X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:10

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice nie obawiaj się insuliny. Nie masz żadnych przekroczen, więc to zadne wahania. Każda ma czasami dziwne dni z cukrami. Mi też sie zdarzały dziwne dni :-)

    karolyn, Justice lubią tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że nie ma przekroczeń:-)

    Justice lubi tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jak mam do 100 1h po posiłku to dojadam, bo inaczej po 1.5h robi mi się słabo i mam zawroty głowy.

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 23 lutego 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark a Ty jeszcze w dwupaku :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze :) Ja mówiłam, żebyście mnie na pierwsze miejsce listy nie wpisywały, bo mam takie wygodne M1 dla dzieciaków, że z brzucha łatwo nie wychodzą :P
    Zresztą dzisiaj w nocy skurcze już miałam regularne miesiączka+krzyż, tylko były 1h po 9 minut, potem przerwa 0.5h, potem znowu były 2h, znowu przerwa 45min i tak do rana. Gdyby nie te przerwy to bym już na ip jechała. A rano wstaję i nic. Zero skurczów, zero bólu, za to oczywiście mdłości od rana :/

    Za to rano po 2 kromkach pszennych z makrelą w pomidorach i pączku ze sklepu (moje się skończyły wczoraj) wyszło 119, a nadszczo miałam 87 :)

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka super wieści! No i po co ci lekarze tak straszą :/

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka cisza dziś nastała. Odsypiacie noc po ogromnych wiatrach? :) ja znowu nie spałam, bo bałam sie, ze nam stół z tarasu porwie (jest dość ciężki, ale i tak miałam obawy, tak wiało) dziś zupełnie nic mi sie nie chce, jeszcze popołudniu mam dzieciaki, przy których zawsze na lekcji podnosi mi sie ciśnienie. A w sobotę przyjeżdzają znajomi, dowiedzą sie o ciazy :) bedą pierwsi poza rodzina. :) no i trzeba ogarnąć dom :/ len mnie dopadł.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to już 2 noc z takim wiatrem :( Mam nadzieje, że ostatnia, bo spać się nie da.

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nawet teraz tak wieje :/

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na mazurach cisza, jakos nie wialo tak mocno. Ale pogoda zdechla, pada ciągle.
    U mnie dzis nadszczo 88, sporo jak na mnie ale wczoraj pojadlam tych chrustow wiec nie ma co sie dziwic.

    Kark cos czuje ze do marca nie wytrzymasz hehe ;-)

    96xftgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię spać, kiedy wieje i leje, mnie to usypia.
    U mnie dziś na czczo 81, mimo wczorajszych grzeszków.
    I faktycznie, cisza dziś w eterze. Największa gaduła, Dominika, wyjechała do rodziców. :)

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładnie wyjechałam hehe i ciągle gdzieś coś ☺ a pogoda do bani zimno ciemno i pada nawet pies rano nie chciał chodzić na spacerze ☺

    h4py1w9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 02:10

  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też coś czuję, że nie wytrzymasz do marca :)
    U mnie też wiejeeeee. W nocy chyba ze 2 godziny kręciłam się z boku na bok.
    Na szczęście wczorajsze grzeszki w ogóle nie wpłynęły na moje cukry :) Nadszczo 73 :)
    Cieszę się, że wasze grzeszki też na cukry nie wpłynęły :)

    Na dworze szaro buro i ponuro, a ja pełna energii :) Od jakiegoś tygodnia u mnie syndrom wicia gniazda. Cały czas mam ochotę coś robić. Sprzątać, spacerować :)

    Przed Kark na pewno się nie rozpakuję, ale może będę następna hehehehe

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka a Ty już wkraczasz w 37 tydzień :) Jeszcze chwila i masz ciążę donoszoną :)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :D
    Kredka przede wszystkim super wiadomości z wizyty. Moze tamten pomiar poporostu byl bledny ;)
    U mnie tez juz dwa dni wieje, w nocy przez to huczenie spac nie moge ;)
    Wogole zaczyna mi sie juz dłuzyc czas do porodu. Czuje sie dobrze, wczoraj na ktg tylko 2 skurcze, zadnych objawow zblizajacego sie porodu. Mysle ze spokojnie do terminu dotrwam ;)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ja wręcz rewelacyjnie się czuję, ale z porodem to nigdy nie wiadomo. Z doświadczenia wiem, że może zaskoczyć :-) W poprzedniej ciąży też o tym czasie czułam się już rewelacyjnie nic porodu nie wrozylo, a tu siup wody odeszły :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami jest cisza,cisza, cisza, a później akcja z godziny na godzinę :-) Życzę rychlego rozwiązania. No chyba, ze Ty chcesz jak Kark do marca donosic:-) Jeżeli tak, to życzę rrozwiazania marcowego :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam nadzieję nie dotrwać do porodu :-) Donosic chcę, ale wolę raz dwa i mieć już to z głowy.

    74dix1hpmwypzcju.png
‹‹ 1440 1441 1442 1443 1444 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ