X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny <3
    U mnie jakoś leci, choć bywało lepiej ;-)
    Męczą mnie cały czas mdłości, brak apetytu i bezsenność, nie mogę w nocy spać, przewracam się z boku na bok, żyłka mi w oku pękla, pewnie od nie wyspania, jestem zmęczona, nie mam na nic siły, jak tylko coś robię niewiem choćby myje się czy czesze włosy to już mi niedobrze i musze się położyć, nic tylko bym leżała, świąteczne przygotowania u mnie zerowe, ciężko jest mi wogole z domu wyjść. A muszę się ruszyć bo jutro z mężem na zakupy jedziemy :-(
    Jutro wieczorem wizytuje, już się nie mogę doczekać :-)
    Jestem pełna nadziei ale i niepokoju, czy wszystko będzie dobrze, czy będzie serduszko, czy wszystko rozwija się prawidłowo, czy ginekolog będzie w porządku. Tyle pytań mi siedzi w głowie.

    Madziara trzymam kciuki za Ciebie, u mnie również cały czas zalewa mnie kremowy śluz od samego początku ciąży ;-)

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • Maggi-P Autorytet
    Postów: 296 516

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    Madziara trzymam kciuki, żeby jedna @ nie przyszła ;)
    U mnie przygotowania do świąt daleko w lesie :( Leże dalej duzo :( Mamy za to zrobione świąteczne pierniczki ;)
    A w ramach rozrywki jutro przychodzi do mnie fryzjerka (zgodziła sie zrobic mi włosy w domu).

    21.08.2015 - 9tc 4d [*]
    dev181pr___.png
    Termin cc 24 czerwca :o)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Pamietam o Was kochane!!! Ciesze sie z ciaz i czekam na relacje z wizyt!!! Starajace sie i czekajace sle buziaki i zycze powodzenia ❤❤❤

    blondyna5555 lubi tę wiadomość

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane na samym początku napiszę, że jestem bardzo szczęśliwa <3
    Widziałam i słyszałam serduszko ( tętno 156), mały ma 8,71 mm, wg usg 6tydz i 5dz

    blondyna5555, inessa, adora, Bomblica, Jacqueline, osa, malika89 lubią tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Martynko :-) a widzisz i po co tyle strachu było ;-)
    Wiem wiem pewnie sama będę jutro przerażona. Trzymajcie za mnie kciuki bo jutro ja wizytuje :-)

    Martynka30 lubi tę wiadomość

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blondyna5555 wrote:
    Gratuluję Martynko :-) a widzisz i po co tyle strachu było ;-)
    Wiem wiem pewnie sama będę jutro przerażona. Trzymajcie za mnie kciuki bo jutro ja wizytuje :-)

    Oj zobaczysz jutro co za emocje :)
    Trzymam kciuki <3

    blondyna5555 lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynko Gratuluje kochana i niech Maluch pieknie rosnie ☺☺☺ Blondyna za jutro ❤❤❤

    blondyna5555 lubi tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane :)

    Nie odzywałam się pare dni bo... miałam trochę doła :/

    Nie wchodziłam za bardzo na inne tematy tylko Was podczytywałam ;) Musiałam trochę odpocząć od forum :)

    I już mi lepiej :)

    Zdjęcia Waszych dzieciaczków - wspaniałe :)

    Maggi, Martynko, Inessko - cudowne wieści :) Z niecierpliwością czekałam na wieści od Was, a zwłaszcza jak Inesska się nie odzywała to aż się zaczynałam bać :/

    Pokonałaś już choróbsko ? :)

    Oska - trzymaj się Kochana :) <3

    Mocno trzymam za Was kciuki dziewczyny :) I w razie gdybym znów zniknęła na pare dni to chciałam Wam wszystkim życzyć Wszystkiego Najlepszego z okazji zbliżających się Świąt :)

    Pozostałe wszystkie dziewczyny (te nie zaciążone) - za Was jak i za siebie też trzymam kciuki :) Żebyśmy i My niedługo mogły ponarzekać sobie na mdłości i te inne ciążowe dolegliwości :)

    Pisałam Wam kiedyś, że siostra męża (mieszka w UK) jest w ciąży. No więc miała wizytę tego dnia co Bombelek :) Wszystko u niej w porządku, przez Skype pokazała nam zdjęcia :) Pięknie zadarty nosek, rączki, nóżki... :)

    A ja żeby zająć czymś trochę myśli to zaopatrzyłam się w ...... kolorowanki :P Nie, nie chodzi tu o całą tą modę, że niby antrystresowe czy coś, taki chwyt na mnie nie działa ;) Lubię kolorować, ale motywy dziecięcych kolorowanek czy dużo miejsca na jeden kolor a mało konturów - denerwuje mnie to ;) Jakiś czas drukowałam sobie mandale trochę, ale jak byłam w Empiku i zobaczyłam te książki z mnóstwem pięknych i czasem dość skomplikowanych wzorów - przepadłam :P
    Także teraz jak córka koloruje to siadam z nią jak mogę i działamy :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane sle buziaki dla kazdej z Was❤❤❤co u Was slychac??? Jacqueline ❤❤❤ Blondyna wspieram mocno ❤

    blondyna5555 lubi tę wiadomość

  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ciężko nie mam siły podnieść tyłka z łóżka, dziś dzień zaczęłam od wymiotów juz dwa razy byłam, a to napewno nie koniec. Jak ja mam wstać wyszykowac się i jechać do lekarza i na zakupy :-( ciężki dzień dzisiaj mam :-(

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś dzień na pełnych obrotach. Mycie okien, pranie i wieszanie firan, ubieranie choinki.. . Generalnie biegania. No i mam... delikatnie różowawe zabarwienie przy podcieraniu :( @ nadciąga... No szlak mnie już trafia, co jest ze mną? Dlaczego nie mogę mieć dziecka? Jestem beznadziejna, co miesiąc przeżywam to samo... dlaczego życie jest tak niesprawiedliwe? Za co Panie Boże mnie tak karzesz? Czy ja jestem skazana tylko na cierpienie?

    ug376iye929i107i.png
  • Maggi-P Autorytet
    Postów: 296 516

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu życie jakieś tu wróciło :)

    Martynko super wieści :)

    Blondyna jak tam po wizycie?

    Madziara a u mnie, okna brudne (nie umyję), firan na szczescie nie posiadam, choinka u nas stanie przed samymi świetami... Ja to sobie leżę głownie, ale dzisiaj była u mnie fryzjerka (z racji tego, że balam sie, ze nie wytrzymam w zakladzie) i w koncu wyglądam jak człowiek ;)

    Jutro prenatalne, proszę więc o kciuki :)

    Milego wieczoru Kochane <3 Odzywajcie sie, bo dziwnie się robi jak tu taka cisza ;)

    inessa lubi tę wiadomość

    21.08.2015 - 9tc 4d [*]
    dev181pr___.png
    Termin cc 24 czerwca :o)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondynko jak po wizycie? Maggi za jutro ❤❤❤ Madziara ❤❤❤ Osa jak sie czujesz? Kochane mamuski i oczekujace co u Was? Buziaki ❤❤❤

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okna umyte dzieki mężowi i teściowej, firanki jutro będę prasować.. I furę innych rzeczy.. Choinka ubrana. Reszta.... Bajzel wielki. I ciężko mi to przeboleć bo zawsze wszystko miałam na błysk.. Teraz matowo u mnie ;)

    Niestety moje przeziębienie się pogłębia.. Zaczyna mnie gardło bolec, do tego kichałam dziś bez ustanku..

    Mdłości mniejsze, aczkolwiek dziś mąż smażył mięso i womity byly blisko.. Za to głód ogromny! A najgorsze jest to ze nie smakuje mi nic co mam w domu :P
    Zjadłabym bitą śmietanę z bananami :D wymyśliłam to pod prysznicem i nie mogę przestać o tym myśleć :D

    I martwię się bo blondyna nic nie pisze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2015, 22:02

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny <3
    Przepraszam że dopiero teraz ale wczoraj późno wróciliśmy, a ze mąż o 4 rano wstaje do pracy to poszliśmy spać ;-)
    Wizyta super udana, ginekolog miły i w porządku, nie wtrącal się do leków które biorę wręcz przeciwnie powiedział ze dobrze tylko dopisał mi jeszcze do nich accard, niewiem po co.
    A teraz najważniejsze moje kochane maleństwo ma 8 mm, jest piękne i cudownie było usłyszeć serduszko. :-D mąż chyba nie do końca wierzył w to co słyszy i ginekolog mu pod głośnil aż łezki się polaly :-D ciąża przebiega tak jak na ovu jest to 6t + 4 d no dziś juz 5 dzień ;-) termin według ginekologa mam na 6 sierpnia ale niech zostaje tak jak jest ;-) następna wizyta jest 7 stycznia :-)
    Później dodam zdjęcie maleństwa, teraz pisze z telefonu bo nie mam siły wstać, znowu te mdłości :-(
    Miłego dnia <3

    madziara0080, Bomblica, inessa, Jacqueline lubią tę wiadomość

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna super! :)
    Ja tez dzień zaczęłam od womitow.. Nawet nosem poleciało :/ gardło mnie tak w nocy bolało że spać nie mogłam.. Masakra

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • adora Autorytet
    Postów: 336 127

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos Wam powiem dziewczyny. Wiecie, ze w Uk do jakos 7 miesiaca trzeba pracowac? Tu nikogo nie obchodzi, ze ktos sie zle czuje. Nie ma czegos takiego jak zwolnienie, bo jest sie w ciazy. Musi byc naprawde bardzo powazna przyczyna zeby dostac zwolnienie a do 3 miesiaca jak cokolwiek sie dzieje, nie pomagaja. Czesto ludzie narzekaja na Polske ale nie wszystko jest takie zle tam. To samo z macierzynskim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2015, 09:37

  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślę, bo dzisiaj zaliczyłam rzyganko, nawet nosem mi poszło :-( przed tym wzięłam tabletki, no i poleciałam od razu wymiotowac, czy przypadkiem tez nie wyrzygałam tych tabletek i musze je znowu wziąść?

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej wyrzygalas ;) jesli od razu po wypiciu womity...

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno jutro postaram się wziąść tabletki wcześniej, no chyba ze znowu wymioty mnie dopadna :-( juz nie będę dziś brała ich znowu. Wsumie dwie tylko wzięłam. Ja nawet po wypiciu wody mam odruchy wymiotne masakra jakaś :-(

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ