Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3343

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, ależ wyczekuję twojej bety! A testowałaś też dzisiaj?

    LadyDior, no to cudownie ci się złożyło, widok dwóch kreseczek i urodziny, aaaa, pięknie :) i urodzinowy buziak w policzek, niech ta ciąża będzie nudna i książkowa :)

    agulineczko, ty mówisz, że znalazłaś jakiś test i ciebie korci, a ja dziś idę do Rossmana po kosmetyczne drobiazgi na prezent dla córek koleżanki, nastolatek.. i korci mnie, żeby kupić jeszcze jeden test.. także ten... :)


    agulineczka, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3343

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiecie co..... sprawdziłam sobie JAK by wyglądał suwaczek.... :) wychodzi mi wg tego, co wyliczyło Ovufriend , że to 5 tydzień równo. Czyli na usg za tydzień będzie 6 tydzień :)

    LadyDior, a tobie termin na kiedy by wychodził? Też sierpień, prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2020, 11:31

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka
    Kciuki za wizytę ✊😊
    Lady Dior
    Wszystkiego najlepszego 😀😚spełnienia marzeń 😀

    Anna Maria agulineczka
    Dziś nie testowałam bo nie mam już testów 🤷‍♀️

    Dziś będę miała wynik z soboty i dzisiejszy😱ale na razie boję się zajrzeć .Pracuje dziś do 16.30 i
    w razie czego chce jakoś ten dzień przetrwać więc wolę na razie nie wiedzieć .

    Objawów praktycznie nie mam ,piersi prawie wcale już nie czuję 😔 na nic się nie nastawiam.

    Spojrzałam dziś na testy i po wyschnięciu nie widzę różnicy.

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady ale pieknie wyglądają te kreseczki 😍

    Ewelina Kochana ja też czekam z Tobą na wyniki✊🏻❤️

    Malina, Kochana u mnie bez zmian. Zgaga zgaga i jeszcze raz zgaga 😬 a tak to wszystko dobrze 😅 czekam niecierpliwie na jutrrzjsza wizytę 😬 boję się i cieszę 🙈

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksia u Ciebie już 19 tydz,najgorszy czas minął. Trzymam kciuki za wizyte, wierzę, że będzie dobrze.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMaria, Ewelina26, Malina, Agulineczka dziękuję za życzenia 😘😘😘😘 Niech się spełnią😁

    Annamaria tak mam niby termin na 28/29 sierpnia. Zosię urodziłam w 38t5d i liczę na podobny termin🙂 Jeju widzicie jaka ja jestem❓❓❓ Oczywiście, że się boję ale tylko zobaczyłam ładne kreski i nie potrafię myslec, że mogłoby być źle - jak poronię to będzie twarde lądowanie 😐

    Ewelina26 nie zawracaj sobie głowy objawami 😘 One naprawdę nie muszą wystąpić a na pewno nie tak szybko. Będzie dobrze

    Dziewczyny jakby któraś miała do sprzedania clexane, luteinę, duphaston to jestem chętna 😘

    Agulineczka to pochwal się kiedy masz urodziny 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2020, 12:48

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie beta do dupy 😔
    59
    97
    70
    Mój M sprawdził i dzwonił 🤦‍♀️😫
    To chyba ciąża biochemiczna?

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina 😔😔

    Wchodzę, odświeżam, nie mogę znaleźć sobie miejsca przed srodowa wizytą i tu takie wiadomości 😔
    Bardzo mi przykro kochana 😔 Kurde no

    Wygląda na biochem. Ale zobacz kochana, wiem, że teraz to żadne pocieszenie, Lady w zeszłym miesiacu też przez to przechodzila, co prawda nie wiemy jaka miała betę, a teraz ładnie kreski ciemnieją o trzymamy wszystkie za nią kciuki. Ja sama w grudniu 3 lata temu miałam podobna sytuację, betę miałam nawet wyższą od Ciebie, ale tez zaczęła spadać, a juz w lutym zaszłam w kolejną szczęśliwa.
    Mam nadzieję, że Twój organizm teraz szybko zaskoczy ponownie. Trzymaj się dzielnie ❤🌹🌷

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • trodde Autorytet
    Postów: 818 1209

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina strasznie mi przykro :( Bardzo mocno przytulam. Wygląda na biochemiczną...
    Właśnie chciałam napisać to samo co agulineczka, dużo słyszałam i czytałam o tym, że po biochemie dużo łatwiej zajść w kolejną ciążę. Będę cały czas mocno trzymać kciuki.

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 497 282

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, bardzo mi przykro, że trafiła się Wam biochemiczna. Wiem jakie to frustrujące i dołujące. Nie pozostaje nic innego jak czekać na okres i walczyć w kolejnym cyklu. Łatwo nie jest, ale nie wolno się poddawać.
    Moje 3 ostatnie cykle to właśnie 3 biochemy pod rząd :( Wiem, że marne pocieszenie, ale nie jesteś tutaj sama z taką niefajną sytuacją, więc jak masz pytania to śmiało pisz.

    Niestety, ale biochemy bardzo często zdarzają się po szczepieniach. Docent Paśnik mówił mi, że z ciąży biochemicznej jest jeden plus - allo mlr zaczyna wtedy rosnąć, więc przy kolejnej jest wyższa ochrona zarodka.

  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanien1104 wrote:
    Ewelina, bardzo mi przykro, że trafiła się Wam biochemiczna. Wiem jakie to frustrujące i dołujące. Nie pozostaje nic innego jak czekać na okres i walczyć w kolejnym cyklu. Łatwo nie jest, ale nie wolno się poddawać.
    Moje 3 ostatnie cykle to właśnie 3 biochemy pod rząd :( Wiem, że marne pocieszenie, ale nie jesteś tutaj sama z taką niefajną sytuacją, więc jak masz pytania to śmiało pisz.

    Niestety, ale biochemy bardzo często zdarzają się po szczepieniach. Docent Paśnik mówił mi, że z ciąży biochemicznej jest jeden plus - allo mlr zaczyna wtedy rosnąć, więc przy kolejnej jest wyższa ochrona zarodka.

    Zastanawiam się czy mogę już odstawić leki

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, szkoda :(
    Ale oby to był tylko wstęp do tłustych 2 kreseczek i bety w przyszłym miesiącu ✊✊

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina,
    Bardzo mi przykro kochana, wiem, że to Cię mocno rozczarowało 😔 liczyłam na to, ze wszystko będzie dobrze. Będę trzymała kciuki za kolejny cykl, teraz byle do @ 😘 tulę

  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina 😪 tak bardzo mi przykro 😪 Kochana nic nowego mądrego tu nie napisze, bo dziewczyny już wszystko napisały. Przytulam bardzo bardzo mocno. I mam nadzieję, że w styczniu zobaczysz 2 piękne kreski, a ciąża zakończy się szczęśliwie po 9 miesiącach ✊🏻❤️

    Agulineczka wiem, że im dalej to powinnam czuć się bezpieczniej ale kurde tak nie jest. Chciałabym aby ten stres odpuścił 😔 Na pewno jest mniejszy niż na początku. Ja tu narzekam na stres a co Wy przechodzicie eh te początku są okropne 😔
    Ten tydzień jest pełen emocji tu na forum. Już teraz trzymam kciuki za środową wizytę ✊🏻😘

    Joanien, jak tam u Ciebie sytuacja? 😘

    joanien1104 lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Parachute90 Autorytet
    Postów: 574 451

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde, widzę po stopce ze jestes z Lublina. Powiedz mi proszę , u kogo.prowadzisz ciążę? Ktory szpitak bierzesz pod uwagę przy rozwiązaniu?

    12.19 // 6tc 💔
    04.20 // 5tc 💔
    5b09e6ydhpvcz6yd.png
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 497 282

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Zastanawiam się czy mogę już odstawić leki

    tak, beta spada, więc najlepiej będzie jak okres przyjdzie. Nie ma co przewlekać w tej sytuacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2020, 15:41

  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyspieszyli mi wizytę o pół godziny 🙉😂

    Zawsze to ciut szybciej 😃 ale i tak wegetuję do tej 19.30 🙉

    Annamaria, Zula36, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka,
    Ogromne ✊
    dobre i pół godziny 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2020, 15:48

    Natka95 lubi tę wiadomość

  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka ✊🏻

    Natka95 lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
‹‹ 3359 3360 3361 3362 3363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ