X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warka cytrynowa jak dla mnie jest niewypijalna, jak to mówi Wiesław Wszywka "siki świętej Wenioryki" :D dlatego grzecznie czekam aż będę mogła wypić normalnego browarka :)

    Szkoda gadać Anastazja o tym jak się czuję, odliczam dni do końca, bo mam już dość :P a przyszły tydzień niestety nie będzie dla mnie łaskawy, bo upały wracają :( Znowu nic przez to nie zrobię, tylko będę leżeć przed wentylatorem i kwiczeć :( Poza tym od wczoraj walczę z prasowaniem ciuszków. Nie sądziłam, że to taka mozolna i ciężka robota :/ a najgorzej jest uprasować bawełnianą pościel :/ Chyba muszę kupić jakiś płyn do płukania dla dzieci, może chociaż trochę to zmiękczy i następne prasowanie już nie będzie takie żmudne :P

    Ola, nie masz kogoś znajomego, żeby Ci załatwił luteinę podjęzykową? Mi ona pomogła, więc możliwe że właśnie u Ciebie też jest ten problem.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie mam ale ide na wizyte do gina na cytologie w sierpniu więc wymusze luteine

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakiś zapas :) A sama od jakiś 2 m-cy nie używam. Mogę wspomóc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 21:54

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, jak Ci lekarz nie przepisze to Anastazja Ci wyśle :) Kiedy dokładnie wizyta?

    Anastazja85 lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grupa wsparcia :-D jesteście boskie:-D w przyszłym tygodniu zadzwonie do mijego lekarza i mu powiem dawaj pan luteine bo się zdenerwuje !!!;-) Humor mi się poprawił była u mnie dzisiaj cały dzień przyjaciółka z 5 miesieczna córeczką i dobrze mi ta wizyta zrobiła, nawet ani razu nie płakałam ;-) zjadłam lody wypiłam piwo :-D posiedzialysmy przy fontannie ....:-D a jutro ZAKUPY :-D

    Izoleccc, Anastazja85, agniesja, Matleena lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 04:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam jeszcze 10 tabletek podjęzykowej i też chętnie oddam :)
    Wróciliśmy z wesela. Mam taką zgage, że nie zasnę, ale za to wytańczyłam się, mąż wstawiony, najedzeni, reszta relacji jak odżyję ;)

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zdjęcie! Nie zapomnij o zdjęciu :) Na zgagę polecam Rennie, warto mieć przy sobie, bo pomaga ekspresowo ;)

    Achhhhhh Ola, jak ja Ci zazdroszczę tego piwa :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie dziewczyny jestem zachwycona weselem :) W kościele na przysiędze hormony dały popalić, bo przypomniałam sobie jak my tam staliśmy, a jak była część o potomstwie to tylko o naszym bobo myślałam. Potem po obiedzie rozkręciliśmy ze znajomymi fotobudkę, a następnie zobaczyliśmy, że mało ludzi tańczy (Wodzirej był kiepski) i poszliśmy rozkręcić parkiet. Tańczyłam i z mężem i bez niego, no w sumie to więcej niż on. Junior wstawał tylko na jedzenie. Spał całe wesele, aż się śmiałam bo jak czułam ruchy to mówiłam, że chyba wchodzi kolejne danie i faktycznie tak zawsze było.
    Do tego mucha męża zrobiła furorę, zwłaszcza jak na koniec zobaczyli, że naprawdę jest wiązana i naprawdę potrafię ja zawiązać ;) Musiałam wiązać ja wszystkim kolegom męża, bo chcieli zobaczyć czy im pasuje ;)
    Pani Młoda była tak szczęśliwa i to szczęście tak emanowało od niej, że jak się na nią patrzyło to chciało się przeżyć swój ślub jeszcze raz.
    No i reszta znajomych dowiedziała się o ciąży, więc przyjmowałam gratulacje równo z młodymi ;)
    Podsumowując, gdyby mi oczy nie leciały i nie zaczął lekko pobolewać brzuch nie wyszłabym o tej godzinie, tylko jeszcze bym siedziała pewnie ;) No i sukienka wyszła super :) Pięknie podkreślała brzuszek a do tego świetnie falowała w tańcu.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Rennie można w ciąży? Bo ja myślałam, że nie. Niestety dałam brzydko mówiąc dupy, bo tak pochłonęła mnie zabawa, że nie strzeliłam sobie żadnego selfie. Ale wrzucę jak będą zdjęcia z fotobudki lub za 2 tygodnie z następnego wesela :)

    No i ja Cię Agniesja rozumiem. Na tym weselu mieli stół z alkoholami - whisky, które mój mąż pił całą noc, malibu, likiery, piwo, praktycznie czego dusza zapragnie a ja mogłam skorzystać co najwyżej z pepsi, soków i wody ;)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    y2h37xizyf11_t.jpg

    Robcio :D

    Izoleccc, agniesja, Anastazja85, Matleena, Nuffeq lubią tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena- super, że wesele się udało :)
    Monita- Robcio - przesłodki :)
    Nuffequ- co u Ciebie? Jak się czujesz?
    Agniesja - dalej Ci upały dokuczają?
    Olka - powodzenia w nowym cyklu :)
    Ja jutro z samego rana jadę do Krakowa podpisać nową umowę. W czwarek powrót do Wroc a w piątek lecimy na Londek. Szczerze mówiąc trochę się stresuję ale powtarzam sobie, że musi być dobrze.
    Dzisiaj jeszcze zaliczam pół dnia w kuchni bo szykuję sosy na zimę -pomidorowy i salsa :) Genialnie się sprawdzają jak jest zimno i nie chce ci się gotować :)

    mon!ta^, Matleena lubią tę wiadomość

  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Ja jestem z tych starających się........o drugiego dzidziusia. Z pierwszym bobaskiem było łatwiej. Od ponad roku staramy się o rodzeństwo. U mnie problem polega na tym,że mam tak zwaną krótką fazę lutealną od kiedy skończyłam karmić piersią. Byłam z tym u 2 ginekologów ale każdy mi mówi to samo żebym nie panikowała skoro nie minęło 2 lata od cesarki. Córeczka we wrześniu skończy 2 lata więc wtedy ponownie wybiorę się do gin. No i pozatym cukrzyca( buuuu) żyć nie umierać!!! I w tym roku ciąża pozamaciczna

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robcio cudowny można się zakochać:-) swoją drogą obok Jana Robert jest imieniem ,które podoba się mojemu mezusiowi :-D mi zresztą też:-)

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita, zamówiłam taki sam fotelik :)

    Tak Matleena, Rennie jest bezpieczne w ciąży, także spokojnie możesz się w nie zaopatrzyć :) Nawet na opakowaniu jest napisane, że mogą go używać ciężarne i karmiące, w szpitalu też pozwalają brać ;)

    Witaj Lula! Powodzenia Ci życzę i oby w końcu się udało, ale przy krótkiej fl chyba trzeba coś łykać. Słyszałam, że wit B6 jest pomocna w wydłużeniu.

    Niestety Izolec, ale dają mi popalić a dzisiaj mówili w pogodzie, że następne 2 tygodnie mają rekordowo upalne, aż mi się normalnie płakać chce :(

    Matleena lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt pogoda nie będzie łaskawa , trzeba mieć nadzieję że nie będzie przerw w dostawie prądu, a wentylatory poradzą sobie z tą misją....

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja na szczęście wczorajszy dzień mogę zaliczyć do bardzo dobrych głową nie bolała i nawet spacer był nad bulwarze w Gdyni :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Robcia to mały śmieszek :) Cudaśny!

    Właśnie siedzę w laboratorium. Jestem po wypiciu glukozy. Lepsza była podczas picia. Teraz to mnie naciąga.

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj byłam z rana oddać krew na tsh bo w środę endokrynolog

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita, rozwalił mnie ten uśmiech Twojego syna :D Mina za milion dolarów :)
    Pogoda też mnie załamuje. Już myślałam, że koniec z tymi upałami będzie.
    Mnie też czekają badania w tym miesiącu ale odciagam w czasie. Niestety chyba będzie trzeba się wziąć w garść i iść zrobić ;)

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 sierpnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka_29 wrote:
    Fakt pogoda nie będzie łaskawa , trzeba mieć nadzieję że nie będzie przerw w dostawie prądu, a wentylatory poradzą sobie z tą misją....
    Jakbym wiedziała, że takie mnie czekają męczarnie, zainwestowałabym dużo wcześniej w klimatyzację :(

    Ja jutro idę do endo i niestety od kilku dni nie biorę jodidu, bo mi się skończył, więc mam nadzieję, że nic się z tego powodu nie stanie :/

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ