Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Słaby przyrost Beta Hcg, a ciaza jest.
Odpowiedz

Słaby przyrost Beta Hcg, a ciaza jest.

Oceń ten wątek:
  • Waflut Autorytet
    Postów: 349 253

    Wysłany: 26 lipca, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaabbb777 wrote:
    Cześć dziewczyny. Muszę się wygadać. Mam juz swój wiek a to moja 6 ciaza . Dziecko Mam jedno. Dzisiaj zrobiłam bete wyniosła 8,7 tydzień ciąży to 3 i 4 dzien. Martwię się że beta za niska niby mieści się w normach. Czy któraś miała podobne wyniki i wszystko było ok . Pozdrawiam

    Spokojnie. Wynik wskazuje na wczesną ciążę, mogłaś mieć nawet dwa dni później owulację niż myślałaś i stąd taki wynik. 3t4d to nie jest jeszcze nawet termin spodziewanej miesiączki. Powtórz wynik po 48h od pierwszego. Jeżeli przyrośnie przynajmniej 66% a najlepiej jak się podwoi to masz jasność że wszystko się dobrze rozwija

    preg.png
  • Aaabbb777 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 lipca, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekiuje za wsparcie. Jadę jutro rano na bete. Mam nadzieję że będzie w porządku. ❤️

  • Fabregasowa Przyjaciółka
    Postów: 103 63

    Wysłany: 28 lipca, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy przeziębienie może wpływać na przyrosty bety? Jakby nie patrzeć to jakieś osłabienie dla organizmu

    👩‍🦰1990, 🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP w 2021

    ⏸️ 18.06
    Niskie przyrosty bety, podejrzenie pozamacicznej, ciąża mlodsza o ok 9-10dni :O

    22.07 CRL 1.6cm, ❤️ 165
    1.08 CRL 2,49cm

    preg.png
  • Wero0707 Ekspertka
    Postów: 234 131

    Wysłany: 28 lipca, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeziębienie raczej nie, powinna jednak przyrastać, może nie dwukrotnie, ale o te 66% już tak

    preg.png
  • Suziii Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 lipca, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem w 7 tyg ciazy. Za mną 2 straty... Gin kazał mi robić co tydzień bete, mega mnie to stresuje.. Mam stwierdzoną trombofilie, codziennie biorę acard i clexane.
    Moje wyniki:
    18.07 - 679
    24.07 - 3192
    30.07 - 9220
    Czy ten wynik ostatni nie jest za niski?
    Dodam, że miałam usg i widać było zarodek.
    Pozdrawiam.

  • t79 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 sierpnia, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    trafiłam na forum przypadkiem wyczytując chyba cały internet, nie wiem co myśleć,co robić.
    Jestem w 5 t i 5 dniu, jutro idę robić kolejną betę, moje wyniki raczej nie są optymistyczne min.
    24.07. (4 t i 4 dzień) beta 30 mIU/ml
    26.07- beta 36 mIU/ml
    29.07- beta 47 mIU/ml
    Jestem załamana, byłam od razu u lekarza, na USG nie widać zarodka, beta nie rokuje dobrze, odchodzę od zmysłów, jutro robię kolejny raz betę, a w poniedziałek mam poinformować ginekologa o wyniku. Zdaje sobie sprawę, że mam małe szanse na " ta ciążę" ale może jednak, ? Z każdą wizytą w toalecie sprawdzam czy nie nam plamienia. Według lekarza nam czekać , ale nie wiem na co . Nerwy mnie wykończą,


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia, 15:35

  • Newnew Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 1 sierpnia, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja może opowiem o swoim przypadku, bo przeszłam już chyba przez stany od ataków paniki, bo wkurzenie...
    Na pierwszą wizytę wybrałam się 5t2d od ostatniej miesiączki (przy czym moje cykle były 28/29/30dniowe)- z usg nic nie wynikało, ginekolog powiedziała, że może być to jeszcze za wcześnie żeby coś zobaczyć, kazała zrobić betę, beta na drugi dziś tj 5t3d 2066mlu, stwierdziła, że mogło być wczoraj faktycznie zbyt wczesnie żeby zobaczyć ciążę, więc prosiła żebym powtórzyła po 48h - 2850mlu. Niecałe 40% przyrostu... jadę dziś na wizytę żeby spojrzeć czy w ogóle pojawił się pęcherzyk żebyśmy mieli o czym dalej rozmawiać... czy miał ktoś taką sytuację, która skończyła się pozytywnie? trzymam się ostatnich nadziei, trzymajcie kciuki.

  • Fabregasowa Przyjaciółka
    Postów: 103 63

    Wysłany: 1 sierpnia, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem takim przypadkiem że miałam przyrosty po 40kilka procent, zarodek pojawił się bardzo późno, chyba w 8tyg. Obecnie 9+1 wg usg bo ciąża jest ok 10dni mlodsza. Lekarz mówi że nie ma problemu ale z tyłu głowy coś tam wisi nadal...

    👩‍🦰1990, 🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP w 2021

    ⏸️ 18.06
    Niskie przyrosty bety, podejrzenie pozamacicznej, ciąża mlodsza o ok 9-10dni :O

    22.07 CRL 1.6cm, ❤️ 165
    1.08 CRL 2,49cm

    preg.png
  • Newnew Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 1 sierpnia, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    Ja jestem takim przypadkiem że miałam przyrosty po 40kilka procent, zarodek pojawił się bardzo późno, chyba w 8tyg. Obecnie 9+1 wg usg bo ciąża jest ok 10dni mlodsza. Lekarz mówi że nie ma problemu ale z tyłu głowy coś tam wisi nadal...



    Fabregasowa, a jakie wartości bety?

  • Newnew Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 1 sierpnia, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie i... nie widać nic, ani ciazy pozamacicznej ani prawidłowej... jedyne przypuszczenie, że może znajdować się za mięśniakiem. W pon na betę, we wtorek kolejne usg.
    Najgorsze jest czekanie, ginekolog powiedziała, że nie mam się w żadną stronę nastawiać.

  • Maja13 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 sierpnia, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Pierwszy raz piszę na forum, ale trochę się martwię.
    Mam już jedno dziecko, o drugie staramy się trzeci cykl. 13 sierpnia zrobiłam test ciążowy bo okres spóźniał się jeden dzień. Wynik pozytywny (ale bardzo jasna druga kreska). Poszłam na betę do laboratorium pod domem żeby upewnić się że ciąża faktycznie jest. Wynik to 35, więc ciąża bardzo wczesna. Jako że jutro jest święto nie miałabym jak testować po 48h, zrobiłam betę po 24 h w innym laboratorium w klinice gdzie miałam Zamiar kontynuować ciążę więc pomyślałam że wynik stąd też się przyda jeżeli mam zamiar zbadać ją po kolejnych 48h czyli w piątek. Jednak wynik z tego lab to 34.
    Powinnam się już martwić? Wiem że powinno się badać co 48 h ale czy po 24h nie powinno już być jakiegokolwiek wzrostu?!

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 15 sierpnia, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łojej ja też bym się bardzo martwiła 🤷 nie znam się na tym ale wiem że betę badamy w tym samym lab. a nawet wskazana jest ta sama godzina bo rozbieżności mogą być spore. Staraj się nie zamartwiać, co ma być to będzie a jutro powtórz badanie w tym samym lab.

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ