X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wysokie tętno płodu
Odpowiedz

Wysokie tętno płodu

Oceń ten wątek:
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 15 lutego 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 10 dni najgorszy czas w moim życiu

    27a73b5519.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córcia też potrafiła mieć wysokie tętno, ale to było w 3 trymestrze. Powodem było to, że bardzo ruszała się w brzuszku :)Teraz jest zdrową i bardzo żywą dziewczynką.

    wiki2 lubi tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • wiki2 Autorytet
    Postów: 643 505

    Wysłany: 20 lutego 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    Moja córcia też potrafiła mieć wysokie tętno, ale to było w 3 trymestrze. Powodem było to, że bardzo ruszała się w brzuszku :)Teraz jest zdrową i bardzo żywą dziewczynką.
    tez tak miałam ze starszym synem. Często miał ze 180 podczas ktg. Teraz ma już 9lat, jest zdrowym i żywiołowym chłopcem

    Joanna_blondi lubi tę wiadomość

    1usa3e5e2lf96jem.png

    Mama Kubusia (2009) i Adasia (2011) i Jasia (2019). Aniołek (2008 -7tc)
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszło ryzyko zespołu Downa przez tą tachykardie 1:66 tydzień później miałam 172 za kolejny tydzień 164(9)

    27a73b5519.png
  • polinka-mama już córeczki rocznej Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 16 grudnia 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dziś na prenatalnych 13 tydzień i tętno miałam 176 co sądzicie lekarz mówi ze to nic nie pokojacego ale ja się trochę martwię

  • Bold Koleżanka
    Postów: 45 36

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, może jest ktoś jeszcze na tym wątku. Ja w 11 tyg. mam tętno 173, w 12 tyg. 174. Z tego co czytam zakres jest w pierwszym trymestrze do 180. Lekarz, chociaż nic nie mówił, wysłał mnie na echo serca płodu (do tego mam podejrzenie pępowiny dwunaczyniowej). Czy któraś z Was była może w takiej sytuacji? Jak się to u Was potoczyło?

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ