X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga,
    Spokojnie. Wiem, że się wystraszyłaś, ale najważniejsze, że lekarz od razu reaguje. Pójdziesz do szpitala, dostaniesz super dawkę żelaza i na bank wyniki się poprawią.
    Ja nie miałam podawanego żelaza dożylnie, więc się nie wypowiem, ale już tu kilka dni temu dziewczyny Ci pisały (chyba Inesska), że to przechodziły i to rutynowa sprawa. I na pewno to zadziała dużo szybciej i skuteczniej niż wszystkie tabletki świata razem wzięte.

    Wiem, że to słabe pocieszenie, ale ja jakoś od października albo listopada mam CODZIENNIE krwotoki z nosa, po kilka razy. Już się przyzwyczaiłam do tego czerwonego koloru wokół siebie.
    Bakterie w moczu zdarzają się notorycznie u kobitek w ciąży.

    Kiedy idziesz do tego szpitala?

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga22 wrote:
    Hej dziewczyny przepraszam że tak wpadam..ale dziś rano miałam krwotok z nosa wszystko we krwi:(
    Byłam odebrać wyniki mam 9,2 hemoglobine żelazo 29 bardzo słabo ferrytyna4
    Bakterie w moczu i wiecie co mam skierowanie do szpitala na żelazo dozylne tak się boje o siebie i dziecko nigdy nie miałam tego podawanego doradzcie mi coś blagam ;( robił lekarz usg tylko takie dziecko żyje reszty pani się nie dowie...
    Zalamka:(
    co Ty panikujesz?
    lekarz wie doskonale co robi.. jeśli są wskazania do dożylnego podania żelaza to są.. i to TRZEBA wykonać.. nie ma że się boisz.. to jest zwykła kroplówka z żelazem.. bardziej bym się bała na Twoim miejscu co się za chwilę może stać przy niedoborze żelaza... Ty się nad niczym nie zastanawiaj tylko szybko pakuj manatki i do szpitala wyrywaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 13:17

    Niebieskaa, Evita lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak a u Nas cisza w sprawach pracowych.. ja mam się dowiedzieć dopiero jutro wieczorem czy idę w niedzielę , także takie zawieszenie. R. z kolei czeka cały czas na odpowiedź z ostatniej rozmowy z menadżerem, a między czasie rozsyłamy CV do innych przewoźników i firm.. Myśli też o tym czy nie wrócić do dawnej firmy w której pracował w Polsce, tylko że teraz w Irl lub UK.. kasa była przednia, robota dla niego fajna.. ale ... nie było go w domu.. bo to ciągłe delegacje... więc nie wiem czy tego znowu chcę.. tym bardzie, że nie jestem w Polsce..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu Nas tyle, że może uda mi się namierzyć kogoś kto znałby się na ustawie dotyczącej tej słynnej i głośnej wycinki drzew bez zezwolenia ? Chodzi mianowicie o to, czy jest możliwa wycinka bez zezwolenia na działce prywatnej która na planach widnieje jako las.. nigdy nie była przekształcona, zarosła i wrzucili w plany jako las..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Aga22 Autorytet
    Postów: 646 361

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma miejsc na oddziale..w tygodniu będę próbowała

    w4sq3e3k51a95mi2.png

    2 aniołki [*] ❤
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 862

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu beta pobrana. Wyniki po 18. Martwię się tylko bo 17.02 miałam pregnyl 5000 niby robiłam test 10 dni po i bielusienki ale może te co teraz robiłam był bardziej czuły choć wszystkie miały 25

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Jest tu Nas tyle, że może uda mi się namierzyć kogoś kto znałby się na ustawie dotyczącej tej słynnej i głośnej wycinki drzew bez zezwolenia ? Chodzi mianowicie o to, czy jest możliwa wycinka bez zezwolenia na działce prywatnej która na planach widnieje jako las.. nigdy nie była przekształcona, zarosła i wrzucili w plany jako las..

    Niestety nie. Lasy nie podlegają temu przepisówi. Nawet jeśli masz prywatna działkę i w planie widnieje jako las nie da się tam nic wyciąć bez zezwolenia.

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka wierzę że dziś nasza kolej...
    Ja wyniki też po południu mam mieć ale i tak już odświeżam,nie mogę się niczym zająć,serce wali...masakra
    Choć chwilami myślę sobie że może sobie to wkręcam bo objawów jakichkolwiek brak i jestem zła że robię sobie złudne nadzieje...na ale ileż można czekać?

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    Niestety nie. Lasy nie podlegają temu przepisówi. Nawet jeśli masz prywatna działkę i w planie widnieje jako las nie da się tam nic wyciąć bez zezwolenia.
    to pięknie.. bo moi teściowie wycięli ponad połowę drzew 2 dni temu z takiej właśnie działki....
    jesteś w stanie mi na to jakiś paragraf przytoczyć?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 marca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka86 wrote:
    Aniu beta pobrana. Wyniki po 18. Martwię się tylko bo 17.02 miałam pregnyl 5000 niby robiłam test 10 dni po i bielusienki ale może te co teraz robiłam był bardziej czuły choć wszystkie miały 25
    kciuki &&&&

    Evita lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka, Arleta,
    Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby to był TEN dzień, TEN wynik i TO dziecko.

    Aga22, Evita lubią tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa z tego co pamiętam że szkoły to jeśli teściowie na akcie własności mają wyznaczony upul (dawniej R) to w takim wypadku można wyciąć. Jeśli jednak nie a odległość od tego punktu nie jest duża to nikt "linijka"tego mierzyć nie będzie, uwierz mi. W obecnym wypadku jak nikt "życzliwy" nie doniesie to nic nie będzie, bo nie dojdą do tego raczej jeśli działka jest prywatna. Zawsze zresztą można załatwić zaświadczenie ze było to następstwo uszkodzeń drzew a sprzątać właściciel zawsze ma prawo w takich przypadkach. Tylko papier potrzebny że skutek wichury, choroby, pożaru, ale ciiiii...nie dowiedziałas się tego z tego forum ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 14:03

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulli88 wrote:
    Gaduaaa z tego co pamiętam że szkoły to jeśli teściowie na akcie własności mają wyznaczony upul (dawniej R) to w takim wypadku można wyciąć. Jeśli jednak nie a odległość od tego punktu nie jest duża to nikt "linijka"tego mierzyć nie będzie, uwierz mi. W obecnym wypadku jak nikt "życzliwy" nie doniesie to nic nie będzie, bo nie dojdą do tego raczej jeśli działka jest prywatna. Zawsze zresztą można załatwić zaświadczenie ze było to następstwo uszkodzeń drzew a sprzątać właściciel zawsze ma prawo w takich przypadkach. Tylko papier potrzebny że skutek wichury, choroby, pożaru, ale ciiiii...nie dowiedziałam się tego z tego forum ;)
    no właśnie to nie taka prosta sprawa, bo oni już kilka razy w przeciągu ostatnich lat pisali o wycinkę drzew i odmawiano ze względu na to że weszło w plany jako las... i 2 lata temu złożyliśmy znowu pismo o odlesienie i przekształcenie działki na budowlaną.. póki co bez odzewu bo takie coś niby robi się raz na kilka lat... nanoszą zmiany na studium zagospodarowania przestrzennego i się właśnie długo czeka.. no i w tym zawieszeniu tkwiąc ... wzięli piły i wycięli drzewa z ponad połowy działki.. a wioska mała... wszyscy się znają..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Kaczuszka wierzę że dziś nasza kolej...
    Ja wyniki też po południu mam mieć ale i tak już odświeżam,nie mogę się niczym zająć,serce wali...masakra
    Choć chwilami myślę sobie że może sobie to wkręcam bo objawów jakichkolwiek brak i jestem zła że robię sobie złudne nadzieje...na ale ileż można czekać?

    ARLETKO no ktoś to w końcu MUSI odczarować :) odświeżam of tak jak Wy wyniki :)

    Arleta, Niebieskaa lubią tę wiadomość

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    to pięknie.. bo moi teściowie wycięli ponad połowę drzew 2 dni temu z takiej właśnie działki....
    jesteś w stanie mi na to jakiś paragraf przytoczyć?


    Poszukam Ci tego jak wrócę do domu - to bardziej wynika z nadrzednosci planu miejscowego. Jeszcze się nie bawiłam w wycinki na podstawie tej nowej ustawy, ale doczytam i dam znać :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i zapomniałam Wam napisać po co weszłam na forum. Ci lekarze na NFZ mają zbawienny wpływ na moje z natury niskie ciśnienie nie wiem czy w trakcie wizyty nie rozwalilabym nim ekg gdyby ktoś mi je wtedy podlaczyl. Owszem dostałam skierowanie, ale na bhcg! Powiedział że nic innego mi nie da a ta cała immunologia to na pewno nie jest powodem moich poronien i on mi tych skierowana nie wystawi. (jedyna poradnia na NFZ u mnie w mieście doktor który również w szpitalu naszym pracuje) nie wytrzymałam i pogratulowalam zdolności diagnostycznych. Poprosiłam o wydruk wyniku jaki mi przed chwilą oznajmił, bo może przyda się w dalszej diagnostyce. I zaproponowałem mu ze może niech pogada z dyrektorem placówki bo w sumie po co u nas w mieście tomograf utrzymywać i szpital w długi wpychać jak mamy takiego znakomitego lekarza który tylko spojrzy i wie co komu jest czy nie jest... Może i spaliłam tego lekarza i ten szpital ale do nich już więcej choćby nie wiem co nie pójdę i trudno zapłacę kilka stow więcej za badania prywatnie ale je zrobię. Nooo... Sorry ale musiałam to napisać bo trochę mi ułożyło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 14:15

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulli a po co dał Ci na bhcg? Co za pajac. No ale trafiłaś widocznie na obóz przeciw - bo faktycznie lekarze mają mocno podzielone zdania na ten temat.

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1688

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uli, czy ja dobrze rozumiem - to ginekolog nie dał Ci skierowania do poradni immunologicznej? Jeśli tak, to załatw to przez rodzinną. Z resztą nie rozumiem w czym jest problem, żeby takie skierowanie dać.

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za wysokie bety!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 marca 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    Poszukam Ci tego jak wrócę do domu - to bardziej wynika z nadrzednosci planu miejscowego. Jeszcze się nie bawiłam w wycinki na podstawie tej nowej ustawy, ale doczytam i dam znać :)
    dzięki będę wdzięczna :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 1936 1937 1938 1939 1940 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ