Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 26 października 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Widocznie jakiś sens w tym jest.
    Na tzw. "Chłopski rozum" jeden lek zageszcza, drugi rozrzedza...

    teraz będę wiedziała :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 26 października 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuuuuźwa osiągnęłam wyższy level! autorytet! :D szaaaaaaaaał :D

    nick nieaktualny, annak, malika89, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawostka:
    "Inne dobre naturalne leki rozrzedzające krew to:

    Znowu Bromelaina (enzym trawiący białko, najbardziej popularny z ananasa)

    Woda – to oczywiste, że oydwaj naturopaci ją polecają

    cynamon_1105221_6839Cynamon

    Koperek

    Oregano

    Suszone owoce i owoce jagodowe, takie jak: rodzynki, borówki, śliwki i wiśnie

    Witamina B6

    Witamina E

    Gingko biloba"

    "Krew doskonale rozrzedza CEBULA - tak, zwykła cebula, którą należy zjadać codziennie w takiej postaci, w jakiej toleruje ją nasz organizm. Najlepsza jest surowa.
    Cebula zawiera substancję rozpuszczającą fibrynę, a fibryna to substancja zagęszczająca krew.
    Drugim naturalnym lekiem jest czosnek. Zmiażdżyć trzy ząbki czosnku i zjeść je wieczorem w ciepłym mleku."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 20:02

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 26 października 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, cebula i czosnek na rozrzedzenie krwi... Obawiam się, że na dłuższą metę to mogłoby też rozrzedzić stosunki społeczne z najbliższym otoczeniem ;-)
    (ale dobrze wiedzieć)

    Jacqueline, nick nieaktualny, Bomblica lubią tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 26 października 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ananasie słyszałam, że jest dobry na zagnieżdzenie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 26 października 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu - mi to nie grozi :P Czosnku unikam jak ognia :/ Znaczy może coś zjem gdzie jest czosnek, ale jeśli czuje wyraźny smak czy zapach czosnku to odpada :/ A cebula to hmm surową jak na razie to trawie tylko w sałatce rybnej (z jajkiem i ogórkiem :) A tak to musi być podduszona przynajmniej ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 26 października 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron wiem, że kosztuje u mnie 35zł, estradiol i tarczycowe (tsh, ft3 i ft4) nie wiem ile kosztują.

    Ile u was kosztują te badania ? Ciekawe czy ze mnie zedrą jutro :P

    I wszystkie je zrobie bez skierowania w prywatnym laboratorium ?

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedna ciekawostka dotyczaca brania leków np jak Acard,Clexane itp
    "Antykoagulanty a dieta


    Przy leczeniu tymi lekami nawet niewielka zmiana składu pożywienia może znacząco wpływać na ich skuteczność. Np. wszystkie warzywa zielone zawierające witaminę K - natka pietruszki, rzeżucha, brokuły, brukselka, sałata, szpinak, groszek i kapusta zaburzają ich działanie. Również seler, grejpfruty, żurawina, czosnek, cebula, awokado, boćwina i kalafior zmieniają działanie tych preparatów. Efekt terapeutyczny mogą zakłócać także zioła i przyprawy - szałwia, kozieradka, rumianek, anyż, arnika, mniszek, kasztanowiec, dziurawiec. Chory musi więc unikać tych wszystkich pokarmów."

  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 26 października 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam cebulę, zwłaszcza na surowo jak robie sobie kanapkę. Chleb, sałata szynka pomidor i cebula a na to pieprz mhm uwielbiam. Niestety cebula niewiem dlaczego mi szkodzi. Po zjedzeniu boli mnie brzuch, ale jak się oprzeć ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline mysle,ze w kazdym laboratorium inna jest niestety cena no i przypuszczam,ze w wiekszej miejscowosci innna cena i w mniejszej inna.
    U mnie progesteron jest o wiele tanszy ale tarczycowe ok 20-30 zł kazdy.
    A powinnas je zrobic w kazdym labo nie wazne czy NFZ czy prywatne.

    A co do ciekawostek to mysle,ze wszystko jest dla ludzi ale z umiarem :D :D :D

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 26 października 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Progesteron wiem, że kosztuje u mnie 35zł, estradiol i tarczycowe (tsh, ft3 i ft4) nie wiem ile kosztują.

    Ile u was kosztują te badania ? Ciekawe czy ze mnie zedrą jutro :P

    I wszystkie je zrobie bez skierowania w prywatnym laboratorium ?

    progesteron u mnie 20zł.. i prywatnie to wszystko zrobisz ;)

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 26 października 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uhh to u mnie drożyzna (w Sochaczewie) :/ A w Łowiczu nawet nie wiem gdzie jakie laboratorium jest :/ Chyba z rana musze zorientować się gdzie jakie jest i podzwonić . Ehh kurcze a chciałam jechać od razu jak zostawię córke w przedszkolu :/

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 26 października 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie progesteron 19. Pakiet tarczycowy 40.

    Z Socho 100 km do Płockowa :)

    http://www.wszplock.pl/images/articles/a/files/Cennik06-2015.pdf

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 26 października 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam cebulę i uwielbiam czosnek! Ale z troski o otoczenie jednak ograniczam...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez lubie cebule i czosnek ale jako dodatki do miesa czy np warzyw :D
    i tez ograniczam z wiadomych wzgledów :) :P

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 26 października 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopadł mnie jakiś dołek...
    Boje się II kresek, że jak je ujrzę to i tak się nie uda
    Że jak zrobie jakieś badania i się nie uda to będę sobie wyrzucać czemu nie zrobiłam innych :/
    Do d*py z tym wszystkim :/

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 26 października 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline,
    Jak zobaczysz dwie kreski, to oszalejesz ze szczęścia. Gwarantuję! :-)
    I nawet jeśli potem dopadną Cię jakieś dołki, to i tak nic już nie będzie takie samo ;-)
    To będą inne dołki niż ten dzisiejszy. Z amortyzacją od tej wewnętrznej radości.
    Trzymaj się, kochana. Skoro dziś jest gorszy dzień, to jutro musi być lepszy <3

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 27 października 2015, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ją się wita jako pierwsza ...tempka poszła w dòł więc @ się zbliża.Miłego dnia dziewczynki..

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 27 października 2015, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benitka witaj w klubie :( u mnie też tempa w dół, test negatywny, brzuch boli jak na @... :(

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 27 października 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :-)
    Właśnie wróciłam z nocki. Szybko się kładę spać bo za 4 godziny trzeba zmierzyć tempke, wiem ze wyjdzie pewnie inna niż normalnie ale co.ja na to.mogę poradzić, niestety chodzę do pracy na trzy zmiany a większość zmian to nocki, wiec jakoś musze sobie radzić.

    Dobranoc dziewczyny :-)
    Miłego dnia <3

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ