X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Niskie łozysko i zle ustawienie dziecka.
Odpowiedz

Niskie łozysko i zle ustawienie dziecka.

Oceń ten wątek:
  • malutka8316 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny.
    13 tc + 1d wczoraj wycieczka w szpitalu bo plamiłam okazało sie że łożysko nisko ułożone. dziś miałam wizyte u swojej lekarz powiedziała dostałam luteine dułłłł jak nic bo długo się staraliśmy a tu teraz to ...;(

    malutka8316
  • emily863 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 września 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na usg genetycznym w 13 tygodniu lekarz stwierdził, że łożysko jest położone na tylnej ścianie, bardzo nisko. Oby się podniosło.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ