Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • agniesja Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warka cytrynowa jak dla mnie jest niewypijalna, jak to mówi Wiesław Wszywka "siki świętej Wenioryki" :D dlatego grzecznie czekam aż będę mogła wypić normalnego browarka :)

Szkoda gadać Anastazja o tym jak się czuję, odliczam dni do końca, bo mam już dość :P a przyszły tydzień niestety nie będzie dla mnie łaskawy, bo upały wracają :( Znowu nic przez to nie zrobię, tylko będę leżeć przed wentylatorem i kwiczeć :( Poza tym od wczoraj walczę z prasowaniem ciuszków. Nie sądziłam, że to taka mozolna i ciężka robota :/ a najgorzej jest uprasować bawełnianą pościel :/ Chyba muszę kupić jakiś płyn do płukania dla dzieci, może chociaż trochę to zmiękczy i następne prasowanie już nie będzie takie żmudne :P

Ola, nie masz kogoś znajomego, żeby Ci załatwił luteinę podjęzykową? Mi ona pomogła, więc możliwe że właśnie u Ciebie też jest ten problem.

w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie mam ale ide na wizyte do gina na cytologie w sierpniu więc wymusze luteine

• Anastazja85 Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakiś zapas :) A sama od jakiś 2 m-cy nie używam. Mogę wspomóc...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 21:54

relg20mm3fi45p46.png

05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, jak Ci lekarz nie przepisze to Anastazja Ci wyśle :) Kiedy dokładnie wizyta?

Anastazja85 lubi tę wiadomość

w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 23:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grupa wsparcia :-D jesteście boskie:-D w przyszłym tygodniu zadzwonie do mijego lekarza i mu powiem dawaj pan luteine bo się zdenerwuje !!!;-) Humor mi się poprawił była u mnie dzisiaj cały dzień przyjaciółka z 5 miesieczna córeczką i dobrze mi ta wizyta zrobiła, nawet ani razu nie płakałam ;-) zjadłam lody wypiłam piwo :-D posiedzialysmy przy fontannie ....:-D a jutro ZAKUPY :-D

Izoleccc, Anastazja85, agniesja, Matleena lubią tę wiadomość

• Matleena Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 04:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam jeszcze 10 tabletek podjęzykowej i też chętnie oddam :)
    Wróciliśmy z wesela. Mam taką zgage, że nie zasnę, ale za to wytańczyłam się, mąż wstawiony, najedzeni, reszta relacji jak odżyję ;)

Izoleccc lubi tę wiadomość

tt1ce913.aspx?&fake.png

mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zdjęcie! Nie zapomnij o zdjęciu :) Na zgagę polecam Rennie, warto mieć przy sobie, bo pomaga ekspresowo ;)

Achhhhhh Ola, jak ja Ci zazdroszczę tego piwa :D

w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Matleena Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie dziewczyny jestem zachwycona weselem :) W kościele na przysiędze hormony dały popalić, bo przypomniałam sobie jak my tam staliśmy, a jak była część o potomstwie to tylko o naszym bobo myślałam. Potem po obiedzie rozkręciliśmy ze znajomymi fotobudkę, a następnie zobaczyliśmy, że mało ludzi tańczy (Wodzirej był kiepski) i poszliśmy rozkręcić parkiet. Tańczyłam i z mężem i bez niego, no w sumie to więcej niż on. Junior wstawał tylko na jedzenie. Spał całe wesele, aż się śmiałam bo jak czułam ruchy to mówiłam, że chyba wchodzi kolejne danie i faktycznie tak zawsze było.
    Do tego mucha męża zrobiła furorę, zwłaszcza jak na koniec zobaczyli, że naprawdę jest wiązana i naprawdę potrafię ja zawiązać ;) Musiałam wiązać ja wszystkim kolegom męża, bo chcieli zobaczyć czy im pasuje ;)
    Pani Młoda była tak szczęśliwa i to szczęście tak emanowało od niej, że jak się na nią patrzyło to chciało się przeżyć swój ślub jeszcze raz.
    No i reszta znajomych dowiedziała się o ciąży, więc przyjmowałam gratulacje równo z młodymi ;)
    Podsumowując, gdyby mi oczy nie leciały i nie zaczął lekko pobolewać brzuch nie wyszłabym o tej godzinie, tylko jeszcze bym siedziała pewnie ;) No i sukienka wyszła super :) Pięknie podkreślała brzuszek a do tego świetnie falowała w tańcu.

tt1ce913.aspx?&fake.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Rennie można w ciąży? Bo ja myślałam, że nie. Niestety dałam brzydko mówiąc dupy, bo tak pochłonęła mnie zabawa, że nie strzeliłam sobie żadnego selfie. Ale wrzucę jak będą zdjęcia z fotobudki lub za 2 tygodnie z następnego wesela :)

No i ja Cię Agniesja rozumiem. Na tym weselu mieli stół z alkoholami - whisky, które mój mąż pił całą noc, malibu, likiery, piwo, praktycznie czego dusza zapragnie a ja mogłam skorzystać co najwyżej z pepsi, soków i wody ;)

tt1ce913.aspx?&fake.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mon!ta^ Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    y2h37xizyf11_t.jpg

Robcio :D

Izoleccc, agniesja, Anastazja85, Matleena, Nuffeq lubią tę wiadomość

Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena- super, że wesele się udało :)
    Monita- Robcio - przesłodki :)
    Nuffequ- co u Ciebie? Jak się czujesz?
    Agniesja - dalej Ci upały dokuczają?
    Olka - powodzenia w nowym cyklu :)
    Ja jutro z samego rana jadę do Krakowa podpisać nową umowę. W czwarek powrót do Wroc a w piątek lecimy na Londek. Szczerze mówiąc trochę się stresuję ale powtarzam sobie, że musi być dobrze.
    Dzisiaj jeszcze zaliczam pół dnia w kuchni bo szykuję sosy na zimę -pomidorowy i salsa :) Genialnie się sprawdzają jak jest zimno i nie chce ci się gotować :)

mon!ta^, Matleena lubią tę wiadomość

• lula1985 Koleżanka

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Ja jestem z tych starających się........o drugiego dzidziusia. Z pierwszym bobaskiem było łatwiej. Od ponad roku staramy się o rodzeństwo. U mnie problem polega na tym,że mam tak zwaną krótką fazę lutealną od kiedy skończyłam karmić piersią. Byłam z tym u 2 ginekologów ale każdy mi mówi to samo żebym nie panikowała skoro nie minęło 2 lata od cesarki. Córeczka we wrześniu skończy 2 lata więc wtedy ponownie wybiorę się do gin. No i pozatym cukrzyca( buuuu) żyć nie umierać!!! I w tym roku ciąża pozamaciczna

lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • Olka_29 Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 18:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robcio cudowny można się zakochać:-) swoją drogą obok Jana Robert jest imieniem ,które podoba się mojemu mezusiowi :-D mi zresztą też:-)

mon!ta^ lubi tę wiadomość

• agniesja Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita, zamówiłam taki sam fotelik :)

Tak Matleena, Rennie jest bezpieczne w ciąży, także spokojnie możesz się w nie zaopatrzyć :) Nawet na opakowaniu jest napisane, że mogą go używać ciężarne i karmiące, w szpitalu też pozwalają brać ;)

Witaj Lula! Powodzenia Ci życzę i oby w końcu się udało, ale przy krótkiej fl chyba trzeba coś łykać. Słyszałam, że wit B6 jest pomocna w wydłużeniu.

Niestety Izolec, ale dają mi popalić a dzisiaj mówili w pogodzie, że następne 2 tygodnie mają rekordowo upalne, aż mi się normalnie płakać chce :(

Matleena lubi tę wiadomość

w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 23:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt pogoda nie będzie łaskawa , trzeba mieć nadzieję że nie będzie przerw w dostawie prądu, a wentylatory poradzą sobie z tą misją....

• mon!ta^ Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 02:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja na szczęście wczorajszy dzień mogę zaliczyć do bardzo dobrych głową nie bolała i nawet spacer był nad bulwarze w Gdyni :)

Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anastazja85 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 08:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Robcia to mały śmieszek :) Cudaśny!

Właśnie siedzę w laboratorium. Jestem po wypiciu glukozy. Lepsza była podczas picia. Teraz to mnie naciąga.

relg20mm3fi45p46.png

05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Olka_29 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 08:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj byłam z rana oddać krew na tsh bo w środę endokrynolog

• Matleena Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita, rozwalił mnie ten uśmiech Twojego syna :D Mina za milion dolarów :)
    Pogoda też mnie załamuje. Już myślałam, że koniec z tymi upałami będzie.
    Mnie też czekają badania w tym miesiącu ale odciagam w czasie. Niestety chyba będzie trzeba się wziąć w garść i iść zrobić ;)

tt1ce913.aspx?&fake.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka_29 wrote:
    Fakt pogoda nie będzie łaskawa , trzeba mieć nadzieję że nie będzie przerw w dostawie prądu, a wentylatory poradzą sobie z tą misją....
    Jakbym wiedziała, że takie mnie czekają męczarnie, zainwestowałabym dużo wcześniej w klimatyzację :(

Ja jutro idę do endo i niestety od kilku dni nie biorę jodidu, bo mi się skończył, więc mam nadzieję, że nic się z tego powodu nie stanie :/

w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ