X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula już niedługo poznasz synka 🥰 trzymam kciuki aby synek posiedział w brzuszku do 22.06 ✊🏻
    Zula, Lady_Dior ja jechałam z bananem na twarzy do szpitala, mój mąż się śmiał ze mnie, bo aż nie wierzył, że można tak się cieszyć idąc na porodówkę. Mój lekarz mnie przyjmował na oddział i to samo powiedział, że chyba nigdy nie widział pacjentki tak zadowolonej, że idzie rodzic 😅 wiedziałam, że będzie bolało i będzie ciężko ale cieszyłam się, że zaraz mała będzie z nami. Ale teeeeeraz, gdybym miała rodzic drugi raz...😬 Już takiego banana na twarzy bym nie miała 🙈😅wiec faktycznie tak jest, że jak człowiek nie wie co go być może czeka to jest jakiś hm spokojniejszy, przynajmniej ja byłam 😅 A opiekę miałam cudowną i szybki poród 🤭

    Natka, Kochana współczuję stresów ale już jesteś tak bliziutko ❤️ Ja też miałam twardnienia brzucha i im dalej tym częściej pojawiały się. Dużo odpoczywaj 😘 i korzystaj z tego, bo później już z tym może być trudniej 🤭

    Bubble, super beta i progesteron ✊🏻❤️

    Gela,Lady_Dior kurde ale macie kiepsko z tym macierzyńskim 😳 ja tak narzekam na PL.. Chyba muszę przestań, bo jak wcześniej był temat lekarzy i opieki podczas ciąży tak teraz jak napisałyście jak jest po porodzie to stwierdzam, że w Pl nie jest źle! 😳

    Ewelina, trzymam kciuki aby udało się zrobić badanie, jestem cały czas z Tobą myślami ❤️

    Bubble_, Gela093, Zula36, Natka95 lubią tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 19:13

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Breath_less wrote:
    A jak jest z macierzyńskim, są jakieś socjalne ma dziecko jak w pl słynne 500+? Czy becikowe?
    I ile trwa taki macierzyński?

    W Norwegii macierzyński zaczyna się 3tyg przed porodem i możesz wybrać czy chcesz becikowe (ok 90tys koron-45tys złotych)czy macierzyński 80% z Twoich zarobków przez 59tyg czy macierzyński 100% 49tyg ,po roku czasu możesz lub nie musisz dawać dziecko do przedszkola i jak zdecydujesz się zostawac z maluchem do 2roku życia dostajesz ok 7tys koron .A i jeszcze jest coś takiego jak Polskie 500+ i wynosi ok 1300 koron(ok 600zl).A pampersy dla dzieci są mega tanie to też jakiś plus 😉

    Breath_less lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny🤗
    powiedzcie mi proszę czy przed badaniem krzywej cukrowej rano brałyście normalnie Euthyrox i heparynę🤔 Czy może dopiero brałyście po badaniu🤔
    Generalnie wolałabym przyjąć normalnie przynajmniej heparynę a nie 2h później😬 Za tydzień muszę zrobić krzywą i tak myślałam, ze zanim zadzwonię do mojego gina podpytam Was😉

    age.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, euthyrox brałam na pewno po badaniu, a jeśli chodzi o heparyne to wydaje mi się, że też po 🤔 Ale chyba dlatego, że heparyne brałam o 10, a na badaniu byłam o 8/9 🤔

    Malina lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina wrote:
    Cześć Dziewczyny🤗
    powiedzcie mi proszę czy przed badaniem krzywej cukrowej rano brałyście normalnie Euthyrox i heparynę🤔 Czy może dopiero brałyście po badaniu🤔
    Generalnie wolałabym przyjąć normalnie przynajmniej heparynę a nie 2h później😬 Za tydzień muszę zrobić krzywą i tak myślałam, ze zanim zadzwonię do mojego gina podpytam Was😉

    Ja brałam Euthyrox po, ale heparyne przed, standardowo jak zawsze o 7 rano :)

    Malina lubi tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4846 3996

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina ja euthyroxu w ogóle nie brałam, bo od razu jadłam więc stwierdziłam, że nonsens a heparynę po ale to z racji tego, że ja i tak biorę o 10-11.30

    Kitaja to ja się chyba do Norwegii przeprowadzę 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2021, 21:51

    Malina lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro jadę na zabieg do czmp 😬boję się co mnie tam czeka 😔. Jeszcze trzeba te badania genetyczne jakoś ogarnąć.
    Oby wszystko poszło szybko i sprawnie.
    Plamie już parę dni ale wydaje mi się że to z krwiaka.


    M postanowił że w lipcu należy nam się urlop i planuje zabrać mnie na wczasy 🏖prawdopodobnie do Grecji 😊 .Mieliśmy w tym roku nigdzie nie wyjeżdżać ale odskocznia bardzo się przyda.
    Planowanie wycieczki bardzo pomaga odciągnąć myśli od tego wszystkiego .

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3342

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wrote:
    W Norwegii pampersy dla dzieci są mega tanie to też jakiś plus 😉

    Kitaja, pamiętam, jak mnie to zdziwiło, jak przeliczyłam szybko na polskie, to wyszło mi równo połowa ceny polskich pieluszek :) Mieliśmy wtedy ograniczony bagaż, bo tylko z podręcznym wracaliśmy plus wózek, ale upchnęłam gdzies 1 paczkę z przyjemnością za te cenę :)

    Ewelina, mocne kciuki za ciebie, niech w końcu to badanie się uda i da wam jakieś odpowiedzi, albo wykluczy trop genetyki, zawsze to coś odhaczone z listy domysłow..

    A wycieczka to bardzo dobry pomysł, należy się wam obojgu!!!

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina,
    Cieszę się, że się odezwałaś i napisałaś, co u Ciebie 😘 ja miałam zabieg w CZMP na oddziale prof Malinowskiego. Wszystko tam odbywa się szybko i sprawnie, jak sama wiesz warunki szpitalne super. Ta myśl pozwala jakoś przetrwać trudny czas. Super pomysł z tym urlopowym wyjazdem 🥰😘 trzymam za Ciebie kciuki i życzę dużo sił 😘

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto80 wrote:
    Ewelina,
    Cieszę się, że się odezwałaś i napisałaś, co u Ciebie 😘 ja miałam zabieg w CZMP na oddziale prof Malinowskiego. Wszystko tam odbywa się szybko i sprawnie, jak sama wiesz warunki szpitalne super. Ta myśl pozwala jakoś przetrwać trudny czas. Super pomysł z tym urlopowym wyjazdem 🥰😘 trzymam za Ciebie kciuki i życzę dużo sił 😘

    Właśnie też będę na oddziale prof.M miałaś najpierw podane tabletki?

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Dziewczyny jutro jadę na zabieg do czmp 😬boję się co mnie tam czeka 😔. Jeszcze trzeba te badania genetyczne jakoś ogarnąć.
    Oby wszystko poszło szybko i sprawnie.
    Plamie już parę dni ale wydaje mi się że to z krwiaka.


    M postanowił że w lipcu należy nam się urlop i planuje zabrać mnie na wczasy 🏖prawdopodobnie do Grecji 😊 .Mieliśmy w tym roku nigdzie nie wyjeżdżać ale odskocznia bardzo się przyda.
    Planowanie wycieczki bardzo pomaga odciągnąć myśli od tego wszystkiego .

    Jutro będę trzymać za Ciebie kciuki kochana.
    Ten urlop to super pomysł, po tylu przeżyciach musicie odpocząć. Planuj wycieczkę do woli i wybaw się na niej w najlepsze 😍 potem powrót do walki z podwójną siłą 🙏🏼

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka,
    Myślami jestem z Tobą i praktycznie każdego dnia myśle o Tobie❤️ Będziesz pod najlepszą opieka, dlatego wierze, ze wszystko pójdzie szybko i sprawnie i na pewno zadbają o to by udało się zrobić badania genetyczne. Trzymaj się cieplutko, mam nadzieję, że to już ostatnia taka wizyta w szpitalu. Przytulam mocno!
    A co do wczasów pomysł idealny. Na pewno odpoczniecie i nabierzecie nowych sił do walki😘
    Baw się, szalej i nie ograniczaj się z niczym. To będzie Wasz czas🥳🏝🍾🥂✈️

    A wiem co mówię, bo dobiega końca nasz dwutygodniowy babymoon - wakacje z małym pasażerem na gapę❤️ Przesyłam Wam pozdrowienia ze słonecznej Miniorki🏝💋☀️

    Ewelina26, joanien1104, Natka95, Kitaja, Gela093, baljov. lubią tę wiadomość

    age.png
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina ze mną na sali w ICZMP, jak miałam histeroskopię, leżała dziewczyna z martwą ciążą. Najpierw dostała tabletki i ostatecznie udało jej się bez łyżeczkowania to przejść. Badania genetyczne skąd bierzesz ? W Test DNA jak się nie uda określić nic z przesłanych tkanek to wykonują inne badanie, tak by kasa się nie marnowała. Tak tyko piszę, bo z tego co pamietam, to wspominałaś, że ostatnio nic się nie udało określić.

    Grecja to cudny wybór, my właśnie siedzimy na Krecie już drugi tydzień i ładujemy baterie ( co prawda dzisiaj pada trochę 😭). Wzięliśmy pokój z prywatnym basenem, gdzie mam ciszę, spokój i brak ludzi. Mogę się relaksować i czuć bezpieczna. Bardzo polecam takie rozwiązanie.

    A od lipca jednak damy sobie szansę i wracamy do starań :) bardzo dobrze mi ten wyjazd na głowę robi, gdyż ostatnio znowu przyplątała mi się ciąża biochemiczna.

    Już nawet o tym pisać mi się nie chciało, bo ten wątek to się ciążowy zrobił i nie bardzo czuję się tu hmm komfortowo by pisać o problemach skoro tutaj tyle o ciąży, dzieciach, wózkach, torbach :( ale cały czas Was podczytuje i mocno wszystkim kibicuję, bo cały czas jesteście dla mnie przykładami, że się udaje :)

  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanien
    Osobiście tym razem wolała bym od razu iść na zabieg żeby lekarz sam zabezpieczył materiał do badania.Do tej pory zawsze sama roniłam i choć było całe jajo płodowe to nie mogli odnaleźć kosmówki 🤷‍♀️może lekarzowi uda sie ją odnaleźć.


    Badanie robimy w firmie Genos w Łodzi ,prof.M też wspominał to labolatorium choć bardziej chwalił Genesis w Poznaniu.
    Zdecydowaliśmy się na Genos ponieważ znają ten szpital i mają sami przyjechać i odebrać materiał
    .Naszym zadaniem jest opłata (660 zł) i przesłanie skanem wypełnionych dokumentów .W teori łatwo to brzmi ale i tak są obawy że z czymś może być problem .

    Odpoczywaj kochana i zbieraj siły 🏋️‍♀️lipiec już tuż tuż

    Przykro mi że musiałaś przechodzić kolejną cb 😟eh nie wiem dlaczego mamy tak przerąbane i ciągle na nas trafia .


    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, pewnie podadzą Ci jedną dawkę tabletek na rozluźnienie szyjki, tak by nie ucierpiała podczas zabiegu ( o ile sama Ci się już nie zaczęła otwierać). Mocno trzymam za Ciebie kciuki jutro. Dużo siły !

    Lipiec tuż tuż, ale będzie co będzie. I tak jak piszesz, przez to, że u nas co chwila „coś” to entuzjazm jest jakby mniejszy. Staram się to wszystko przepracować, wyciągnąć nauki i wnioski, ale sama wiesz - ciężko jest. Jednak małe radości jak spotkania z ludźmi, wyjazdy dają mi dużo.

    Specjalnie wzięliśmy urlop na cały miesiąc i calutki czerwiec gdzieś podróżujemy. Zaraz po powrocie do Polski jadę do Krakowa na festiwal kultury żydowskiej i później w góry na kilka chwil. Mąż mnie bardzo namawiał na takie rozwiązanie i miał rację - to nam mega daje odetchnąć.

    Dodatkowo by zmienić coś, by oderwać się od tego co nas spotkało, postanowiliśmy się wyprowadzić, zmienić środowisko i wystawiamy mieszkanie na sprzedaż. Trochę stresu jest, bo niedługo nowe miejsce, mój mąż od 1 lipca zaczyna nową pracę i ogólnie duży to zwrot dla naszego dotychczasowego życia. Będzie co ma być.

  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina,
    Tak, podają cytotec najpierw. Faktycznie zdarza się, że kobieta oczyści się sama i niepotrzebny jest zabieg. Ze mną też leżała dziewczyna, której udało się tego uniknąć. Ja akurat byłam tam na drugim zabiegu, jak źle mnie oczyścili w innym szpitalu, wiec i tak musiałam go mieć.

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanien
    To u Ciebie zmiany pełna gęba 😉
    Myślę że zmiana środowiska i miejsca pracy to bardzo dobra decyzja👍 .Zaczynacie nowy etap w życiu 😊mam cichą nadzieję że od teraz będzie u was już tylko dobrze 😘.

    Sama też chętnie zmieniła bym pracę choć bardzo ją lubię ( praca w żłobku) to na ten moment wykańcza mnie psychicznie .Do tego praca tylko w gronie kobiet które co chwilę zachodzą w ciążę .W tym roku już 3 koleżanka jest w ciąży i super życzę im jak najlepiej ale uczucie zazdrości i ból serca gdy przychodzą pochwalić się kolejnym zdjęciem usg  jest przytłaczające😖a potem wracają po macierzyńskim ze swoim maluchami a tylko ja znikam na chwilę i wracam bez dziecka eh życie 🤷‍♀️ale dlaczego musiało trafić na nas 😔pewnie nie powinnam tak myśleć ale jest tyle kobiet które znecaja się nad swoimi dziećmi dlaczego to one zachodzą bez problemu i rodzą dzieci a my musimy się tak męczyć 😔.


    joanien1104 lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Joanien
    To u Ciebie zmiany pełna gęba 😉
    Myślę że zmiana środowiska i miejsca pracy to bardzo dobra decyzja👍 .Zaczynacie nowy etap w życiu 😊mam cichą nadzieję że od teraz będzie u was już tylko dobrze 😘.

    Sama też chętnie zmieniła bym pracę choć bardzo ją lubię ( praca w żłobku) to na ten moment wykańcza mnie psychicznie .Do tego praca tylko w gronie kobiet które co chwilę zachodzą w ciążę .W tym roku już 3 koleżanka jest w ciąży i super życzę im jak najlepiej ale uczucie zazdrości i ból serca gdy przychodzą pochwalić się kolejnym zdjęciem usg  jest przytłaczające😖a potem wracają po macierzyńskim ze swoim maluchami a tylko ja znikam na chwilę i wracam bez dziecka eh życie 🤷‍♀️ale dlaczego musiało trafić na nas 😔pewnie nie powinnam tak myśleć ale jest tyle kobiet które znecaja się nad swoimi dziećmi dlaczego to one zachodzą bez problemu i rodzą dzieci a my musimy się tak męczyć 😔.

    Znam to doskonałe...pracuje w szkole i przedszkolu...i tak jak piszesz, ciągle któraś z koleżanek zachodzi w ciążę a ja tylko stoję w miejscu i nie zanosi się na zmiany w tym temacie. Wszyscy mają dzieci z mojego otoczenia, tylko my nie ...czujemy się jak wyrzutki społeczeństwa.

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina całym serduchem jestem z Tobą ,ja zaraz mam wizytę i zobaczymy co dalej i jaki plan ma mój ginekolog.Taki wyjazd to super sprawa odpoczniesz od tego wszystkiego nabierzesz siły ♥️myślami jestem z Tobą .
    Co do pracy ,ja jestem pedagogiem i pracuje w przedszkolu i wiem że z naszym bagażem doświadczeń ta praca nie jest łatwa psychicznie .

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
‹‹ 3579 3580 3581 3582 3583 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ