Forum Starając się - ogólne 10 miesięcy starań..
Odpowiedz

10 miesięcy starań..

Oceń ten wątek:
 • AnitaC Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 5 grudnia 2013, 09:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Maracuja wrote:
  Witaj Apaczka. Idziemy w takim razie łeb w łeb;) jeśli chodzi o czas starań.

  AnitaC, tak się składa, że również jestem praktykantką i propagatorką zdrowego żywienia i równowagi kwasowo zasadowej. w moim codziennym menu jest kasza jaglana, woda, warzywa, zero cukru i alkoholu, ciemne razowe pieczywo na zakwasie itp., a jednak problemy z zajściem w ciążę mam. Z pewnością zdrowa dieta jest bardzo wskazana celem wzmocnienia organizmu, ale nie jest niestety panaceum, o czym sama się przekonuję na własnej skórze. Pomimo to zachęcam wszystkie dziewczyny do zdrowego odżywiania i ruchu, nie tylko tego związanego z poczęciem;)

  Maracuja Zdrowe jedzenie jest świetną i najważniejszą metodą do podniesienia pH. Niestety tylko jednym z czynników, które przywracają równowagę kwasowo-zasadową. Sama dieta nie wystarczy. W setkach naszych badań nie stwierdziliśmy jeszcze nigdy, żeby tylko przez dietę (zdrowe jedzenie) dojść np. do regularnego pH moczu powyżej 6,4. A to ciągle jeszcze oznacza zakwaszenie organizmu i stan sprzyjający zachwianiom np. procesów metabolicznych i osłabieniu organizmu.
  Nasza metoda dotyczy oprócz propagowania zdrowego jedzenia, zdrowego (!) ruchu, oczyszczenie i regenerację naczyń włosowatych itd. Nie jest to dedykowane dla kobiet, które nie mogą zajść w ciążę, ale w naszych przypadkach po ok. 2 tyg. - 1,5 miesiąca kobiety zachodziły w ciążę. Mimo, że wcześniej się bezskutecznie bardzo o to starały. Jedna z naszych znajomych jest nawet bez jednego jajnika.
  Pozdrawiam
  Anita

  Anita
 • Gosiren83 Koleżanka
  Postów: 46 22

  Wysłany: 5 grudnia 2013, 16:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dopisuję się...niestety. około 9 miesięcy kontrolowanych starań.
  Maracuja - podpisuję się pod Twoimi postami, jakbym czytała siebie...

 • Maracuja Autorytet
  Postów: 746 241

  Wysłany: 5 grudnia 2013, 18:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Gosiren83 cieszę się, że do nas dołączyłaś. Razem jakoś łatwiej...

  Maracuja
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego