X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • baljov. Autorytet
    Postów: 757 1038

    Wysłany: 3 lutego 2022, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ super ze wsztsystko w porządku! Czasem tu wchodzę sprawdzić czy coś nie napisałaś 😉 Chlopczyk! Cudownie!
    W ciąży lepiej nie chorować na covid wiec lepiej juz nie pracuj zwłaszcza w przedszkolu/szkole.

    km5svcqguj0gttnw.png
    41 lat
    09.06.2017 Gabrielek 12tc [*]
    V Leiden hetero
    styczeń 2018 - cb
    maj 2019 - cb (drugie IUI, w sumie trzy IUI)
    kwiecień 2020 - cb
    czerwiec 2020 - ivf protokół krótki - 12 kumulusów, 9 dojrzałych komórek - 4 zarodki - żaden nie przetrwał do stadium blastocysty :(
    wrzesien 2020 - ivf protokół długi - 8 kumulusów - 7 dojrzałych komórek - 6 zarodków - 4 zamrożone blastocysty - po badaniach genetycznych 1 prawidłowy (dziewczynka 💗).
    29.01.2021 - transfer jedynej blastki 4.1.1. (accofil, encorton, embryoglue)
    7dpt - beta 33,8
    10dpt - beta 269,3🍀
    12dpt - beta 661,1 🍀💖
    24dpt - jest zarodek 3 mm i bijące serduszko 💖😍
    ur. 15.09.2021 Igusia💗👶 2650g, 48cm, 10/10
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 4 lutego 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po badaniach połówkowych wszystko w porządku jak na ten moment ciąży... syn rośnie i to nas bardzo cieszy. Ogólnie czuje się bardzo dobrze i oby tak zostało....
    Jestem szczepiona na covida aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że to w niczym mnie zbytnio nie chroni. Obecnie rozkminiam czy przyjmować trzecią dawkę szczepionki...zdania lekarzy są podzielone.

    Zula36, baljov., Malina, Bella01 lubią tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 4 lutego 2022, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 18:57

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 4 lutego 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zwolnieniu jestem lecz zdecydowanie mi to nie służy :) a raczej mojej psychice :P

    Zula36, baljov., Malina lubią tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 4 lutego 2022, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 18:57

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 4 lutego 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz pracuje w ProFamili, robię tam też wszelkie badania ...pewnie tam będę się udawać jednak nie jestem przekonana do tego szpitala w 100%...wogole mi się tam nie podoba...i nie wiem 😶 dokładnie ...u mnie cele życie w biegu, teraz musiałam zwolnić a siedzenie w domu i rozmyślanie źle na mnie działa😕

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 4 lutego 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 18:57

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 4 lutego 2022, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Szopena byłam na patologii ciąży z poronieniem...nie narzekam zbytnio ale to inny temat. Przeraża mnie masowe CC w ProFamili. Mam kilka znajomych, które tam rodziły. Zadowolone. Na chwilę obecną porodu rodzinne wstrzymane jednak lekarz prowadzący twierdzi, że do okresu letniego to sie na pewno zmieni. Co będzie to będzie ,i gdzie ostatecznie się znajdę na sali porodowej okaże się w czerwcu 🙂

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 4 lutego 2022, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 18:56

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • baljov. Autorytet
    Postów: 757 1038

    Wysłany: 5 lutego 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Po badaniach połówkowych wszystko w porządku jak na ten moment ciąży... syn rośnie i to nas bardzo cieszy. Ogólnie czuje się bardzo dobrze i oby tak zostało....
    Jestem szczepiona na covida aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że to w niczym mnie zbytnio nie chroni. Obecnie rozkminiam czy przyjmować trzecią dawkę szczepionki...zdania lekarzy są podzielone.
    Ja pierwsza i druga dawkę przyjęłam bedac w ciąży. Pierwsza dawkę będąc w 20 tc, drugą ponad miesiąc później. Trzecia dawkę przyjęłam miesiac temu, bo tak dostalam skierowanie, karmiąc piersią. Ja ogólnie bardzo dobrze zniosłam szczepienia, nic mi się nie działo, żadnej gorączki tylko delikatny bol ręki moze jeden dzień. Wszystkie dawki Pfizera, ginka zaleciła mi Pfizera lub moderne gdy byłam w ciąży.

    Ja akurat od razu poszłam na l4 bo nie było jeszcze szczepien, a poza tym mialam szczerze dość pracy, tak na marginesie tez z dziećmi 😆

    Wspaniale, że z dzidziusiem wszystko w porządku. Niech rośnie zdrowo!🥰

    km5svcqguj0gttnw.png
    41 lat
    09.06.2017 Gabrielek 12tc [*]
    V Leiden hetero
    styczeń 2018 - cb
    maj 2019 - cb (drugie IUI, w sumie trzy IUI)
    kwiecień 2020 - cb
    czerwiec 2020 - ivf protokół krótki - 12 kumulusów, 9 dojrzałych komórek - 4 zarodki - żaden nie przetrwał do stadium blastocysty :(
    wrzesien 2020 - ivf protokół długi - 8 kumulusów - 7 dojrzałych komórek - 6 zarodków - 4 zamrożone blastocysty - po badaniach genetycznych 1 prawidłowy (dziewczynka 💗).
    29.01.2021 - transfer jedynej blastki 4.1.1. (accofil, encorton, embryoglue)
    7dpt - beta 33,8
    10dpt - beta 269,3🍀
    12dpt - beta 661,1 🍀💖
    24dpt - jest zarodek 3 mm i bijące serduszko 💖😍
    ur. 15.09.2021 Igusia💗👶 2650g, 48cm, 10/10
  • Bella01 Autorytet
    Postów: 866 521

    Wysłany: 13 lutego 2022, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J. J super czytać takie pozytywne informacje. Synuś 🥰 super, ważne że zdrowy. Wybór imienia u nas też nie był oczywisty. I tak dopiero przed porodem się zdecydowaliśmy.
    Na kiedy dokładnie masz termin wyznaczony?
    Jak w domu się siedzi, urządzasz? wyprawkę kompletujesz? 😊 Imiona wertujesz? 😆

    Ty jesteś jeden Święty, Panie Boże, który cuda czynisz (Ps 77,15).
  • Karoola Autorytet
    Postów: 894 356

    Wysłany: 13 lutego 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, przywitam się i tu... Jestem po 2 poronieniu (właściwie w trakcie 2 bo w pn idę do szpitala). No i po biochemicznej. Zaczne szukać przyczyny z myślą, że nie poddamy się będziemy kiedyś próbować dalej.

    Jakie badania robiłyście od początku?
    Podstawowe już robiłam po pierwszym poronieniu-typu, morfologie, ana1 (tu muszę zrobić kolejne ana, bo nie wyszło idealnie), witaminy, Homocysteina,
    Mam hashimoto w miarę unormowane.

    Będę chciała kariotypy, może uda się już na NFZ. Myślę że w pierwszej kolejności też sperme, bo jednak zachodzę w ciążę. Trombofilie chociaż dostawałam już profilaktycznie heparyne i luteinę.

    Dodam, że ciąża od początku 2 tyg młodsza, za pierwszym i drugim razem - więc coś poszło od razu nie tak..
    Coś podpowiecie?

    Córka w 2013 r
    Styczeń 2021 ciąża biochemiczna
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Lipiec 2022 ciąża biochemiczna 🙈

    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 13 lutego 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W domu się bardzo rozleniwiam.... zdecydowanie mi to nie służy 🙂jednak wychodzi ze mnie pracoholik 😅 nic kompletnie nie mam kupionego, znalezionego, wybranego 🤔 zrobiłam jedynie listę rzeczy/artykułów które będą nam potrzebne.
    Termin na 12 - 13 czerwiec.

    baljov., Malina lubią tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 14 marca 2022, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka, Joanien
    Zaglądam tu czasami by sprawdzić czy może czegoś nie napisalyscie, czy wróciliście do starań czy się udało. Ciagle Wam kibicuje i czekam na wiadomości od Was. Napiszcie kochane co u Was😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2022, 13:52

    age.png
  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 18 marca 2022, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W grudniu poronienie 5 tydz dzisiaj ciąża tez 5 tydz

    JJ. lubi tę wiadomość

  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 18 marca 2022, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia84 wrote:
    W grudniu poronienie 5 tydz dzisiaj ciąża tez 5 tydz

    Kciuki za Was! 😊

    Gosia84 lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 29 marca 2022, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina wrote:
    Ewelinka, Joanien
    Zaglądam tu czasami by sprawdzić czy może czegoś nie napisalyscie, czy wróciliście do starań czy się udało. Ciagle Wam kibicuje i czekam na wiadomości od Was. Napiszcie kochane co u Was😘

    Witaj Malina 🤗Cieszę się że ciągle o mnie pamiętasz 💗😚.

    Wróciłam do starań, właśnie jestem 2dpo i jutro zaczynam brać accofil 💉,to drugi cykl starań.
    Z nowości wyszło że mam KIR AA ( nie mam ani jednego kira implantacyjnego 🤦‍♀️)a mąż HLA-C C1C2 i doszła mi insulinooporość .
    Ostatnio też brałam accofil tylko trochę później nie wiem czy te parę dni zrobi aż taką różnicę 😥bardzo bym chciała.

    A co u Ciebię słychać? Jak u Alanka 💗?

    Malina, Foto80 lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 29 marca 2022, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina,słońce trzymam za Was kciuki! Mam nadzieje,ze zaraz będziesz mogła pochwalić się 2 kresą i będziesz miała baaardzo nudną ciąże ❤️🙏🏻

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Witaj Malina 🤗Cieszę się że ciągle o mnie pamiętasz 💗😚.

    Wróciłam do starań, właśnie jestem 2dpo i jutro zaczynam brać accofil 💉,to drugi cykl starań.
    Z nowości wyszło że mam KIR AA ( nie mam ani jednego kira implantacyjnego 🤦‍♀️)a mąż HLA-C C1C2 i doszła mi insulinooporość .
    Ostatnio też brałam accofil tylko trochę później nie wiem czy te parę dni zrobi aż taką różnicę 😥bardzo bym chciała.

    A co u Ciebię słychać? Jak u Alanka 💗?

    Ewelinka,
    Tak bardzo się cieszę, ze się odezwałaś🥰😘 pamietam o Tobie i jak tylko mam chwile sprawdzam tutaj czy coś napisałaś. Tak bardzo trzymam za Ciebie kciuki i wierze, ze tym razem się uda i będziesz mogła przytulić wyczekane maleństwo😘 Mam nadzieje, ze ten zestaw leków pomoże Wam w tym😍
    Cieszę się ze wróciliście do starań, wierze, ze nie jest Ci łatwo ale jestem pełna optymizmu i mam ogromna nadzieje, ze niedługo pochwalisz się cudowna nowina. Kochana kiedy testujesz, bo nie wiem kiedy stać pod Twoja łazienka z zaciśniętymi kciukami😉🥰

    Co u nas☺️ Kochana czas leci jak szalony. I jak w ciąży dłużyło mi się i strasznie nie mogłam doczekać się spotkania z małym bąbelkiem tak teraz bym chciała, żeby ten czas się zatrzymał😔 Alan kończy jutro 6 miesięcy😱 kiedy to zleciało😔 szczerze to gdyby nie zdjęcia, które często oglądam to nie pamiętałabym jak był taki tyci tyci. A tak ogólnie macierzyństwo to piękna sprawa, na pewno nie jest instagramowo, ale myśle ze sobie świetnie radzimy.😅☺️ Alanio jest uśmiechniętym i pogodnym chłopcem. Jest tez bardzo grzeczny, mam czas dla siebie bo potrafi sie sam bawić. Dzieki temu mogę spokojnie umyć głowę czy ogarnąć przynajmniej z wierzchu dom☺️ Choć nie ma co mówić bo nauczyłam się tez życ z nieposprzątana kuchnia😅 Alan co chwile zaskakuje nas tez nowymi umiejętnościami. Uwielbiam patrzeć jak sie rozwija i jak cieszy sie z nowej umiejętności. Wczoraj obrócił sie na brzuszek pierwszy raz. Sprawiło mu to naprawdę sporo radości🥰 nie mówiąc o mnie „dumna mama”☺️. Powili tez staje sie małym przylepą co po prostu kocham💞💞💞

    age.png
  • Lolka997 Autorytet
    Postów: 1175 2917

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny 🥰
    Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek będę na tą część forum zaglądać, niemniej dziś- kiedy potrzebuję to wszystko zacząć od nowa, w otoczeniu osób, które to zrozumieją jest dla mnie bardzo ważne…
    A więc od początku… Mam 25 lat i 36 dni temu pożegnałam swoje dwa dzidziuchy. Pierwsza ciąża, pierwsza strata.
    Staraliśmy się długo (w moim subiektywnym odczuciu oczywiście). Właśnie mija rok od wyciagnięcia wkładki. Miesiące badań, monitoringów, zastrzyków, tony podejrzeń co do diagnoz.. Okres był 1.01, później 2 tygodnie anginy, monitorowany cykl- dwa pecherzyki, Ovitrelle i według usg pęknięty wyłącznie jeden. Codziennie po zastrzyku patrzyłam na owulaki jak słabną- polecam metodę do obserwowania spadku hcg!, ale 9 dni po Ovi nagle zaczęły ciemnieć. 10 dni po Ovi test pozytywny, beta pięknie rosła… Pierwsze usg w walentynki i bang- dwie kluseczki. Jedna z widocznymi strukturami płodowymi, druga wyglądała na młodszą, więc miała być kontrola po 9 dniach, dwa bijące serca i karta ciąży.
    Zamiast tego wyrok- diagnoza zaśniadu groniastego. Na drugi dzień rano szpital i komentarz pielęgniarki- tu już nie ma nad czym płakać, przecież to nawet nie żyje. Umierając będę to słyszeć w głowie. Później kolejna tona upokorzeń i braku jakiejkolwiek empatii. Wyszłam ze szpitala cała w krwi i krwiakach po subtelności pielęgniarek przy wenflonach i pobieraniu krwi do badań… Maz chciał dzwonić po policję.. I tak jakoś tego 24.02 świat się zatrzymał, a może tylko zwolnił… Okazało się, że zaśniad był na wczesnym etapie, kosmki nowotworowe były pojedyncze stąd nie skończyłam na onkologii i chemii. Na kontroli po operacji macica wyglądała w porządku, wszystko było ok. 24.03- miesiąc po zobaczyłam betę 3.07 czyli oficjalnie nie byłam już w ciąży.
    Rozmawiałam z moją Panią Doktor o powrocie do gry. Mówi, że oczywiście moje ryzyko nie jest teraz większe niż u zwykłej Kowalskiej, ale im szybciej będę chciała być w ciąży tym łatwiej może się to powtórzyć. Także ustaliłyśmy te 3 miesiące, absolutne minimum. Dziś, równiutkie 3 miesiące po ostatnim okresie wróciła szanowna małpa na salony- pierwszy okres, z którego się ucieszyłam ;)
    Także cykl nie przestawi mi się nawet o dzień.
    Maj i czerwiec są moje! W maju zacznę monitorować cykl, a nóż poniesie Nas na coś więcej 😏
    Czerwiec to już kontrolowana walka w 100%.
    I tak sobie żyję od ponad tego miesiąca chociaż czasami to bardziej wegetuję.
    Powiedzcie mi, jak pozbyć się tego strasznego żalu z siebie… Nie poczucia winy- żalu. Że nie udało mi się. Ze obok mnie jest tyle dzieci, tyle ciężarnych, a mnie znowu tak życie doświadczyło…
    I dwa- jak wrócić do gry? Jakie teraz badania powinnam zrobić. Podpowiem, że diagnozowano mnie w kierunku pcos (nic poza wyglądem jajników na to nie wskazywało) i IO, ale żadna z diagnoz ostatecznie się nie potwierdziła. Chciałabym teraźniejsze starania zacząć w pełni przygotowana.

    Ślę buziaki dla wszystkich aniołkowych Mam ❤️

    Starania o pierwszy cud od 04.2021
    Ja- 25, Leśniowski-Crohn (2 operacje), podejrzenie PCOS, LUF, IO :(
    On- 30, okaz zdrowia...

    28.01.2022 II
    14.02.2022 2 Ktośki na pokładzie 🥰
    24.02.2022 Ktosie... 💔😭

    05.2022 zaczynam walkę od nowa 💪
    13.05.2022- badanie drożności HyCoSy- OBYDWA DROŻNE 😍
    Maj zakończony 8 cm torbielą..

    06.2022- pierwsza stymulacja cyklu- Letrozol, pęcherzyk 23 mm na lewym jajniku ❤
    +Ovitrelle =pęcherzyk pęknięty + 2 cm torbiel krwotoczna
    Czerwiec zakończony betą o wyniku 1

    07.2022- Letrozol, pęcherzyk na prawym jajniku, Ovitrelle, po 48h niepęknięty, 2xOvitrelle
    Lipiec zakończony bielą na teście.

    08.2022- PIERWSZE PODEJŚCIE DO IUI+hirudoterapia ❤️

    Leki:
    3-7 dc- Letrozol, NAC
    do owulacji- dzięgiel chiński
    Ovitrelle
    stale- Euthyrox 25, inozytol, kurkumina
‹‹ 3640 3641 3642 3643 3644 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ