X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 1 h 1:0 dla mnie wynik - 102. Walka trwa;)

    Wiolad lubi tę wiadomość

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten chleb to jakiś "żytni razowy" z lokalnej piekarni :) na drugie śniadanie już był ok z serkiem homo 102 po godzinie. Biedronki to ja tu akurat nigdzie w pobliżu nie mam - chyba muszę zacząć czytać etykiety :)

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tego z biedronki nie mogłam przełknąć, a jestem mało wybredba :P probocy za to w smaku ok, ale już mnie odrzuca od nadmiaru...

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:09

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduje cukier po paczku: 112 :) niestety musze zjesc jogurt z orzechami i owocami, bo jade na 2 godziny nauczac, wiec nie zmierze juz czy idzie do gory czy nie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 16:33

    Spirit lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co.... jak bede w poradni to zapytam czemu w innych krajach maja wyzsze normy na czczo. a co? prawda? czemu tylko my sie mamy stresowac. :D

    kark lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jutro zrobię kolejne podejście do chleba, ciężko mi powiedzieć w gramach, ale były to 3 malutkie kromki - jutro wezmę dwie i zobaczymy :D Szynka to jest w ogóle ciężki temat bo przecież kto w dzisiejszych czasach sam robi wędliny :)

    dzięki za rady, jesteście super :D

  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka nie wiem jakiej wielkosci te kromki byly ale ja nigdy 3 na sniadanie nie mogłam zjesc. Na poczatku to tak mi cukier wywalalo ze jadłam pol kromki a teraz czasem i dwie, tylko zalezy z czym. U wiekszosci z nas bezpieczne chyba są jajka i parowki na sniadanie. No i duzo warzyw ;) Trzeba tez probowac z tymi chlebami: mi żytni pasuje, ale juz orkiszowy albo graham odpada.

    Rosolina super ze w koncu znalazłas rozsadnego lekarza ;)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka, mój mąż robi, ale nie na tyle często, żebym nie musiała kupować. Z wędlin to najbardziej mi podchodzą: schab pieczony w plastrach i szynka z kurczaka w plastrach z Biedry, i wędliny np. schab pieczony w plastrach, polędwica, szynka, wszystko PIKOK z Lidla. Tyle z tych sprawdzonych, marketowych.

    Dziś zjadłam domowego pączka (ten z dodatkiem ziemniaków) z nadzieniem różanym od mojej teściowej i cukier 119 po godzinie. Poza tym wczoraj piekłam rogaliki z marmoladą, a mama dała mi talerz faworków (chrustów). Tak, że pierwszy raz od niepamiętnych czasów NIC nie kupowałam na tłusty czwartek. Ale dziś zjadłam tylko pączka, pod wieczór skubnę chrusta albo trzy, bo wczoraj spróbowałam 2 rogaliki - i też było ok. Generalnie nie mam dziś parcia na słodkie, bywają gorsze dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:10

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam pączka nie wytrzymałam i przed 101 po 110 ☺☺ jupi ☺

    Spirit, karolyn, Kredka123, Justice, kark, milagro lubią tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie. Wody juz ok. Spadly z 20 na 15.40 wiec wszystko w normie. Na KTG Bąbel malo sprzetu nie rozwalił, tak zaczął szalec a później jeszcze sie zaczkał az pospadaly te kółka do pomiarów, tętno zaniklo i tyle bylo mierzenia hehehe.
    Lekarz mi oznajmił ze sa nowe normy, ale od 1 marca to mu sie w twarz zasmialam ze co za roznica, to po pierwszym marca jiz dzieciom 140 szkodzić nie będzie a teraz jeszcze szkodzi ;-)

    Jak wrocilam to zjadlam rosół z bialym makaronem, 6 chrustow i popilam kawą, po godzinie cukier 112. Zobaczymy po 1.5h

    Justice, Dominika89, Elaria, Wiolad, marzusiax, kark, karolyn lubią tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka123 wrote:
    Ja po wizycie. Wody juz ok. Spadly z 20 na 15.40 wiec wszystko w normie. Na KTG Bąbel malo sprzetu nie rozwalił, tak zaczął szalec a później jeszcze sie zaczkał az pospadaly te kółka do pomiarów, tętno zaniklo i tyle bylo mierzenia hehehe.
    Lekarz mi oznajmił ze sa nowe normy, ale od 1 marca to mu sie w twarz zasmialam ze co za roznica, to po pierwszym marca jiz dzieciom 140 szkodzić nie będzie a teraz jeszcze szkodzi ;-)

    Jak wrocilam to zjadlam rosół z bialym makaronem, 6 chrustow i popilam kawą, po godzinie cukier 112. Zobaczymy po 1.5h
    Dziecko wie kiedy będzie 1 marca i jak nie będziesz się pilnować będzie mu smutno ;)

    Dominika89 lubi tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:10

    Kredka123 lubi tę wiadomość

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka super wieści. Tyle stresu niepotrzebnie :)

    Dziewczyny gratuluje super cukrów po słodkościach. To i ja się pochwalę 103 po pączusiu z lukrem i nadzieniem różanym i kawunia z mlekiem do tego mmmmmmm smakowało, oj smakowało :) Obawiałam się, że po kolacji wywali. A tu niespodzianka po kolacji 90. Musiałam dojeść :)
    Oj coś czuję, że z forum fb, to nas wszystkie by wyrzucili heheheh

    Dominika89 lubi tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka jak to zrobiłaś z tymi wodami przyznaj się hehe ☺☺☺ upuszczalas w nocy ☺☺☺

    kark lubi tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka super, ze wszystko ok! A lekarka genialna! :D czyli co? Dziś dzień dobrych wieści? :)

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka, no to super, że wody są w porządku. A to trzymanie innej normy do końca lutego to jest śmiech na sali! Faktycznie, jakby dzieciaki się 1 marca przestawiły na 140 ;-)

    Widać, że te pączki dzisiejsze większości z nas nie zaszkodziły na cukry. Fajnie, ale dobrze, że tłusty czwartek jest raz w roku.

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heleneczka wrote:
    Wiolad, Ty masz jakąś dolną normę, po której musisz dojeść?
    Nie, nie mam żadnej dolnej granicy, tylko 90 po kolacji, to mało. Po następnej godzinie mój cukier byłby już całkiem niski. Dlatego jak mój cukier po posiłku spada do 90 lub mniej, to dojadam sobie :) Żeby nie było, aż tak często mi się to nie zdarza :)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika no troche mi sie w nocy ulało hehe;-) A tak szczerze to nie wiem jakim cudem w tydzień sie taka roznica zrobiła, podejrzane... moze ktos mi wypił hehe

    Z chrustow zostala mi tylko zgaga i taki tego finał ;-)

    96xftgp.png
‹‹ 1439 1440 1441 1442 1443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ