Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wtedy juz wiedziałam :)

    Martynka30, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez bylam w takim dniu ciazy i zwykle cos widac ☺ ale nie wszyscy chca mowic bo plec wtedy jeszcze sie ze tak powiem formuje i czasami np pepowina sie owinie i mozna pomylic z chlopcem. Oo pragnaca dzidziusia ma trojaczki i mowiono im ze bedzie 3 chlopcow a teraz miala polowkowe i wyszlo ze jedna to dziewczynka ☺

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bomblica wrote:
    Ja wtedy juz wiedziałam :)

    Czyli istnieje cień szansy, że się dowiem :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma jest coś około 20 tydz i jeszcze nie wie, bo maleństwo skryte jest, tak się wierci i odwraca na usg, że lekarz ma trudność z pomiarem :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi w srode tez ginka dlugo szukala bo maluszek spial nogi i za nic nie chcial ich rozlozyc i odwrocic sie hyhyhy oj lekarka natrudzila sie niezle ☺

    Martynka30 lubi tę wiadomość

  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bomblica piękne imię, jak ja będę miała dziewczynkę to tez chce Gabrysie, moja mama ma tak na imię i bardzo mi się podoba, jak będzie chłopczyk to bym chciała Ignasia ale mąż nie chce, wiec sprawa dogadania ;-)
    Martynko śliczny brzuszek, między nami jest tylko dwa dni różnicy ale u mnie przez poranne wymioty, które trochę się nasiliły brzuszka chyba szybko nie będzie, sama niewiem strasznie mnie męczą te wymioty, zmuszam się do jedzenia żeby mieć czym wymiotowac ale jest ciężko.
    Zobaczymy czego my się dowiemy na prenatalnych ;-)

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondynka mam podobnie, awersja do jedzenie totalna, mdłości, ból żołądka i wymioty też mi się jeszcze zdarzają, znów schudłam :( będzie ochrzan od lekarza :(

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam kolo 12tc to nie dostałam 100% pewności że to dziewczynka ;) ale potem nic nie wyrosło więc zostało, ze dziewczynka :)

    Mam dziś przypływ energii :D

    Martynka30 lubi tę wiadomość

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    No mi w srode tez ginka dlugo szukala bo maluszek spial nogi i za nic nie chcial ich rozlozyc i odwrocic sie hyhyhy oj lekarka natrudzila sie niezle ☺

    Ponoć wiele lekarzy zaleca zjedzenie czegoś słodkiego żeby maluszek się uaktywnił :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynko spokojnie :) ja jestem juz 5kg na minusie mimo że jem i to nie mało ;)

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż jak wraca z pracy to przytula się do mojego brzuszka i go całuje :) rozczula mnie tym, a ostatnio trudno mi zapanować nad emocjami, wszystko wzbudza we mnie płacz :(

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    Blondynka mam podobnie, awersja do jedzenie totalna, mdłości, ból żołądka i wymioty też mi się jeszcze zdarzają, znów schudłam :( będzie ochrzan od lekarza :(

    Ja wczoraj wymiotowałam z pustego żołądka a to juz 5-ty miesiąc ;)

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bomblica wrote:
    Ja byłam kolo 12tc to nie dostałam 100% pewności że to dziewczynka ;) ale potem nic nie wyrosło więc zostało, ze dziewczynka :)

    Mam dziś przypływ energii :D

    Zazdroszczę, bo u mnie ciemno przed oczami, wieczna zadyszka i gorąco :(

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w 1 trym.schudlam prawie 4 kg. A teraz nadgonilam narazie niecale 1 kg ale tez chora bylam i stracilam na nowo apetyt. A lekarka mowi ze spokojnie i tak ponoc najwiecej przybiera sie w 3 trymestrze.

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    Mój mąż jak wraca z pracy to przytula się do mojego brzuszka i go całuje :) rozczula mnie tym, a ostatnio trudno mi zapanować nad emocjami, wszystko wzbudza we mnie płacz :(
    Ja to wczoraj beczałam jak bóbr bo mi stópki zmarzły xD mąż też się poplakal, ale ze śmiechu ;)

    Martynka30 lubi tę wiadomość

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa Martynko moj maluszek ruszal raczkami ale wygodnie Mu bylo w tej pozycji z przykurczonymi nozkami i koniec hyhyhy lekarka smiala sie ze uparciuszek ☺

    Martynka30 lubi tę wiadomość

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to koniec z gruszkami :( dość liczne kryształy szczawianu wapnia w moczu :/

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ się rozpisałyście ;)

    Mój gin nie chce teraz zdradzić czy widzi płeć maluszka czy nie. Może mąż go podpyta we wtorek :)
    Co do imion to będzie Ania lub Ignaś :)

    Teraz i ja się pochwalę brzusiem.
    12 tydzień + 6 dni
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a971f9396f09.jpg

    Jacqueline, Bomblica, madziara0080, blondyna5555, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie boskie te brzuchole :) Każdą z Was "macam" wirtualnie :) Może się zarażę :)

    malika89 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara, patrz i macaj do woli :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ