Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 12 września 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaira a może to nie o paproch chodziło tylko myślał że coś w zdrapkę wygra :-D hyhyhy (żart na poziomie pryszczatego gimnazjalisty)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 12 września 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dotarł dzisiaj mój nowiutki pachnący świeżością termometr owulacyjny do ponownego zdeptania :)
    Nie wierzę w termometry elektroniczne - no co poradzę? Pokazują mi całkiem inną temperaturę za każdym razem ;) a tu ciecz musi się podgrzać i rozszerzyć - prawom fizyki się nie zaprzeczy :) i nie pika :)

    jak nie zajdę w ciąże w kolejnym cyklu, to poproszę koleżankę o monitoring cyklu, ona pracuje tylko w poniedziałki i piątki, więc znakomicie mi to pasuje. Jest bez sensu dla mnie to wróżenie z wykresów - postanowiłam to zrobić ostatni raz po miesiączce

    dupa mnie boli od siedzenia, słuchajcie - sezon się zaczął, przyjęłam już dzisiaj 48 osób i mam jeszcze 30 do przyjęcia, nie wiem jak się nazywam :( proszę pogłaskać :( jak tylko zajdę w ciąże, idę na zwolnienie - nie ma bata. Ja to powiedziałam - tytan pracy :)

    M@linka, Elmo13, nick nieaktualny, sylvuś lubią tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 12 września 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Apetyt... hyhyhy (smiech pryszczatego gimnazjalisty)

    Ja mam malutki pieprzyk na łechtaczce, mój jak mnie "poznawał" to pazurem skrobał bo myślał, że to paproch hyhyhy!

    Też mam pieprzyk w miejscu intymnym i chciałabym aby lekarz go obejrzał, ale jakoś głupio mi iść do dermatologa lub innego lekarza poza ginem i nie wiem właśnie co robić :/ kurza twarz, co radzicie? iść do dermatologa i sie przed nim rozkraczyć??? Ginekolodzy są przyzwyczajeni do takich widoków a przed innymi lekarzami to mam opór. No chyba, że byłaby to kobieta...

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 12 września 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja miałam małego pypcia ponad pół roku jak nie 8 miesięcy (coś z rodzaju kłykcin kończystych) na łączeniu pupy i uda i jakoś w 8 tc siadam na sedes zrobić siku i patrze w majty a tam plamka krwi... ależ się zlękłam przez chwilę, ale sekundę później zrozumiałam, że to może ten pypeć... patrzę, a tam go już nie ma, oderwał się sam! A teraz nie ma po nim śladu... ;) za to na łechtaczce mam na czubeczku taki 2mm pypcik i on sobie tam jest, nie będę go już niczym wypalać bo boję się - może sam odpadnie?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 16:43

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 12 września 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo głaskam Cię :P i podziwiam jak mozesz tyle osób przyjmowac na dzień to jakis ewenement jestes:)

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 12 września 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka wrote:
    Też mam pieprzyk w miejscu intymnym i chciałabym aby lekarz go obejrzał, ale jakoś głupio mi iść do dermatologa lub innego lekarza poza ginem i nie wiem właśnie co robić :/ kurza twarz, co radzicie? iść do dermatologa i sie przed nim rozkraczyć??? Ginekolodzy są przyzwyczajeni do takich widoków a przed innymi lekarzami to mam opór. No chyba, że byłaby to kobieta...


    o matko, ale macie problemy ;)
    normalnie idź do dermatologa, on ma w dupie Twoją pochwę i wargi sromowe i jest mu wszystko jedno jak wyglądasz w tym miejscu ;)
    jedyne co może być trudne do zaakceptowania to konieczność przykładania dermatoskopu w Twoje krocze ;) ale może będzie miał podgląd komputerowy. Nawet ginekolog nie zbliża się tak niebezpiecznie do pacjentki - chyba, że krótkowidz ;) (znacie kawał o wspólnym mianowniku ginekologa krótkowidza i misia koala?)

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 12 września 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajesz ten kawał. Zapowiada się świetnie :-)

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka, no niby głupio, ale takie rzeczy ci lekarze ogladaja, to raczej im nie robi róznicy. Jak Cie to niepokoi, to znajdz babke-lekarza.

    Vertigo, naprawde mozna dostac zawrotu glowy. Ależ masz przerób! Wspólczuję! A każdy człowiek to inna historia. A czemu sezon sie zaczyna? Przeciez cieplo jest. Przez szkoły?

    No i czemu nie wierzysz w wykresy? W ogóle lekarze jakoś im nie wierza, olewaja, jak mowie, że prowadze obserwacje. Termometr microlife daje mi wynik powtarzalny, różnice na poziomie 0,03 w te czy wewte. Ale tendencję widac, jak na dłoni. A mierzę pod jezykiem, wiec nieidealne miejsce.

    M@linka lubi tę wiadomość

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 12 września 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roma wrote:
    Dajesz ten kawał. Zapowiada się świetnie :-)

    co ma wspólnego ginekolog krótkowidz z misiem koalą?
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    wilgotny nosek :)

    roma, nick nieaktualny, M@linka, Gaduaaa, promyczek 39, Niebieskaa, Jacqueline, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 12 września 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-D podoba mi się

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 12 września 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:

    Vertigo, naprawde mozna dostac zawrotu glowy. Ależ masz przerób! Wspólczuję! A każdy człowiek to inna historia. A czemu sezon sie zaczyna? Przeciez cieplo jest. Przez szkoły?

    cholera wie
    a ja na grypę nie mogę się zaszczepić, bo teoretycznie mogę być w ciąży, a w I trymestrze nie wolno (no przynajmniej nie powinno się), dopiero w II i III i tak cały sezon może mi polecieć, bo praktycznie od 1 dnia miesiączki jestem w I trymestrze ciąży

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 12 września 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo hehe kur zapiał hehe to straszne - już sobie myślę, że umrę na czerniaka ;) z powodu tego pieprzyka bo nigdy nie odważe sie pójśc z nim na badanie cholera jasna nie miał gdzie wyskoczyć - mam go centralnie między wejściem do pochwy a odbytem - zajebiście nie? w bardziej wstydliwym miejscu nie mógł - już wolałabym mieć na łechtaczce lub wardze sromowej. Pewnie mi go przetną przy nacinaniu krocza przy porodzie :/


    heheh fajny kawał heheh ciekawe czy mój gin go zna hheheh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 15:06

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 września 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    Do mnie dotarł dzisiaj mój nowiutki pachnący świeżością termometr owulacyjny do ponownego zdeptania :)
    Nie wierzę w termometry elektroniczne - no co poradzę? Pokazują mi całkiem inną temperaturę za każdym razem ;) a tu ciecz musi się podgrzać i rozszerzyć - prawom fizyki się nie zaprzeczy :) i nie pika :)

    jak nie zajdę w ciąże w kolejnym cyklu, to poproszę koleżankę o monitoring cyklu, ona pracuje tylko w poniedziałki i piątki, więc znakomicie mi to pasuje. Jest bez sensu dla mnie to wróżenie z wykresów - postanowiłam to zrobić ostatni raz po miesiączce

    dupa mnie boli od siedzenia, słuchajcie - sezon się zaczął, przyjęłam już dzisiaj 48 osób i mam jeszcze 30 do przyjęcia, nie wiem jak się nazywam :( proszę pogłaskać :( jak tylko zajdę w ciąże, idę na zwolnienie - nie ma bata. Ja to powiedziałam - tytan pracy :)
    ojojamy Ciebie biedną ^_^

    M@linka lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 12 września 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka wrote:
    Vertigo hehe kur zapiał hehe to straszne - już sobie myślę, że umrę na czerniaka ;) z powodu tego pieprzyka bo nigdy nie odważe sie pójśc z nim na badanie cholera jasna nie miał gdzie wyskoczyć - mam go centralnie między wejściem do pochwy a odbytem - zajebiście nie? w bardziej wstydliwym miejscu nie mógł - już wolałabym mieć na łechtaczce lub wardze sromowej. Pewnie mi go przetną przy nacinaniu krocza przy porodzie :/


    heheh fajny kawał heheh ciekawe czy mój gin go zna hheheh

    ja też tam ma znamię, tez mi je przecięli przy nacinaniu krocza

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 12 września 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam dziś kurka test. przed chwilą. i odłożyłam go. i patrze no nic.. pod światło.. Jezu chyba mam zwidy.. wywaliłam. Za 5 minut wyciągnełam jednak z kosza. i chyba jednak tam coś jest. . no jest napewno lekko ciemniejszy paseczek.


    boje się. jutro rano powtórka.

    M@linka, sy__la lubią tę wiadomość

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 12 września 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo dasz rade popatrz ze juz ze połowa jesteś :) jeszcze kilka osób i po robocie aby lekkie przypadki były ;)
    Mój młody tez dziś zaliczył wizytę u lekarza a naprawdę niewiele choruje ale od wczoraj miał wysoka gorączkę powyżej 38 a nawet 39 + wiec tylko czopki do pupy i dziś do lekarza ale w sumie nic mu nie jest tylko dostał nowinę i ma zostać w domu i go obserwować... Niestety tydzień w przedszkolu i juz...

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 12 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiejsza beta 4,99, nie ma wątpliwości. Odstawiam dupka i czekam. No i niestety stymulacja clo też będzie musiała poczekać. W ogóle to na wszystko trzeba czekać :( Teraz los będzie mnie doświadczał.
    No cóż dziś to była formalnośc, nastawiłam się na porażkę, więc nie jest źle. Niestety w życiu niczego nie można być pewnym. Kolejny upadek, mam nadzieję,że więcej nie będę musiała się podnosić.

    Elaria mocno trzymam kciuki, aby u Ciebie było dobrze, niech kreska ciemnieje i da nam wszystkim nadzieję.

    Żebym tylko nie przestała wierzyć w cuda...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia kochana przytulam <3


    Vertigo ojojowuje :)

    Elaria padam :D powiedz mężowi żeby go spróbował zlizac :D może na mokro zejdzie :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda trzymam kciuki!

  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 12 września 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzę co 5 minut i patrzę na niego i nie wierzę w moje własne zmysły.. czy napewno tam jest ta kreska. ha ! bardziej cień kreski.

    jak jutro wyjdzie + to nie wiem czy brać duphaston? mam na 17 dni zabezpieczenie 2x1.

    Elaria też tak się boisz jak ja? :O

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

‹‹ 946 947 948 949 950 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ