, a to na jego podstawie wyznacza się wagę. Szyjka ma 38 mm a więc spoko. Powiedziałam dr o tym twardnieniu brzucha, to powiedział że jest to normalne o ile liczba tych naprężeń nie przekracza dziesięciu dziennie. A więc luz, bo ja mam jedno, czasem dwa, no jak już więcej pochodzę to góra trzy dziennie. Dr powiedział też że dobrze że mu powiedziałam o tym twardnieniu, bo to oznacza że trzeba bardziej zważać na szyjkę (zbyt duża ilość skurczów przepowiadających może doprowadzić do przedwczesnego porodu - tak mi powiedział. Zawsze ją badał ,,ręcznie", a dziś zrobił tez usg dowcipnie i stąd znam długość szyjki.
    No a co do płci to będziemy mieć CÓRKĘ :D

    Z mniej przyjemnych rzeczy to mogę powiedzieć że przez ostatni miesiąc przytyłam 2 kg :/
    Mam też skierowanie na kilka badań krwi w tym na krzywą cukrową.

    Mysia 15, kehlana_miyu, lucy1983, monilia84 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na relację od Tulisi :)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo_Mai, super, że u Was wszystko w porządku :) Wiadomo, że przy maluszku brak czasu na regularne relacje na forum :) Ale cieszymy się z każdego postu, zwłaszcza tak pozytywnego :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy Wy też na początku ciąż nie miałyście ciążowych objawów?
    Ja w tej ciąży i w poprzedniej - poronionej niestety nie miałam objawów typu mdłości, bóle piersi i żadnych poprostu.
    Teraz natrętna koleżanka, która od 10 miesiecy (od ostatniego poronienia) pyta mnie co tydzień czy jestem w ciąży, zapisuje moje daty @, oblicza kiedy mam ovu, to niby z życzliwości, ale wg mnie to ze wścipstwa poprostu!
    Widzimy się prawie codziennie w pracy a jak nie to pisze lub dzwoni wieczorem.
    I jeszcze ja się jej przyznałam zaraz po teście ciążowym i dokładnie oblicza, w którym tygodniu i którym dniu jestm, kiedy mam iść do lekarza, do jakiego lekarza, nie umiem jej powiedzieć, żeby dała spokój, mam dość tłumaczenia się ciągle.
    Nikt oprócz męża nie wie a jej powiedziałam - eh, nie umiem kłamać i się przyznałąm.
    Teraz wysyłą mi smsy ze szczegółowymi pytaniami o samopoczucie, częstomocz, ból piersi, poranne mdłości, o wszystko, i tak jest co dzień.
    I dowiedziałam się, że przytyje 35kg??!!(waże 65)
    Że bede miała mdłości ze zdwojoną siłą od 6 tyg
    A niby skąd to wie?
    Tego nikt nie wie!
    No i, że nie dobrze, że nie mam mdłości!

    Zaburzyłą tym mój spokój dosyć mocno, dlatego pytam bo jesteście bardziej doświadczone niż ja czy są takie dziewczyny, które prawie nie miały objawów? A jest teraz dobrze, dzidzia się prawidłowo rozwija?

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
‹‹ 565 566 567 568 569 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ