Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 5 listopada 2020, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde jest tu dziewczyna na forum, która też ma toxo świeże i jest na tym samym etapie. Lekarz przepisał leki i uspokaja. Mówi, że dobrze, że zostało szybko wykryte, przepisał leki i mówi, że dziecku nic nie będzie 😌 Wierzę, że i u Ciebie tak będzie 🙂

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2020, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde,
    To faktycznie zrób awidność, pamiętam też robiłam to badanie. Trodde ja wierzę, że wszystko będzie dobrze u Ciebie i szybka reakcja pomoże. Jestem dobrej myśli, choć wiem, jakie to dla Ciebie trudne 😔 trzymaj się dzielnie, tulę mocno.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 5 listopada 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde. Jakoś mi się nie chce wierzyć, żebyś miała świeże zakażenie skoro tak bardzo uważałaś. Trzymam kciuki, żeby to był fałszywy wynik.
    Ja się na tej chorobie nie znam, ale na pocieszenie mogę powiedzieć, że mam znajomą, która na początku ciąży zaraziła się toxo jedząc tatara, bo nie wiedziała, że zaszła. Szybko wykryto, dostała leki a dziś ma zdrowa 8-latke 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Malina Autorytet
    Postów: 931 955

    Wysłany: 5 listopada 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troddre,
    tak bardzo mi przykro😔 nie pomogę Ci bo się kompletnie na tym nie z nam, myśle ze Foto dużo wytłumaczyła 🙏 Ja mam nadzieje, że to najzwyczajniej w świecie jakieś nieporozumienie.
    Jestem z Tobą, trzymaj się cieplutko❤️

    Belle,
    😅😅😅 nie pytaj, siedziałam z podkurczonymi nogami w prawej ręce trzymałam ciasteczko, które akurat łapczywie pożerałam🙈, w lewej telefon, przeglądałam jakieś głupoty a kubek z herbata miałam oparty o nogi. W pewnej chwil telefon wysunął mi się z ręki prosto do kubka z herbata🙈 to chyba kara za ciasteczka😅 a jak się czujesz, bo kiedy kończysz izolacje🤔 Ja już mam grafik wypełniony 12-brwi, 13-paznokcie, 14-fryzjer😅 oby mi tylko nie zamkneli branży beauty🙏 I 16 monitoring, bo ginka stwierdziła, ze 13, to będzie 10dc i to trochę za wcześnie🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2020, 13:05

    Bella01 lubi tę wiadomość

    age.png

    202604184956.png
  • trodde Autorytet
    Postów: 818 1209

    Wysłany: 5 listopada 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do ginki, w poniedziałek mam powtórzyć badania i zobaczymy jak się rozwija sytuacja. Takie wyniki mogą czasem wyjść, jeśli organizm walczy z jakąś inną infekcją. W poniedziałek będzie już wiadomo, we wtorek wizyta. Jak nie ma jeszcze pozytywnych igm i nie daj Boże to toxo, to musi być bardzo bardzo wcześnie, więc jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że dziecko się zarazi. Najwyżej będę brać do końca ciąży antybiotyk. Mam jednak nadzieję, że to fałszywy alarm.

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 5 listopada 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde wrote:
    Dzwoniłam do ginki, w poniedziałek mam powtórzyć badania i zobaczymy jak się rozwija sytuacja. Takie wyniki mogą czasem wyjść, jeśli organizm walczy z jakąś inną infekcją. W poniedziałek będzie już wiadomo, we wtorek wizyta. Jak nie ma jeszcze pozytywnych igm i nie daj Boże to toxo, to musi być bardzo bardzo wcześnie, więc jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że dziecko się zarazi. Najwyżej będę brać do końca ciąży antybiotyk. Mam jednak nadzieję, że to fałszywy alarm.

    Trodde
    Przykro mi że tak wszystko się skomplikowało i zamiast cieszyć się z ciąży to jak zwykle dodatkowe stresy i zmartwienia 😣😬.
    Wierzę że nawet jeżeli toxo się potwierdzi to antybiotyk pomoże i wszystko będzie cacy✊trzymaj się kochana

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    u mnie wczoraj pozytywny test, pojechałam do labolatorium zrobić badania i beta HCG 124, ale progesteron 111 ng/ml (26dc) co mnie bardzo niepokoi :( już oczywiście się martwię i stresuję całą sytuacją. Wiadomo, wszystko teraz się przypomina...Jutro pojadę do labolatorium ponowić betę i zobaczymy jak sytuacja wygląda.

    ps: nie biorę luteiny, tylko duphaston, który raczej nie ma wpływu na wynik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2020, 15:19

    joanien1104, Gagatka, baksia lubią tę wiadomość

  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 5 listopada 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 20:03

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula,
    Ja oczywiście się naczytałam, że to może być zaśniad.

  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 5 listopada 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto
    Gratulacjjje😃💗
    Ja nie mam pojęcia o czy może świadczyć taki poziom progesteron i czy to dobrze czy źle 🤷‍♀️ale mam nadzieję że jest wszystko prawidłowo i że twoje obawy nie będę miały potwierdzenia ✊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • trodde Autorytet
    Postów: 818 1209

    Wysłany: 5 listopada 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto wow, ale super! Wielkie gratulacje.
    A jakie masz normy progesteronu dla pierwszego trymestru? Bo u mnie do 147 jest norma, ale każdy lab ma swoje. Ale chyba lepiej więcej niż mniej ;)

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 5 listopada 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto, mega gratulacje! Ile jesteś dni po owu?

    Ja właśnie czekam na wynik drugiej bety 😬

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde,
    Robiłam w Diagnostyce, nie mam norm ciążowych, tylko odnośnie faz cyklu.

    Dziękuję dziewczyny za kciuki, oczywiście przydadzą się teraz 😊 w piątek i pon planuję ponowić betę.

    Gagatka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Foto, mega gratulacje! Ile jesteś dni po owu?

    Ja właśnie czekam na wynik drugiej bety 😬


    13-14 dpo
    Koniecznie daj znać jak dzisiejsza beta! Trzymam kciuki 😊

    Natka95 lubi tę wiadomość

  • Malina Autorytet
    Postów: 931 955

    Wysłany: 5 listopada 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooojaaaaa Foto❤️❤️❤️
    Cieszę się przeogromnie. Cudowna wiadomość🥰 aż specjalnie dla Ciebie poszłam zobaczyć normy progesteronu jakie mi wyszły diagnostyce🤔 i Kochana I trymestr 147,3 (badania miałam z września wiec raczej normy aktualne😉) Nie martw się na zapas😘😘😘

    Natka,
    Kciuki za betę✊❤️✊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    202604184956.png
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 5 listopada 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 371,4 16dpo

    Przyrost o 140% co myślicie ?

    Zula36, Annie1981, Bella01, baksia, Pati96 lubią tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 5 listopada 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Beta 371,4 16dpo

    Przyrost o 140% co myślicie ?

    Super 😆

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 5 listopada 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka przyrost bardzo dobry

    Foto80, ale się cieszę! 🙂 Który to cykl staran? Jeśli chodzi o progesteron to proszę nie mysl od razu o najgorszym. Pamiętam jak w ciąży z córką odbierałam wyniki i w 13 dpo miałam 65. Wydawało mi się, że to strasznie dużo, bo zazwyczaj dziewczyny na forum na początku ciąży miewały takie okolicach 20-25.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 960 940

    Wysłany: 5 listopada 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto80 wrote:
    hej dziewczyny,
    u mnie wczoraj pozytywny test, pojechałam do labolatorium zrobić badania i beta HCG 124, ale progesteron 111 ng/ml (26dc) co mnie bardzo niepokoi :( już oczywiście się martwię i stresuję całą sytuacją. Wiadomo, wszystko teraz się przypomina...Jutro pojadę do labolatorium ponowić betę i zobaczymy jak sytuacja wygląda.

    ps: nie biorę luteiny, tylko duphaston, który raczej nie ma wpływu na wynik.


    Gratulacje dla Ciebie🤗🤗

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka,
    Pierwsze 5mc po poronieniu to była walka, by pojawiła się miesiączka, teraz to jest 3cs.

‹‹ 3311 3312 3313 3314 3315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ