Forum Starając się - ogólne 10 miesięcy starań..
Odpowiedz

10 miesięcy starań..

Oceń ten wątek:
 • AnitaC Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 5 grudnia 2013, 09:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Maracuja wrote:
  Witaj Apaczka. Idziemy w takim razie łeb w łeb;) jeśli chodzi o czas starań.

  AnitaC, tak się składa, że również jestem praktykantką i propagatorką zdrowego żywienia i równowagi kwasowo zasadowej. w moim codziennym menu jest kasza jaglana, woda, warzywa, zero cukru i alkoholu, ciemne razowe pieczywo na zakwasie itp., a jednak problemy z zajściem w ciążę mam. Z pewnością zdrowa dieta jest bardzo wskazana celem wzmocnienia organizmu, ale nie jest niestety panaceum, o czym sama się przekonuję na własnej skórze. Pomimo to zachęcam wszystkie dziewczyny do zdrowego odżywiania i ruchu, nie tylko tego związanego z poczęciem;)

  Maracuja Zdrowe jedzenie jest świetną i najważniejszą metodą do podniesienia pH. Niestety tylko jednym z czynników, które przywracają równowagę kwasowo-zasadową. Sama dieta nie wystarczy. W setkach naszych badań nie stwierdziliśmy jeszcze nigdy, żeby tylko przez dietę (zdrowe jedzenie) dojść np. do regularnego pH moczu powyżej 6,4. A to ciągle jeszcze oznacza zakwaszenie organizmu i stan sprzyjający zachwianiom np. procesów metabolicznych i osłabieniu organizmu.
  Nasza metoda dotyczy oprócz propagowania zdrowego jedzenia, zdrowego (!) ruchu, oczyszczenie i regenerację naczyń włosowatych itd. Nie jest to dedykowane dla kobiet, które nie mogą zajść w ciążę, ale w naszych przypadkach po ok. 2 tyg. - 1,5 miesiąca kobiety zachodziły w ciążę. Mimo, że wcześniej się bezskutecznie bardzo o to starały. Jedna z naszych znajomych jest nawet bez jednego jajnika.
  Pozdrawiam
  Anita

  Anita
 • Gosiren83 Koleżanka
  Postów: 46 22

  Wysłany: 5 grudnia 2013, 16:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dopisuję się...niestety. około 9 miesięcy kontrolowanych starań.
  Maracuja - podpisuję się pod Twoimi postami, jakbym czytała siebie...

 • Maracuja Autorytet
  Postów: 746 241

  Wysłany: 5 grudnia 2013, 18:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Gosiren83 cieszę się, że do nas dołączyłaś. Razem jakoś łatwiej...

  Maracuja
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ