X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka wiem, że dziewczyny stosują Multi-gyn i pisały, że pomaga. Można jeszcze rumianek. Co jeszcze można stosować nie pamiętam w tym momencie jestem potwornie zmęczona. Ale może ten żel pomoże? W ciąży bardzo często są jakieś infekcję- ja leczę już trzecią :( Dodatkowo biorę luteinę i przez to ciągle coś się do mnie przyplątuje.

    Truskaweczko nie zamartwiaj się tak. Wierze, że będzie u Ciebie dobrze i Dzidzia ładnie rośnie!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko ja ratowalam sie tym multiginem i provag doustnie przeszlo ale wrócilo po czasie i lekarz dał mi nystatyne. Na razie mam spokoj ale w ciazy infekcje to norma.
    Spróbuj tego multi zalagodzi Ci dolegliwosci :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia, Monila
    dzieki za informację, jutro kupię.
    oby przeszło :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję wizyt :D Wspaniale czyta się takie dobre wieści :D

    Truskaweczko tak- Muli-gyn. Kosztuje ok 40 zł i jest super :) No i bez recepty. Na receptę polecam jeszcze pimafucin. Ja niestety miałam co chwila infekcję :( Chyba tantum rosa też może przynieść ulgę, ale ja to poznałam dopiero po porodzie :)

    My niestety nie dostaliśmy się dziś do neurologa, bo musiała Pani wziąć awaryjny urlop :( Ale wczoraj byliśmy na badaniu dna oka i wszystko super :) Ale Antek płakał i ja płakałam z nim! Masakra, takie rozpórki w oczkach :( :( :( dobrze, że nie bolało... Zdecydowaliśmy się zrobić te badanie z moczu, które miało być drogie, ale rozstrzygnie, czy Antek chorował czy nie. Więc jutro będziemy rano łapać siuśki :D :D :D

    Dziewczyny jak macie możliwość to pod koniec ciąży zbadajcie jeszcze raz toxo i cytomegalię!!!! Dobrze radzę... to co my teraz przechodzimy to masakra!!! Ciągle lekarze (oczywiście wszędzie płacimy, mąż liczył że już z tysiaka poszło na to) i wykluczamy wszystko. A gdybym miała badaną tą cytomegalię i na początki i na końcu ciąży to by tego nie było. Toxo faktycznie miałam kilka razy badane w ciąży i na koniec też. Z resztą teraz się dowiedziałam, że jest zalecenie badania kilka razy, ale cholera gdybym wiedziała...

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, Monilia gratulacje :) tak się cieszę, ze wasze chłopaki tak pięknie i zdrowo rosną :)

    My wczoraj byliśmy na wizycie u neonatologa. U Wojtusia wszystko jak należy :) i wazy juz 4100 <3 moja gadułka rosnie w oczach :D

    Pytalam się pani doktor o szczepienia. Powiedziała ze oczywiście skojarzone i najlepiej 6w1 zrobic, bo są najbezpieczniejsze i maja najlepszy, najbezpieczniejszy sklad. Chyba się w końcu na ta opcje zdecydujemy. A po 6 miesiącu rota i pneumokoki, tak nam pediatra zalecila.

    Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu tak bardzo się cieszę że z synusiem jest wszystko dobrze i że zdrowo rośnie :) To naprawdę wspaniałe wiadomości. Dobry Bóg czuwa, abyście te Święta przeżyli w spokoju, choć wiem że pamięć o Majeczce na pewno będzie wracać. Choć jestem pewna że ona opiekuje się z góry swoim rodzeństwem i wstawia się za nimi. Kochana jeszcze raz gratulacje, niech chłopaczek wam rośnie :)

    Truskaweczko ja tez stosowałam Multi -gyn acti gel. A gdy objawy się złagodziły to potem lactovaginal. Choć u mnie są to lekarstwa tylko na przeczekanie do wizyty. Zawsze paskudztwo wraca. A lekarz właśnie przepisuje mi nystatynę.

    Kkasienko, uff to dobrze że badanie wyszło dobrze. I współczuję ci płaczu Antosia. dla każdej matki płacz dziecka, szczególnie taki u lekarza, rozdziera serce. Powodzenia życzę w łapaniu siusiu :D Może być wesoło. Znając życie i dzieci siusiu będzie wszędzie tylko nie w kubeczku :D

    Mamo Mai, no to Wojtuś rośnie jak na drożdżach! Rety już ponad 4 kg! A taka kruszynka się urodziła :) Wycałuj go ode mnie :)

    A u mnie świątecznych przygotowań ciąg dalszy. W poniedziałek ugotowałam bigos, wczoraj posmażyłam kotlety, a dziś biorę się za cista i ogarnięcie domu. Miłego dnia wam życzę!

    Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mojego ukochanego Aniołka- Majeczki [*].

    "Kiedy znów się spotkamy córciu,
    po drugiej stronie tam,
    opowiem Ci bajeczkę,
    ramiona swoje dam.
    Cichutko coś zanucę
    i w czółko buzi dam.
    Hen, hen wzlecimy razem,
    tak dobrze będzie nam.
    A gdy już noc nadejdzie
    do snu utulę Ciebie.
    Mamusiu - powiesz do mnie:
    Jak dobrze jest nam w niebie."


    Kiedyś córeczko się spotkamy i przytulę Cię bardzo mocno- czekaj na mamusię Skarbie.
    Bardzo Cię kocham Aniołku <3 <3 <3

    lucy1983, monilia84 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu jestem z Tobą w ten smutny dla Was bardzo dzień, oby Julka i synek pod serduszkiem pomogły Ci jakoś przeżyć tą smutną rocznicę :(

    Truskaweczko ja nie miałam na szczęście infekcji ale jak mnie coś brało i czułam się podejrzanie to właśnie używałam Tantum Rosa do mycia.

    Piszę tylko tak na szybko bo czasu brak, u nas cisza i spokój, jedziemy teraz na kontrolne ktg do szpitala, a potem jeszcze zakupy :).

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu - wspieram Cię w ten przykry dzień . Majeczka pewno opiekuje się rodzeństwem i czuwa, żeby wszystko było dobrze.

    Azande - to synuś nie spieszy się na świat ;)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu przytulam :*:*:*
    Twój Aniolek ma swoje pierwsze urodziny :*:*:* w niebie dzieciaczki świętują, jestem pewna, ze jest tam dzis bardzo wesoło :*:*:*

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, domyślam się że serce ci pęka na wspomnienie dnia sprzed roku, ale jestem pewna, że Majeczce jest w niebie cudownie i czas jej szybko zleci do spotkania z wami. Przytulam cię bardzo mocno!

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, przytulam i zapalam (*) dla Majeczki! Bardzo się cieszę, że z jej braciszkiem wszystko jest dobrze, ona nad nim na pewno czuwa!

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu (*) dla Majeczki
    Ona jest z Wami w każdej minucie i bedzie Wam pomagać przez całą dalsza droge.
    Przytulam kochana <3

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu łącze się z Tobą w cierpieniu, ale pamiętaj o Tych którzy zostali, córeczka, synuś i o tym co będzie a bedzie tylko dobrze !

    Kasienka, Tulisia, Azande
    dzieki za podpowiedzi :)

    dziś kupiłąm jakiś probiotyk w globułkach odbudowujący florę bakteryjną, i iladian gel, ponoc ma podobny skład do multi-gina, a tańszy (multi gin to 45zł -drogi), mam nadzieję, że przejdzie mi.
    jak nie to kupie ten multi-gin, dziś jakby ciut lepiej po nocy z globułką, dlatego skusiłam się na tańszy zamiennik, sama nie wiem czy dobrze zrobiłąm teraz, no nic zobacze co bedzie.

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko, jeśli przypuścisz zmasowany atak, to powinno pomóc :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko jak wyszło badanie echa serduszka Kacperka?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu echo wyszlo ideanie. Mały rozrabial na USG :)
    Maly gimnastyk z niego.
    Pani doktor zrobila malemu cale polowkowe badanie oprocz echa bo mówiła że tak szybko mial. Rozwija sie super takze jestem szczesliwa ale nie chcialam Ci tu na forum pisac w takiej chwili :( w takim szczególnym dniu dla Was :(

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się cieszę Kochana! To wspaniała wiadomość! I naprawdę świetna ta Pani Doktor, że zrobiła jeszcze raz połówkowe. Teraz tak jak napisałaś masz się cieszyć Kacperkiem i ciążą!

    Wiesz, że myślałam o Was dzisiaj i trzymałam kciuki. To bardzo ciężki dzień dla mnie, ale nie zapominałam o Was.

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane! Wczoraj nie miałam czasu ani siły już nic pisać bo cały dzień zalatany i wypełniony świątecznymi przygotowaniami :) ale wszystko przeczytałam...

    I z całego serca cieszę się z dobrych wiadomości :)

    Korzystając z chwili ciszy w domu życzę Wam radosnego, cudownego i spokojnego Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze, z Waszymi pociechami, dzieciaczkami w brzuszku, z pamiecią o naszych Aniołkach i z nadzieją, że wyśnione Fasolki wkrótce zamieszkają w brzuszkach :) Poza tym życzę Wam duuuuużo zdrówka, spokoju, radości, szczęścia na każdy dzień z Waszymi mężami, pociechami, bliskimi i w ogóle wszystkimi ludźmi :)

    Wspaniałego Nowego Roku!!!

    I dziękuję Wam że jesteście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2015, 06:21

    Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym melduję że po wizycie wszystko jest dobrze... Moja szyjka oficjalnie nie istnieje, rozwarcie na 2 paluchy, głowa mocno siedzi... Więc jak to mój gin stwierdził mogę iść biegać bo pępowina nie wpadnie pod głowę :) hehe... Z młodym wszystko tip top, mogę rodzić :) Tylko na ktg ani pół skurczu... Następne ktg za 6 dni mam u położnej, a potem zobaczymy...

    A dziś zaczynamy 40 tydzień! Jak ten czas zlecuał...

    Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

‹‹ 575 576 577 578 579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ