X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj dość mocno czulam lewy bok więc zatestowalam. Biel
    Wiec termin ovu z testów moge wykluczyć.
    No nic zatestuje spokojnie na weekendzie pod termin wksazany przez doktorka, chyba ze @ przyjdzie.

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was dostała coś na wyregulowanie cyklu po poronieniu? Ja kończę brać primolut bo jajnik w którym była ciąża nie bardzo chciał ruszyć i zrobiła się na nim mała torbiel. Mam teraz skończyć brać tabletki i od razu się starać, to będzie pierwszy normalny cykl po łyżeczkowaniu. Czy ktoś przerabiał podobny schemat? :) Trochę się boję już starać ale niby po okresie wszystko ma być już wystarczająco gotowe

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Bella01 Autorytet
    Postów: 866 521

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po łyżeczkowaniu mialam torbiel 3x4cm. Kazali czekać, aż się wchlonie. Po okresie już nie było po nim śladu.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Ty jesteś jeden Święty, Panie Boże, który cuda czynisz (Ps 77,15).
  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe, jak się masz?
    Lady_Dior jak Ci w Polsce, zostajesz na Wielkanoc?

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • Hefe Autorytet
    Postów: 281 190

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnZ wrote:
    Hefe, jak się masz?
    Lady_Dior jak Ci w Polsce, zostajesz na Wielkanoc?
    Hej, w sumie to chyba dobrze... oprócz głupiej głowy nie mam na co narzekać :)
    Czekam cierpliwie aż poczuje jakieś ruchy... podczytuje na wątku wrześniowek i większość z nich już czuje dobrze ruchy... nawet na tym etapie ciąży co ja.... wiem, ze mam jeszcze czas... ale gdybym już coś czuła to byłabym spokojniejsza. Brzuch w sumie jakoś mocno tez mi nie urosnal, nie mam wciąż jakiegoś dużego apetytu ani zachcianek... w sumie to zjadłabym to czego nie można... sery pleśniowe, szynki dlugodojrzewajace.... :P lubię takie rzeczy i często to jadłam przed ciąża... teraz nawet nie mam pomysłu na obiad bo co zjem to odbija mi się aż do wieczora.... i nawet nie mam ochoty na nic na kolacje i idę spać z pustym brzuchem...
    Przede mną jutro ciężki dzień w pracy... będzie szał świąteczny... i muszę dać radę jakoś 12h... mam bardzo wyrozumiałego szefa... ale przecież nie będę siedzieć z założonymi rękami jak przyjdzie pewnie masa ludzi i każdy będzie coś chciał... Pocieszam się, ze święta mina i zostanie mi tylko tydzień do usg ;)

    A u Ciebie jak? Jak samopoczucie? Wizytę masz w środę po świętach?

    Aniołki ♡♡
    01.06.17 12tc [*]
    30.12.17 16tc [*]
    Inwersja chromosomu 7 u męża
    Zdrowa dziewczynka
    22.09.19
    qq87e6yduhlo9sl3.png
  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Cię, że pracujesz i to tak ciężko.
    Ja nadal jadłabym tylko arbuzy :)
    Wizytę mam we wtorek po Świętach i bardzo się już boję, to będą już badania prenatalne. O stracie drugiej ciąży dowiedziałam się właśnie na prenatalnych i nie mogę się tej natrętnej myśli pozbyć z głowy.Na szczęście w tym okresie przedświątecznym czas szybciej płynie.
    Też mam wrażenie, że głupia głowa jest najgorsza.
    Ja nawet nie ośmielam się wchodzić na fioletowa stronę.

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • Hefe Autorytet
    Postów: 281 190

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnZ z praca nie mam za bardzo wyjścia... za chorobowe w UK dostanę jakieś 30% tego co zarabiam... i nie starczy to nawet na zapłatę za mieszkanie :/ wiec póki się dobrze czuje to pracuje... mam różne dni i godziny pracy, ale w tygodniu często pracuje 12h... dzięki temu mam np. 3 dni pracy a 4 dni wolnego... no a druga sprawa to mały sklep i mało pracowników... wiec jeśli bym chciała mało godzin to nawet nie ma jak tego póki co zrobić... Mój szef jest w porządku, wyrozumiały... i w wielu kwestiach mogę się z nim dogadac... Zobaczymy jak dalej będę się czuła... niestety od tego ile zarobię przed macierzyńskim zależy to ile dostanę przez pierwsze tygodnie... a wiadomo kasa się przyda :/

    Wiem, ze masz obawy przed wizyta ale zobaczysz, ze będzie dobrze :) ja myślałam, ze jak minie mi tydzień z poprzednich strat to będzie lepiej ale wcale tak nie jest... wiec normalne, ze się stresujesz :) pomysl pozytywnie, ze jeszcze tydzień i zobaczysz malucha ;) nie może być inaczej bo wszystkie trzymamy tu za Ciebie kciuki :)
    Ja tez miałam fazę na arbuzy :P ale ciężko teraz kupic na prawdę dobrego :) raz mi się tylko udało :D

    Ja tylko czytam fioletowa stronę, czasem się uspokoję jak ktoś ma podobne bole albo inne dolegliwości jak ja, które mnie martwią... ale udzielać się tez nie mam odwagi...

    Aniołki ♡♡
    01.06.17 12tc [*]
    30.12.17 16tc [*]
    Inwersja chromosomu 7 u męża
    Zdrowa dziewczynka
    22.09.19
    qq87e6yduhlo9sl3.png
  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe wrote:
    AnnZ z praca nie mam za bardzo wyjścia... za chorobowe w UK dostanę jakieś 30% tego co zarabiam... i nie starczy to nawet na zapłatę za mieszkanie :/ wiec póki się dobrze czuje to pracuje... mam różne dni i godziny pracy, ale w tygodniu często pracuje 12h... dzięki temu mam np. 3 dni pracy a 4 dni wolnego... no a druga sprawa to mały sklep i mało pracowników... wiec jeśli bym chciała mało godzin to nawet nie ma jak tego póki co zrobić... Mój szef jest w porządku, wyrozumiały... i w wielu kwestiach mogę się z nim dogadac... Zobaczymy jak dalej będę się czuła... niestety od tego ile zarobię przed macierzyńskim zależy to ile dostanę przez pierwsze tygodnie... a wiadomo kasa się przyda :/

    Wiem, ze masz obawy przed wizyta ale zobaczysz, ze będzie dobrze :) ja myślałam, ze jak minie mi tydzień z poprzednich strat to będzie lepiej ale wcale tak nie jest... wiec normalne, ze się stresujesz :) pomysl pozytywnie, ze jeszcze tydzień i zobaczysz malucha ;) nie może być inaczej bo wszystkie trzymamy tu za Ciebie kciuki :)
    Ja tez miałam fazę na arbuzy :P ale ciężko teraz kupic na prawdę dobrego :) raz mi się tylko udało :D

    Ja tylko czytam fioletowa stronę, czasem się uspokoję jak ktoś ma podobne bole albo inne dolegliwości jak ja, które mnie martwią... ale udzielać się tez nie mam odwagi...
    Nie wiedziałam, że to tak wygląda w UK w ciąży.Rozumiem teraz, że za bardzo nie masz wyjścia i musisz pracować.Dobrze, ze masz kilka dni na odpoczynek.Myślałam, ze musisz pracowac codziennie.Ja chwilowo jestem na L4 i ono jest 100% płatne.

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe jak będziesz gotowa to ja zapraszam na fioletową stronę mocy albo na wrześniówki :) Ja sama też dopiero się odważyłam zerknąć po prenatalnych, bo wcześniej mnie to przerażało.
    W sumie dzieli nas niecałe 2 tygodnie Hefe, obie wrześniówki :) Już teraz myślę, że z górki :) I obie dziewczynki! :)
    AnnZ na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki za prenatalne <3

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Foremeczka Autorytet
    Postów: 275 303

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Kiedyś pisałam na tym wątku, byłam po 2 poronieniach. Później zaszłam w ciążę i mam z niej wspaniałego syna. Syna, który chyba jest cudem, bo wczoraj dowiedziałam się, ze kolejna ciąża umarła, mimo clexane, luteiny, euthyroxu i wiramin.

    Jestem z Warszawy, czy któraś z Was mogłaby polecić lekarza z pierwszego zdarzenia, który pochyliłby się profesjonalnie nade mną i pomógł znaleźć sposób na odnoszenie ciąży? Jakis specjalista od cudów?

    Maj 2017 - Synek jest z nami:)

    3 poronienia
    Mutacje mthfr i v leiden, ana, policystyczne jajniki
  • Hefe Autorytet
    Postów: 281 190

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnZ niestety ciąża w UK do najłatwiejszych nie należy... nie uważam ze w Polsce jest lepiej ale jest więcej możliwości i choćby to 100% za chorobowe... w Polsce ciąże traktują bardziej poważnie...
    Ja dzisiaj po pracy mam wyrzuty sumienia, wczoraj wyszłam 2h wcześniej a dzisiaj byłam tylko 6h ale dało mi to w kość... bolą mnie strasznie plecy... Mam nadzieje, ze to tylko zmęczenie i odpoczynek mi pomoże... nie robię nic w domu... mąż posprzątał i wszystko robi za mnie...

    Alex0806 może jak po 2 maja okaże się, ze wszystko jest ok to zacznę coś pisać na wrzesniowkach, narazie czytam i czasem coś potrzebnego się dowiem :)
    Oprócz tego co napisałaś to mamy jeszcze pare podobienstw :P to nasza trzecia szczęśliwa szansa :) obie wzięłyśmy ślub w 2017 :P ja co prawda w czerwcu...

    Foremeczka a inne badania miałaś robione? Ja nie znam się za wiele w temacie... mogę wypowiadać się tylko na przykładzie tego co mi się przytrafiło... u mnie w pierwszej ciąży najprawdopodobniej było obumarcie z powodu błędnego kariotypu męża... mówię najprawdopodobniej bo wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy o tym problemie. Często ciąża przestaje się rozwijać jeśli coś jest nietak genetycznie... może warto to wykluczyć jeśli tego jeszcze nie zrobiliście? Takie coś nie wyklucza zdrowej ciąży, zdrowego syna w Twoim przypadku....

    alex0806 lubi tę wiadomość

    Aniołki ♡♡
    01.06.17 12tc [*]
    30.12.17 16tc [*]
    Inwersja chromosomu 7 u męża
    Zdrowa dziewczynka
    22.09.19
    qq87e6yduhlo9sl3.png
  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hefe wrote:
    AnnZ niestety ciąża w UK do najłatwiejszych nie należy... nie uważam ze w Polsce jest lepiej ale jest więcej możliwości i choćby to 100% za chorobowe... w Polsce ciąże traktują bardziej poważnie...
    Ja dzisiaj po pracy mam wyrzuty sumienia, wczoraj wyszłam 2h wcześniej a dzisiaj byłam tylko 6h ale dało mi to w kość... bolą mnie strasznie plecy... Mam nadzieje, ze to tylko zmęczenie i odpoczynek mi pomoże... nie robię nic w domu... mąż posprzątał i wszystko robi za mnie...

    Alex0806 może jak po 2 maja okaże się, ze wszystko jest ok to zacznę coś pisać na wrzesniowkach, narazie czytam i czasem coś potrzebnego się dowiem :)
    Oprócz tego co napisałaś to mamy jeszcze pare podobienstw :P to nasza trzecia szczęśliwa szansa :) obie wzięłyśmy ślub w 2017 :P ja co prawda w czerwcu...

    Foremeczka a inne badania miałaś robione? Ja nie znam się za wiele w temacie... mogę wypowiadać się tylko na przykładzie tego co mi się przytrafiło... u mnie w pierwszej ciąży najprawdopodobniej było obumarcie z powodu błędnego kariotypu męża... mówię najprawdopodobniej bo wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy o tym problemie. Często ciąża przestaje się rozwijać jeśli coś jest nietak genetycznie... może warto to wykluczyć jeśli tego jeszcze nie zrobiliście? Takie coś nie wyklucza zdrowej ciąży, zdrowego syna w Twoim przypadku....
    Hefe lepiej się dzisiaj czujesz? Jak Twoje plecy?
    Mnie też czasem bolą na dole ale częściej na wysokości zapięcia stanika i to taki piekący ból. Mija, gdy poleżę.

    Na pewno wszystko będzie dobrze Hefe po 2 maja.

    Życzę Wam wszystkim miłości, radości i nadziei jakie niesie ze sobą Zmartwychwstanie Jezusa.

    Proszę pamiętać o kciukach za mojego Dzidziuszka we wtorek :)

    Foremeczk zestaw leków żelazny, więc albo wada genetyczna albo problem leży gdzieś indziej.
    Robiłaś kariotypy, zespół antyfosfolipidowy, przeciwciała ANA?
    Ja do Warszawy pojechałam 200km z polecenia do prof. Dębskiego i mi pomógł i medycznie i psychicznie, dając nadzieję. Profesora niestety już nie ma, ale z Dębski Clinic polecany jest też prof. Wołczyński.On jest z Białegostoku, ale przyjmuje w Wawie w jakimś terminie.Poza tym, kiedy ja szukałam to polecał mi lekarz też prof. Łukaszuka z Gdańska. To tyle o ile ja się zorientowałam, gdy szukałam specjalisty od promień.
    Dziewczyny w Wawie szukają pomocy też u Jerzak czy Malinowskiego, ale ich metody leczenia to już inna bajka i dla niektórych kontrowersyjna.

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4843 3994

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych,radosnych i spokojnych świąt Wielkanocnych dziewczyny.Smacznego jajka oraz mokrego Dyngusa 🐣🐑🐥🐇🐤🐰
    Ja nadal w Pl do 30kwiwtnia.Ciężki ten 3ci trymestr ale jakoś muszę wytrwać.Trzymam kciuki za Wasze dzidziusie jak i za wszystkie mamy starające się,żeby w końcu spełniło się Wasze marzenie :*

    Alunia ja mam termin według om na 29 czerwca ;) Nie ukrywam że liczę na to,że urodzę tak w 38 tc :) ale wiadomo-chcieć se można 😆

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Hefe Autorytet
    Postów: 281 190

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnZ dziękuje, ze pytasz... teraz jest już dużo lepiej... w porównaniu z tym jak mnie bolało w sobotę to praktycznie nic mnie już nie boli... za długo i zbyt intensywnie było przed świetami... Teraz już wiem, ze muszę się na maksa oszczędzać... i nie godzić się na dni kiedy jest duży ruch.
    Nadal czekam aż zacznę odczuwać ruchy :) Mam nadzieje, ze lada chwila... ;)

    Trzymam kciuki za Twoja wizytę jutro, nie daj nam czekać i napisz odrazu :) będzie na pewno dobrze...

    Jak Wam minęły święta? Mi bardzo leniwie ;) wczoraj był krótki spacer i trochę posiedzieliśmy nad jeziorkiem a dzisiaj to póki co jesteśmy w domu... u nas piękna pogoda :) 26 stopni, pierwszy raz w tym roku tak ciepło.

    Lady_Dior to całkiem dlugo jesteś w PL :)
    Tak na prawdę to lada chwila i już będzie koniec czerwca :)

    Aniołki ♡♡
    01.06.17 12tc [*]
    30.12.17 16tc [*]
    Inwersja chromosomu 7 u męża
    Zdrowa dziewczynka
    22.09.19
    qq87e6yduhlo9sl3.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadam na chwilę, bo pochwalić się, że nasza mała Księżniczka jest juz z nami na świecie! Urodziłam tydzień temu siłami natury.
    3420gram i 54cm, 9 pkt Apgar.
    Całe nasze życie staneło na głowie! Uczymy się siebie! Wpatrujemy się w Nią godzinami!

    Życzę Wam wytrwałości i pomyślnych rozwiązań!

    Bella01, Lady_Dior, alex0806, AnnZ, Paula_071, Hefe, KaroKaro lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Bella01 Autorytet
    Postów: 866 521

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Dziewczyny wpadam na chwilę, bo pochwalić się, że nasza mała Księżniczka jest juz z nami na świecie! Urodziłam tydzień temu siłami natury.
    3420gram i 54cm, 9 pkt Apgar.
    Całe nasze życie staneło na głowie! Uczymy się siebie! Wpatrujemy się w Nią godzinami!

    Życzę Wam wytrwałości i pomyślnych rozwiązań!
    Serdeczne gratulacje! Niech rosnie zdrowo kruszynka.

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    Ty jesteś jeden Święty, Panie Boże, który cuda czynisz (Ps 77,15).
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4843 3994

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria gratuluję serdecznie córuni 😍 Niech rośnie zdrowo i daje Wam wiele radości 😊
    Nie mogę się doczekać tej chwili-cały czas mojemu powtarzam,że nie wypuszczę małej z ramion 😁 Ostatni tydzień w Pl i robię sobie zakupy kosmetyczne,bo potem ani czasu,ani pieniędzy nie będzie 😜

    Hefe no dość długo jestem w Pl ale już się męczę,bo nie mogę się do tatuśka przytulić i w ogóle nie w swoim łóżku-zaczynam to bardzo odczuwać .Moja mama to jakiś zmarzluch i rzadko otwiera okno-ja się tu duszę normalnie ale ze starszym człowiekiem trochę ciężko się dogadać.Do tego chrapie jak stary koń 😝 Oj no to se ponarzekałam hehe 😁

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansivieria wrote:
    Dziewczyny wpadam na chwilę, bo pochwalić się, że nasza mała Księżniczka jest juz z nami na świecie! Urodziłam tydzień temu siłami natury.
    3420gram i 54cm, 9 pkt Apgar.
    Całe nasze życie staneło na głowie! Uczymy się siebie! Wpatrujemy się w Nią godzinami!

    Życzę Wam wytrwałości i pomyślnych rozwiązań!
    Sansi gratulacje! 😍 Wszystkiego najlepszego dla Was!

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, serduszko Dzidziuszka bije, dzisiaj najpierw pokazał dupkę, ale potem nawet pomachał rączkami i nóżkami. Pomyliłam się jednak i prenatalne mam 7.05.Ubzdurałam sobie, że umówiłam się z lekarzem na dzisiaj na prenatalne, a on mówi, że dziś to wizyta na uspokojenie, a my za 2 tygodnie jesteśmy umówieni na prenatalne. Dziękuję za wszystkie kciuki 😘

    alex0806, Lady_Dior, Hefe, Sansivieria, Bella01 lubią tę wiadomość

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4843 3994

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Superrr wiadomość AnnZ :) Teraz już będzie z tygodnia na tydzień coraz lepiej :) Mam nadzieję,że trochę zaznasz spokoju ;) Dla mnie ta ciąża to nadal taki cud,w który aż trudno uwierzyć.Tak jakby to się działo gdzieś obok...

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
‹‹ 3024 3025 3026 3027 3028 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ