X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje zastój moczu u płodu II trym.
Odpowiedz

zastój moczu u płodu II trym.

Oceń ten wątek:
  • Liley Autorytet
    Postów: 450 324

    Wysłany: 3 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek ma tu wsparcie tylu cioć, że sie mamusiu nie musisz o nic martwic!

    f2wlepok51d0udm2.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 3 lipca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha wrote:
    Dziękuję Wam pięknie :-)

    Olinek jest taaaaki cudowny <3 z dnia na dzień piękniejszy. Dziś miał wyniki moczu i są najlepsze od urodzenia...

    Jeszcze zmaga się z tym CPAPem....
    Wszystko powoli się unormuje :) Mocz sie poprawia, potem CPAP pójdzie w odstawkę :) utul Olinka od cioć i powiedz mu, że wszystkie Wam kibicujemy bardzo mocno. Jesteś dzielna mamuśka !!!

    claudiuszek lubi tę wiadomość

  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 3 lipca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha a jak Ty się czujesz? Fizycznie doszlas juz do siebie po porodzie?

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha 07.07. kciuki będą zaciśnięte :)
    I gratulacje - pierwszy miesiąc za Wami :)

  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie doszłam. Już było lepiej, wczoraj wieczorem dostałam temperatury, drgawek, okropnego bólu kości. Dzisiaj lekarz mnie zbadał ale w gardle, nosie itp. nic nie widać więc raczej nie przeziębienie. Poszłam na badanie krwi i wyszło CRP 17....więc COŚ się dzieje. Jutro ginekolog ;( Ech

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Liley Autorytet
    Postów: 450 324

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Agsha zbieraj sie do kupy! Oby ci sie tam nic nie porobilo po cięciu. Maluszek dorasta w łodzi ? Tam gdzie lezalas? Poporodowe hormony sprawiły że snilas mi sie dzisiaj :)

    Jak tam malutki Olinek? Ciocia Ola całuje w nosek!

    f2wlepok51d0udm2.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liley wrote:
    O kurcze Agsha zbieraj sie do kupy! Oby ci sie tam nic nie porobilo po cięciu. Maluszek dorasta w łodzi ? Tam gdzie lezalas? Poporodowe hormony sprawiły że snilas mi sie dzisiaj :)

    Jak tam malutki Olinek? Ciocia Ola całuje w nosek!

    O rany i co Ci się śniło? :)

    Nie wiem co mi jest, może ten gronkowiec co mnie zarazili się odnowił.... Dostałam antybiotyk a jutro jeszcze kolejne badania i ginekolog... Mam też iść do immunologa :/

    A Olinek odpukać coraz lepiej. Dzisiaj podobno sobie rękę wystawił z inkubatora przez dziurkę na kable :P Szykuje się chłopak do wyjścia, a co!

    Agness27, Vanili, Sabina lubią tę wiadomość

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdza jak jest na zewnątrz - czy da się jakoś wytrzymać :)
    Tobie pewnie stres i strach o maluszka nie pomagają w dochodzeniu do formy ;( Mam nadzieję że to nic poważnego tylko chwilowy bunt organizmu i że szybko wrócisz do zdrowia

    Agness27 lubi tę wiadomość

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Liley Autorytet
    Postów: 450 324

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki mały smok a jaki siłacz!
    Sen miałam przedziwny. Wiozlam twoja mame i brata (?!) Do ciebie do szpitala w poznaniu. Kupa smiechu ;p lezalas po porodzie w innym, a Olek w innym. I siedziałas na lawce. Mówiłam ci ze będzie wszystko dobrze. A później wracalam szybko do domu bo byl dzien ojca i musiałam kupić mojej gosi prezent dla męża.

    !! Hormony robią swoje. Swoją drogą wszystkie tu o was myslimy i przeżywamy :)

    Mój superman walczy z kolkami. Wychodzimy na prostą. Ale co przeżyliśmy to nasze. Moje dziecko zamiast sie rozwijac i pracować nad nowymi umiejętnościami to albo spalo albo plakalo. Od 3 dni zaczyna sie uśmiechać bo bol brzuszka jest znosny. Nikomu nie życzę kolek..

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/789aaa488158.jpg
    pozdrawiamy wszystkie brzuszki i maluszki!

    claudiuszek, Sabina lubią tę wiadomość

    f2wlepok51d0udm2.png
  • claudiuszek Autorytet
    Postów: 559 589

    Wysłany: 5 lipca 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liley, ale już synuś duży ;-) Mam nadzieję, że z kolkami się już uproaliście- jeśli masz na nie jakies sposoby to nam tutaj sprzedaj!
    Agsha- trzymaj mi się tam, akcja regeneracja- Olek potrzebuje zdrowej mamuśki!!! ROśnijcie zdrowo~!!!
    Myślami jestem cały czas z Wami!
    U nas zastój jak narazie stoi w miejscu (na szczęsćie)- 2 tyg temu i msc temu po 9mm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 16:04

    mhsvi09k4211dm8g.png

  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 5 lipca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam Kochane :-*

    Haha, sen faktycznie dziwny, ale może coś w tym jest bo się dalej włócze po lekarzach... Jutro ginekolog. Może on znajdzie przyczynę moich problemów.
    Synek jak marzenie. Skąd macie takie piękne body??????? MUSZĘ takie mieć :)

    Claudiuszek - super wieści!!!! takie zastoje wg mojej wiedzy to na prawdę nic. :) Ekstra!

    Oluś jednak 7.07 nie będzie miał scyntygrafii...

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Aagape Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny i Dzieciaczki :-)
    Jakiś czas temu pisałam o mojej córeczce, która miała powiększony UKM w prawej nerce. Wierzyłam, że wszystko się ułoży po porodzie, ale nie do końca jest kolorowo... Moja córeczka ma dziś 3 tygodnie, jesteśmy już po badaniu czy nie ma refluksu moczu i na szczęście nie ma, a 19 lipca jedziemy do Warszawy na renoscyntygrafie i później do urologa. Na razie diagnoza przewężenie moczowodu prawej nerki, mam nadzieję,że badanie da nam całkowity obraz sytuacji.
    Agsha bardzo się cieszę, że u Was wszystko idzie ku dobremu, życzę Tobie również dużo zdrowia. A dlaczego nie przeprowadzą u Olka scyntygrafii?
    Pozdrawiam

    Oliwia 15.04.2015
    Emilia 35tc, termin porodu 16.06.2016,czy dotrwamy?
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 5 lipca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    claudiuszek wrote:
    U nas zastój jak narazie stoi w miejscu (na szczęsćie)- 2 tyg temu i msc temu po 9mm
    No to u mnie 8 mm w jednej miedniczce. Druga mniejsza.
    Agsha trzymam kciuki i na tyle ile potrafię pomodlę się za Was!
    Tak samo za Ciebie Aagape.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 20:02

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 5 lipca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super się czyta śmiejącą się mamę małego Olusia :D

    claudiuszek lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 6 lipca 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aagape wrote:
    Witam Dziewczyny i Dzieciaczki :-)
    Jakiś czas temu pisałam o mojej córeczce, która miała powiększony UKM w prawej nerce. Wierzyłam, że wszystko się ułoży po porodzie, ale nie do końca jest kolorowo... Moja córeczka ma dziś 3 tygodnie, jesteśmy już po badaniu czy nie ma refluksu moczu i na szczęście nie ma, a 19 lipca jedziemy do Warszawy na renoscyntygrafie i później do urologa. Na razie diagnoza przewężenie moczowodu prawej nerki, mam nadzieję,że badanie da nam całkowity obraz sytuacji.
    Agsha bardzo się cieszę, że u Was wszystko idzie ku dobremu, życzę Tobie również dużo zdrowia. A dlaczego nie przeprowadzą u Olka scyntygrafii?
    Pozdrawiam


    A byliscie w Łodzi w Matce Polce? Tu takie rzeczy usuwaja w 20min zabiegu. Olek juz takie cos mial i ma sie super!!!!

    Na rasie badania nie bedzie bo Olinek jest na cpapie a okazalo sie ze maszyna cpap jest za duza i nie wjedzie pod scyntograf :(

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 6 lipca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh... myślałam że już wszystko wymyślili tak żeby działało ze sobą... szkoda że z powodu takiej niedoskonałości będziecie musieli jeszcze czekać :(

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę. Szkoda ze badanie się odwlecze, ale za to Olinek będzie większy i silniejszy :)

    My wczoraj byliśmy na kontroli u nefrologa z naszą 5-latka. I jestem taka szczęśliwa! W końcu są odstawione leki, reflux się wyleczyl. Mamy zdrową córeczkę :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 09:38

    claudiuszek lubi tę wiadomość

  • Liley Autorytet
    Postów: 450 324

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudiuszek podajemy sab simplex. 15 kropelek po kazdym karmieniu co daje 80mg symetykonu co ok 3h. Polskie wytyczne ograniczają sie do 80mg na dobe...
    duzo sie tulimy brzuszek do brzuszka i suszarka... caly dzień sie suszymy ;) jest 90% poprawy.
    mlody ważył we wtorek 5250. (3180ur. W piątek ma 7tyg). Jest dużym chlopem.
    dzień przed porodem lewy umk 10mm. 2 doby po - żadnych poszerzen. Także claudiuszek, madziula - glowa do gory!

    Agape - trzymamy kciukasy za malutką. Na pewno jej pomogą:)

    Sabina - dałaś nam tu tone pozytywnej energii taką informacją!

    Agsha - body mamy od babci z Anglii. Właściwie to rampers. Są o tyle bajeranckie, że na pleckach mają peleryne do latania :)

    Madziuuuula, Sabina, claudiuszek lubią tę wiadomość

    f2wlepok51d0udm2.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czad.... No to jednak niestety nie kupię :( A szkoda.

    Co do badania jednak jest!!!
    Dziś rano zadzwonili, że jednak można zrobić....
    Maluch właśnie pojechał do innego szpitala karetką.
    Jestem sztywna z nerwów :(

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Liley Autorytet
    Postów: 450 324

    Wysłany: 7 lipca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy mocno kciuki!

    f2wlepok51d0udm2.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ