Forum Starając się - ogólne 10 miesięcy starań..
Odpowiedz

10 miesięcy starań..

Oceń ten wątek:
 • AnitaC Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 5 grudnia 2013, 09:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Maracuja wrote:
  Witaj Apaczka. Idziemy w takim razie łeb w łeb;) jeśli chodzi o czas starań.

  AnitaC, tak się składa, że również jestem praktykantką i propagatorką zdrowego żywienia i równowagi kwasowo zasadowej. w moim codziennym menu jest kasza jaglana, woda, warzywa, zero cukru i alkoholu, ciemne razowe pieczywo na zakwasie itp., a jednak problemy z zajściem w ciążę mam. Z pewnością zdrowa dieta jest bardzo wskazana celem wzmocnienia organizmu, ale nie jest niestety panaceum, o czym sama się przekonuję na własnej skórze. Pomimo to zachęcam wszystkie dziewczyny do zdrowego odżywiania i ruchu, nie tylko tego związanego z poczęciem;)

  Maracuja Zdrowe jedzenie jest świetną i najważniejszą metodą do podniesienia pH. Niestety tylko jednym z czynników, które przywracają równowagę kwasowo-zasadową. Sama dieta nie wystarczy. W setkach naszych badań nie stwierdziliśmy jeszcze nigdy, żeby tylko przez dietę (zdrowe jedzenie) dojść np. do regularnego pH moczu powyżej 6,4. A to ciągle jeszcze oznacza zakwaszenie organizmu i stan sprzyjający zachwianiom np. procesów metabolicznych i osłabieniu organizmu.
  Nasza metoda dotyczy oprócz propagowania zdrowego jedzenia, zdrowego (!) ruchu, oczyszczenie i regenerację naczyń włosowatych itd. Nie jest to dedykowane dla kobiet, które nie mogą zajść w ciążę, ale w naszych przypadkach po ok. 2 tyg. - 1,5 miesiąca kobiety zachodziły w ciążę. Mimo, że wcześniej się bezskutecznie bardzo o to starały. Jedna z naszych znajomych jest nawet bez jednego jajnika.
  Pozdrawiam
  Anita

  Anita
 • Gosiren83 Koleżanka
  Postów: 46 22

  Wysłany: 5 grudnia 2013, 16:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dopisuję się...niestety. około 9 miesięcy kontrolowanych starań.
  Maracuja - podpisuję się pod Twoimi postami, jakbym czytała siebie...

 • Maracuja Autorytet
  Postów: 746 241

  Wysłany: 5 grudnia 2013, 18:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Gosiren83 cieszę się, że do nas dołączyłaś. Razem jakoś łatwiej...

  Maracuja
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego