X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kasia mi sie tez tak wydaje bo sluzu nie widze wiec moze jutro...milego dnia dla wszystkich!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 09:37

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba dziś zakupie testy owu :) pierwszy raz będę używać :P więc w razie co dziewczyny przygotujcie się, że będę pytać :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Trzymam kciuki z całego serducha za Ciebie i Mame_Mai :) oby były 2 kreseczki :)


    Dziekuje Ci Kochana! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Dzis kupilam testy ;) ale bede udawac ze ich nie mam, moze wytrzymam jakims cudem do niedzieli :D a mezulek jutro wieczorem powinien byc juz w domku :) nie moge sie go doczekac :)
    W takim razie kochana zycze ci milego pobytu w domku :* i oczywiscie udanego testowania ;) juz tylko 4 dni

    Ja trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie.... i wierze, ze Ci sie uda !!! Dzis wraca Twoj maz, prawda? :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wrote:
    Rachele moze nie doczytalam, moze wspomnialas juz w jakims innym poscie,a ja nie doczytalam,ale zastanawiam sie gdzie mieszkasz?

    W IT Kochana :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Hej. Ja znowu najwcześniej :P kurcze cały dzień przesypiam, a później budzę się 3-4 nad ranem i oo chodzę jak luna ty i takie mdłości chwilami ,że ho ho :P Prawda Kobiety,że suwak jest słodki ??? :)
    Mama Mai Ja też się nie przyznawalam,że kupiłam test ha ha najpierw sama po cichu zawsze robiłam :):) Rachele to super nie to jakby Mamy :) Ja mimo,że mieszkamy w tym samym mieście potrafię tak zatesknic, że Mi się płakać chce bo Mi do domu rodzinnego się chce :D
    Rachele również czekamy na super wiadomości dwóch magicznych kreseczek :)

    Dziewczyny Ja Mam swoją działalność jak myślicie kiedy i czy w ogóle powinnam iść na zwolnienie ???
    meeegi1771 wrote:
    Hej. Ja znowu najwcześniej :P kurcze cały dzień przesypiam, a później budzę się 3-4 nad ranem i oo chodzę jak luna ty i takie mdłości chwilami ,że ho ho :P Prawda Kobiety,że suwak jest słodki ??? :)
    Mama Mai Ja też się nie przyznawalam,że kupiłam test ha ha najpierw sama po cichu zawsze robiłam :):) Rachele to super nie to jakby Mamy :) Ja mimo,że mieszkamy w tym samym mieście potrafię tak zatesknic, że Mi się płakać chce bo Mi do domu rodzinnego się chce :D
    Rachele również czekamy na super wiadomości dwóch magicznych kreseczek :)

    Dziewczyny Ja Mam swoją działalność jak myślicie kiedy i czy w ogóle powinnam iść na zwolnienie ???

    Suwaczek jest cudowny! :)
    Ja tez robie sama testy .... zeby nikogo nie stresowac. W szczesliwym cyklu wytrzymalam nawet caly jeden dzien zanim przekazalam dobra nowine przyszlemu Tatusiowi :)

    Dziekuje Ci za trzymanie kciukow :)
    Co do zwolnienia, to zalezy od tego jaka masz dzialalnosc tzn Nip, firma, jesli tak jestes zarejestrowana na jakiej pozycji. To troszke bardziej skomplikowane :)

    Milego dnia :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    A co do odczuć przed @ przy ciazy ,poczytajcie Moje notatki przy wykresie jak Ja to wielce nie czułam wielkimi krokami @ i co i dobrze się stało bo nie Ma wredoty :P z czego się ciesze niezmiernie :)

    Wiesz, ja tez tak mialam zanim zobaczylam 2 kreseczki....zrobilam nawet super zapasy wszystkiego co potrzebne podczas @ ale teraz.... moze dlatego aby sie nie nakrecac, mowie sobie ze to na @

    Duzo zdrowka Kochana jak codzien :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt ja będę chciała iść jak najszybciej na L4, praca daje mi satysfakcję ale u nas sytuacja w pracy wygląda tak, że będziemy mieć redukcję etatów z przyczyn ekonomicznych, wiem, że ja nie polecę, rozmawiałam z szefową i wiem, że pierwsza w kolejce jest moja przyjaciółka. Redukcja ma być z końcem marca więc po prostu oddam jej swoje miejsce... Mam inne priorytety, nie zależy mi aż tak, chcę się skupić na dziecku. Poza tym tkwienie przed monitorem całymi dniami także nie jest zdrowe dla dziecka... tak to mniej więcej wygląda...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 10:27

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, dziekuje :) Podroz minela dobrze i szybciutko :) Zostaje u mamy do 28.02 :)
    Powtorz koniecznie test dzis! Na Twoim miejscu robilabym az do negatywa! Trzymam kciuki za owocne starania :)

    Lili, kochana, bardzo dobrze, ze idziesz na L4!! Bardzo dobra decyzja! Odpoczywaj dzis i przez caly weekend :)

    Kejt, kochana, a Ty testujesz ladnie? Czy juz po pozytywnym ?

    Majeczka, niech piatek szybko mine w pracy :) .... i zacznie sie weekend :)

    Jangwa_Maua, zaopatrz sie w testy i do dziela! Ja uwazam, ze takich dodatkow nigdy za wiele, nie zaszkodza a moga duzo pomoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 10:41

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele u Ciebie widzę wyżyny temperatury :-) Czekam z niecierpliwością na test i na nasz wspólny wątek na fioletowej stronie...
    Bez Was wszystkich tam nie idę, wczoraj zajrzałam na październikowe pogaduszki, ale Wy jesteście bliższe memu sercu :-)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich serdecznie!

    Rachele nareszcie się odezwałaś- martwiłam się Twoim milczeniem :)
    Miłego pobytu w domku rodzinnym życzę!

    Proszę o uzupełnienie tabelki- kolejna przewidywana lecz nie oczekiwana @ 18.03.

    Trzymam kciuki żeby u Ciebie nie nadeszła.

    Lili dobrych wyników Ci życzę i nadal łapię wiruski! :)

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:

    Kehlana - kiedy robisz następne badanie na te bakteryjne infekcje? Mam nadzieję że po antybiotyku będzie już wszystko wyleczone i ani śladu po bakteriach i że będziesz mogła już baaardzo niedługo się spokojnie starać o bobaska :)

    Lucy, nie jestem jeszcze pewna kiedy. We wtorek 24.02. mam USG o które najbardziej się boję - tak bym chciała, żeby się okazało, że już wszystko się ładnie oczyściło! @ już mi się skończyła i nie była aż taka obfita, więc się stresuję. 25.02. mam wizytę u ginekologa-endokrynologa, na omówienie wyników TSH i USG tarczycy, ale może namówię ją, żeby przy okazji jeszcze pobrała wymaz w związku z infekcją. Jeżeli się nie uda, mam wizytę u mojej ginki 6.03.

    Dostałam wyniki mycoplasmy i ureaplasmy - ujemne:) Więc wygląda, że tylko z normalnymi bakteriami mam problem.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, Mama_Mai - trzymam kciuki za testy!:)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Rachele u Ciebie widzę wyżyny temperatury :-) Czekam z niecierpliwością na test i na nasz wspólny wątek na fioletowej stronie...
    Bez Was wszystkich tam nie idę, wczoraj zajrzałam na październikowe pogaduszki, ale Wy jesteście bliższe memu sercu :-)

    Lili, Kochana moja, dziekuje Ci :) Staram sie trzymac nerwy na wodzy i nie myslec :)
    Kiedy zalozylysmy nasz watek, obiecalysmy sobie, ze szybko zalozymy ten sam na fioletowej stronie :)

    Ja tez nie znalazlam zadnego fajnego watku na fioletowej stronie. Nawet sie nie zapisalam na Lipiec2015.

    Mialysmy duzo szczescia, ze znalazlysmy sie razem na naszym watku :)

    Kochana, prosze trzymaj kciuki :) Zycze relaksujacego dnia :)

    ps. Wczoraj na lotnisku weszlam do ksiegarni, i przy samym wejsciu byl wystawiony ogromny album pt. Zostaniemy Rodzicami. Usmiechnelam sie do siebie, ze moze to maly znak dla mnie z Gory :)

    KkasienkaA, lucy1983, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele - nie ma to jak u mamy :) ja też lecę do mamy ale dopiero za 2 tyg. :) I nic nie testuję tylko czekam na @ a potem robię sobie badania, mam wizytę u mojej gin we wtorek, a potem się zobaczy... obym od następnego cyklu mogła testować i owulację :) a potem jeszcze coś innego...

    Lili - zostań z nami, fioletowa strona jest fajna, ale tylko z nami :) więc musicie dziewczynki albo poczekać albo założyć tam nowy wątek do któego wkrótce dołączymy :)

    Ochh, jaki ja mam dziś dobry humor :) słoneczko świeci, pracy niewiele jak to w piątek i weekend zapowiada się ciekawie - jutro idziemy w odwiedziny do znajomych co wprowadzili się do nowego domu i mają taką fajną nastoletnią córkę, co traktuje mnie jak starszą siostrę :) więc to miło :) a w niedzielę umówiłam się na kawę i ciacho z przyjaciółką :) więc będzie towarzysko :) i czas szybciej zleci do @ ponoć ma przyjść w niedzielę, ale coś wątpię...

    Kejt - ja też w końcu muszę zabrać się za siebie, też chodziłam regularnie na fitness i biegałam 2-3 razy w tygodniu, ale po tych chorobach jakoś się opuściłam. Ale jutro rano nie ma zmiłuj się, że zimno, idę biegać na dworzu :)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się, że fioletowa strona bez was to nie byłoby to samo:) Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy wszystkie się tam razem znajdziemy na własnym wątku, tak jak wczesniej planowałyśmy:)

    lucy1983, Rachele lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Lucy, nie jestem jeszcze pewna kiedy. We wtorek 24.02. mam USG o które najbardziej się boję - tak bym chciała, żeby się okazało, że już wszystko się ładnie oczyściło! @ już mi się skończyła i nie była aż taka obfita, więc się stresuję. 25.02. mam wizytę u ginekologa-endokrynologa, na omówienie wyników TSH i USG tarczycy, ale może namówię ją, żeby przy okazji jeszcze pobrała wymaz w związku z infekcją. Jeżeli się nie uda, mam wizytę u mojej ginki 6.03.

    Dostałam wyniki mycoplasmy i ureaplasmy - ujemne:) Więc wygląda, że tylko z normalnymi bakteriami mam problem.


    oooo dobrze że chociaż te wyniki są ujemne :) widzę że mamy wizytę w ten sam dzień :) już trzymam kciuki żeby usg okazało się pomyślne... ja to coś przeczuwam, że właśnie dopiero we wtorek @ przyjdzie i będą nici z usg, ale najwyżej zrobię sobie potem za kilka dni... i tak planuję jeszcze wybrać się do innego gin, właśnie czekam na dobre namiary od koleżanki. Mam też już zaklepaną wizytę jak będę w PL i wtedy sobie sprawdzę jeszcze raz na usg endo :) i zrobię cytologię a co :) wiem, że co za dużo to nie zdrowo, ale wolę dmuchać na zimne. W Pl zrobię sobie jeszcze badania tarczycy i może hormony, bo tutaj nie oczekuję szału, nie robią tego standardowo zwłaszcza po jednym poronieniu... obym się mile rozczarowała :)

    Trzymam kciuki i będzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem pp po zabiegu lyzeczkowania 7 cykli teraz staram się 3 cykl zobaczymy co z tego będzie... Mogę się przyłączyć?

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka189, witaj! Zobaczysz, jaka tu się fajna wspólnota zrobiła:) a dziewczyny zarażają ciążowymi wiruskami na potęgę:)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia, dziekuje Kochana! do Ciebie juz chyba @ puka powolutku do drzwi? Jak sie czujesz?
    Teraz niech szybko przyjdzie i zaczynasz aktywne starania!!!! :)
    Buziaki!!!

    Lucy, jedziesz za 2 tyg do domku? :) Fajnie, napewno naladujesz akumulatorki i zbierzesz energie na owocne starania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 11:35

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ