X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.
Odpowiedz

Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.

Oceń ten wątek:
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajakowe wrote:
    Aneta, i jak sytuacja? ☺️

    Beta z wczoraj 75,4 🧡 jutro i w piątek powtarzam 💪🏻

    Ty jeszcze w pakiecie? ☺️

    Martka89 lubi tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • kajakowe Ekspertka
    Postów: 180 97

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8 wrote:
    Beta z wczoraj 75,4 🧡 jutro i w piątek powtarzam 💪🏻

    Ty jeszcze w pakiecie? ☺️

    Ale cudownie!❤️ strasznie się cieszę!
    Taaa...termin na dziś a dzieć nic sobie z tego nie robi...Pewnie ma charakter oo starym, to mogę sobie mówić a mówić 😂 jedynie mam dzisiaj więcej skurczy przepowiadających niż zazwyczaj, wcześniej miałam ich niewiele... czas już kończyć to All inclusive 😂😂 idę dziś na dodatkową wizytę do luxmedu, może uda mi się wybłagać masaż szyjki 😂

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już po wizycie. Nie mierzylismy małej, tylko szyjkę i bicie serca. Szyjka długa, zamknieta, 3.9cm. Serce 154. Niepokoi trochę przepływ krwii w pępowinie, blisko górnej granicy, choć gin uważa, że niebawem powinien zacząć spadać i przyjść za 2 tyg na pomiary dziecka + zobaczymy jak ten przepływ. Strasznie się martwię, żeby z małą było wszystko dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2021, 21:31

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • kajakowe Ekspertka
    Postów: 180 97

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia, spokojnie kochana. Wszystko będzie dobrze. To że jest blisko granicy nie oznacza, że jest nieprawidłowy ☺️
    Ja byłam dziś w luxmedzie i ginka mówi że nie ma za bardzo co masować bo z szyjki zostało ok.1cm. Nadal miękka i rozwarcie na 2 palce także czekamy. Stwierdziła że moje łożysko wygląda jakbym paliła paczkę fajek dziennie 😮 jutro idę na normalną wizytę prywatną i ktg, mam nadzieję że przepływy będą ok bo ta dziś nie sprawdzała

  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajakowe wrote:
    Nalia, spokojnie kochana. Wszystko będzie dobrze. To że jest blisko granicy nie oznacza, że jest nieprawidłowy ☺️
    Ja byłam dziś w luxmedzie i ginka mówi że nie ma za bardzo co masować bo z szyjki zostało ok.1cm. Nadal miękka i rozwarcie na 2 palce także czekamy. Stwierdziła że moje łożysko wygląda jakbym paliła paczkę fajek dziennie 😮 jutro idę na normalną wizytę prywatną i ktg, mam nadzieję że przepływy będą ok bo ta dziś nie sprawdzała

    Będzie dobrze! A Mała pewnie chciała poczekać, żeby nie mieć urodzin w dzień dziecka, bo to kijowo z prezentami 😅 na pewno już zaraz się spotkacie 🥰

    Ja powtórzyłam betę i dziś 139,260. Jeszcze w piątek powtarzam i na 15.06 jestem już zapisana na usg ✊🏻

    Atena000 lubi tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • kajakowe Ekspertka
    Postów: 180 97

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8 wrote:
    Będzie dobrze! A Mała pewnie chciała poczekać, żeby nie mieć urodzin w dzień dziecka, bo to kijowo z prezentami 😅 na pewno już zaraz się spotkacie 🥰

    Ja powtórzyłam betę i dziś 139,260. Jeszcze w piątek powtarzam i na 15.06 jestem już zapisana na usg ✊🏻

    No miodzio!!♥️ trzymam kciukasy!
    Mi chyba dziś czop odszedł, cały brązowy. Od wczoraj wieczora właśnie delikatne brązowe plamienia. I od rana odkąd odszedł skurcze mam ale to chyba dalej przepowiadające. Aczkolwiek częstsze. Zobaczymy wieczorem po wizycie 😀

    Aneta8, Nalia, Atena000 lubią tę wiadomość

  • Atena000 Autorytet
    Postów: 592 880

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8 wrote:
    Będzie dobrze! A Mała pewnie chciała poczekać, żeby nie mieć urodzin w dzień dziecka, bo to kijowo z prezentami 😅 na pewno już zaraz się spotkacie 🥰

    Ja powtórzyłam betę i dziś 139,260. Jeszcze w piątek powtarzam i na 15.06 jestem już zapisana na usg ✊🏻
    Aneta bardzo się ciesze :)

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    INVICTA Warszawa - 33l - 2ivf długi - 1ET FET 1 - S
    PCO
    NK-12%
    Nasienie-Fragmentacja 30%
    MTHFR c.677C>T homozygota (CC)
    MTHFR c.1298A>C homozygota(CC)
    16.01.2021 - test II kreski naturals???
    04.02.2021- jest serduszko :) 7tc 1 d

    2 IVF -start 27.09.2019 protokół długi- punkcja 07.10, przewidywany termin transferu 12.10- podane 2 zarodki, 0- na zimowisku , (było 10 zarodków 8 przestało się rozwijać :( )
    * 6 dpt - 40,7
    *10 dpt- 121,6
    * wizyta pęcherzykowa 29.10- jest pęcherzyk :)
    * 05.11.2019 - jest serduszko :)
    * 16.12.2019- dzidziuś zdrowy (usg prenatalne)
    na chwilę obecną chłopak - czekamy na usg 20 tc
    mhsv3e5egkhasukv.png
    8p3os65g7oyt0r03.png
  • Atena000 Autorytet
    Postów: 592 880

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajakowe wrote:
    No miodzio!!♥️ trzymam kciukasy!
    Mi chyba dziś czop odszedł, cały brązowy. Od wczoraj wieczora właśnie delikatne brązowe plamienia. I od rana odkąd odszedł skurcze mam ale to chyba dalej przepowiadające. Aczkolwiek częstsze. Zobaczymy wieczorem po wizycie 😀
    czekam na wieści codziennie zaglądam i czytam czy to już :)

    INVICTA Warszawa - 33l - 2ivf długi - 1ET FET 1 - S
    PCO
    NK-12%
    Nasienie-Fragmentacja 30%
    MTHFR c.677C>T homozygota (CC)
    MTHFR c.1298A>C homozygota(CC)
    16.01.2021 - test II kreski naturals???
    04.02.2021- jest serduszko :) 7tc 1 d

    2 IVF -start 27.09.2019 protokół długi- punkcja 07.10, przewidywany termin transferu 12.10- podane 2 zarodki, 0- na zimowisku , (było 10 zarodków 8 przestało się rozwijać :( )
    * 6 dpt - 40,7
    *10 dpt- 121,6
    * wizyta pęcherzykowa 29.10- jest pęcherzyk :)
    * 05.11.2019 - jest serduszko :)
    * 16.12.2019- dzidziuś zdrowy (usg prenatalne)
    na chwilę obecną chłopak - czekamy na usg 20 tc
    mhsv3e5egkhasukv.png
    8p3os65g7oyt0r03.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wy coś doradzicie....
    Kurcze od pewnego czasu zdarzają mi się brazowe niewielkie smugi na majtkach/wkładce- nie dużo , nie ma świeżej krwi, a w środku zawsze czyściutko....stosuje już tylko 100mh luteiny dopochwowo na wieczór bo schodzę z niej.am 23+1
    Byłam u lekarzy i wszystko okej, machali wziernikiem ze przecież czysto.... wiem ze czysto ale swoje na majtkach widzę....
    Czy może to świadczyć o infekcji jeśli nie mam dodatkowych objawów ???

    Powiedzcie mi czy niewielkie ślady - bo naprawdę nie ma tego dużo- brązowe/bezowe na bieliźnie mogą się zdarzyć.....? Bo ja osiwieje

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89, może masz nadżerkę na szyjce macicy? One lubią w ciąży podkrwawiać a podczas badania tego nie widać. Ewentualnie zbadaj sobie poziom progesteronu. U mnie zdarzają się takie plamienia a nawet krwawienia przez jego ciągły niedobór. Jestem w 7 miesiącu ciąży a biorę 600mg Luteiny a poziom wciąż śmiesznie niski.

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaasti wrote:
    Martka89, może masz nadżerkę na szyjce macicy? One lubią w ciąży podkrwawiać a podczas badania tego nie widać. Ewentualnie zbadaj sobie poziom progesteronu. U mnie zdarzają się takie plamienia a nawet krwawienia przez jego ciągły niedobór. Jestem w 7 miesiącu ciąży a biorę 600mg Luteiny a poziom wciąż śmiesznie niski.

    No właśnie biorę luteinę, aktualnie mam odstawiać.... biorę już 100mg na noc.... te brudzenia były niezależnie od dawki.....raz są , raz nie ma, to raczej niewielki brud na wkładce, na papierze nie mam nigdy ani przy badaniu wziernikiem....
    Nadzerke mam ale teraz nikt mi o niej nie wspomina.....

    może faktycznie ....

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martyna_Dietetyk Koleżanka
    Postów: 183 13

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Piszę pracę magisterska na temat wpływu żywienia i wybranych parametrów stylu życia na płodność. Proszę jedynie o wypełnienie, krótkiej ankiety, która jest przedmiotem badań mojej pracy mgr. Sama ankieta zawiera pytania dotyczące głównie żywienia 😊 Ankieta jest ANONIMOWA, a jej wyniki posłużą mi jedynie do dogłębnego zbadania tematu i napisania pracy mgr! Z góry dziękuję za poświęcony czas :)

    Niestety nie da się wejść w link, trzeba skopiować :(

    https://forms.gle/JRJb6nJFcZn435sW9

  • kajakowe Ekspertka
    Postów: 180 97

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakby ktoś się zastanawiał to tak, nadal jestem w dwupaku 😂🤦 5 dni po terminiie. Wczoraj skurcze co 5 minut przez prawie cały dzień, jak już zdecydowałam się jechać do szpitala to wszystko ustało 😂 jutro już się zgłaszam z rana na szpital i pewnie mnie zostawią na wywołanie 🤦
    Żadne sposoby nie podziałały, po dobroci nie wyjdzie 😂

    alauda, Aneta8 lubią tę wiadomość

  • Essencya Ekspertka
    Postów: 178 134

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, chciałabym dołączyć do wątku. Do tej pory udzielałam się na wątku październikowe mamy, jako ze mam termin na październik, ale od początku...
    Jestem w 21 tygodniu ciąży, w zeszły wtorek miałam badania połówkowe. Pani dr potwierdziła córeczkę, wszystkie parametry super... poza nieprawidłowym odejściem tętnicy podobojczykowej prawej, czyli już poruszanej w tym wątku ARSY.
    Usłyszałam, ze występuje u 1,5-2% zdrowych ludzi, ale tez może być skorelowane z różnymi wadami genetycznymi... i tu jakbym dostała obuchem w głowę... wyliczyła mi ryzyko trisomii na 1:138. Dzień pozniej byłam już w szpitalu na amniopunkcji z macierzą i tak sobie czekam od środy na wynik... kulę się w sobie, cały czas płaczę i jestem kłębkiem nerwow.
    Do tej pory wszystko było ksiazkowow, gdyby nie ta cholerna arsa nadal byłabym spokojna, a tak gryzę się z myślami... wczesniej wszystko prawidłowo- pappa w normie... od wczoraj powtarzam sobie na głos, ze moja córka jest zdrowa, staram się czymś zająć... ale to chyba najgorsze dni w moim życiu.. liczę na to, ze to anomalia i tylko izolowana wada. Przeczytałam na ten temat już wszystko, co znalazłam do tej pory w internecie, nie jest pocieszające to, ze tych informacji na dany temat tak naprawdę jest mało.
    Powiedzcie mi, czy któraś z Was ma podobną sytuację?
    Ja jestem zadaniowcem i ciężko pogodzić mi się z tym, ze muszę po prostu czekać- każda sekunda wydaje się wiecznością i torturą.

    Ostatni okres 8 styczeń
    Test owulacyjny dodatni 18 styczeń 21’
    Data planowanego porodu 14 październik 🥰❤️🥰❤️
    Test ciążowy pozytywny 2 luty ❤️
    8fa0709e5113317a7bafe3cef093e0a2.png[/
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Essencya wrote:
    Cześć Dziewczyny, chciałabym dołączyć do wątku. Do tej pory udzielałam się na wątku październikowe mamy, jako ze mam termin na październik, ale od początku...
    Jestem w 21 tygodniu ciąży, w zeszły wtorek miałam badania połówkowe. Pani dr potwierdziła córeczkę, wszystkie parametry super... poza nieprawidłowym odejściem tętnicy podobojczykowej prawej, czyli już poruszanej w tym wątku ARSY.
    Usłyszałam, ze występuje u 1,5-2% zdrowych ludzi, ale tez może być skorelowane z różnymi wadami genetycznymi... i tu jakbym dostała obuchem w głowę... wyliczyła mi ryzyko trisomii na 1:138. Dzień pozniej byłam już w szpitalu na amniopunkcji z macierzą i tak sobie czekam od środy na wynik... kulę się w sobie, cały czas płaczę i jestem kłębkiem nerwow.
    Do tej pory wszystko było ksiazkowow, gdyby nie ta cholerna arsa nadal byłabym spokojna, a tak gryzę się z myślami... wczesniej wszystko prawidłowo- pappa w normie... od wczoraj powtarzam sobie na głos, ze moja córka jest zdrowa, staram się czymś zająć... ale to chyba najgorsze dni w moim życiu.. liczę na to, ze to anomalia i tylko izolowana wada. Przeczytałam na ten temat już wszystko, co znalazłam do tej pory w internecie, nie jest pocieszające to, ze tych informacji na dany temat tak naprawdę jest mało.
    Powiedzcie mi, czy któraś z Was ma podobną sytuację?
    Ja jestem zadaniowcem i ciężko pogodzić mi się z tym, ze muszę po prostu czekać- każda sekunda wydaje się wiecznością i torturą.
    Na tym forum był 1 czy 2 przypadki Arsy (opisane w tym wątku), obie ostatecznie niezwiązane z ZD. ;)

    Essencya lubi tę wiadomość

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • kajakowe Ekspertka
    Postów: 180 97

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka, jak tam?🙂

    Aneta8 lubi tę wiadomość

  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajakowe wrote:
    Anetka, jak tam?🙂

    Beta z piątku 333,77 (13 dpt) ❤️ Wreszcie ładnie odbiła, przyrost 135% więc zdecydowałam się więcej nie badać i czekać cierpliwie do usg. Ale myśli chodzą po głowie, żeby może ostatni raz 🙈 ze 3 razy pojawiły się lekkie mdłości, a tak poza częstym sikaniem czuje się normalnie ☺️

    Kajakowe, cały czas o Was myślę 🥰

    kajakowe lubi tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • kajakowe Ekspertka
    Postów: 180 97

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8 wrote:
    Beta z piątku 333,77 (13 dpt) ❤️ Wreszcie ładnie odbiła, przyrost 135% więc zdecydowałam się więcej nie badać i czekać cierpliwie do usg. Ale myśli chodzą po głowie, żeby może ostatni raz 🙈 ze 3 razy pojawiły się lekkie mdłości, a tak poza częstym sikaniem czuje się normalnie ☺️

    Kajakowe, cały czas o Was myślę 🥰

    Ale cudownie ♥️♥️ bardzo się cieszę 🙂

    Aneta8 lubi tę wiadomość

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajakowe trzymam mocno kciuki za cudowne rozwiazanie 🤞❤

    Essencya- bardzo ci wspolczuje ze mudisz przez to przechodzic... ale wierze mocno ze to tylko dziwny wynik, statystki... prosze daj znam znac ♥️ tez jestem z Pazdziernika i czeka mnie polowkowe i az sie przerwazilam...

    kajakowe, Essencya lubią tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • kajakowe Ekspertka
    Postów: 180 97

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miałam test na covid a jutro z rana na oddział 🙂 ale mam stresa, masakra... Mam tylko nadzieję, że nikt dziś nie zadzwoni bo to by oznaczało że test pozytywny 😂😂

    Nalia lubi tę wiadomość

‹‹ 596 597 598 599 600 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ