X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu wiedzialam ze Hubercik bedzie zdrowy gratuluje <3
    Azande witamy Michałka na świecie :)
    Kasieńko trzymam kciuki za Antosia na pewno bedzie dobrze. Musi

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Mysiu wspaniale, że z serduszkiem wszystko dobrze! :D Kochana bardzo się cieszę, garatuluję Wam i teraz to tylko cieszyć się z ciąży i czekać na poród :) Niech złe wieści nie przyćmiewają radości, choć bardzo mi miło że przejęłaś się nami! Jesteś kochana!!! <3

    Truskawczko super, że wizyta udana, z Maleństwem na pewno jest wszystko dobrze :D No 20 dni to zleci :D Co do L4 to myślę, że będzie ok, bo mi wpisywał nowy mimo, że nie byłam jeszcze przemeldowana i w pracy i ZUSie nie miałam jeszcze zmienionego :) Ale lepiej zadzwonić do pracy i zapytać, żebyś nie szła na darmo :)

    Bardzo dziękujemy Kochane za wsparcie!!!! Jesteście super! <3

    Już mi nerwy trochę opadły. 29.01 idziemy do Centrum Zdrowia Dziecka z badaniami, mają nam coś powiedzieć. Całe szczęście na razie mamy się tam nie kłaść. Teraz audiologa mamy zrobić jeszcze.


    dzieki Kasiu za odpowiedz :)
    a mam jeszcze takie pytanie do Ciebie:
    ile kosztuje badanie cytomegalii z krwi?
    mi lekarka nie dała na nie skierowania, bo powiedziała, że kobiecie w ciąży nie przysługuje takie badanie...
    złości mnie ta baba!
    musze wiec prywatnie je zrobić, a nie wiem czy to 20 zł czy raczej 70zł.
    z góry dzieki za odpowiedz.
    jeśli możesz opisuj też co Wam lekarze mówią odnośnie tej cyto u maluszka.
    mi gin powiedziała, że jeśli jestem zakażona to trudno tego się nie leczy, tylko do jej wiadomości mam zrobić to skoro jej przypomniałam.

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko, z twoim Maluszkiem na pewno wszystko jest tak jak trzeba, a na tym etapie bije mu już przecież serduszko! :) Do 20 stycznia szybko czas zleci, zobaczysz. Mi ten miesiąc to przeszedł koło nosa nawet nie wiem kiedy :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko z cyto oznacza się IgM (aktywne zakażenie) i IgM (przeciwciała). Każe kosztuje ponad 30 zł, w dwóch laboratoriach po tyle płaciłam mniej więcej. Jak nie przysługuje?! Moja koleżanka robiła, chociaż też dlatego bo przypomniała. A to badanie wchodzi w skład tego TORCH, który powinna zrobić kobieta w ciąży.
    Jeżeli już raz chorowałaś i o tym wiesz bo masz przeciwciała to warto zrobić tylko IgM. Faktycznie tego się nie da wyleczyć, choć leczenie jakieś się podobno podejmuje, bo to jest groźne dla dziecka. Ale tutaj chodzi o pomoc dziecku po porodzie, im wcześniejsza pomoc tym większa szansa :D Zadziwia mnie podejście niektórych lekarzy... wrrr...

    Jasne, będę Wam zdawała relację na bieżąco :D We wtorek idziemy do neurolog dzięki której podjęliśmy badania. Ale muszę nastawić dyktafon na tę wizytę, bo baba tak gada, że ja nie wiem jak się nazywam a co dopiero co do mnie mówi :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane udanej zabawy sylwestrowej i szczęścia w Nowym Roku: zdrowych Maluszków, szczęśliwych narodzin, a tym z nas, które czekają na pojawienie się dwóch kreseczek żeby jak najszybciej je ujrzały i doczekały się zdrowych Maluszków.

    My sylwestra spędzamy w domu. Jakoś nie mam ochoty na huczne świętowania. Zrobiła się ze mnie straszna domatorka ;)

    Tulisia, pszczoła10, kasia88e, monilia84 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko popieram Kasieńkę. Ja miałam to badanie robione. Lekarz wypisał mi skierowanie bez żadnych nalegań z mojej strony.

    Kasieńko powodzenia na wizycie wtorkowej. Będę czekać na wiadomości o zdrówku Antosia.

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też z mężem spędzamy Sylwestra w domu :) Parę dni temu znajomi mówili żebyśmy wpadli do nich, no ale to było tylko raz powiedziane i żadnych konkretnych rzeczy nie ustaliliśmy. Tak więc nastawiamy się na Sylwester domowy :) Zrobię zapiekankę, a przed północą pójdziemy na spacer nad Wisłę podziwiać fajerwerki.

    Ciekawi mnie czy zdążyli Azande podać kroplówki z antybiotykiem. Miała przecież dodatni GBS. Nie mogę się doczekać zdjęć Michałka :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu dziekujemy i dla Ciebie Kochana także samych wspaniałości i dobrych wieści z każdej wizyty i każdej chwili z mężem i Juleczką :D

    No właśnie dziewczyny, czy to na imprezie, czy w domu- super zabawy na dziś!

    My także zostajemy w domku, niby wiele osób dookoła w domu, ale jakoś mi się nie chciało do kogoś iść, chyba te święta nas wykończyły. Przyjdzie tylko moja 16letnia siostra i posiedzimy sobie :) Zaraz biorę się za przekąski dla nas :)

    Tulisiu no to sylwerter-romantico się zapowiada :D Właśnie ciekawe co u Azande... i właśnie ten GBS wstrętny, no mam nadzieję, że zdążyli...

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też Wam życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

    U mnie dziś termin i cisza... Mam trochę doła no ale jakoś daję radę ;) może coś się rozkręci na dniach bo bardzo boję się wywoływania...
    Zaraz idziemy na spacer, może wysiłek i grawitacja pomogą ;) Jeszcze mam dziś usg żeby sprawdzić ilość wód...
    A potem jedziemy do teściów i tam posiedzimy wszyscy razem w domu... Jakby coś się działo to torby i tak spakowane w aucie :)
    Dziewczyny proszę o modlitwę... Jakoś do tej pory byłam spokojna ale niestety trochę nerwy zaczynają mi puszczać :( o niczym innym nie marzę tylko żeby się zaczęło i żeby Beni był już z nami po tej stronie... Najbardziej martwię się o niego czy wszystko z nim dobrze...

    kasia88e lubi tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy na pewno jest dobrze. Zobacz ile Michałek i Majeczka byli dłużej w brzuszkach.
    Życzę Ci żeby jak najszybciej Synuś był szczęśliwie z Wami i na pewno pomodlę się o Twój szczęśliwy poród.
    Kochana już niedługo zobaczysz i przytulisz Beniego!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy kochana, twój stres jest zrozumiały, ale jestem pewna że z Synusiem waszym jest wszystko w porządku. Może niech wytrzyma jeszcze te parę godzin i urodzi się w 2016 roku? :) będzie miał cały rok do przodu :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy uzbrój się w cierpliwośc, to może potrwać, jak u Azande było, ale oczywiście życzę Ci, żeby jak najszybciej urodził się synuś zdrowiutki :)


    Kasienka dzieki za odpowiedź, jeszcze jak do niej pójdę to poproszę ją o skierowanie na to badanie, ale poszukałam listę badań darmowych na fnz i nie ma tam cytomegalii, eh, pewnie mi baba nie da skierowania, zrobie je sama, tylko nie wiem czy na początku czy na koncu ciąży się robi?

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy oczywiście, że się za Was pomodlę! Oby grawitacja pomogła, a może z mężem popracujecie trochę? Prostoglandyny mocno wskazane :D a może pomasuj brodawki- to jest świetny sposób, nawet w trakcie porodu to robiłam, żeby się nie zatrzymała akcja. Trzymaj się Kochana dzielnie, już naprawdę nie dużo Wam zostało. Życzę Ci żeby udało się jak najszybciej, żebyś się już więcej nie stresowała :) Oj chciałabym już zobaczyć Waszego Bąbelka :D

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Sczęśliwego Nowego Roku!
    Udanego sylwestra!
    Wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych rodzin :)

    Ja dziś mam wesele u kuzyna 2-dniowe, fryzura już jest, sukienki są, gdyby nie wesele to bym w domku siedziałą, ale to nasz starszy drużba wiec chcę iść :)

    KkasienkaA, pszczoła10, Tulisia lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku dziewczynki :)

    My nadal w dwupaku :/ I jakoś nic nie pomaga ;) więc nadal czekamy...

    Niestety po wczorajszym usg wiadomości średnie, bo mało wód i łożysko się starzeje więc za długo chyba nie można czekać :/ Nie chcę indukcji ale chyba niestety na to się zapowiada jak się nic nie poruszy do poniedziałku :(

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande ogromnie ci gratuluje!! Jaki Michalek jest duzy chlopczyk super!! :-D

    Michalek ostatni urodzony dzidzius na naszym watku w roku 2015 :-)

    Lucy czekamy na Benusia niech rozpocznie rok 2016 :-)
    moja kolezanka miala indukcje i byla zadowolona mam nadzieje ze u ciebie rowniez pojdzie szybko no chyba ze Benek pospieszy sie ;-)

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, do poniedziałku jeszcze ponad dwa dni więc jest ogromna szansa że Beni zechce wyjść na świat. Kochana, życzę ci tego z całego serca! Żebyście mogli już tulać swojego Synusia w ramionach.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w 2016 roku i zycze Wam wszystkim samych radosnych dni :*
    Lucy kochana moja koleżanka tez miała indukcje i urodziła w 2 godziny, była zadowolona. A może akurat nie będzie potrzeby, może Beni weźmie Cię z zaskoczenia i zacznie się nagle dziś lub jutro :) trzymam bardzo mocno kciuki żeby synuś się pospieszyl :) powiedz mu ze juz 2016 rok, koniec pływania, sielanki i w ogóle, czad poznać świat i przede wszystkim mamusie i tatusia :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja w nowym roku :)

    Lucy kochana mam nadzieje, ze Benek sie namyśli i urodzi sie dzis lub jutro. Indukcja czasem jest niestety jedynym wyjściem, jesli bardzo zalezy ci na naturalnym porodzie. A skoro lozysko sie starzeje to juz czas na twojego synusia :) w kazym razie trzymam za was bardzo mocno kciuki :*:*:* i czekamy z Wojtusiem na nowego kolegę <3

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy Kochana ja też mocno trzymam kciuki, żeby jak najszybciej Beni zdecydował się wyjść z brzuszka!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 580 581 582 583 584 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ