X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 7 października 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rodzice mają gospodarstwo, może nie jakieś ogromne (22ha), ale wszędzie zboża, część zasiane ozime już powschodziło, ale jak zmrozi taką suchą ziemię to będzie klapa na wiosne (jeśli dodatkowo będzie zima jak ostatnio :/

    No w dzień to nie umiem używać tamponów, tez mam wrażenie, że mi wycieknie bokiem hahaha ;) I czasem coś tam pociekło, ale na noc to mi taki ten z OB co ma 4 kropelki na pudełku (no latający :D ze skrzydełkami ;) to starcza całe szczęście ;) A wole tampon na noc (choć awaryjnie podpaske też zakładam ze strachu, że jak wstane to chlupnie ;) Bo lubie się wiercić, a jak za długo leże w jednej pozycji to potem mnie tyłek boli albo w mostku ;)

    No chyba się skusze na 2 apapy, bo 1 to mi nic nie robi ;)

    O tak, jeśli @ będzie raczej normalna to się staramy ;) Winko już sobie wczoraj napoczęłam i dziś dokupiłam migdały :p (Nie) dziękuję ;)

    Kupiłam sobie pare spodni dziś, sweterek i bluzki dwie i tak mi się strasznie spodobał jeden sweterek w Sinsay, co myślicie? :

    http://www.sin-say.com/pl/pl/sklep-online/kolekcja/swetry/lt009-08m/button-through-cardigan

    No leży na mnie idealnie (rozmiar XS :p
    Tylko ta cena....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 18:23

    inessa lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sliczny ten sweterek :)
    a cena no cóz zalezy z jednej strony duzo a z drugiej ładny i długi to koszt nie az tak duzy tym bardziej,ze sa o wiele drozsze :D
    Mam podobny ale krótszy tylko juz kilka lat ma :P ale jest super!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 18:40

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 7 października 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No długawy to jest, niewiele nad kolanem mi się kończy, a mam 170cm wzrostu ;)

    Były chyba 2 te jasne w XS a nie pamiętam czy ten ciemniejszy też był w tym rozmiarze...Bardziej mi się ten jasny podoba, kusi mnie żeby tam podjechać i go nabyć :D Może będzie ;) A nawet jakby ten ciemniejszy był to też bym wzięła ;) Zawsze mi się podobały takie długie swetry na guziki z grubej włóczki :D

    A nie mechaci Ci się bardzo ?

    Widziałam też śliczne poncho wciągane przez głowe z takimi frendzlami na końcach, też takie z grubej włóczki, ale sweter wygrywa u mnie w rankingu ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 7 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline, śliczny sweterek. Cena nawet przystępna jak za taki cieplusi milusi kawałek materiału :)

    U mnie kolejny test owu negatywny :/ tempka nie rośnie :( masakra

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline mi sie nie mechaci praktycznie wogole no troszke pod pachami ale nie widac tego za bardzo. No i ten jasny jest ładny :D

    Malika kurcze a moze ten cykl bedzie bez owulacji :( u zdrowych kobiet zdarzaja sie takie cykle 1-2 razy w ciagu roku. Oczywiscie,zycze owulacji!!!!!!!

  • Maggi-P Autorytet
    Postów: 296 516

    Wysłany: 7 października 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline sweterek super :) i ma to ja lubię najbardziej - łaty na łokciach :) i cena tez wydaje mi się oki :D

    Malika ja to już w ogole nic nie rozumiem z tych wykresów, testów itp. :( U mnie wczoraj wieczorem test ovu wyszedl prawe pozytywny (wklejałam zdjecie) dzisiaj rano kreska była jeszcze mocniejsza, wieczorem zbladła, ale tylko odrobinkę, temp. cały czas niska i nie wiem czy to normalne i czy jest szansa, że z tego cyklu jeszcze coś będzie. Jak mozecie to zerknijcie please, moze znacie sie na tym co?

    A tak w ogóle to ja dzisiaj zaszalałam i poszłam sobie do fryzjera :) Zmieniłam kolor i super mi z tym :)

    21.08.2015 - 9tc 4d [*]
    dev181pr___.png
    Termin cc 24 czerwca :o)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi ale tempka nie musi odrazu skoczyc "w niebo" u Ciebie jest lekki skok a owulacja moze dopiero dzisiaj byc lub nawet jutro bo test owu ja tylko zwiastuje.
    Polecam jak mozecie dzisiaj jeszcze serducho :D

    AA fryzjer super sprawa :D ja lubie eksperymentowac z kolorami włosów :P chociaz z umiarem hyhyhy
    jaki masz teraz kolor?

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 7 października 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi, to oznacza, że w ciągu 24-48 h od pozytywnego testu będzie owulacja. Liczę na wzrost tempki u Ciebie już jutro :)

    Inessa, w tym cyklu to nawet nie mamy kiedy się zgrać żeby troszkę poćwieczyć z mężem. Teraz wróciłam do pracy, muszę się przestawić na tryb pracujący. Wracam zmęczona, a mąż teraz pracuje na drugie zmiany więc wraca po 22 kiedy ja już powoli idę spać. On odsypia rano, a ja wychodzę do pracy...

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Maggi-P Autorytet
    Postów: 296 516

    Wysłany: 7 października 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa mam bardzo duzo bardzo drobnych blond pasemek :)

    Malika musicie sie jakos zgrać, bo szkoda czasu ;)

    Obyście kochana miały rację z tym moim wykresem ;) ide zatem pod prysznic i do roboty ;)
    Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 21:57

    inessa, malika89 lubią tę wiadomość

    21.08.2015 - 9tc 4d [*]
    dev181pr___.png
    Termin cc 24 czerwca :o)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malika to ciezka sprawa :( ale moze cos uda sie w weekend chociaz!!!
    a moze potrzebny ten cykl abys sie przestawiła na prace a w nowym juz ogarnela wszystko i do walki??!! wspieram <3

    Maggi lubie pasemka a jeszcze bardziej refleksy! Napewno ładnie wygladasz :D
    to do roboty :D :P

    jakos dzisiaj spokojnie na forum!!!

    malika89 lubi tę wiadomość

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 7 października 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl to wyzwanie :) Powrót do pracy i nowy wspomagacz w postaci Letroxu :)

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malika a wiesz,ze ponoc Letrox lubi bardzo przyspieszac owulke ale zdarza sie,ze opozniac ja???

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 7 października 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Malika a wiesz,ze ponoc Letrox lubi bardzo przyspieszac owulke ale zdarza sie,ze opozniac ja???
    Interesujące :) warto wiedzieć. Dzięki Inessa :*

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malika bo Ty zaczełas go dopiero brac?
    Pytam bo wszystkie leki na tarczyce na poczatku moga miec wpływ na owulacje tzn opoznic ja czy przyspieszyc no ale nie musza zalezy od organizmu. Dosc szybko wszystko sie normuje w organizmie hormon a wiec reszta tez!
    A tak wogole chora tarczyca moze miec wpływ na temperature i czesto jest niska wtedy no ale tak jak wczesniej pisałam wszystko zalezy od organizmu!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 23:04

    malika89 lubi tę wiadomość

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 7 października 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś drugi dzień brania leku.
    Fakt, zawsze wieczorem temperatura była wyższa niż rano. Nie wiem po co mierzę, bo wynik wieczorny conajwyżej mogę w buty sobie wsadzić, ale dziś trmpka wieczorna 36,28!
    Dziwne, ale prawdziwe... Lepiej pójdę już spać i wypocznę :)

    Dobranoc dziewczęta :*

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli dzis 2 dzien to kurcze jeszcze lek nie ma wpływu na owulacje :(
    a moze ze zmeczenia sie poprzestawiało??!!
    DObrej nocy <3

    malika89 lubi tę wiadomość

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 8 października 2015, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane,

    Dziękuję Wam bardzo za troskę <3
    Widziałam, że pytałyście o mnie i martwiłyście się, czy wszystko ok.
    Dziękuję!

    Faktycznie nie było mnie tu jakiś czas. Ostatnie dni u mnie to jakieś istne szaleństwo. Strasznie dużo spraw i to różnej materii. Teraz już pewnie szczegółowo nie opowiem, więc w dużym skrócie:
    - teściowa nam się połamała po upadku i ogólnie jest w bardzo złej formie
    - ja wystartowałam właśnie ze swoją własną firmą
    - w tym samym czasie inna wielka, bardzo znana firma zaczęła prowadzić ze mną rozmowy, żebym przyszła do nich (nie wiem, czy tego chcę, ale to jest taka praca, która na zawsze otworzyłaby mi drzwi do wszytkiego w mojej branży)
    - zdrowotnie strasznie jestem osłabiona po zabiegu
    - miałam 4-5 dni plamień, potem nic, i nagle od wczoraj straszne krwawienia, trochę się martwię... jakoś niezbyt normalnie mi to wygląda
    - po bardzo profesjonalnej lekarskiej interpretacji moich wyników wiem już, że czekają mnie kolejni lekarze innych specjalności (m.in.endokrynolog) i konsultacje oraz badania, z których niektóre mogę zrobić dopiero po 3. miesiączce od poronienia
    - to oznacza, że w międzyczasie zero starań (!) i zakaz zachodzenia w ciąże przynajmniej do czasu pełnej diagnostyki, czyli do stycznia-lutego :-| nie ma to sensu, bo - jak już wiem - z moimi wynikami na ten moment nie mam szans utrzymać ciąży

    To taki super skrót tego co u mnie. Mam nadzieję, że od jutra/piątku będę już mogla normalnie być z Wami.
    Na razie nie wyrabiam i nie nadążam.

    Bardzo przepraszam wszystkie z Was, do których miałam napisać na priv. Nie dałam rady... Ale zrobię to jak najszybciej.
    Postaram się też szybko nadrobić Wasze wpisy, żeby wiedzieć, co się u Was dzieje. Na razie wyłapałam tylko, że trochę owulek się zbliża lub jest :-), że niektóre dziewczyny mają niegrzecznych mężów, i że Bombla rzuciła pracę :-D (i bardzo dobrze, kochana!)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 01:01

    malika89 lubi tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 8 października 2015, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessko ja studiowałam fizjoterapię, ale mieliśmy przedmiot taki jak pedagogika specjalna :)

    inessa lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 8 października 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zaobserwowałam dziwny to śluz niby śluz nie, wyglądało coś jak delikatna pozostałość po @ z brązowym jakby skrzepem, dodatkowo boli mnie podbrzusze :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 07:53

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 8 października 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedobrze mi... ciągle mi niedobrze i już nie wiem czy z nerwów czy przez duphaston... nie podoba mi się ta moja temperatura :( raz w dól, raz do góry. ale mam jeszcze nadzieje

    annak tule <3

    Martynka może to ostatnie "wyplucie" po okresie ;) spokojnie, zaczniemy się tym martwić jutro, jak sytuacja się powtórzy.

    Malika spokojnie czekaj na owulkę. Wróciłaś do pracy, stres, zmęczenie.. niedługo będzie skok, będzie dobrze :)

    maggi wykresik masz piękny :) działaj! i czekaj na efekty :)

    u nas też susza ogromna, rodzice mają 14 ha ;) a i ja mam swoje małe poletko, suche :( ja z utęsknieniem czekam na deszcz! niech leje i tydzień!

    plotki do mnie doszły, że nie wiadomo, czy jutro ostatni dzień mojej męki.. bo szef nic nie podpisał jeszcze, tylko na gębę wszystko (bo jest w delegacji, ma byc jutro). dobrze, że to rzuciłam. ku*wa cyrk. więc denerwuję się nadal.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 08:49

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ