X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Tak się cieszę Kochana! To wspaniała wiadomość! I naprawdę świetna ta Pani Doktor, że zrobiła jeszcze raz połówkowe. Teraz tak jak napisałaś masz się cieszyć Kacperkiem i ciążą!

    Wiesz, że myślałam o Was dzisiaj i trzymałam kciuki. To bardzo ciężki dzień dla mnie, ale nie zapominałam o Was.

    Wiedziałam kochana że bedziesz trzymała kciuki i bardzo Wam wszystkim dziekuje. Wspierałyście mnie zawsze jesteście cudowne !!!<3
    Teraz Ja Mysiu bede trzymala kciuki za Was chciaż Wiem że twój synuś jest zdrowiutki jak rydz :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy kochana, no to w każdej chwili bądź gotowa. :)

    Monilko jeszcze raz powtórzę że bardzo się cieszę, że z serduniem Kacperka wszystko ok :)

    No i korzystając z okazji również chciałabym Wam życzyć spokojnych, zdrowych i spędzonych w gronie rodzinnym Świąt. Niech każdy kolejny dzień, niech każda chwila w nadchodzącym Nowym Roku przynosi Wam tylko radość i szczęście! Wszystkiego dobrego!

    Mysia 15, monilia84 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy super :)
    to już niedługo się spotkasz ze swoim maleństwem, ale extra!


    Dzieki za życznia dziewczyny, ja też oczywiście życzę spokojnych i radosnych świąt w rodzinnym gronie i szczęśliwego Nowego Roku :)

    Mysia 15, monilia84 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA

    udało się złapać siku?
    jak miałam małą córeczkę - kilka dni po porodzie, a sikała, może z 5ml max, kupiłąm te woreczki do pobierania moczu - przykleiłam i jak tam nasikała odrywając oderwały się ze skórą...ja płakałam z żalu nad biednym dzieckiem, a posiewy moczu miała co kilka dni...eh, cieżkie to było...
    przez bardzo długą akcję porodową zatrzymał jej się mocz w nerkach i zrobił zastój moczu, cud że nerek nie uszkodziło, pamietam panią neonatolog, która mówiła, że być może nerki wysiadły....coś strasznego!
    na szczęście jest wszystko ok :)
    pęknięty obojczyk się zrósł, wyrwany staw biodrowy też, nie ma śladu, ale pamiętam, że mama moja płakała jak to wszystko usłyszała co się stało podczas porodu...
    między innymi dlatego też tak długo bałam się mieć wiecej dzieci.
    najważniejsze, że jest super ma prawie 13 lat i jest już taka duża :)


    całą noc nie spałam dziś...ten stan zapalny/grzybica obudziłą mnie o 02.00 i już nie dała usnąć....
    piekło, paliło, szczypało, musiałam iść myć w nocy latacytem, przykładać rumianek, masakra!!
    tak się umordowałąm w nocy, że szkoda gadać, teraz lepiej o wiele, leżę z okładem z rumianku, ale pewnie w nocy znów bedzie masakra!
    kiedy to się skończy.

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co u Azande? Może będzie prezent wigilijny???

    Truskaweczko współczuję :* ślij męża do apteki po ten Multi-Gyn póki jeszcze apteka otwarta... Albo na jakiś dyżur ginekologiczny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    I ja Wam życzę zdrowych, spokojnych i wesołych świąt, u nas nic się nie dzieje :(

    Mysia 15, lucy1983, monilia84 lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt dziewczyny ! :)

    Mysia 15, lucy1983, monilia84 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje spokojnych, zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech Malusieńki Jezus błogosławi Waszym rodzinom i opiekuje się wszystkimi forumowymi Maluszkami- tymi narodzonymi i tymi w brzuszkach. Niech nie spotka ich nic złego, niech rosną zdrowo i szczęśliwie dając pociechę swoim rodzicom.
    Dla naszych Aniołków zapalam światełko [*] . Niech czują w każdej chwili spędzonej w niebie przy tronie Najświętszej Matki Bożej, że myślimy o nich, pamiętamy, kochamy!
    I dziękuję, że jesteście! Już niedługo będzie mijał rok jak jestem tutaj z Wami. Dawałyście i dajecie mi niezwykłą siłę, ponieważ nikt tak jak Wy nie rozumie co czuje mama po stracie dziecka. Dziękuję!

    lucy1983, monilia84, Mama_Mai, Tulisia, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey,melduję się 2w1 :)

    Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zgłaszam się :)

    Azande kiedy robisz jakąś kontrolę??? Trzymam kciuki za Was :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy - teraz mam wizytę w poniedziałek czyli 28.12 jak nie urodzę, a potem to 1.01. na wywołanie do szpitala, chciała bym dotrzymać jak już do tej pory nie urodziłam, ale kto wie jak to będzie :). Jeszcze w razie czego mogę jechać jutro na ktg bo będzie moja pani ginekolog na dyżurze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande to się troszkę naczekasz... Życzę dużo cierpliwości :) Mnie lekarz pocieszył że najpóźniej 10 dni po terminie wywołują ale mam nadzieję że nie będzie to konieczne... Ja mam ktg w środę czyli 30 i chyba usg żeby sprawdzić ile jest wód...

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane!
    Ja z malym poslizgiem wybaczcie ..
    zycze wam zdrowych i Wesolych Swiat! Spelnienia marzen oraz Bozej opieki na codzien.
    Badzcie zawsze szczesliwe i usmiechniete :-)

    Mama_Mai, lucy1983, Mysia 15, Tulisia lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja nadal w dwupaku :) Zaczynam odliczać dni do Nowego Roku :)

    Mysia 15, Tulisia lubią tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się poświątecznie!

    Azande, Lucy co u Was? Czyżby godzina zero?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety Mysiu :)u mnie nic się nie dzieje, nie miałam czasu na internet od rana non stop goście u nas są :( ja nadal 2w1, ja do jutra nie urodzę to jutro mam wizytę kolejną :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 02:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande a juz myślałam, ze Michas jest na swiecie. W takim razie trzymam kciuki, żebyś na wizycie dowiedziała sie, ze jest postęp w stronę porodu :)

    Na szczęście Ovu znów działa, bo juz mi bylo teskno za czytaniem Was dziewczyny :) dobrze, ze mamy ze sobą kontakt na fb :)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, ja już na nogach, szykuję się na wizytę,zobaczymy co tam słychać :)

    Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande to daj Kochana znać po wizycie :D Czekamy cały czas :D Ale przynajmniej sobie pojadłaś na święta, ja jadłam głównie oczami :(

    Truskaweczko aż mnie ciarki przeszły po Twoim opisie podbierania moczu!!! U nas było trochę odwrotnie, bo nie mogłam zmieścić tych klejnotów rodzinnych w tym woreczku i wcale nie chciał się przykleić... Antek do tego tak macha tymi kończynami jak szalony, więc było ciężko ale się udało :) Musiałam tylko dzwonić do laboratorium czy starczy, bo jak sikać na mnie czy na łóżko to wielka kałuża, a tutaj tylko trochę. Czekamy na wynik teraz :)

    Truskaweczko a jak tam infekcja?? Ja Ci taaak współczuję!!! Wiem co to znaczy! Ja siadałam w nocy na sedesie i dmuchałam sobie w krok, bo nie dało się wytrzymać... Albo lałam wodę pod prysznicem sobie, bo to też chwilową ulgę przynosiło. Masakra jest z tym!

    A jak tam Kochane się macie po świętach?

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie, rozwarcie bez zmian 2cm, na ktg dwa skurcze wyszły tak do 30, mam skierowanie na 31.12 do szpitala jak nie urodze, zdaniem lekarki powinna dotrzymać, oby tak było, ale dzisiaj się źle czuję, brzuch mnie mocno boli, położył am się po leżeć

‹‹ 576 577 578 579 580 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ