X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa ślicznie to napisałaś, wiem że trzeba walczyć, wiem że kryzysy sa normalne, wiem że strach też będzie normalny jeśli dwie kreski znów będą na teście. To że tylu dziewczynom tu się udało buduje ogromnie. Ja myślę że ten cykl mnie zawiódł że nic nie było, ale wraz z kryzysem poczułam jedną zalete - brak parcia na szkło. Nie kochałam się nigdy ze świadomością - oby było z tego dziecko - ale w pierwszy dzien miesiaczki leciałam z niecierpliwością zrobić test. Teraz czuje jakiś wewnętrzny luz, poczucie że jak przyjdzie okres, a jestem pewna że przyjdzie to nie bede czuła smutku. Jednym słowem troche zobojętniałam i myślę że to jest akurat plusem, bo nareszcie odblokowałam swoją psychikę pod względem przyszłości. Obwiniam Boga za to co było, jestem obrażona i narazie się nie odzywamy - został poinformowany, że czuje taką niechęć, że niestety ale tak jak mężczyzna musi zrozumieć kobiecego focha - to teraz takiego focha mam i już. Badania oczywiście będę robić, jutro wyboram się na bete i białka, chociaż nad nimi się zastanawiam czy nie poczekać do przyszłego tygodnia.

    izalika lubi tę wiadomość

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa jak sie czujesz? Muslalam dzisiaj o Tobie, ze nic sie nie odzywasz.

    Aga co u Ciebie/Was?

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bylam wczoraj na kontrolnym badaniu (jestem 2 m-ce po zabiegu lyzeczkowania i w trakcie drugiego cyklu). Wszystko w porzadku w obrazie usg, zadnych zmian, torbieli, krwiaczkow itp. Nawet pani doktor powiedziala ze byla piekna owulacja bo jest ladne cialko żółte. Na pytanie kiedy wznowic mozemy starania powiedziala na poczatku 6m-cy, w szpitalu mowili o 3 cyklach. Po usg zapytalam czy skoro wszystko ok to czy mozemy szybciej sie starac to odpowiedziala, ze mozemy wykorzystywac nastepny urlop ;)
    I tu moje pytanie: sa tu moze przyszle mamusie, ktorym udalo sie szczesliwie zajsc w ciaze w miare szybko po poronieniu. Zdaje sobie sprawe, ze nikt nie da mi gwarancji, ze historia sie nie powtorzy, ale ja juz psychicznie jestem gotowa, mysle tylko czy rozpoczac starania w najblizszym czasie czy czekac.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia czuje sie w miare choc od dwoch tyg.gorzej.mala rosnie zle wiec w nastepnym tyg ide na kilka dni do szpitala na kontrole...możliwe ze po prostu bedzie bardzo drobna:(dzis ma ok 1800g...

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy udzielają się tu jakieś dziewczyny które brały clexane a urodziły juz? Jak to jest podczas brania clexane wiem ze trzeba odstawic przed porodem ale co później brałyście jeszcze przez pewien czas clexane czy po porodzie już nie. .

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Czy udzielają się tu jakieś dziewczyny które brały clexane a urodziły juz? Jak to jest podczas brania clexane wiem ze trzeba odstawic przed porodem ale co później brałyście jeszcze przez pewien czas clexane czy po porodzie już nie. .

    Ja jeszcze nie urodziłam, ale u dziewczyn z Twoim obciążeniem jest tak ze bierze się do porodu - a potem przez jakiś czas lub nawet do końca połogu.

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, a to dlaczego jest taka mala? Czym to jest spowodowane? Co mowia lekarze?

    Aqulineczka ja zaszlam 3 miesice po zabiegu, a zielone swiatlo mielismy juz 3 tygodnie po i tak siezaczelismy starac. Lekarz powiedzial, ze im szybciej tym.lepiej. Byly tu dziewczyny co zaszly przed pierwsza @ i szczesliwie urodzily. Nie ma reguly. Jak sie czujesz gotowa i wszystko jest ok to wykorzystajcie to.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta podła, wstrętna @ znowu przyszła :( W 37 dniu, kiedy już miałam nadzieję, że nie nadejdzie :(

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniuZ przykro mi bardzo. Doskonale pamietma jak to jest czekac i myslec, ze to byl szczesliwy cykl. Oby tan, ktory teraz rozpoczelas byl tym na ktory czekasz i mam nadzieje, ze zobaczysz te upragnione dwie kreseczki.

    A ja kolejna noc ze skurczami i to takimi dosc silnymi. Ide dzisiaj do lekarza to bede wiedziala cos wiecej. Ale jakos tak mi sie wydaje jeszcze daleko, a tu juz tuz tuz. Jejku jeszcze miesiac, a moze i mniej niz miesiac.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • MyszkaMałaSp.zoo Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    byc może ten wątek był już poruszany ale nie mam siły się przebijać przez te wszystkie posty. W maju poroniłam, poronienie zatrzymane w 9 tc wg usg 8 tydz. 2 dz. Bardzo to wszystko przeżywam i nie mogę psychicznie dojść do siebie, fizycznie z resztą chyba też nie.
    Chciałam się zapytać o okres po poronieniu, jak to u was było?
    Ja miałam wywoływane w szpitalu lekiem artrotec, czy jakoś tak. Krwawiłam prze jakieś 14 dni, po 20 dniach dostałam okres który trwał ok.11 dni zawsze miałam max 7-8. No i teraz czekam już 37 dni na kolejny okres ale nie przychodzi. Nie wiem czy powinnam się martwić, czy to normalne. Podobno trzeba około 3 cykli żeby wszystko się unormowało. Nie wiem czy powinnam iść do lekarza, nie chcę wyjść na histeryczkę, z resztą i tak chyba mi nie pomoże...
    Robiłam 2 testy ciążowe, niestety każdy negatywny.
    Jak to było u Was?

    starania od wrzesień 2016 r.
    Aniołek maj 2017 r. (8t2dz)
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaZ - Kochana tule w myślach, ja czekam na @ nie licze na ten cykl, temperatura mi skacze, śluzy mam dziwne, wydaje mi się że ten okres był bez owulacyjny, więc będziemy walczyć razem w następnym cyklu Kochana <3

    Justa - przyłączam się do pytania lekarz mówił dlaczego taka malutka? Może tak jak piszesz jest po prostu drobna.

    MyszkaMała - Poroniłam tego roku początkiem czerwca. Miałam podawane tabletki dopochwowo, wiec nie byłam czyszczona, ale mój organizm oczywszczał sie bardzo długo (mozesz zobaczyc na moim wykresie), jestem chyba po pierwszej miesiaczce - bo nawet nie wiem czy to byla miesiaczka czy dalsze oczyszczanie, ale raczej @. Teraz czekam na kolejna @. 37 dni AnnaZ tu pisała, że dostała w 37 dniu wiec nie ma sie czym niepokoić. Cykle teraz moga wygladac róznie.

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka bedzie,mozliwe ze hipotrofia...nikt nie zna przeczyny hipciow:(przeplywy sa dobre.jak dobije do 2700bedzie dobrze...ehhh moze moja cukrzyca.ma wplyw?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyszkaMala ja miałam zabieg lyzeczkowania pod koniec maja.To byl 9 tydz. Krwawilam 2-3 dni, a pozniej plamienia do 14 dni po zabiegu. Pierwsza @ dostałam w 43 dniu od zabiegu. Była 3 dni dłuższa niż zwykle ( wlasciwie pod koniec to tylko plamienia). Teraz jestem w 22 dniu kolejnego cyklu, mialam juz owulację (potwierdzone na usg) i bede czekac na @. Ciężko mi powiedziec kiedy przyjdzie, mysle ze za ok 8 dni, jesli wszystko bedzie ok.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Po dłuższej przerwie zawitałam na Ovu.
    Próbuję prześledzić kilka stron wstecz, w tym Wasze suwaczki, żeby się zorientować, na jakich etapach jesteście. Ale ten czas szybko mija...

    Witam też nowe koleżanki.
    Przykro mi, że musiałyście przejść to, co... my wszystkie. Ale trafiłyście na wspaniały wątek, który wielu z nas pomógł w najtrudniejszych chwilach.

    Edzia1993, Monika1357, sylvuś lubią tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu co u was? Jejku Ava juz taka duza.

    Ja jestem po wizycie i maly wazy prawie 3 kg, zapowiada sie duzy. Nastepna 23 i chyba mnie wezmie na wywolanie bo jak dotrwala bym do 7 wrzesnia to bym urodzila ponad 4 kg.

    sylvuś lubi tę wiadomość

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka Mała, ja miałam zatrzymane w 9t1dz. Tabletki w szpitalu i łyżeczkowanie. Krwawiłam i plamiłam 14 dni. Jak widzisz poroniłam na początku kwietnia, do tej pory mam nieregularne miesiączki. Najpierw po 35 dniach, potem po 14, potem po 27 i teraz po 37, gdy już miałam nadzieję, że się udało. Były różnej długości @ i obfitości. Moje cykle przed poronieniem to 35 dni, więc może zbliżam się do normy. Byłam u dwóch lekarzy, każdy mówi, że jestem młoda i organizm sam wyreguluje cykle. Walczymy dalej o dwie kreski na teście i fasolę w brzuchu.

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • Aga22 Autorytet
    Postów: 646 361

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane jestem szczęśliwa mama doczekałam się jej po tylu przejściach by wam foto dala ale nie umiem wstawić :(
    Wiec tak Lenka jest z nami od 1 sierpnia 2017 godz 9:55 3600g 58cm
    Przeszłam ciezko porod wywoływany masakra dostałam 2 jednostki krwi i czekamy za decyzja czy dzis wychodzimy ze szpitala dziekuje wam wszystkim za wsparcie wierze ze wam tez się uda!:***

    Dorola31, Genshirin, Natikka123, Jacqueline, Kaczuszka86, Ikarzyca, Edzia1993, Dooti, Monika1357, Angie38, Witch15, ruda9215, jatoszka, agulineczka, Szczęśliwa Mamusia, AnnaZ, Edyśka82, Haana, cookiemonster, 100krotka, sy__la, Jagna 75, Elmo13, asia-bez, Anetta31, annak, 0202oliwcia, ana167, miczelina, Koteczka82, sylvuś lubią tę wiadomość

    w4sq3e3k51a95mi2.png

    2 aniołki [*] ❤
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Aga!!!

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Aga!! Zdrówka dla Was :)

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś - gratulacje :D Dużo zdrówka dla was i całuski :) Będziesz troche osłabiona na początku, moja mama też ciężko zniosła poród z bratem, poza dłuższym pobytem w szpitalu przez słabą morfologię wszystko było ok już potem :) Trzymajcie się <3

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
‹‹ 2410 2411 2412 2413 2414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ