X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice najważniejsze, ze ma juz te 2500:-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • domi05 Autorytet
    Postów: 1947 935

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:0
    Czy zagląda tu jeszcze czasem żabka albo kamcia?

    tb732n0a0czusv9c.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Domi, nikt taki tu nie zaglada:-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justice jeszcze 7 dni i koniec ciąży, koniec cukrzycy. Malenka będzie z Tobą :-)

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeju ale ten czas leci. Justice wszystkie juz czekamy tylko na Ciebie, jestes ostatnią z naszej paczki ;-)

    A z wagą małej to nie ważne, wazne zeby byla zdrowa, mojej siostry blizniaki urodzily sie po 1400 a teraz wogole po nich nie widac. Dzieci nadrabiają raz dwa ;-) Nie moge sie doczekac foteczki.

    96xftgp.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :* ciagle was tu podglądam :) gratuluje wszystkim świeżo upieczonym Mamusiom!

    Ja obecnie leżakuje ze względu na szyjkę. Trochę mi się skróciła i obecnie ma 27 mm a wole dmuchać na zimne bo zależy mi żeby w tym roku szkole skończyć.. pessaru ani szwów nie będę miała ponieważ moja szyjka skróciła się przez skurcze macicy,
    Obecnie biorę luteinę 2x dziennie, 6 magnesów i 6 nosp. Także żyje jak księżniczka :D ale do sedna
    POMOCY!
    JAk na spowiedzi wszystko powiem. Przez 1,5-2 miesiące nie przestrzegałam jakoś rygorystycznie diety przyznaje się. Mimo to starałam unikać się słodyczy, drożdżówek i wszystkiego co nie zalecane. ( ponieważ raz mój wynik na czczo wyniósł 92 raz 93 i wielka mi cukrzyca ) ale ok :)
    Od jakiego tygodnia jak weszłam w 22-23 tydzień moje cukry poranne są w granicach 90-100, a nawet ponad 100 . Dodam ze wcześniej były wzorowe. Od dwóch dni stosuje catering pudełkowy z dietą o niskim IG mimo to od dwóch dni lepiej nie jest. Nawet zwiększyłam insulinę z 7 do 9 jednostek :/ jem na noc to po czym zawsze miałam dobre cukry. A dziś rano znowu przekroczony.

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:38

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po posiłku naprawdę różnie. Dziś zjadłam na śniadanie 3 kromki pieczywa razowego z pastą z kurczaka i ogórkiem - cukier 134 :/
    W ciągu dnia mam 1-2 przekroczenia, nie więcej. Właśnie tak myślałam ze to ten ,,okres ciąży" szalejące cukry itp :/ dziś spróbuje 10 jednostek :/ dopiero 14 czerwca mam wizytę w szpitalu kontrolną to się naskarże na te cukry.
    I rzeczywiście masz racje ze to może leżenie pogarsza. Nie wpadłam na to Eh nawet jak parze w mój dzienniczek to idealnie od kąd leżę to cukry się popsuły.

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska ja tez mialam rozjechane cukry w tym okresie ciazy, poprostu pilnuj sie bardziej zeby malenstwu krzywdy nie zrobic. To nie potrwa dlugo u mnie tydzien, max dwa i wszystko wrocilo do normy.

    Justice w tak zaawansowanej ciazy to ten pomiar usg to mozna o kant tylka rozbic hehe. Mojego Bartka mi mierzyli jak przyszlam do szpitala rodzić, powiedzieli mi ze wazy 4700 myslalam ze zejde z tego swiata hehe. Ostatecznie 4130 wiec błędu sporo. Ciezko im juz mierzyc bo dzieciaki zwiniete w kłębek.

    Princesska, Justice lubią tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dobre wiesci wyniko super krzywa dobra jedynie na czczo ma 101 takze jak narazie dziecko zdrowe bez cukrzycy!!!:):):):):) wychodzimy dzis do domku!! Ale sie ciesze:) musimy sie kontrolowac teraz czy cos sie nierozwinie ale jak narazie jest super huuuuraaaa :)

    Dominika fajnie ze sie odezwalas i ze ok u Was :)

    Domi dziewczyny sa na paznierdzin 2016 tak sie udzielaja;)

    Pozdrowionka my sie pakujemy :)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:39

  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka tak sie ciesze!!!!!! Fantastyczne wiesci. Najlepszy prezent na dzien dziecka ;-)

    96xftgp.png
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2itd3vgv7l7u_t.jpg

    A my z Bartkiem zyczymy wszystkim dzieciaczkom, tym narodzonym i tym jeszcze w brzuszkach duzo zdrówka i usmiechu <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 15:31

    Princesska, Justice, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    96xftgp.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka super wiadomość :-)
    Kredka Bartuś jest cudowny :-) Szkoda, ze dzieci tak szybko rosną....

    74dix1hpmwypzcju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:39

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się taka bezsilna :/ jednostek insuliny 10 - cukier na czczo 101. Na noc zjadłam twarożek.. z tym ze jeszcze tydzień tenu
    musiała bym zjeść porządną porcje pizzy żeby mieć taki cukier..

    Bartus śliczny ! Jaki duży chłopak :D

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Kredka123 Autorytet
    Postów: 757 301

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptincesska nie stresuj sie tak. Wiekszosc z nas ma taki kryzys w tym tygodniu. Zobaczysz to minie, po tygodniu wszystko wroci do normy. Zobaczysz ze to tylko chwilowe ;-)

    A Bartus duuuzy, owszem. Juz mu 150 mleczka bywa za malo. Ciuchy na 68 to juz na styk. Jakis Pudzian rosnie hehehe

    Princesska lubi tę wiadomość

    96xftgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 00:39

    Princesska lubi tę wiadomość

  • Dominika89 Autorytet
    Postów: 1374 379

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    url=https://naforum.zapodaj.net/a59157065f17.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a59157065f17.jpg[/url]
    Nitka super ze jest ok :)
    Pozdrawiamy z Hania :)

    Justice, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    h4py1w9.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodkie te wasze dzieci ❤️❤️ Obiecałam sobie ze drugie dziecko tez chce na lato urodzić, taka piękna pogoda :) od razu lepszy nastrój :)
    Dominika a już lepiej jest? Bo z tego co pamietam pisałaś ostatnio ze Hania dała wam popalić :)

    Mam nadzieje ze będzie jak mówicie, ze to przejdzie :/ i zmierzę w nocy, może to rozwikła zagadkę cukrów :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 13:02

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
‹‹ 1577 1578 1579 1580 1581 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ