X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 19 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki z całego serducha za Ciebie i Mame_Mai :) oby były 2 kreseczki :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis kupilam testy ;) ale bede udawac ze ich nie mam, moze wytrzymam jakims cudem do niedzieli :D a mezulek jutro wieczorem powinien byc juz w domku :) nie moge sie go doczekac :)
    W takim razie kochana zycze ci milego pobytu w domku :* i oczywiscie udanego testowania ;) juz tylko 4 dni

  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 19 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele,mama Mai oby u was sie zazielenilo :-) no i czekamy na wiruski od was :-)

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 19 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele moze nie doczytalam, moze wspomnialas juz w jakims innym poscie,a ja nie doczytalam,ale zastanawiam sie gdzie mieszkasz?

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW wrote:
    Rachele się ukrywa, Kejt tak samo - to cisza... :)
    A co z Maja Martynki? Dawno jej tu chyba nie bylo?

    uderz w stół :)
    mialam dzis mega urwanie głowy w pracy i ani sekundy na internet :)
    a po pracy kolacja i obejrzeliśmy z mezem "bogowie".
    tyle super opinii uslyszalam o tym filmie ze chyba nastawilam sie na cos mega super i w rezultacie jestem troche zawiedziona.
    ale ogolnie ciekawy.
    no i ciesze sie, ze uda sie ubezpieczenie zalatwic szybciej niz myslalas :) mi nawet okladanie się garściami melisy nie pomaga ;)

    DomiBW lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Dzis kupilam testy ;) ale bede udawac ze ich nie mam, moze wytrzymam jakims cudem do niedzieli :D a mezulek jutro wieczorem powinien byc juz w domku :) nie moge sie go doczekac :)
    W takim razie kochana zycze ci milego pobytu w domku :* i oczywiscie udanego testowania ;) juz tylko 4 dni

    Mama Mai, trzymam kciuki żeby ci starczylo cierpliwosci na jeszcze kilka dni !
    no a potem trzymam kciuki za 2 kreski. kciuków mi braknie juz ! :D

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka, GGonia,

    ja jak mialam obawy i watpliwosci to od razu leciałam do lekarza. może czasami niepotrzebnie, ale akurat w sytuacjach o których piszecie bym poszla.

    USG robi sie teoretycznie po pierwszym @ po poronieniu, ale ja mialam robione aż 2 razy przed - akurat tego mi nie żałowali lekarze. i zawsze bylam spokojniejsza po tym - w koncu na USG dobrze widac czy wszystko po poronieniu jest ok.

    a co do nietypowych krwawień to tak samo. lekarz tez moze zrobic USG i zdiagnozować co jest nie tak.
    roznie bywa z tymi lekarzami, ale nie wszyscy są do bani.

    trzymajcie się cieplo

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 19 lutego 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele udanego pobytu u mamy :)

    Kejt no czasem sa takie szalone dni, ze nie wiadomo gdzie rece wlozyc, ale to dobrze, bo przynajmnije czas szybciej leci i glowa zajeta :)

    Mama Mai a jak Twoje objawy, odczucia? Bardziej na @ czy na brak? :) Cierpliwosci zycze :)

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW nie mam odczuc, chociaz caly cykl myslalam ze nic z tego, ale na @ tez nic nie czuje, brzuch mnie nie boli ani nic...

    DomiBW lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 19 lutego 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się nie czuła na @ a wredna się pojawiła... ale w tym cyklu już musi mi się udać :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 19 lutego 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    kehlana_miyu
    faktycznie zrobię to, z tym, że nie wiem jak u nas w ośrodku,
    bo nic a nic za darmo nie zrobią tylko raz na 3 lata z łaską cytologię.
    a pewnie takie badania nie mało kosztują.
    prywatnie na wizycie pewnie zrobią ale za ile to inna sprawa.
    ale przynajmniej spróbuje bo chcę mieć pewność, że wyleczyłąm tą moją infekcję.
    dzięki za podsunięcie pomysłu.

    Ja mam abonament z pracy w Luxmedzie, więc nie wiem, które z tych badań miałabyś szansę dostać na NFZ, ale myślę, że przynajmniej posiew z pochwy na bakterie powinno Ci się udać, a właśnie ten pokazuje najbardziej powszechne problemy o ile się orientuję.

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 20 lutego 2015, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja znowu najwcześniej :P kurcze cały dzień przesypiam, a później budzę się 3-4 nad ranem i oo chodzę jak luna ty i takie mdłości chwilami ,że ho ho :P Prawda Kobiety,że suwak jest słodki ??? :)
    Mama Mai Ja też się nie przyznawalam,że kupiłam test ha ha najpierw sama po cichu zawsze robiłam :):) Rachele to super nie to jakby Mamy :) Ja mimo,że mieszkamy w tym samym mieście potrafię tak zatesknic, że Mi się płakać chce bo Mi do domu rodzinnego się chce :D
    Rachele również czekamy na super wiadomości dwóch magicznych kreseczek :)

    Dziewczyny Ja Mam swoją działalność jak myślicie kiedy i czy w ogóle powinnam iść na zwolnienie ???

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 20 lutego 2015, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do odczuć przed @ przy ciazy ,poczytajcie Moje notatki przy wykresie jak Ja to wielce nie czułam wielkimi krokami @ i co i dobrze się stało bo nie Ma wredoty :P z czego się ciesze niezmiernie :)

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się serdecznie :) Boże jak dobrze że już dziś piątek... bo padam na nos ze zmęczenia :( dobrze że chociaż dziś słońce świeci bo nie dałabym rady...

    Rachele - mam nadzieję że podróż cię nie nadwyrężyła i że spędzisz miło czas u mamy. Na jak długo zostajesz w Polsce? Widziałam na wykresie że tempka się trzyma w górze :) więc zaciskam kciuki :) i mam przeczucie że ten cykl dobrze się skończy :)

    Mama Mai - za ciebie też zaciskam kciuki :) i dobrze że mąż dziś wraca do domu :) obyście świętowali niedzielne testowanie a brak oznak o niczym nie świadczy.... ale dobrze że się nie nakręcasz :) a testy zawsze warto mieć w domu :) mi został jeszcze jeden ;) oby się niedługo przydał ;) i nakupiłam testy owu i mam nadzieję że od następnego cyklu zrobię z nich użytek...

    Jangwa - na pewno się uda i oby prędzej czy później żeby ci ukochany nie opuścił dni płodnych... No albo będzie musiał koordynować wizyty z twoim cyklem. Jak twoje bóle pleców??? To wydaje się poważne co opisujesz, myślałaś co z tym zrobić oprócz brania przeciwbólowych? Ja też msm czasami takie bóle nie do zniesienia ale u mnie mają często podłoże stresowe :( pomaga odstresowanie i dobry masaż i relaksujące leżenie w wannie...

    Meegi - suwaczek masz słodki :) i cieszę się że dobrze się czujesz nie licząc mdłości... I co z tym polipem? Konsultujesz tą sprawę ze swoim gin? Ja się na tym nie znam ale przecież muszą coś z tym zrobić?

    Lili - jak samopoczucie? Mam nadzieję że dbasz o siebie i nie przemęczasz się w pracy. Uważaj na siebie kochana :)

    Kehlana - kiedy robisz następne badanie na te bakteryjne infekcje? Mam nadzieję że po antybiotyku będzie już wszystko wyleczone i ani śladu po bakteriach i że będziesz mogła już baaardzo niedługo się spokojnie starać o bobaska :)

    Truskaweczka - jak u ciebie? Mam nadzieję że wszystko dobrze :) albo lepiej :) i tak jak tu dziewczyny piszą i mówią o własnych doświadczeniach - szukaj innego lekarza. Pewnie, wielu jest do bani, dlatego trzeba szukać. A wzięcie kasy za niezrobione badanie? Brak komentarza :( ja bym poszła i starała się to wyjaśnić i żądać albo zwrotu pieniędzy albo ponownego usg.
    Ja idę na kontrolę we wtorek i na pewno będę miała usg ale u mojej gin to akurat standard. Ale i tak zamierzam udać się na konsultację do innego lekarza. A jak pojadę do mamy do Polski to już też mam umówionego jeszcze jednego ponoć dobrego lekarza i zobaczę co on powoe i co zaleci. Teraz dmucham na zimne. Ja jednak nię chcę iść na żywioł bez względu na konsekwencje związane z brakiem pracy albo zmniejszonym macierzyńskim. Albo jego brakiem. Jakoś będziemy musieli sobie dać radę.

    Kejt - czasami tak to jest w tej pracy że ani chwili wytchnienia nie ma. Ja tak często mam że jestem w biegu cały dzień że do kompa nie usiądę nawet na chwilkę. Ale teraz staram się trochę mniej planować rzeczy do zrobienia żeby mieć czas choćby na spokojny lunch i trochę przerwy... Na szczęście ja tak mogę bo pracuję raczej samodzielnie i tylko zdaję relację szefowi jaki jest stan projektów. Na szczęście ostatnio nie męczy mnie zbytnio :) bo chyba i tak wie że znowu będę próbować a ja przez ostatnie dwa lata dawałam pracy tyle z siebie że mam teraz prawo robić trochę mniej... Zresztą i tak rozglądam się za innymi opcjami i szef też to chyba obczaja.

    Miłego dnia dziewczyny :)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 20 lutego 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :) ja właśnie wróciłam z badań robiłam sobie trójkę tarczycowa, morfologie, witaminę D3 total, wapń,magnez,żelazo... Dziś mam wolne więc odpoczywamy z fasolką :-) Czuję się świetnie póki co, poza niemiłosiernym bólem piersi wszystko w porządku, ale co by się nie działo zniose wszystko. W pracy nie przemeczam się, mam lekką biurową, mało stresująca pracę,ale mimo wszystko jak tylko potwierdzimy ciążę ust to uciekam na L4.
    Miłego dnia Wam życzę :-) dzisiaj będę zaglądać częściej do Was :-)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, miłego dnia wszystkim życzę :)

    Lili, daj znac jak wyniki jak już będą. kiedy masz zamiar isc na zwolnienie - w ktorym miesiącu? ja jak bylam w ciązy to chciałam od 5 być już na zwolnieniu żeby się nie stresować - bo mimo ze ja tez mam prace biurową to czasem korpo daje mi w kość :) ale jest tez duzo satysfakcji z drugiej strony:)

    Lucy, ja tez czuje się tak jak ty po tym tygodniu - padam na nos! w tym tygodniu nawet byly dni kiedy obiadu nie mialam czasu zjeśc tylko zapychalam się jakimiś swinstwami na szybko. od jutra biorę się za zdrową dietę i cwiczenia, bo tez sobie odpuscilam. przed ciąża biegałam 3 razy w tygodniu i 3 razy w tygodniu chodzilam na jogę. a teraz czuję się jak taka miękka biała buła, więc dość pobłażania sobie :)

    Megi, suwaczek śliczny :) sama mogłabym taki mieć :)! a z mdłości i wstawania bladym świtem ciesz się - bo to przez fasolinkę !

    dziewczyny nie wiem co się dzieje, moje libido gdzieś się schowało, w ogole nie mam ochoty na seks :/

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 - mam nadzieję, że jeszcze tak szybko mi nie ucieknie. W tym cyklu jeszcze chyba na spokojnie, już w przyszłym może być gorzej, ale to jeszcze zobaczymy :) . Na razie spokój z plecami, ale ciekawe na jak długo :/ . Musze iść do lekarza jakoś na dniach. Może da mi skierowanie na jakieś badania, prześwietlenie.

    meeegi1771- suwaczek śliczny :) mam nadzieję, ze niedługo już każda z nas taki będzie miała :)

    kejt - na pewno w końcu Twoje libido urośnie w dni płodne ! :) nie może być inaczej :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt ja jak miałam problemy z libido to jadłam macę... I normalnie pomogła, aż za bardzo, bo ciągle chodziłam nakręcona! :)
    Ona jest też podobno cudowna na zajście w ciążę (no i nie wiem czy to jej zasługa ale za jednym i za drugim razem zaszłam za pierwszym podejściem). Ale też raz nie doczytałam, że trzeba ją jeść w drugiej fazie i zrobiłam sobie cykl bezowulacyjny przez nią, bo miałam mnóstwo pęcherzyków i pękł strasznie późno, jak już miałam wywołaną @ i miałam torbiel kilka miesięcy. Ale jeżeli w tylko w drugiej fazie i z umiarem to szczerze polecam!!!

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry ja tak szybko bo juz lece do pracy..dziewczynki dzis test owu pokazal dwie krechy :-) czy to znaczy ze juz mam czy ze za dzien dwa dni plodne? dzis na serduszkowanie nie mamy czasu jutro mozemy nie wiem czy to nie za pozno?

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka on pokazuje, że owulacja będzie za 24-48 godzin. Mi przy pierwszej ciąży wyszedł jeden pozytywny, więc była za 24, ale teraz wyszły aż 3 pozytywne, więc sama nie wiem :( więc serduszkowaliśmy codziennie :)
    Ale liczy się też serduszkowanie przed owulacją (to na dziewczynkę podobno :) )
    Zrób test jeszcze dziś. :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ