X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 10 miesięcy starań..
Odpowiedz

10 miesięcy starań..

Oceń ten wątek:
  • AnitaC Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    Witaj Apaczka. Idziemy w takim razie łeb w łeb;) jeśli chodzi o czas starań.

    AnitaC, tak się składa, że również jestem praktykantką i propagatorką zdrowego żywienia i równowagi kwasowo zasadowej. w moim codziennym menu jest kasza jaglana, woda, warzywa, zero cukru i alkoholu, ciemne razowe pieczywo na zakwasie itp., a jednak problemy z zajściem w ciążę mam. Z pewnością zdrowa dieta jest bardzo wskazana celem wzmocnienia organizmu, ale nie jest niestety panaceum, o czym sama się przekonuję na własnej skórze. Pomimo to zachęcam wszystkie dziewczyny do zdrowego odżywiania i ruchu, nie tylko tego związanego z poczęciem;)

    Maracuja Zdrowe jedzenie jest świetną i najważniejszą metodą do podniesienia pH. Niestety tylko jednym z czynników, które przywracają równowagę kwasowo-zasadową. Sama dieta nie wystarczy. W setkach naszych badań nie stwierdziliśmy jeszcze nigdy, żeby tylko przez dietę (zdrowe jedzenie) dojść np. do regularnego pH moczu powyżej 6,4. A to ciągle jeszcze oznacza zakwaszenie organizmu i stan sprzyjający zachwianiom np. procesów metabolicznych i osłabieniu organizmu.
    Nasza metoda dotyczy oprócz propagowania zdrowego jedzenia, zdrowego (!) ruchu, oczyszczenie i regenerację naczyń włosowatych itd. Nie jest to dedykowane dla kobiet, które nie mogą zajść w ciążę, ale w naszych przypadkach po ok. 2 tyg. - 1,5 miesiąca kobiety zachodziły w ciążę. Mimo, że wcześniej się bezskutecznie bardzo o to starały. Jedna z naszych znajomych jest nawet bez jednego jajnika.
    Pozdrawiam
    Anita

    Anita
  • Gosiren83 Koleżanka
    Postów: 46 22

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuję się...niestety. około 9 miesięcy kontrolowanych starań.
    Maracuja - podpisuję się pod Twoimi postami, jakbym czytała siebie...

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiren83 cieszę się, że do nas dołączyłaś. Razem jakoś łatwiej...

    Maracuja
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ