X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Elaria. Wizyta udana :-)
    Rosolina super wiadomości. W końcu będziesz się mogła wyluzować :-)

    Elaria lubi tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba w Ujastku. Chciałam w Siemiradzkim, ale boję się dojazdu i korków, szczególnie, że ten gbs wyszedł dodatni. A w Ujastku już miałam cc i mniej więcej wiem gdzie, co i jak. No chyba, że nie pozwolą mi rodzić naturalnie to podjedziemy do Rydygiera, bo blisko a też podchodzą do vbac jak w Siemiradzkim :)

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze co do dziewczyn z fb. W naszym społeczeństwie, a może nie tylko w naszym jest coś takiego, że ludzie bardziej cieszą się z niepowodzenia innych niż z powodzenia. Jak sie komuś nie powodzi, to oficjalnie współczuja, a skrycie cieszą sie, ze mają lepiej. Szczera radość z powodzenia innych mam wrażenie, ze jest rzadkością. Chore to jest. Dlatego jak któraś napisze, że miała 100 nadszczo, to wielkie współcZucie. A jak któraś sie cieszy, ze po wafelku ma 110, to wypad z forum, bo toż to demoralizacja. Taka chora zazdrość. Zamiast sie cieszyć i pomagać. Ja sie ciesze jak któraś po slodkoaci ma cukier ok. To znak dla mnie, ze moze tez powinnam spróbować :-D. Tak tez robię - raz się udaje, a raz nie.
    P.S Dominika dosatek cynamonu do serkow powinnaś opatentowac :-D

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi wczoraj pokazał to zdjęcie i zapytał czy napewno nie chcę rodzić w Zabrzu:
    [url] http://mistrzowie.org/686147/Slunskie-zarcie [/url]
    I wiecie co, zaczynam się zastanawiać nad tym Ujastkiem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 14:04

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam w Zabrzu i rodzić będę ponownie. Jedzenie jest tam pyszne. Nie gotują na miejscu, tylko catering mają. Zawsze do wyboru są trzy zestawy jedzenia. Prawie jak w restauracji :)

    kark lubi tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark... ten rosół to chyba z kostki albo vegety... bo taki żółty :D a kluchy...hmmm dawno juz nie jadłam, tym mi narobiłas smaka! Ja żadnych sosów nie używam, chyba, ze jak dusze, to wtedy to co zostaje, ale nigdy niczym nie podbijam, nie dodaje.
    Ale dla cukrzyków taki obiad? Serio? Dobrze rozumiem? I do tego jogur z owocami? Hmmm m ciekawe... moze diabetolog był po 2 tyg. kursie?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedzenie fajne, sale dwuosobowe na ciążowym, 3 - osobowe na pozostałych. W każdej sali łazienka. Personel jak rodziłam 1,5 roku temu - dla mnie rewelacja - no oprócz ordynatora neonatologi - naciągacz, który wymyśla prawie każdemu dziecku chorobę. Później proponuje swoje usługi prywatnie oczywiście - na szczęście większość w Zabrzu o tym wie :)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:16

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina a byłaś u innego diabetologa?

    h4py1w9.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad wrote:
    A jeszcze co do dziewczyn z fb. W naszym społeczeństwie, a może nie tylko w naszym jest coś takiego, że ludzie bardziej cieszą się z niepowodzenia innych niż z powodzenia. Jak sie komuś nie powodzi, to oficjalnie współczuja, a skrycie cieszą sie, ze mają lepiej. Szczera radość z powodzenia innych mam wrażenie, ze jest rzadkością. Chore to jest. Dlatego jak któraś napisze, że miała 100 nadszczo, to wielkie współcZucie. A jak któraś sie cieszy, ze po wafelku ma 110, to wypad z forum, bo toż to demoralizacja. Taka chora zazdrość. Zamiast sie cieszyć i pomagać. Ja sie ciesze jak któraś po slodkoaci ma cukier ok. To znak dla mnie, ze moze tez powinnam spróbować :-D. Tak tez robię - raz się udaje, a raz nie.
    P.S Dominika dosatek cynamonu do serkow powinnaś opatentowac :-D
    Patentuje hihi ☺☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 14:49

    h4py1w9.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika89 wrote:
    Rosolina a byłaś u innego diabetologa?
    Tak byłam, on mi przedstawił normy światowe, ale poparte badaniami w USA, wiec tam jest na czczo do 95, szukalam teraz jeszcze na stronach włoskich - tam maja normy od 92. Wiec i w tym i w tym sie mieszczę :) tylko czemu u nas tak zaniżają?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie linczujcie mnie;) wlasnie zjadlam malutkiego domowego zwyklego paczka. No kurde wiem, ze to jeden dzien bla bla bla ale ja tylko w tlusty czwartek jem paczki i na to wlasnie mialan ochote;) mam nadzieje ze za godzine sie nie zalamie.....

    kark lubi tę wiadomość

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolyn wrote:
    Dziewczyny nie linczujcie mnie;) wlasnie zjadlam malutkiego domowego zwyklego paczka. No kurde wiem, ze to jeden dzien bla bla bla ale ja tylko w tlusty czwartek jem paczki i na to wlasnie mialan ochote;) mam nadzieje ze za godzine sie nie zalamie.....
    Kochana chyba żartujesz z tym linczem ☺☺ ważne ze był smaczny ☺

    h4py1w9.png
  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byl pyszny:) od 6 tygodni nie mam przekroczen, wiec mysle, ze jeden maly domowy paczek nie zrobi mi spustoszenia w organizmie haha:) a czuje sie zdecydowanie lepiej:) popijam wlansie kawe i przechadzam sie po mieszkaniu;) moj 4,5 latek padl na lozku i wyglada rownie slodko jak paczki haha:)

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wy tu macie słodko od rana dziewczyny :D ja dziś będąc na zakupach przeszłam obok wielkiej blachy z pączkami, popatrzyłam i jakoś mnie to nie ruszyło :P

    rano po chlebie razowym z szynką z indyka i pomidorem wywaliło mi cukier 156.. to już po tej owsiance z jabłkiem było mniej :P jak tak dalej pójdzie to na śniadanie będę obgryzać tynk ze ścian :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:09

  • karolyn Autorytet
    Postów: 782 878

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka a co to za chleb razowy? Sprobuj 7 ziaren z biedronki albo probody.

    q5Anp2.pngT2kLp2.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice po porodzie dam Ci znać, czy w szpitalu nic sie nie "popsuło".
    Kropka nie łam się,.czasami to tylko kwestia chleba :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rośolina Ty masz jeszcze czas, nie wiem czemu Cię diablo pogania z wyborem.

    Kark ja też mam B. Blisko do Rydygiera, ale przed ciaza naslycyalam się o przypadku koleżanki i jej porodu i wybór wyglądał tak:nie tam, gdzie ona, a nie oamietalam ktory szpital. No i rydygier. A już mi się w psychikę wbiła mimo że to była moha 1 z opcji

    2017 #1
    2019 #2
    :D
‹‹ 1438 1439 1440 1441 1442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ